AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Premier League ♂ · sob. 13 mar 2027 · 19:00

Tottenham – Nott'm Forest

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Tottenham DNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Aston Villa Premier League ♂2 – 3D
10/10/2026wyj.Man United Premier League ♂1 – 1N
19/10/2026dom.Coventry Premier League ♂3 – 1V
24/10/2026wyj.Chelsea Premier League ♂2 – 0V
31/10/2026dom.Crystal Palace Premier League ♂2 – 0V

Nott'm Forest DDDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Coventry Premier League ♂0 – 1D
11/10/2026wyj.Crystal Palace Premier League ♂1 – 3D
18/10/2026dom.Arsenal Premier League ♂0 – 1D
23/10/2026wyj.Ipswich Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Brentford Premier League ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tottenham mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 2-0 z Crystal Palace · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 5 stracone)

Nott'm Forest mecze bez zwycięstwa: 6 u siebie mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 0-2 z Brentford · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Tottenham

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,30 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 9, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,9 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Dúbravka rotacja · obrony: 2, 40% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 3,00 · ocena 5,9

Trener · Bruno Saltor od 01/11/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute

Forma (API-Football): LLDDLDW

Nott'm Forest

Atak · gole na mecz: 0,70 (0,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (0,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 16, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Sels rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,7

Trener · O. Glasner od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 6 od 2014
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): LDDWLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Tottenham

  • Kontuzja D. Udogie · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Bergvall · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Mudryk · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja W. Odobert · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja X. Simons · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: R. Bentancur (Czerwona kartka), P. Porro (Uraz mięśniowy)

Nott'm Forest

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Igor Jesus (Łydka), M. Gibbs-White (Kontuzja), N. Savona (Kolano)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,6 dla Tottenham, 11,9 dla Nott'm Forest · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. TelMathys Henri Tel

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,3
2025-261002—06,3
2024-25132 (1 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. SolankeDominic Ayodele Solanke-Mitchell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2101—06,9
2026-27England000——0—
2025-26Tottenham200——06,3
2024-25Tottenham279 (1 z karnych)336—06,9
2024-25Bournemouth00 (1 z karnych)336—06,9
2023-24Bournemouth3819 (2 z karnych)342—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), SávioSávio Moreira de Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2111—07,3
2024-25Girona—00————
2024-25Rio Ave000——0—
2023-24Girona3791030—57,3
2023-24PSV Eindhoven000——0—
2023-24Rio Ave000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. DelapLiam Rory Delap
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest6108—26,6
2025-26Chelsea6118—26,5
2024-25Ipswich3712 (2 z karnych)272—116,9
2024-25Hull—00————
2023-24Hull318225—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Tottenham

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 S. TonaliSandro Tonali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham7014—07,3
2026-27Italy4007—06,6
2025-26Newcastle1002—06,3
2024-25Newcastle364237—57,1
2023-24Newcastle9109—26,8
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0081 %
19 D. SolankeDominic Ayodele Solanke-Mitchell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2101—06,9
2026-27England000——0—
2025-26Tottenham200——06,3
2024-25Tottenham279 (1 z karnych)336—06,9
2024-25Bournemouth00 (1 z karnych)336—06,9
2023-24Bournemouth3819 (2 z karnych)342—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,1824 %

Nott'm Forest

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 L. DelapLiam Rory Delap
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest6108—26,6
2025-26Chelsea6118—26,5
2024-25Ipswich3712 (2 z karnych)272—116,9
2024-25Hull—00————
2023-24Hull318225—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,2162 %
10 M. Gibbs-WhiteMorgan Anthony Gibbs-White
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest61 (1 z karnych)24—07,5
2026-27England000——0—
2025-26Nott'm Forest1001—16,5
2024-25Nott'm Forest347838—11 17,3
2023-24Nott'm Forest375 (1 z karnych)1037—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %120,1772 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Tottenham — 4-3-3

