AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 23 sty 2027 · 15:00

Ipswich – Hull

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Ipswich DVDNN od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Everton Premier League ♂0 – 1D
10/10/2026dom.Fulham Premier League ♂2 – 1V
17/10/2026wyj.Man City Premier League ♂2 – 3D
23/10/2026dom.Nott'm Forest Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Hull Premier League ♂2 – 2N

Hull DNDNN od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Newcastle Premier League ♂1 – 2D
11/10/2026dom.Everton Premier League ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Fulham Premier League ♂0 – 1D
25/10/2026dom.Brentford Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Ipswich Premier League ♂2 – 2N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Ipswich mecze z rzędu z golem: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Hull · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 8 stracone)

Hull mecze bez zwycięstwa: 7 mecze bez porażki: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe remisy z rzędu: 2
po remisie 2-2 z Ipswich · 0 Z, 3 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Ipswich

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · C. Walton rotacja · obrony: 9, 90% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,0

Trener · Gary O'Neil od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): WLLWLWL

Hull

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 10,7 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 21, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 3,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · D. Phillips rotacja · obrony: 5, 83% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 7,1

Trener · S. Jakirović od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2017
System: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football): WWDDLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Ipswich

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Taylor (Kolano), S. Lukic (Pachwina)

Hull

  • Kontuzja C. Hughes · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja D. Gyabi · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja E. Matazo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Ansah · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Butland · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Targett · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Mendy · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Gourna-Douath (Łydka), M. Cho (Uraz mięśniowy), R. Vaz (Ścięgno Achillesa)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Ipswich, 10,5 dla Hull · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
A. FatawuIssahaku Abdul Fatawu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich60110—36,8
2025-26Leicester439753—76,8
2024-25Leicester000——0—
2024-25Sp Lisbon—00————
2023-24Leicester3961343—6 17,5
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ipswich1,630,3929 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: EmersonnEmersonn Correia da Silva

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich7213—06,8
2025-26Toulouse4116—16,4
2025-26Goztep3107—07,4
2024-25Goztep141015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. FatawuIssahaku Abdul Fatawu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich60110—36,8
2025-26Leicester439753—76,8
2024-25Leicester000——0—
2024-25Sp Lisbon—00————
2023-24Leicester3961343—6 17,5
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. McAteerKasey McAteer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2005—16,2
2025-26Ipswich2001—06,6
2025-26Leicester1001—04,9
2024-25Leicester181118—36,7
2023-24Leicester236016—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Ipswich

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 EmersonnEmersonn Correia da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich7213—06,8
2025-26Toulouse4116—16,4
2025-26Goztep3107—07,4
2024-25Goztep141015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %210,3881 %
32 M. NúñezMarcelino Ignacio Núñez Espinoza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2203—17,7
2025-26Norwich110——08,9
2025-26Ipswich000——0—
2024-25Norwich326444—77,1
2023-24Norwich382345—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %201,0134 %
7 A. FatawuIssahaku Abdul Fatawu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich60110—36,8
2025-26Leicester439753—76,8
2024-25Leicester000——0—
2024-25Sp Lisbon—00————
2023-24Leicester3961343—6 17,5
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0062 %
29 C. AkpomChuba Amechi Akpom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2111—07,1
2025-26Ipswich200——06,5
2025-26Lille100——06,2
2025-26Ajax1101—07,3
2024-25Ajax163110—07,0
2024-25Lille143 (1 z karnych)111—06,9
2023-24Ajax2511311—07,1
2023-24Middlesbrough000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,7624 %
8 S. EgeliSindre Walle Egeli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2101—06,8
2025-26FC Nordsjaelland6224—07,2
2025-26Ipswich2001—16,8
2024-25FC Nordsjaelland319 (1 z karnych)535—67,2
2023-24FC Nordsjaelland300——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8124 %

