AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 02 maj 2027 · 17:00

Elche – Espanol

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Elche VNNVD od najstarszego do najnowszego

18/09/2026wyj.Espanol LaLiga ♂3 – 1V
11/10/2026dom.Celta LaLiga ♂0 – 0N
17/10/2026wyj.Villarreal LaLiga ♂0 – 0N
24/10/2026wyj.Vallecano LaLiga ♂3 – 0V
01/11/2026dom.Valencia LaLiga ♂0 – 1D

Espanol DNDDV od najstarszego do najnowszego

18/09/2026dom.Elche LaLiga ♂1 – 3D
09/10/2026wyj.Malaga LaLiga ♂1 – 1N
17/10/2026dom.Ath Madrid LaLiga ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.Santander LaLiga ♂1 – 2D
30/10/2026wyj.Villarreal LaLiga ♂1 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Elche mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie mecze bez porażki: 4 na wyjeździe
po porażce 0-1 z Valencia · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 2 stracone)

Espanol mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie
po zwycięstwie 1-0 z Villarreal · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Elche

Atak · gole na mecz: 1,20 (1,00 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 39% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,80 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 22, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,8 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · M. Dituro · obrony: 24, 59% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,89 · ocena 6,7

Trener · Martin Anselmi od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2026
System: 5-4-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-5-2 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): DLLLDLWDD

Espanol

Atak · gole na mecz: 1,00 · 12,1 strzałów na mecz, 30% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,25

Dyscyplina · faule na mecz: 15,5 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 3,20 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · David Bernabeu

Trener · Ángel López od 01/12/2024 · prowadzone kluby: 2 od 2018
System: attaque en difficulté

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Elche

  • Kontuzja M. Aguado · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Espanol

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,4 dla Elche, 11,1 dla Espanol · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Tete MorenteJosé Antonio Morente Oliva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche90317—26,5
2025-26Elche131120—16,7
2025-26Lecce200——06,4
2024-25Lecce363226—56,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche398 (1 z karnych)249—47,2
2023-24Lecce—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Elche2,120,2528 %
Gonzalo VillarGonzalo Villar del Fraile
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche90117—36,7
2025-26Elche121011—37,0
2024-25Granada372151—9 16,9
2023-24Granada351344—76,8
2023-24Roma—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Elche1,750,3027 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Fer NiñoFernando Niño Rodríguez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche9506—27,1
2025-26Burgos387161—76,9
2024-25Burgos4110242—86,8
2023-24Burgos377436—87,0
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Tete MorenteJosé Antonio Morente Oliva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche90317—26,5
2025-26Elche131120—16,7
2025-26Lecce200——06,4
2024-25Lecce363226—56,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche398 (1 z karnych)249—47,2
2023-24Lecce—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Alejandro SánchezAlejandro Sánchez Jordà
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25700——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Álvaro MontejoÁlvaro Montejo Calleja
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-2527130——9 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Elche

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 Fer NiñoFernando Niño Rodríguez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche9506—27,1
2025-26Burgos387161—76,9
2024-25Burgos4110242—86,8
2023-24Burgos377436—87,0
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %500,8069 %
11 Germán ValeraGermán Valera Karabinaite
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche9109—16,9
2025-26Elche100——06,7
2024-25Elche163320—36,8
2024-25Valencia8002—06,6
2024-25Ath Madrid—00————
2024-25Zaragoza—00————
2023-24Zaragoza381127—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1285 %
2 Buba SangaréAboubacar Sangaré Traoré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche8107—06,5
2025-26Elche120023—36,5
2025-26Roma000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante1500——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1477 %
18 T. LemarThomas Benoît Lemar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche6107—17,3
2025-26Girona273119—46,7
2024-25Ath Madrid26001—06,5
2023-24Ath Madrid5003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,2838 %
24 A. OsorioAbiel Alesio Osorio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276107—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,3330 %

