AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · śr. 21 kwi 2027 · 17:00

Getafe – Betis

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Getafe VDNDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Malaga LaLiga ♂1 – 0V
10/10/2026wyj.Barcelona LaLiga ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Vallecano LaLiga ♂1 – 1N
25/10/2026wyj.Ath Bilbao LaLiga ♂0 – 4D
01/11/2026dom.Sevilla LaLiga ♂3 – 1V

Betis NVDNV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.La Coruna LaLiga ♂1 – 1N
11/10/2026dom.Osasuna LaLiga ♂5 – 2V
17/10/2026dom.Barcelona LaLiga ♂2 – 5D
25/10/2026wyj.Celta LaLiga ♂0 – 0N
31/10/2026dom.Malaga LaLiga ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Getafe mecze bez porażki: 8 u siebie mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Sevilla · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 9 stracone)

Betis mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Malaga · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Getafe

Atak · gole na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 9,6 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,60 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 34, czerwone: 4

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 3,40 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · David Soria rotacja · obrony: 4, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 6,5

Trener · José Bordalás od 01/04/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): LWLDDLWLD

Betis

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 14,8 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,40 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,8 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Álvaro Vallés rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,67 · ocena 6,5

Trener · M. Pellegrini od 01/09/2020 · prowadzone kluby: 3 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WWLWWWDWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Getafe

  • Zawieszenie Dakonam Ortega Djené · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Getafe – Vallecano) prawdopodobne zawieszenie 19/10/2026
  • Kontuzja C. Uche · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Juanmi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Mangala · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Z. Romero · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Djene (Czerwona kartka), I. Azon (Kontuzja)

Betis

  • Zawieszenie Facundo Bernal · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Betis – Barcelona) prawdopodobne zawieszenie 17/10/2026
  • Kontuzja C. Hernandez · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Losada · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Firpo · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: F. Bernal (Czerwona kartka), A. Ruibal (Kolano)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,9 dla Getafe, 10,5 dla Betis · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 5,1

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Iván AzónIván Azón Monzón

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. ParrottTroy Daniel Parrott
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland44 (2 z karnych)02—07,6
2026-27Betis3103—06,7
2026-27AZ Alkmaar100——06,3
2025-26AZ Alkmaar5541—27,8
2024-25AZ Alkmaar3014 (2 z karnych)220—07,1
2024-25Excelsior—00————
2024-25Tottenham—00————
2023-24Excelsior2510 (3 z karnych)58—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Aitor RuibalAitor Ruibal García
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-265013—16,9
2024-25291310—56,7
2023-24182116—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Getafe

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
20 Iván AzónIván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,2746 %
19 E. ÜnalEnes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %201,0730 %

Betis

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
22 IscoFrancisco Román Alarcón Suárez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2732 (2 z karnych)14—07,6
2025-26100——06,7
2024-25229 (5 z karnych)823—57,5
2023-24298 (2 z karnych)531—107,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %210,7938 %
5 Marc BartraMarc Bartra Aregall
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3201—07,7
2025-26Betis4002—06,8
2024-25Betis252115—27,1
2023-24Trabzonspor100——0—
2023-24Betis000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,6738 %
19 T. ParrottTroy Daniel Parrott
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland44 (2 z karnych)02—07,6
2026-27Betis3103—06,7
2026-27AZ Alkmaar100——06,3
2025-26AZ Alkmaar5541—27,8
2024-25AZ Alkmaar3014 (2 z karnych)220—07,1
2024-25Excelsior—00————
2024-25Tottenham—00————
2023-24Excelsior2510 (3 z karnych)58—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,3938 %
10 A. EzzalzouliAbdessamad Ezzalzouli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis2102—17,1
2025-26Betis200——06,5
2024-25Betis332223—26,9
2023-24Betis3001—06,8
2023-24Barcelona2001—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,5030 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Getafe — 4-3-3

Trener : José Bordalás od 01/04/2023 · odczyt z 23/10/2026

David Soria Solís 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 13 D. SoriaDjené Dakonam Ortega 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,7 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 14, czerwone: 1, ocena 6,7 2 D. DakonamJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mallorca · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Mallorca · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Osasuna · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mallorca · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Osasuna · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 J. MojicaAndrés García Robledo Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Levante · 2024-25: mecze 21, gole 3, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Alcorcon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 21 A. GarcíaDavid Cordón Mancha 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 3 DavinchiMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Getafe · 2025-26: mecze 18, gole 6, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Lyon · 2025-26: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lens · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Lens · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brest · 2023-24: mecze 33, gole 4, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Zaragoza · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Zaragoza · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Zaragoza · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Getafe · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Getafe · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Villarreal · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Getafe · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,8 Villarreal · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 17 K. FemeníaIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze 23, gole 6, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Espanol · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Villarreal · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Getafe · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 11 R. TerratsEnes Ünal Getafe · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Bournemouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bournemouth · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Getafe · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 E. Ünal
David Soria Solís
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Djené Dakonam Ortega
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Osasuna—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrés García Robledo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3102—06,8
2025-26Aston Villa1001—16,3
2024-25Levante213315—37,0
2024-25Alcorcon000——0—
2023-24Levante271329—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Cordón Mancha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,6
2025-26140027—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Inter000——0—
2024-25Brest—00————
2023-24Brest334418—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francho Serrano Gracia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Femenía Far
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Azón Monzón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ramón Terrats Espacio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enes Ünal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Betis — 4-3-3

