AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · niedz. 22 lis 2026 · 14:00

Hull – Brighton

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

16 %1 — Hull
21 %Remis
62 %2 — Brighton

Oczekiwany wynik 0 – 1 (12 %) · oczekiwane gole 1,06 – 1,42

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Brighton wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)16 · 21 · 62
Nasz model (liga i Elo)22 · 24 · 54

≈ Niewielka różnica (9 pkt) przy zwycięstwo Brighton: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

Źródło: cotes du marché · obliczono 07/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Hull DNDNN od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Newcastle Premier League ♂1 – 2D
11/10/2026dom.Everton Premier League ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Fulham Premier League ♂0 – 1D
25/10/2026dom.Brentford Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Ipswich Premier League ♂2 – 2N

Brighton VVVDV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Arsenal Premier League ♂3 – 0V
10/10/2026wyj.Sunderland Premier League ♂2 – 0V
18/10/2026dom.Crystal Palace Premier League ♂5 – 0V
25/10/2026wyj.Liverpool Premier League ♂0 – 2D
31/10/2026wyj.Man City Premier League ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Hull mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Ipswich · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Brighton mecze bez porażki: 4 u siebie
po zwycięstwie 1-0 z Man City · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 2 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hull

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 3,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · D. Phillips rotacja · obrony: 5, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,1

Trener · S. Jakirović od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2017
System: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): WWDDLDL

Brighton

Atak · gole na mecz: 3,30 (3,30 u siebie, 3,30 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 71% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Steele rotacja · obrony: 2, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,1

Trener · F. Hürzeler od 01/06/2024 · prowadzone kluby: 3 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): WLDWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hull

  • Kontuzja C. Hughes · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Gyabi · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja E. Matazo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Ansah · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Butland · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Targett · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Mendy · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Gourna-Douath (Łydka), M. Cho (Uraz mięśniowy), R. Vaz (Ścięgno Achillesa)

Brighton

  • Kontuzja E. Ferguson · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja F. Azeez · Abdominal strain nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Mitoma · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Wieffer · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Tzimas · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Y. Minteh · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Z. Yohanna · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Struijk (Odpoczynek)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,7 dla Hull, 11,3 dla Brighton · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 3,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: O. McBurnieOliver Robert McBurnie

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), G. RutterGeorginio Rutter
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1000—06,7
2025-26Brighton1001—07,2
2024-25Brighton285334—26,8
2024-25Leeds1012—06,7
2023-24Leeds4871670—77,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), I. OsmanIbrahim Osman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton0000—00,0
2025-26Birmingham City FC1002—06,5
2025-26Auxerre1001—06,5
2025-26Birmingham1002—06,5
2024-25Feyenoord26337—26,7
2024-25Brighton—00————
2024-25FC Nordsjaelland—00————
2023-24FC Nordsjaelland296728—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), C. KostoulasCharalampos Kostoulas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Greece2001—03,2
2026-27Brighton1102—07,8
2025-26Brighton3003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Hull

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %010,0081 %
6 S. AjayiOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %100,1581 %
26 K. DowellKieran O'Neill Dowell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1101—04,3
2025-26Rangers3004—16,6
2025-26Hull100——06,9
2024-25Birmingham City FC195 (2 z karnych)416—27,3
2024-25Birmingham195 (2 z karnych)416—27,3
2024-25Rangers12008—16,8
2023-24Rangers12225—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1124 %

Brighton

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 C. KostoulasCharalampos Kostoulas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Greece2001—03,2
2026-27Brighton1102—07,8
2025-26Brighton3003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %101,1024 %
13 P. GroßPascal Groß
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1100—08,2
2026-27Germany1001—06,5
2025-26Dortmund5003—16,9
2025-26Brighton2004—07,1
2024-25Dortmund300918—5 17,2
2024-25Brighton000——0—
2023-24Brighton364 (1 z karnych)1023—67,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
8 J. HinshelwoodJack Luca Hinshelwood
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272101—07,0
2025-261002—06,3
2024-25265218—56,9
2023-24163011—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,3024 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Hull — 5-4-1

Trener : S. Jakirović od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Konstantinos Tzolakis Greece · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Hull · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2025-26: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Olympiakos · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Olympiakos · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 19 K. TzolakisOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi Hull · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Hull · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 West Brom · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 6 S. AjayiLucas Herrington 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 22 L. HerringtonBrooke Dion Nelson Norton-Cuffy Hull · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Genoa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Genoa · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Millwall · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Millwall · 2023-24: mecze 40, gole 2, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Coventry · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. Norton-CuffyLewie Coyle 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 44, gole 1, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 L. CoyleJohn Egan Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,4 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hull · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 15 J. EganBenjamin Sorba William Thomas Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke City · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nantes · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Huddersfield · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2023-24: mecze 41, gole 4, asysty 8, faule 34, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 7 S. ThomasMatt Davidson Rider Crooks Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hull · 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Middlesbrough · 2023-24: mecze 25, gole 3, asysty 6, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 25 M. CrooksRegan Newman Slater 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 44, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 27 R. SlaterMohamed Elbachir Belloumi Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hull · 2025-26: mecze 24, gole 2, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Farense · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hull · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Farense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 M. BelloumiOliver Robert McBurnie Hull · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Las Palmas · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 9 O. McBurnie
Konstantinos Tzolakis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Greece4000—16,9
2026-27Hull000——0—
2025-26Olympiakos2600——17,5
2024-25Olympiakos1900——07,1
2023-24Olympiakos1000——17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Herrington
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull3001—16,6
2026-27Genoa101——07,2
2025-26Genoa2001—06,9
2024-25Genoa26007—06,5
2024-25Millwall—00————
2023-24Millwall402418—46,7
2023-24Coventry—00————
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewie Coyle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,9
2025-262002—06,6
2024-25441240—67,1
2023-24401130—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