Espanol

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Elche — 4-3-3

Trener : Martin Anselmi od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Matías Ezequiel Dituro Curto 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 1 M. DituroVíctor Chust García Elche · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Elche · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cadiz · 2024-25: mecze 41, gole 3, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Cadiz · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 2, ocena 6,8 23 V. ChustGermán Valera Karabinaite Elche · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Elche · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Elche · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Valencia · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Ath Madrid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zaragoza · 2023-24: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 11 G. ValeraAboubacar Sangaré Traoré Elche · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Elche · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 Roma · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2 B. SangaréJ. Morcillo Elche · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Ath Madrid · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 47 J. MorcilloGonzalo Villar del Fraile Elche · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Elche · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Granada · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 6,9 Granada · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 44, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Roma · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 G. VillarFederico Redondo Solari 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,1 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 5 F. RedondoThomas Benoît Lemar Elche · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Girona · 2025-26: mecze 27, gole 3, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Ath Madrid · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ath Madrid · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 18 T. LemarFernando Niño Rodríguez Elche · 2026-27: mecze 9, gole 5, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Burgos · 2025-26: mecze 38, gole 7, asysty 1, faule 61, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Burgos · 2024-25: mecze 41, gole 10, asysty 2, faule 42, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 Burgos · 2023-24: mecze 37, gole 7, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Villarreal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 F. NiñoJosé Antonio Morente Oliva Elche · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 3, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Elche · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Lecce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Lecce · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elche · 2023-24: mecze 39, gole 8, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Lecce · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 T. MorenteAli Houary Jeddoub Elche · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 Mirandes · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Elche · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Elche · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Elche · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 A. Houary
Matías Ezequiel Dituro Curto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27900——06,7
2025-26400——17,3
2024-25000——0—
2023-242100——17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Víctor Chust García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche9015—16,8
2025-26Elche2001—06,5
2024-25Cadiz413136—87,0
2023-24Cadiz280115—3 26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Germán Valera Karabinaite
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche9109—16,9
2025-26Elche100——06,7
2024-25Elche163320—36,8
2024-25Valencia8002—06,6
2024-25Ath Madrid—00————
2024-25Zaragoza—00————
2023-24Zaragoza381127—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aboubacar Sangaré Traoré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche8107—06,5
2025-26Elche120023—36,5
2025-26Roma000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante1500——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Morcillo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche7005—06,6
2025-26Ath Madrid5006—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gonzalo Villar del Fraile
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche90117—36,7
2025-26Elche121011—37,0
2024-25Granada372151—9 16,9
2023-24Granada351344—76,8
2023-24Roma—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Redondo Solari
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276004—1 16,1
2025-264003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Benoît Lemar
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche6107—17,3
2025-26Girona273119—46,7
2024-25Ath Madrid26001—06,5
2023-24Ath Madrid5003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fernando Niño Rodríguez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche9506—27,1
2025-26Burgos387161—76,9
2024-25Burgos4110242—86,8
2023-24Burgos377436—87,0
2023-24Villarreal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Antonio Morente Oliva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche90317—26,5
2025-26Elche131120—16,7
2025-26Lecce200——06,4
2024-25Lecce363226—56,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche398 (1 z karnych)249—47,2
2023-24Lecce—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ali Houary Jeddoub
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elche3002—16,1
2025-26Mirandes150112—26,6
2025-26Elche2002—16,7
2024-25Elche14001—06,2
2023-24Elche000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Espanol — 4-3-3

Trener : Ángel López od 01/12/2024 · odczyt z 25/10/2026

Adrián Real 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 13 A. RealAdam Lachhab 2024-25: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 5 A. LachhabJosé Manuel Sanz Millán 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 18 J. Manuel Sanz MillánM. di Menno 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 11 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 2 M. di MennoMartín Lillo 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 24 M. LilloÁlex Pérez 2024-25: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1 2023-24: mecze 29, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 20 Á. PérezFrancesc Chuliá 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 23 F. ChuliáIván Nicolas 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 I. NicolasAlejandro Sánchez 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 17 A. SánchezÁlvaro Montejo 2024-25: mecze 27, gole 13, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1 11 Á. MontejoAntonio Lara 2024-25: mecze 18, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 2023-24: mecze 38, gole 7, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 7 A. Lara
Adrián Real Canales
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251900——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Lachhab
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251720——8—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Manuel Sanz Millán
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252800——6—
2023-243310——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco di Menno Stavron
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252800——11—
2023-243300——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Lillo Pasero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251900——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alejandro Pérez Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252010——9 1—
2023-242940——7—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesc Chuliá Ferri
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25900——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Molina Nicolas
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251210——0—
2023-24100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alejandro Sánchez Jordà
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25700——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álvaro Montejo Calleja
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-2527130——9 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonio José Lara Guirado
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251830——2—
2023-243870——5—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Elche
2remis(y)
2zwycięstwa Espanol
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Elche 9, Espanol 8 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,7, czerwone: 0,7 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Jon Ander Gonzalez Esteban, I. Galech, Ricardo De Burgos Bengoetxea

Strzelcy w tych meczach : C. Romero Espanol, 2 · F. Nino Elche, 2 · G. Valera Elche, 1 · K. Garcia Espanol, 1 · M. Aguado Elche, 1 · R. Mir Elche, 1

DataMeczWynikZwycięzca
18/09/2026Espanol – Elche LaLiga ♂1 – 3Elche
01/03/2026Elche – Espanol LaLiga ♂2 – 2remis
25/10/2025Espanol – Elche LaLiga ♂1 – 0Espanol
19/02/2023Elche – Espanol LaLiga ♂0 – 1Espanol
23/10/2022Espanol – Elche LaLiga ♂2 – 2remis
10/01/2022Espanol – Elche LaLiga ♂1 – 2Elche

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Elche – Espanol →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Autriche · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
ItalieDAZN prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13