AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

LaLiga ♂ · niedz. 23 maj 2027 · 17:00

Celta – Sociedad

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Celta VNVND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026dom.Santander LaLiga ♂5 – 0V
11/10/2026wyj.Elche LaLiga ♂0 – 0N
18/10/2026dom.Alaves LaLiga ♂2 – 1V
25/10/2026dom.Betis LaLiga ♂0 – 0N
31/10/2026wyj.Vallecano LaLiga ♂0 – 3D

Sociedad VVVVD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Valencia LaLiga ♂3 – 2V
11/10/2026dom.La Coruna LaLiga ♂3 – 2V
18/10/2026wyj.Malaga LaLiga ♂5 – 2V
25/10/2026dom.Levante LaLiga ♂2 – 1V
01/11/2026wyj.Ath Bilbao LaLiga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Celta mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez gola: 2
po porażce 0-3 z Vallecano · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Sociedad mecze z rzędu z golem: 5
po porażce 1-2 z Ath Bilbao · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Celta

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 8,5 strzałów na mecz, 41% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (1,20 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 44% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,3 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · I. Radu rotacja · obrony: 7, 70% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 7,2

Trener · Claudio Giraldez od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DLLDDDWDW

Sociedad

Atak · gole na mecz: 1,90 (1,30 u siebie, 2,40 na wyjeździe) · 12,6 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,20 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 19, czerwone: 3

Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,70 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Unai Marrero rotacja · obrony: 5, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,6

Trener · P. Matarazzo od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2014
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-2-3-1 ×4)

Forma (API-Football): LLWDWLWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Celta

  • Kontuzja A. Nunez · Pachwina nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja B. Iglesias · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Starfelt · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. El Abdellaoui · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Roman · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Duran (Łydka)

Sociedad

  • Kontuzja A. Odriozola · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Aramburu · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Beitia · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja Y. Herrera · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: P. Marin (Czerwona kartka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,5 dla Celta, 10,9 dla Sociedad · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Celta1,650,4331 %
BarrenetxeaAnder Barrenetxea Muguruza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2005—16,3
2026-27Spain1001—07,3
2025-26Sociedad4104—06,8
2024-25Sociedad331333—66,7
2023-24Sociedad304127—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sociedad1,820,3128 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Gonçalo GuedesGonçalo Manuel Ganchinho Guedes

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2002—06,5
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sociedad328418—36,9
2024-25Wolves292415—16,6
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal17325—07,0
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Ferran JutglàFerran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), W. SwedbergWilliot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), C. DriouechCouhaib Driouech
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Celta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
23 Hugo ÁlvarezHugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,8723 %

Sociedad

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Sergio GómezSergio Gómez Martín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2100—06,9
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad8009—07,0
2024-25Sociedad382529—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,5030 %
17 Lander AstiazaránLander Astiazarán Escabias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B92112—26,7
2026-27Real Sociedad II61010—25,5
2025-26Real Sociedad II416429—46,8
2025-26Sociedad B416429—46,8
2025-26Sociedad1001—16,3
2024-25Sociedad B1010——1—
2024-25Real Sociedad II1010——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
7 Dani DíazDaniel Díaz Gándara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad B10145—16,9
2026-27Real Sociedad II7123—06,8
2025-26Real Sociedad II314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Sociedad B314 (2 z karnych)111—26,7
2025-26Sociedad100——06,3
2024-25Sociedad B1710——1—
2024-25Real Sociedad II1710——1—
2024-25Sociedad1001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %00—60 %
8 Beñat TurrientesBeñat Turrientes Imaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2102—17,2
2026-27Spain100——07,2
2025-26Sociedad7218—17,4
2024-25Sociedad340013—46,7
2023-24Sociedad370136—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8723 %
10 Mikel OyarzabalMikel Oyarzabal Ugarte
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain85 (1 z karnych)14—07,2
2026-27Sociedad2001—05,9
2025-26Sociedad63 (2 z karnych)08—27,1
2024-25Sociedad379 (4 z karnych)314—4 16,8
2023-24Sociedad349 (2 z karnych)320—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0030 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Celta — 4-3-3