Trener : Bruno Saltor od 01/11/2025 · odczyt z 23/10/2026

Antonín Kinský Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Czech Republic · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Czechia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 31 A. KinskýBenjamin Thomas Davies Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Bolton Wanderers FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,7 Bolton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rangers · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Birmingham · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Tottenham · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Rangers · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sheffield United · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Rangers · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sheffield United · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 33 B. DaviesMarcos Nicolás Senesi Barón Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Bournemouth · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Bournemouth · 2023-24: mecze 32, gole 4, asysty 5, faule 41, spalone —, żółte kartki 13, ocena 7,0 5 M. SenesiAbdul-Nasir Oluwatosin Oluwadoyinsolami Adarabioyo Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Chelsea · 2025-26: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Chelsea · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Fulham · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fulham · 2023-24: mecze 20, gole 2, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 4 T. AdarabioyoJan Paul van Hecke Netherlands · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Tottenham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,1 Brighton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Brighton · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Brighton · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 6 J. van HeckeSandro Tonali Tottenham · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Newcastle · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Newcastle · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Milan · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 S. TonaliArchie James Francis Gray Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Tottenham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Plymouth · 2024-25: mecze 13, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Leeds · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 47, gole 0, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Aris Thessalonikis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aris · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 A. GrayRodrigo Bentancur Colmán 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 30 R. BentancurMathys Henri Tel 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 13, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 11 M. TelDominic Ayodele Solanke-Mitchell Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 England · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Tottenham · 2024-25: mecze 27, gole 9, asysty 3, faule 36, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bournemouth · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 36, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bournemouth · 2023-24: mecze 38, gole 19, asysty 3, faule 42, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 19 D. SolankeSávio Moreira de Oliveira Tottenham · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Girona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 37, gole 9, asysty 10, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 Sávio
Antonín Kinský
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1000—03,1
2026-27Czech Republic0000—00,0
2026-27Czechia0000—00,0
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Tottenham600——07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benjamin Thomas Davies
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2112—07,6
2026-27Bolton Wanderers FC100——06,9
2026-27Tottenham1100—03,7
2026-27Bolton100——06,9
2025-26Rangers1001—06,3
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Birmingham City FC401113—37,2
2024-25Birmingham401113—37,2
2024-25Tottenham240017—56,9
2024-25Rangers1001—07,3
2024-25Sheffield United100——0—
2023-24Tottenham30108—27,0
2023-24Rangers20104—17,1
2023-24Sheffield United100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Nicolás Senesi Barón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1001—06,9
2025-26Bournemouth1001—08,3
2024-25Bournemouth210022—56,8
2023-24Bournemouth324541—137,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdul-Nasir Oluwatosin Oluwadoyinsolami Adarabioyo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham1001—06,9
2025-26Chelsea7106—17,4
2024-25Chelsea22118—47,0
2024-25Fulham—00————
2023-24Fulham202010—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Paul van Hecke
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Netherlands4104—07,7
2026-27Tottenham1000—04,1
2025-26Brighton200——07,0
2024-25Brighton341125—77,1
2023-24Brighton280014—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sandro Tonali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham7014—07,3
2026-27Italy4007—06,6
2025-26Newcastle1002—06,3
2024-25Newcastle364237—57,1
2023-24Newcastle9109—26,8
2023-24Milan000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Archie James Francis Gray
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2012—06,5
2025-26Tottenham100——0—
2024-25Tottenham280017—16,5
2024-25Plymouth13316—16,7
2024-25Leeds—00————
2023-24Leeds470223—26,8
2023-24Aris Thessalonikis000——0—
2023-24Aris000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Bentancur Colmán
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272014—16,8
2025-261001—07,0
2024-25262034—96,9
2023-24231120—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathys Henri Tel
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,3
2025-261002—06,3
2024-25132 (1 z karnych)114—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dominic Ayodele Solanke-Mitchell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2101—06,9
2026-27England000——0—
2025-26Tottenham200——06,3
2024-25Tottenham279 (1 z karnych)336—06,9
2024-25Bournemouth00 (1 z karnych)336—06,9
2023-24Bournemouth3819 (2 z karnych)342—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sávio Moreira de Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Tottenham2111—07,3
2024-25Girona—00————
2024-25Rio Ave000——0—
2023-24Girona3791030—57,3
2023-24PSV Eindhoven000——0—
2023-24Rio Ave000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Nott'm Forest — 4-3-3

