AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 21 lut 2027 · 17:00

Vallecano – Getafe

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Vallecano VNNDV od najstarszego do najnowszego

15/09/2026dom.Espanol LaLiga ♂2 – 1V
19/09/2026wyj.Osasuna LaLiga ♂1 – 1N
19/10/2026wyj.Getafe LaLiga ♂1 – 1N
24/10/2026dom.Elche LaLiga ♂0 – 3D
31/10/2026dom.Celta LaLiga ♂3 – 0V

Getafe VDNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Malaga LaLiga ♂1 – 0V
10/10/2026wyj.Barcelona LaLiga ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Vallecano LaLiga ♂1 – 1N
25/10/2026wyj.Ath Bilbao LaLiga ♂0 – 4D
01/11/2026dom.Sevilla LaLiga ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Vallecano mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-0 z Celta · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 6 stracone)

Getafe mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Sevilla · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Vallecano

Atak · gole na mecz: 1,50 (2,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,9 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,60 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 20, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 13,7 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · E. Audero rotacja · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,8

Trener · Benat San Jose od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LDLWLWDD

Getafe

Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 9,6 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 3,40 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5

Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDLWLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Vallecano

  • Kontuzja A. Batalla · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Luiz Felipe · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Ratiu (Uraz mięśniowy), R. Nteka (Plecy)

Getafe

  • Zawieszenie Dakonam Ortega Djené · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Getafe – Vallecano) prawdopodobne zawieszenie 19/10/2026
  • Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,2 dla Vallecano, 11,9 dla Getafe · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
P. CissPathé Ismaël Ciss
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790011—56,8
2025-26201——07,2
2024-25364145—126,9
2023-24341027—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vallecano1,260,4428 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. TsitaishviliGiorgi Tsitaishvili

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano5001—15,4
2026-27Georgia3002—17,0
2025-26Metz2001—07,1
2024-25Granada367421—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Fran PérezFrancisco Pérez Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano6006—1 15,5
2025-26Vallecano4004—16,5
2024-25Vallecano31006—16,6
2024-25Valencia26006—16,6
2023-24Vallecano321431—46,6
2023-24Valencia321431—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Vallecano

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 Sergio CamelloSergio Camello Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9719—37,5
2025-26Vallecano400——06,6
2024-25Vallecano233211—26,8
2023-24Vallecano313118—36,7
2023-24Ath Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

36 %711,0483 %
18 Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9325—16,8
2026-27Cadiz5005—25,5
2025-26Cadiz404647—46,6
2025-26Vallecano4211—07,2
2025-26Alaves000——0—
2024-25Vallecano364518—47,0
2023-24Vallecano326125—8 16,9
2023-24Alaves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %320,4183 %
17 Adrià PedrosaAdrià Giner Pedrosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7119—16,7
2025-26Elche4004—26,1
2025-26Sevilla100——06,9
2024-25Sevilla341138—76,8
2023-24Sevilla35146—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,1766 %
2 A. RațiuAndrei Florin Rațiu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano6104—06,6
2026-27Romania2001—06,8
2025-26Vallecano2001—17,3
2024-25Vallecano362324—57,0
2023-24Vallecano34002—16,6
2023-24Huesca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1766 %
19 Jorge de FrutosJorge de Frutos Sebastián
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %020,0075 %

Getafe

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2746 %
19 E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %201,0730 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Vallecano — 4-3-3