Hull

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %010,0081 %
6 S. AjayiOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %100,1581 %
26 K. DowellKieran O'Neill Dowell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1101—04,3
2025-26Rangers3004—16,6
2025-26Hull100——06,9
2024-25Birmingham City FC195 (2 z karnych)416—27,3
2024-25Birmingham195 (2 z karnych)416—27,3
2024-25Rangers12008—16,8
2023-24Rangers12225—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1124 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Ipswich — 4-3-3

Trener : Gary O'Neil od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Christian Timothy Walton 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 C. WaltonIssa Laye Lucas Jean Diop Ipswich · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fulham · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Fulham · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Fulham · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 6 I. DiopCédric Kipré Ipswich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Ipswich · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Reims · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 West Brom · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2023-24: mecze 46, gole 3, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 12, ocena 7,1 4 C. KipréDarnell Anthony Furlong Ipswich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 West Brom · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Ipswich · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2024-25: mecze 42, gole 1, asysty 3, faule 46, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,1 West Brom · 2023-24: mecze 48, gole 5, asysty 2, faule 47, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 2 D. FurlongDara Joseph O'Shea Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Ipswich · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Ipswich · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Burnley · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Burnley · 2023-24: mecze 34, gole 3, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 26 D. O'SheaExequiel Alejandro Palacios Ipswich · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Leverkusen · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Leverkusen · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Leverkusen · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 6, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Leverkusen · 2023-24: mecze 24, gole 4, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,6 25 E. PalaciosMarcelino Ignacio Núñez Espinoza Ipswich · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,7 Norwich · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,9 Ipswich · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Norwich · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 4, faule 44, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Norwich · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 3, faule 45, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 32 M. NúñezAbdoul Guemissongui Ouattara Ipswich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Larisa · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Strasbourg · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Mechelen · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Strasbourg · 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Larisa · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 Genk · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Larisa · 2023-24: mecze 24, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 Genk · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 42 A. OuattaraEmersonn Correia da Silva Ipswich · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Toulouse · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Goztep · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Goztep · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 EmersonnIssahaku Abdul Fatawu Ipswich · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Leicester · 2025-26: mecze 43, gole 9, asysty 7, faule 53, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Leicester · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze 39, gole 6, asysty 13, faule 43, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,5 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 A. FatawuKasey McAteer Ipswich · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Leicester · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,9 Leicester · 2024-25: mecze 18, gole 1, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Leicester · 2023-24: mecze 23, gole 6, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 20 K. McAteer
Christian Timothy Walton
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—07,0
2025-26100——07,3
2024-25700——06,7
2023-24100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Issa Laye Lucas Jean Diop
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich7005—06,9
2025-26Fulham3001—07,5
2024-25Fulham300010—26,7
2023-24Fulham210017—4 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cédric Kipré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2003—16,8
2025-26Ipswich1001—07,0
2024-25Reims341124—5 17,0
2024-25West Brom000——0—
2023-24West Brom463134—127,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Darnell Anthony Furlong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2000—06,2
2025-26West Brom3006—16,9
2025-26Ipswich000——0—
2024-25West Brom421346—8 17,1
2023-24West Brom485247—107,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dara Joseph O'Shea
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3001—07,8
2026-27Ipswich1000—03,7
2025-26Ipswich000——0—
2024-25Ipswich360221—67,0
2024-25Burnley0001—07,3
2023-24Burnley343436—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Exequiel Alejandro Palacios
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich6006—07,0
2026-27Leverkusen100——06,6
2025-26Leverkusen2003—07,6
2024-25Leverkusen30169—27,2
2023-24Leverkusen244 (2 z karnych)416—67,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcelino Ignacio Núñez Espinoza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2203—17,7
2025-26Norwich110——08,9
2025-26Ipswich000——0—
2024-25Norwich326444—77,1
2023-24Norwich382345—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdoul Guemissongui Ouattara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2002—06,6
2025-26Larisa170120—46,7
2025-26Strasbourg5001—06,5
2024-25Mechelen260034—76,8
2024-25Strasbourg23117—16,7
2024-25Larisa2000——6 1—
2024-25Genk00034—06,8
2023-24Larisa2440——6—
2023-24Genk800——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Emersonn Correia da Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich7213—06,8
2025-26Toulouse4116—16,4
2025-26Goztep3107—07,4
2024-25Goztep141015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Issahaku Abdul Fatawu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich60110—36,8
2025-26Leicester439753—76,8
2024-25Leicester000——0—
2024-25Sp Lisbon—00————
2023-24Leicester3961343—6 17,5
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kasey McAteer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Ipswich2005—16,2
2025-26Ipswich2001—06,6
2025-26Leicester1001—04,9
2024-25Leicester181118—36,7
2023-24Leicester236016—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Hull — 4-3-3

