AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 07 lut 2027 · 17:00

La Coruna – Malaga

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

La Coruna NDNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Betis LaLiga ♂1 – 1N
11/10/2026wyj.Sociedad LaLiga ♂2 – 3D
16/10/2026dom.Levante LaLiga ♂1 – 1N
24/10/2026wyj.Ath Madrid LaLiga ♂0 – 1D
02/11/2026dom.Osasuna LaLiga ♂2 – 1V

Malaga DNDND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Getafe LaLiga ♂0 – 1D
09/10/2026dom.Espanol LaLiga ♂1 – 1N
18/10/2026dom.Sociedad LaLiga ♂2 – 5D
23/10/2026wyj.Alaves LaLiga ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.Betis LaLiga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

La Coruna mecze bez porażki: 3 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Osasuna · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 7 stracone)

Malaga mecze bez zwycięstwa: 15 mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie mecze z rzędu z golem: 4
po porażce 1-2 z Betis · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

La Coruna

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,20 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,60 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · Leo Román · obrony: 27, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,9

Trener · Antonio Hidalgo od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×3, 4-1-3-2 ×1)

Forma (API-Football): DDWWDLDLD

Malaga

Atak · gole na mecz: 0,70 (1,00 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 10,8 strzałów na mecz, 28% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 23, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,6 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · Alfonso Herrero · obrony: 34, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,1

Trener · Juan Funes od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LDLDDLLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

La Coruna

  • Kontuzja B. Ede · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Casado · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Carrillo · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Aubameyang · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Z. Eddahchouri · Dłoń lub nadgarstek nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Amatucci (Czerwona kartka)

Malaga

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Ochoa (Kolano), D. Murillo (Kolano), J. Cruz (Uraz mięśniowy), J. Lobete (Kolano), J. Munoz (Łydka), P. Martinez (Stopa)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,4 dla La Coruna, 11,3 dla Malaga · Oczekiwane żółte kartki: 4,3 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
PugaCarlos Francisco Puga Medina
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780013—36,9
2025-26340160—97,0
2024-25320037—9 16,8
2023-241000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Malaga1,930,4032 %
L. AmatucciLorenzo Amatucci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna70114—3 16,9
2025-26Las Palmas420476—57,0
2024-25Salernitana363141—57,2
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Ternana180127—46,9
2023-24Fiorentina2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

La Coruna1,760,3428 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: ChupeCarlos Ruiz Rubio

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791 (1 z karnych)011—36,3
2025-264224 (6 z karnych)538—47,1
2024-25194013—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. NsongoB. Nsongo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279109—16,9
2025-26300——06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), PekeYeremay Hernández Cubas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781 (1 z karnych)13—17,0
2025-26100——06,6
2024-253915 (4 z karnych)521—27,3
2023-242540——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Joaquín MuñozJoaquín Muñoz Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malaga9005—06,6
2025-26Malaga416624—47,0
2024-25Huesca357116—56,8
2023-24Huesca350420—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

La Coruna

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
32 B. NsongoB. Nsongo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279109—16,9
2025-26300——06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %100,1577 %
21 Mario SorianoMario Soriano Carreño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna9127—17,0
2025-26La Coruna3001—16,8
2024-25La Coruna425421—47,0
2024-25Eibar—00————
2023-24Eibar433433—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %120,1377 %
19 Luismi CruzLuis Miguel Cruz Hernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna91115—16,8
2025-26La Coruna300——16,6
2024-25Tenerife382832—2 17,2
2023-24Tenerife313328—7 16,8
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1769 %
10 PekeYeremay Hernández Cubas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781 (1 z karnych)13—17,0
2025-26100——06,6
2024-253915 (4 z karnych)521—27,3
2023-242540——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,2738 %
8 Diego VillaresDiego Villares Yáñez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275104—06,9
2025-263620——5—
2024-254041——3 1—
2023-24200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3430 %