Trener : Benat San Jose od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Emilio Audero Mulyadi Vallecano · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Cremonese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Palermo · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sampdoria · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Sampdoria · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 E. AuderoFlorian Grégoire Claude Lejeune Vallecano · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Vallecano · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Vallecano · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Vallecano · 2023-24: mecze 37, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Alaves · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 F. LejeuneAdrià Giner Pedrosa Vallecano · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Elche · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,1 Sevilla · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sevilla · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Sevilla · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 4, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 17 A. PedrosaAndrei Florin Rațiu Vallecano · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Vallecano · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Vallecano · 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Vallecano · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Huesca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 A. RațiuIván Balliu Campeny Vallecano · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Albania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vallecano · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Vallecano · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vallecano · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 I. BalliuPathé Ismaël Ciss 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 12, ocena 6,9 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 6 P. CissUnai López Cabrera 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 60, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,8 8 U. LópezÁlvaro García Rivera Vallecano · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Cadiz · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,5 Cadiz · 2025-26: mecze 40, gole 4, asysty 6, faule 47, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Vallecano · 2025-26: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Alaves · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vallecano · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 5, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Vallecano · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,9 Alaves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 Á. GarcíaJorge de Frutos Sebastián Vallecano · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,7 Vallecano · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vallecano · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Vallecano · 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Levante · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 J. de FrutosGiorgi Tsitaishvili Vallecano · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,4 Georgia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Metz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Granada · 2024-25: mecze 36, gole 7, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 14 G. TsitaishviliFrancisco Pérez Martínez Vallecano · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 5,5 Vallecano · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Vallecano · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Valencia · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vallecano · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Valencia · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 21 F. Pérez
Emilio Audero Mulyadi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano5000—06,8
2026-27Como000——0—
2025-26Como400——07,4
2025-26Cremonese100——06,9
2024-25Como2300——06,5
2024-25Palermo1000——07,3
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Inter400——07,0
2023-24Sampdoria—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Grégoire Claude Lejeune
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9009—16,4
2025-26Vallecano3001—07,1
2024-25Vallecano372350—87,1
2023-24Vallecano373126—57,1
2023-24Alaves—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrià Giner Pedrosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7119—16,7
2025-26Elche4004—26,1
2025-26Sevilla100——06,9
2024-25Sevilla341138—76,8
2023-24Sevilla35146—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrei Florin Rațiu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano6104—06,6
2026-27Romania2001—06,8
2025-26Vallecano2001—17,3
2024-25Vallecano362324—57,0
2023-24Vallecano34002—16,6
2023-24Huesca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Balliu Campeny
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano8004—16,5
2026-27Albania200——06,7
2025-26Vallecano14009—26,8
2024-25Vallecano250019—36,7
2023-24Vallecano000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pathé Ismaël Ciss
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790011—56,8
2025-26201——07,2
2024-25364145—126,9
2023-24341027—106,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Unai López Cabrera
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279039—26,9
2025-262001—06,5
2024-25323118—9 16,9
2023-24351260—96,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro García Rivera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano9325—16,8
2026-27Cadiz5005—25,5
2025-26Cadiz404647—46,6
2025-26Vallecano4211—07,2
2025-26Alaves000——0—
2024-25Vallecano364518—47,0
2023-24Vallecano326125—8 16,9
2023-24Alaves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jorge de Frutos Sebastián
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giorgi Tsitaishvili
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano5001—15,4
2026-27Georgia3002—17,0
2025-26Metz2001—07,1
2024-25Granada367421—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Pérez Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Vallecano6006—1 15,5
2025-26Vallecano4004—16,5
2024-25Vallecano31006—16,6
2024-25Valencia26006—16,6
2023-24Vallecano321431—46,6
2023-24Valencia321431—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Getafe — 4-3-3

Trener : José Bordalás od 01/04/2023 · odczyt z 23/10/2026

David Soria Solís 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 13 D. SoriaDjené Dakonam Ortega 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,7 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 14, czerwone: 1, ocena 6,7 2 D. DakonamJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Mallorca · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Osasuna · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 J. MojicaAndrés García Robledo Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Levante · 2024-25: mecze 21, gole 3, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Alcorcon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 21 A. GarcíaDavid Cordón Mancha 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 3 DavinchiMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Getafe · 2025-26: mecze 18, gole 6, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lens · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Lens · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zaragoza · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Zaragoza · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Getafe · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Villarreal · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 K. FemeníaIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Espanol · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Getafe · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 11 R. TerratsEnes Ünal Getafe · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bournemouth · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Getafe · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 E. Ünal
David Soria Solís
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djené Dakonam Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Villarreal—00————
2024-25Osasuna—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés García Robledo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3102—06,8
2025-26Aston Villa1001—16,3
2024-25Levante213315—37,0
2024-25Alcorcon000——0—
2023-24Levante271329—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Cordón Mancha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,6
2025-26140027—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Brest—00————
2024-25Inter000——0—
2023-24Brest334418—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francho Serrano Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Femenía Far
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Vallecano
4remis(y)
0zwycięstwa Getafe
1,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Vallecano 5, Getafe 2 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 0 % · żółte: 7,0, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Jon Ander Gonzalez Esteban, M. Sesma, Miguel Angel Ortiz Arias

Strzelcy w tych meczach : Álvaro García Vallecano, 1 · F. Lejeune Vallecano, 1 · J. de Frutos Vallecano, 1 · M. Arambarri Getafe, 1 · Martin Satriano Getafe, 1 · R. Nteka Vallecano, 1

DataMeczWynikZwycięzca
19/10/2026Getafe – Vallecano LaLiga ♂1 – 1remis
03/05/2026Getafe – Vallecano LaLiga ♂0 – 2Vallecano
02/01/2026Vallecano – Getafe LaLiga ♂1 – 1remis
02/05/2025Vallecano – Getafe LaLiga ♂1 – 0Vallecano
24/08/2024Getafe – Vallecano LaLiga ♂0 – 0remis
13/04/2024Vallecano – Getafe LaLiga ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Vallecano – Getafe →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Canal+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13