Trener : S. Jakirović od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Dillon Phillips Hull · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Rotherham · 2024-25: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 St Johnstone · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 St Johnstone · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 72, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Rotherham · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 12 D. PhillipsOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi Hull · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Hull · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 West Brom · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 6 S. AjayiLucas Herrington 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 22 L. HerringtonBrooke Dion Nelson Norton-Cuffy Hull · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Genoa · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Genoa · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Millwall · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Millwall · 2023-24: mecze 40, gole 2, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Coventry · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. Norton-CuffyLewie Coyle 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 44, gole 1, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 2023-24: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 L. CoyleLucas Gourna-Douath Hull · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Le Havre · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Salzburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Salzburg · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Roma · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Salzburg · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 42, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,0 29 L. Gourna-DouathJens Hjertø-Dahl 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 14 J. Hjertø-DahlBenjamin Sorba William Thomas Stoke City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Stoke · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Stoke · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Stoke City · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nantes · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Huddersfield · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2023-24: mecze 41, gole 4, asysty 8, faule 34, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,2 7 S. ThomasOliver Robert McBurnie Hull · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hull · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Las Palmas · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 9 O. McBurnieMohamed-Ali Cho Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nice · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nice · 2025-26: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nice · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 4, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Nice · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sociedad · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 50 M. ChoRobinio Vaz Hull · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Roma · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Marseille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sochaux · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 47 R. Vaz
Dillon Phillips
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull2000—07,1
2025-26Hull100——06,5
2024-25Rotherham46001—16,9
2024-25St Johnstone—00————
2023-24St Johnstone330272—106,9
2023-24Rotherham2001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Herrington
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull3001—16,6
2026-27Genoa101——07,2
2025-26Genoa2001—06,9
2024-25Genoa26007—06,5
2024-25Millwall—00————
2023-24Millwall402418—46,7
2023-24Coventry—00————
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewie Coyle
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,9
2025-262002—06,6
2024-25441240—67,1
2023-24401130—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Gourna-Douath
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull2003—16,8
2025-26Le Havre150024—56,8
2025-26Salzburg2001—06,2
2024-25Salzburg110111—46,9
2024-25Roma6009—26,6
2023-24Salzburg280242—4 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jens Hjertø-Dahl
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Sorba William Thomas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Stoke City2011—07,2
2026-27Wales202——07,6
2026-27Stoke2011—07,2
2026-27Hull1001—06,9
2025-26Stoke100——06,3
2025-26Stoke City100——06,3
2024-25Nantes291313—36,7
2024-25Huddersfield000——0—
2023-24Huddersfield414834—107,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Robert McBurnie
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed-Ali Cho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1001—06,3
2026-27Nice1002—06,3
2025-26Nice7111—06,8
2024-25Nice293412—26,9
2023-24Nice171217—26,9
2023-24Sociedad17005—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robinio Vaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hull1000—06,1
2026-27Roma000——0—
2025-26Roma2003—06,5
2025-26Marseille000——0—
2023-24Sochaux—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Ipswich
1remis(y)
0zwycięstwa Hull
4,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Ipswich 2, Hull 2 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · sędziowie: Thomas Kirk

DataMeczWynikZwycięzca
31/10/2026Hull – Ipswich Premier League ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Ipswich – Hull →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Maroc.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13