Malaga

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 ChupeCarlos Ruiz Rubio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791 (1 z karnych)011—36,3
2025-264224 (6 z karnych)538—47,1
2024-25194013—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1277 %
8 Carlos DotorCarlos Dotor González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malaga8109—16,9
2025-26Malaga381452—7 16,7
2024-25Sp Gijon13206—16,7
2024-25Oviedo6006—16,7
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta170013—26,6
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1669 %
21 Adrián Niño HerediaAdrián Niño Heredia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275302—07,1
2025-263411 (1 z karnych)112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %301,3023 %
18 Pablo MartínezPablo Martínez Andrés
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malaga7125—16,9
2025-26Levante2001—06,4
2024-25Levante363 (1 z karnych)214—07,1
2023-24Levante366524—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %120,1954 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

La Coruna — 4-3-3

Trener : Antonio Hidalgo od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Leonardo Román Riquelme La Coruna · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Mallorca · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Oviedo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oviedo · 2023-24: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 13 L. RománGiacomo Quagliata La Coruna · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 La Coruna · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Catanzaro · 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 4, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Cremonese · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 4, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cremonese · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 12 G. QuagliataJoaquín Navarro Jiménez La Coruna · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 La Coruna · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 La Coruna · 2024-25: mecze 30, gole 4, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,0 La Coruna · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 For Sittard · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 X. NavarroJosé María Giménez de Vargas La Coruna · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Ath Madrid · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Ath Madrid · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Ath Madrid · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 20 J. GiménezLucas Dominique Noubi Ngnokam La Coruna · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 La Coruna · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Standard · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Standard · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 4 L. NoubiMario Soriano Carreño La Coruna · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 La Coruna · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 La Coruna · 2024-25: mecze 42, gole 5, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Eibar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Eibar · 2023-24: mecze 43, gole 3, asysty 4, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 21 M. SorianoLuis Miguel Cruz Hernández La Coruna · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 La Coruna · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Tenerife · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 8, faule 32, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,2 Tenerife · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,8 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 L. CruzLorenzo Amatucci La Coruna · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Las Palmas · 2025-26: mecze 42, gole 0, asysty 4, faule 76, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Salernitana · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 16 L. AmatucciB. Nsongo 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 32 B. NsongoYeremay Hernández Cubas 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 39, gole 15, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 25, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 10 PekeDavid Mella Boullón 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 6, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2023-24: mecze 31, gole 7, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 D. Mella
Leonardo Román Riquelme
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna900——06,9
2026-27Spain100——06,3
2025-26Mallorca000——0—
2024-25Mallorca700——07,8
2024-25Oviedo—00————
2023-24Oviedo4600——27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giacomo Quagliata
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna90011—16,5
2025-26La Coruna2003—07,1
2024-25Catanzaro18249—2 16,9
2024-25Cremonese11049—16,9
2023-24Cremonese330214—56,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joaquín Navarro Jiménez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna8004—26,4
2025-26La Coruna240016—37,0
2024-25La Coruna304219—4 17,0
2023-24La Coruna2300——4—
2023-24For Sittard—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José María Giménez de Vargas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna6006—27,0
2026-27Ath Madrid2002—16,7
2025-26Ath Madrid000——0—
2024-25Ath Madrid350113—57,0
2023-24Ath Madrid240017—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Dominique Noubi Ngnokam
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna5006—16,7
2025-26La Coruna4001—07,2
2024-25Standard200——06,8
2023-24Standard2200——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Soriano Carreño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna9127—17,0
2025-26La Coruna3001—16,8
2024-25La Coruna425421—47,0
2024-25Eibar—00————
2023-24Eibar433433—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Miguel Cruz Hernández
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna91115—16,8
2025-26La Coruna300——16,6
2024-25Tenerife382832—2 17,2
2023-24Tenerife313328—7 16,8
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Amatucci
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27La Coruna70114—3 16,9
2025-26Las Palmas420476—57,0
2024-25Salernitana363141—57,2
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Ternana180127—46,9
2023-24Fiorentina2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

B. Nsongo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279109—16,9
2025-26300——06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yeremay Hernández Cubas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2781 (1 z karnych)13—17,0
2025-26100——06,6
2024-253915 (4 z karnych)521—27,3
2023-242540——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Mella Boullón
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274003—16,4
2025-26400——06,9
2024-25346515—17,0
2023-243170——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Malaga — 4-3-3