John Egan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland2002—06,7
2026-27Hull1002—15,4
2025-26Hull1001—06,6
2024-25Hull11002—16,6
2024-25Burnley7002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Sorba William Thomas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales202——07,6
2026-27Stoke City2011—07,2
2026-27Stoke2011—07,2
2026-27Hull1001—06,9
2025-26Stoke100——06,3
2025-26Stoke City100——06,3
2024-25Nantes291313—36,7
2024-25Huddersfield000——0—
2023-24Huddersfield414834—107,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matt Davidson Rider Crooks
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1001—06,8
2025-26Hull1101—07,3
2024-25Hull183025—4 16,7
2023-24Middlesbrough253629—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Regan Newman Slater
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,4
2025-26100——06,7
2024-25441125—56,6
2023-24382120—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Elbachir Belloumi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull100——07,0
2025-26Hull242415—26,8
2024-25Farense3004—06,6
2024-25Hull000——0—
2023-24Farense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Brighton — 4-3-3

Trener : F. Hürzeler od 01/06/2024 · odczyt z 23/10/2026

Bart Verbruggen Netherlands · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Brighton · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Brighton · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Brighton · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Anderlecht · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 B. VerbruggenJoão Pedro Loureiro da Costa Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guimaraes · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Tondela · 2024-25: mecze 8, gole 2, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2023-24: mecze 34, gole 3, asysty 5, faule 55, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Tondela · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 20 CostinhaMichael Svoboda Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Austria · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Venezia · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 30 M. SvobodaJaouen Djimmy Hadjam Young Boys · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Young Boys · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Young Boys · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Young Boys · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Nantes · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 3 J. HadjamOlivier Maxime Boscagli Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Brighton · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,9 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 6, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 4, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 21 O. BoscagliJack Luca Hinshelwood 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 26, gole 5, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 2023-24: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 8 J. HinshelwoodPascal Groß Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Dortmund · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Brighton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Dortmund · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 9, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,2 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 10, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,6 13 P. GroßMatthew Sean O'Riley Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Celtic · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 Celtic · 2023-24: mecze 37, gole 18, asysty 11, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,9 33 M. O'RileyGeorginio Rutter Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Brighton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Brighton · 2024-25: mecze 28, gole 5, asysty 3, faule 34, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Leeds · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2023-24: mecze 48, gole 7, asysty 16, faule 70, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,3 10 G. RutterIbrahim Osman Brighton · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Auxerre · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Feyenoord · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Brighton · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Nordsjaelland · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 29, gole 6, asysty 7, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 15 I. OsmanCharalampos Kostoulas Greece · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Brighton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 19 C. Kostoulas
Bart Verbruggen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands400——07,2
2026-27Brighton0000—00,0
2025-26Brighton000——0—
2024-25Brighton3601——56,9
2023-24Brighton38001—37,1
2023-24Anderlecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Pedro Loureiro da Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1000—06,3
2025-26Guimaraes200——0—
2025-26Olympiakos100——06,9
2024-25Tondela82 (2 z karnych)216—27,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Rio Ave—00————
2023-24Rio Ave343 (3 z karnych)555—47,1
2023-24Tondela2840——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Svoboda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1003—07,6
2026-27Austria000——0—
2025-26Venezia100——06,7
2024-25Venezia16107—16,8
2023-24Venezia230315—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jaouen Djimmy Hadjam
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Young Boys3006—06,6
2026-27Brighton1012—16,6
2025-26Young Boys15016—06,8
2024-25Young Boys332230—6 17,0
2023-24Young Boys192019—47,1
2023-24Nantes8004—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olivier Maxime Boscagli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1000—06,4
2025-26Brighton3102—17,9
2025-26PSV Eindhoven1001—06,2
2024-25PSV Eindhoven301618—27,6
2023-24PSV Eindhoven333420—37,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jack Luca Hinshelwood
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272101—07,0
2025-261002—06,3
2024-25265218—56,9
2023-24163011—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pascal Groß
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1100—08,2
2026-27Germany1001—06,5
2025-26Dortmund5003—16,9
2025-26Brighton2004—07,1
2024-25Dortmund300918—5 17,2
2024-25Brighton000——0—
2023-24Brighton364 (1 z karnych)1023—67,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matthew Sean O'Riley
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1001—06,4
2025-26Marseille100——0—
2025-26Brighton000——0—
2024-25Brighton212 (1 z karnych)216—16,9
2024-25Celtic2014—08,2
2023-24Celtic3718 (2 z karnych)1120—37,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Georginio Rutter
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1000—06,7
2025-26Brighton1001—07,2
2024-25Brighton285334—26,8
2024-25Leeds1012—06,7
2023-24Leeds4871670—77,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ibrahim Osman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton0000—00,0
2025-26Birmingham City FC1002—06,5
2025-26Auxerre1001—06,5
2025-26Birmingham1002—06,5
2024-25Feyenoord26337—26,7
2024-25Brighton—00————
2024-25FC Nordsjaelland—00————
2023-24FC Nordsjaelland296728—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Charalampos Kostoulas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Greece2001—03,2
2026-27Brighton1102—07,8
2025-26Brighton3003—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Brak niedawnych bezpośrednich meczów w danych.

Pełna historia Hull – Brighton →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Sénégal.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13