AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 18:30

Celta – Levante

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

52 %1 — Celta
25 %Remis
23 %2 — Levante

Oczekiwany wynik 1 – 0 (11 %) · oczekiwane gole 1,65 – 1,04

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Celta wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)52 · 25 · 23
Nasz model (liga i Elo)49 · 26 · 25

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Celta 2 – 3 Levante (12/05/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Celta VNVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Santander LaLiga ♂5 – 0V
11/10/2026wyj.Elche LaLiga ♂0 – 0N
18/10/2026dom.Alaves LaLiga ♂2 – 1V
25/10/2026dom.Betis LaLiga ♂0 – 0N
31/10/2026wyj.Vallecano LaLiga ♂0 – 3D

Levante NNVDD od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Sevilla LaLiga ♂3 – 3N
16/10/2026wyj.La Coruna LaLiga ♂1 – 1N
21/10/2026dom.Ath Bilbao LaLiga ♂3 – 1V
25/10/2026wyj.Sociedad LaLiga ♂1 – 2D
31/10/2026dom.Ath Madrid LaLiga ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Celta mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez gola: 2
po porażce 0-3 z Vallecano · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Levante mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 0-2 z Ath Madrid · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celta

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 8,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · I. Radu rotacja · obrony: 7, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,2

Trener · Claudio Giraldez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLLDDDWDW

Levante

Atak · gole na mecz: 1,70 (3,30 u siebie, 0,40 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · M. Ryan · obrony: 31, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,78 · ocena 7,1

Trener · Luis Castro od 01/10/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×3, 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): LDWDLLDDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celta

  • Kontuzja A. Nunez · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja B. Iglesias · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Starfelt · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. El Abdellaoui · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Roman · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Duran (Łydka)

Levante

  • Kontuzja A. Primo · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Dela (Kontuzja), E. Bardeli (Kontuzja), H. Sotelo (Kolano), K. Etta Eyong (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,2 dla Celta, 10,2 dla Levante · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Celta1,650,4331 %
RequeDaniel Requena Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante61111—16,6
2025-26Cordoba362065—117,0
2024-25Villarreal1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Levante1,990,2226 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. RatkovPetar Ratkov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante5010—06,5
2026-27Lazio1001—06,3
2026-27Serbia000——0—
2025-26Salzburg300——06,3
2025-26Lazio000——0—
2024-25Salzburg223611—17,1
2023-24Salzburg245112—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Iago AspasIago Aspas Juncal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—06,4
2025-262004—06,1
2024-253010 (5 z karnych)516—57,3
2023-24359 (3 z karnych)1019—6 17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,5 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Celta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8723 %
9 Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0030 %
17 H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B7014—16,8
2025-26Genoa100——06,2
2025-26Burgos000——0—
2024-25Genoa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
10 O. MarcosO. Marcos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B10217—36,9
2025-26Celta100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Levante

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 BruguiRoger Brugué Ayguadé
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278517—07,2
2025-26100——0—
2024-253711437—46,9
2023-24366323—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %510,6577 %
9 Iván RomeroIván Romero de Ávila Araque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9308—27,0
2025-26Levante2001—06,3
2024-25Levante369 (2 z karnych)429—16,9
2023-24Levante251019—06,6
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %300,4377 %
4 DelaAdrián de la Fuente Barquilla
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante8207—37,1
2025-26Levante2006—16,9
2024-25Levante372 (2 z karnych)142—11 17,1
2023-24Levante415 (2 z karnych)239—97,1
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %200,2677 %
8 Jon Ander OlasagastiJon Ander Olasagasti Imizcoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9119—06,9
2025-26Levante3003—06,6
2024-25Sociedad381115—26,7
2023-24Sociedad37007—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,1377 %
18 E. BardeliEnzo Bardeli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante7116—06,7
2025-26Dunkerque100——06,2
2024-25Dunkerque356516—0 17,2
2023-24Dunkerque383527—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2054 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Celta — 3-4-3

Trener : Claudio Giraldez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ionuț Andrei Radu Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Celta · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Bournemouth · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Inter · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 I. RaduJavier Rodríguez Galiano Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Celta B · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 J. RodríguezMarcos Alonso Mendoza Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Celta · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 2, ocena 7,1 Barcelona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 3 M. AlonsoJavier Rueda García Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Albacete · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 J. RuedaSergio Carreira Vilariño Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 4, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elche · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 S. CarreiraHugo Álvarez Antúnez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Celta B · 2023-24: mecze 27, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Celta · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 23 H. ÁlvarezAleix Febas Pérez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Elche · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Elche · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 42, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 14 A. FebasH. Burcio Celta B · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Celta · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 H. BurcioFerran Jutglà Blanch Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Club Brugge · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Club Brugge · 2023-24: mecze 35, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 F. JutglàIago Aspas Juncal 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 2024-25: mecze 30, gole 10, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 10, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,5 10 I. AspasWilliot Theo Swedberg Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Celta · 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 19 W. Swedberg
Ionuț Andrei Radu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—07,2
2026-27Romania2000—06,0
2025-26Celta1200——26,7
2024-25Venezia1500——17,0
2024-25Inter000——07,0
2024-25Bournemouth—00————
2023-24Bournemouth1300——06,1
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rodríguez Galiano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2001—06,8
2026-27Spain100——06,6
2025-26Celta100——06,6
2024-25Celta373237—76,9
2023-24Celta B3630——7—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Alonso Mendoza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,9
2025-26Celta11009—27,0
2024-25Celta313 (3 z karnych)031—10 27,1
2024-25Barcelona—00————
2023-24Celta21007—07,1
2023-24Barcelona5007—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rueda García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—02,9
2025-26Celta100——16,2
2024-25Albacete314123—77,1
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3220——4 1—
2023-24Celta100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Carreira Vilariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Villarreal—00————
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleix Febas Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,3
2025-26Elche1001—06,2
2024-25Elche371029—97,1
2023-24Elche420229—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