Trener : Juan Funes od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Alfonso Herrero Peinador 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 45, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 41, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 42, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 1 A. HerreroÁngel Recio Gutiérrez 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 Á. RecioRafita 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 31 RafitaEinar Galilea Azaceta 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 4 E. GalileaCarlos Francisco Puga Medina 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2025-26: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 60, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 PugaDavid Larrubia Romano 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2025-26: mecze 42, gole 11, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 41, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 10 D. LarrubiaCarlos Dotor González Malaga · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Malaga · 2025-26: mecze 38, gole 1, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 Sp Gijon · 2024-25: mecze 13, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Oviedo · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Real Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 C. DotorDaniel Lorenzo Guerrero 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 36, gole 4, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2023-24: mecze 40, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 22 D. LorenzoCarlos Ruiz Rubio 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 2025-26: mecze 42, gole 24, asysty 5, faule 38, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2024-25: mecze 19, gole 4, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 9 ChupeJoaquín Muñoz Benavides Malaga · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Malaga · 2025-26: mecze 41, gole 6, asysty 6, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Huesca · 2024-25: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Huesca · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 11 J. MuñozJuan Cruz Díaz Espósito Malaga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Oviedo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leganes · 2025-26: mecze 39, gole 3, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Osasuna · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Osasuna · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Leganes · 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 4, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Osasuna · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Leganes · 2023-24: mecze 16, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Betis · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 19 J. Cruz
Alfonso Herrero Peinador
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279001—17,1
2025-264500——17,1
2024-2541002—27,3
2023-244210——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ángel Recio Gutiérrez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279005—06,6
2025-2690010—16,5
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafita
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279017—16,7
2025-26310119—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Einar Galilea Azaceta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—26,8
2025-26252015—56,8
2024-25270117—2 16,8
2023-242720——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Francisco Puga Medina
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780013—36,9
2025-26340160—97,0
2024-25320037—9 16,8
2023-241000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Larrubia Romano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279007—36,8
2025-264211332—47,3
2024-25364230—27,0
2023-244120——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Dotor González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malaga8109—16,9
2025-26Malaga381452—7 16,7
2024-25Sp Gijon13206—16,7
2024-25Oviedo6006—16,7
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta170013—26,6
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Lorenzo Guerrero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278006—16,9
2025-26364243—57,0
2024-25121011—16,6
2023-244040——8—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Ruiz Rubio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791 (1 z karnych)011—36,3
2025-264224 (6 z karnych)538—47,1
2024-25194013—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joaquín Muñoz Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malaga9005—06,6
2025-26Malaga416624—47,0
2024-25Huesca357116—56,8
2023-24Huesca350420—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Cruz Díaz Espósito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Malaga7012—16,7
2026-27Oviedo600——06,7
2025-26Leganes393326—46,9
2025-26Osasuna4002—06,3
2024-25Osasuna360016—36,6
2024-25Leganes345414—26,9
2023-24Osasuna350120—36,6
2023-24Leganes16429—27,0
2023-24Betis5002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa La Coruna
2remis(y)
2zwycięstwa Malaga
4,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: La Coruna 14, Malaga 13 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Javier Alberola Rojas

Strzelcy w tych meczach : Chupe Malaga, 1 · P. Aubameyang La Coruna, 1

DataMeczWynikZwycięzca
24/08/2026Malaga – La Coruna LaLiga ♂1 – 1remis
06/04/2018La Coruna – Malaga LaLiga ♂3 – 2La Coruna
19/11/2017Malaga – La Coruna LaLiga ♂3 – 2Malaga
15/04/2017La Coruna – Malaga LaLiga ♂2 – 0La Coruna
26/11/2016Malaga – La Coruna LaLiga ♂4 – 3Malaga
05/03/2016La Coruna – Malaga LaLiga ♂3 – 3remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia La Coruna – Malaga →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · prawa na sezon: Movistar+ lub DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13