Trener : M. Pellegrini od 01/09/2020 · odczyt z 23/10/2026

Álvaro Vallés Rosa Betis · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Betis · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Las Palmas · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Las Palmas · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,2 1 Á. VallésMarc Bartra Aregall Betis · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Betis · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Betis · 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Trabzonspor · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 M. BartraNatan Bernardo de Souza Betis · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Betis · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Betis · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Napoli · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 4 NatanFrancisco José García Torres Betis · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Real Madrid · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Real Madrid · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Real Madrid · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 5, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 11 F. GarcíaHéctor Bellerín Moruno Betis · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Betis · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,6 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 H. BellerínAntony Matheus dos Santos Betis · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Betis · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Betis · 2024-25: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Arouca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 AntonyFrancisco Román Alarcón Suárez 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 22, gole 9, asysty 8, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,5 2023-24: mecze 29, gole 8, asysty 5, faule 31, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,5 22 IscoMarc Roca Junqué Betis · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Betis · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Betis · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Betis · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 2, faule 48, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Leeds · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 M. RocaTroy Daniel Parrott Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 4, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Betis · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 AZ Alkmaar · 2025-26: mecze 5, gole 5, asysty 4, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,8 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 30, gole 14, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Excelsior · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 25, gole 10, asysty 5, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,2 19 T. ParrottAitor Ruibal García 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 24 A. RuibalJ. A. Morante 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 J. A. Morante
Álvaro Vallés Rosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3000—06,5
2025-26Betis000——0—
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Las Palmas37001—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marc Bartra Aregall
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3201—07,7
2025-26Betis4002—06,8
2024-25Betis252115—27,1
2023-24Trabzonspor100——0—
2023-24Betis000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Natan Bernardo de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3001—16,7
2025-26Betis3004—36,7
2024-25Betis311119—5 16,9
2024-25Napoli000——0—
2023-24Napoli140013—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco José García Torres
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3011—07,0
2026-27Spain1000—03,6
2025-26Real Madrid0002—06,5
2024-25Real Madrid310213—07,1
2023-24Real Madrid251510—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Héctor Bellerín Moruno
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis2000—04,2
2025-26Betis000——0—
2024-25Betis000——0—
2023-24Betis230121—0 16,6
2023-24Barcelona000——0—
2023-24Sp Lisbon—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antony Matheus dos Santos
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3013—07,2
2025-26Betis4002—06,7
2024-25Betis175215—27,4
2023-24Arouca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Román Alarcón Suárez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2732 (2 z karnych)14—07,6
2025-26100——06,7
2024-25229 (5 z karnych)823—57,5
2023-24298 (2 z karnych)531—107,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marc Roca Junqué
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Betis3005—16,5
2025-26Betis3001—06,9
2024-25Betis142216—47,1
2023-24Betis262248—57,0
2023-24Leeds000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Troy Daniel Parrott
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland44 (2 z karnych)02—07,6
2026-27Betis3103—06,7
2026-27AZ Alkmaar100——06,3
2025-26AZ Alkmaar5541—27,8
2024-25AZ Alkmaar3014 (2 z karnych)220—07,1
2024-25Excelsior—00————
2024-25Tottenham—00————
2023-24Excelsior2510 (3 z karnych)58—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aitor Ruibal García
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-265013—16,9
2024-25291310—56,7
2023-24182116—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. A. Morante
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Getafe
1remis(y)
4zwycięstwa Betis
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Getafe 5, Betis 10 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,6, czerwone: 0,6 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: José María Sánchez Martínez, F. Maeso, Miguel Sesma Espinosa

Strzelcy w tych meczach : A. Ruibal Betis, 2 · G. Lo Celso Betis, 2 · Isco Betis, 2 · A. Ezzalzouli Betis, 1 · Borja Mayoral Getafe, 1 · Cucho Hernandez Betis, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/09/2026Betis – Getafe LaLiga ♂1 – 0Betis
08/03/2026Getafe – Betis LaLiga ♂2 – 0Getafe
21/12/2025Betis – Getafe LaLiga ♂4 – 0Betis
23/02/2025Getafe – Betis LaLiga ♂1 – 2Betis
18/09/2024Betis – Getafe LaLiga ♂2 – 1Betis
04/02/2024Betis – Getafe LaLiga ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Getafe – Betis →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: DAZN lub Disney+ kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13