H. Burcio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta B4007—06,7
2026-27Celta2001—06,3
2025-26Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iago Aspas Juncal
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—06,4
2025-262004—06,1
2024-253010 (5 z karnych)516—57,3
2023-24359 (3 z karnych)1019—6 17,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Williot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Levante — 4-4-2

Trener : Luis Castro od 01/10/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mathew David Ryan Levante · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Levante · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lens · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 13 M. RyanManuel Sánchez de la Peña Levante · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 AD Ceuta FC · 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Levante · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 0, faule 56, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Gornik Zabrze · 2024-25: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Levante · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 56, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celta · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Castellon · 2023-24: mecze 36, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 23 M. SánchezAïssa Mandi Levante · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Lille · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Villarreal · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2 A. MandiJeremy Isaiah Richard Toljan Levante · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Levante · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Sassuolo · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 6, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Sassuolo · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 5, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 22 J. ToljanIfeanyi Ndukwe 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 3 I. NdukweJon Ander Olasagasti Imizcoz Levante · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Levante · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sociedad · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Sociedad · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 8 J. Ander OlasagastiRoger Brugué Ayguadé 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 37, gole 11, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 7 BruguiThiago Cruz Fernández Levante · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Oviedo · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 24 T. FernándezDaniel Requena Sánchez Levante · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Cordoba · 2025-26: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 65, spalone —, żółte kartki 11, ocena 7,0 Villarreal · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 6 RequeIván Romero de Ávila Araque Levante · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Levante · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Levante · 2024-25: mecze 36, gole 9, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Levante · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 I. RomeroPetar Ratkov Levante · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Serbia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salzburg · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lazio · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salzburg · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 6, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Salzburg · 2023-24: mecze 24, gole 5, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 10 P. Ratkov
Mathew David Ryan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9000—07,1
2025-26Levante000——0—
2024-25Lens1400——07,3
2024-25Roma000——0—
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24AZ Alkmaar29001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Sánchez de la Peña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9007—06,8
2025-26AD Ceuta FC5102—06,4
2025-26Levante000——0—
2024-25Alaves351056—6 16,7
2024-25Gornik Zabrze10104—16,8
2024-25Levante5005—26,8
2024-25Celta00056—06,7
2023-24Celta370521—36,8
2023-24Castellon3680——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aïssa Mandi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante7003—37,0
2025-26Lille200——0—
2024-25Lille34007—37,0
2024-25Villarreal000——0—
2023-24Villarreal32107—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeremy Isaiah Richard Toljan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9014—26,5
2025-26Levante2001—07,0
2024-25Sassuolo340615—37,0
2023-24Sassuolo250510—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ifeanyi Ndukwe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275102—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Ander Olasagasti Imizcoz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9119—06,9
2025-26Levante3003—06,6
2024-25Sociedad381115—26,7
2023-24Sociedad37007—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Roger Brugué Ayguadé
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278517—07,2
2025-26100——0—
2024-253711437—46,9
2023-24366323—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thiago Cruz Fernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante7002—06,8
2025-26Oviedo16047—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Requena Sánchez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante61111—16,6
2025-26Cordoba362065—117,0
2024-25Villarreal1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Romero de Ávila Araque
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante9308—27,0
2025-26Levante2001—06,3
2024-25Levante369 (2 z karnych)429—16,9
2023-24Levante251019—06,6
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Petar Ratkov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Levante5010—06,5
2026-27Lazio1001—06,3
2026-27Serbia000——0—
2025-26Salzburg300——06,3
2025-26Lazio000——0—
2024-25Salzburg223611—17,1
2023-24Salzburg245112—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (21/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Celta
2remis(y)
1zwycięstwa Levante
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Celta 10, Levante 6 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: A. Cordero, Alejandro Quintero Gonzalez

Strzelcy w tych meczach : F. Jutgla Celta, 2 · K. Arriaga Levante, 2 · Dela Levante, 1 · M. Roman Celta, 1 · O. Mingueza Celta, 1 · R. Brugue Levante, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/05/2026Celta – Levante LaLiga ♂2 – 3Levante
02/11/2025Levante – Celta LaLiga ♂1 – 2Celta
21/02/2022Celta – Levante LaLiga ♂1 – 1remis
21/09/2021Levante – Celta LaLiga ♂0 – 2Celta
30/04/2021Celta – Levante LaLiga ♂2 – 0Celta
26/10/2020Levante – Celta LaLiga ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Celta – Levante →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Tunisie · prawa na sezon: beIN Sports kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13