Trener : O. Glasner od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Matz Willy Els Sels Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Belgium · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Strasbourg · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 26 M. SelsJair Paula da Cunha Filho 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 23 JairNikola Milenković Serbia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 37, gole 5, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 31 N. MilenkovićTemitayo Olufisayo Olaoluwa Aina Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Torino · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 O. AinaOusmane Diomande Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sp Lisbon · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 42, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 2, ocena 7,1 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 2 O. DiomandeMorgan Anthony Gibbs-White Nott'm Forest · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 England · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 34, gole 7, asysty 8, faule 38, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,3 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 37, gole 5, asysty 10, faule 37, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 10 M. Gibbs-WhiteDaniel Muñoz Mejía Nott'm Forest · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Crystal Palace · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Crystal Palace · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Genk · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genk · 2023-24: mecze 17, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Crystal Palace · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 27 D. MuñozNicolás Martín Domínguez Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Bologna · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 8 N. DomínguezLiam Rory Delap Nott'm Forest · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Chelsea · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Ipswich · 2024-25: mecze 37, gole 12, asysty 2, faule 72, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 Hull · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2023-24: mecze 31, gole 8, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 19 L. DelapChristopher Grant Wood Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 36, gole 20, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bristol City · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 31, gole 14, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bristol City · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 C. WoodArnaud Kalimuendo-Muinga Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Ein Frankfurt · 2025-26: mecze 19, gole 6, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Rennes · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2024-25: mecze 33, gole 17, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Rennes · 2023-24: mecze 30, gole 10, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 15 A. Kalimuendo
Matz Willy Els Sels
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest100——06,7
2026-27Belgium100——06,3
2025-26Nott'm Forest100——07,7
2024-25Nott'm Forest38001—47,1
2023-24Strasbourg1900——26,9
2023-24Nott'm Forest1600——16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jair Paula da Cunha Filho
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—16,2
2025-26100——06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikola Milenković
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia200——07,0
2026-27Nott'm Forest1001—07,2
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest375220—47,1
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina340030—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Temitayo Olufisayo Olaoluwa Aina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest1001—06,7
2025-26Nott'm Forest8014—07,0
2024-25Nott'm Forest352123—56,9
2023-24Nott'm Forest251118—36,8
2023-24Torino—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ousmane Diomande
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest1002—06,6
2026-27Sp Lisbon000——0—
2025-26Sp Lisbon170128—57,0
2024-25Sp Lisbon312042—7 27,1
2023-24Sp Lisbon262126—7 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Morgan Anthony Gibbs-White
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest61 (1 z karnych)24—07,5
2026-27England000——0—
2025-26Nott'm Forest1001—16,5
2024-25Nott'm Forest347838—11 17,3
2023-24Nott'm Forest375 (1 z karnych)1037—97,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Muñoz Mejía
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest5008—06,9
2026-27Crystal Palace1001—05,9
2025-26Crystal Palace1001—06,9
2024-25Crystal Palace5017—27,1
2024-25Genk000——0—
2023-24Genk1750——5—
2023-24Crystal Palace160430—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolás Martín Domínguez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest1002—16,2
2025-26Nott'm Forest100——17,3
2024-25Nott'm Forest370133—96,9
2023-24Nott'm Forest322226—46,9
2023-24Bologna2003—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Liam Rory Delap
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest6108—26,6
2025-26Chelsea6118—26,5
2024-25Ipswich3712 (2 z karnych)272—116,9
2024-25Hull—00————
2023-24Hull318225—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christopher Grant Wood
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest100——06,5
2025-26Nott'm Forest52 (2 z karnych)02—06,8
2024-25Nott'm Forest3620 (3 z karnych)325—17,0
2024-25Bristol City—00————
2023-24Nott'm Forest3114122—06,9
2023-24Bristol City—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arnaud Kalimuendo-Muinga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Nott'm Forest1001—06,3
2025-26Ein Frankfurt19619—46,8
2025-26Nott'm Forest100——06,7
2025-26Rennes—00————
2024-25Rennes3317 (5 z karnych)329—27,0
2023-24Rennes3010 (2 z karnych)128—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Tottenham
1remis(y)
4zwycięstwa Nott'm Forest
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Tottenham 4, Nott'm Forest 10 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,8, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Craig Pawson, M. Oliver, S. Barrott

Strzelcy w tych meczach : C. Hudson-Odoi Nott'm Forest, 2 · C. Wood Nott'm Forest, 2 · A. Elanga Nott'm Forest, 1 · E. Anderson Nott'm Forest, 1 · I. Sangare Nott'm Forest, 1 · Igor Jesus Nott'm Forest, 1

DataMeczWynikZwycięzca
05/09/2026Nott'm Forest – Tottenham Premier League ♂0 – 0remis
22/03/2026Tottenham – Nott'm Forest Premier League ♂0 – 3Nott'm Forest
14/12/2025Nott'm Forest – Tottenham Premier League ♂3 – 0Nott'm Forest
21/04/2025Tottenham – Nott'm Forest Premier League ♂1 – 2Nott'm Forest
26/12/2024Nott'm Forest – Tottenham Premier League ♂1 – 0Nott'm Forest
07/04/2024Tottenham – Nott'm Forest Premier League ♂3 – 1Tottenham

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Tottenham – Nott'm Forest →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla La Réunion.

Reszta EuropyKanał
FranceCanal+ prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13