Trener : Claudio Giraldez od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ionuț Andrei Radu Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Celta · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Bournemouth · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Bournemouth · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Inter · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 I. RaduJavier Rodríguez Galiano Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 2, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Celta B · 2023-24: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 7 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 J. RodríguezMarcos Alonso Mendoza Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Celta · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 2, ocena 7,1 Barcelona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Barcelona · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 3 M. AlonsoYoel Lago Amil Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Celta B · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Celta · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Celta B · 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 18 Y. LagoJavier Rueda García Celta · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Albacete · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Celta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta B · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 Celta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 J. RuedaSergio Carreira Vilariño Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 4, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Elche · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elche · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Villarreal · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 S. CarreiraHugo Álvarez Antúnez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Celta · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Celta · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Celta B · 2023-24: mecze 27, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Celta · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 23 H. ÁlvarezAleix Febas Pérez Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Elche · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Elche · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Elche · 2023-24: mecze 42, gole 0, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 14 A. FebasFerran Jutglà Blanch Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Club Brugge · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Club Brugge · 2023-24: mecze 35, gole 8, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 9 F. JutglàWilliot Theo Swedberg Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Celta · 2024-25: mecze 33, gole 4, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Celta · 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 19 W. SwedbergCouhaib Driouech Celta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 PSV Eindhoven · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Excelsior · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 26, gole 6, asysty 7, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 24 C. Driouech
Ionuț Andrei Radu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Romania2000—06,0
2026-27Celta2000—07,2
2025-26Celta1200——26,7
2024-25Venezia1500——17,0
2024-25Bournemouth—00————
2024-25Inter000——07,0
2023-24Bournemouth1300——06,1
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rodríguez Galiano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2001—06,8
2026-27Spain100——06,6
2025-26Celta100——06,6
2024-25Celta373237—76,9
2023-24Celta B3630——7—
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcos Alonso Mendoza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,9
2025-26Celta11009—27,0
2024-25Celta313 (3 z karnych)031—10 27,1
2024-25Barcelona—00————
2023-24Celta21007—07,1
2023-24Barcelona5007—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoel Lago Amil
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—03,2
2025-26Celta3118—17,8
2024-25Celta B2900——9—
2024-25Celta160116—26,7
2023-24Celta B3300——9—
2023-24Celta1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Rueda García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta1002—02,9
2025-26Celta100——16,2
2024-25Albacete314123—77,1
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta B3220——4 1—
2023-24Celta100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Carreira Vilariño
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,5
2025-26Celta1002—06,9
2024-25Celta230419—16,9
2024-25Elche—00————
2023-24Elche200113—16,9
2023-24Villarreal—00————
2023-24Celta000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Álvarez Antúnez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2101—06,9
2025-26Celta3003—06,6
2024-25Celta344325—66,8
2023-24Celta B2760——2—
2023-24Celta15119—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aleix Febas Pérez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2000—06,3
2025-26Elche1001—06,2
2024-25Elche371029—97,1
2023-24Elche420229—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ferran Jutglà Blanch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,4
2025-26Celta2001—06,3
2024-25Club Brugge387316—27,0
2023-24Club Brugge3580——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Williot Theo Swedberg
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2015—26,8
2026-27Sweden2001—06,5
2025-26Celta2004—06,5
2024-25Celta334521—16,7
2023-24Celta31506—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Couhaib Driouech
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Celta2002—06,6
2025-26PSV Eindhoven100——0—
2024-25PSV Eindhoven26211—06,9
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior266730—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Sociedad — 4-3-3

Trener : P. Matarazzo od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026

Unai Marrero Larrañaga 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 13 U. MarreroJon Martín Vicente Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sociedad · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Sociedad · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Sociedad B · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Sociedad II · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 26, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Sociedad · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 6 J. MartínMamadou Sarr Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Chelsea · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Strasbourg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Spezia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Strasbourg · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Spezia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lyon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cremonese · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Lyon · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Monaco · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chelsea · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 M. SarrIgor Zubeldia Elorza 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 6,8 5 ZubeldiaHéctor Fort García Sociedad · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Elche · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Barcelona · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Barcelona · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Barcelona · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 H. FortJon Gorrotxategi Etxaniz Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sociedad · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 43, gole 4, asysty 2, faule 49, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Real Sociedad II · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad B · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 Real Sociedad II · 2023-24: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 8 4 J. GorrotxategiBeñat Turrientes Imaz Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sociedad · 2025-26: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Sociedad · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Sociedad · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 8 B. TurrientesAnder Barrenetxea Muguruza Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Sociedad · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sociedad · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Sociedad · 2023-24: mecze 30, gole 4, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 7 BarrenetxeaSergio Gómez Martín Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sociedad · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Sociedad · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 17 S. GómezMikel Oyarzabal Ugarte Spain · 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Sociedad · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Sociedad · 2024-25: mecze 37, gole 9, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad · 2023-24: mecze 34, gole 9, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 10 M. OyarzabalGonçalo Manuel Ganchinho Guedes Sociedad · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Portugal · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sociedad · 2025-26: mecze 32, gole 8, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Villarreal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Villarreal · 2023-24: mecze 17, gole 3, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 G. Guedes
Unai Marrero Larrañaga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,6
2025-26600——07,5
2024-253800——07,8
2023-243800——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Martín Vicente
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2000—07,0
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad7009—07,1
2024-25Sociedad370120—27,0
2024-25Sociedad B100——0—
2024-25Real Sociedad II100——0—
2023-24Sociedad B2620——4—
2023-24Real Sociedad II2620——4—
2023-24Sociedad900——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mamadou Sarr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2002—16,7
2025-26Chelsea2004—17,4
2025-26Strasbourg2002—17,0
2025-26Lens1001—06,2
2025-26Spezia100——07,3
2024-25Strasbourg270129—46,9
2024-25Lens210013—06,8
2024-25Spezia400——07,2
2024-25Chelsea—00————
2024-25Cremonese—00————
2024-25Lyon0005—07,0
2023-24Cremonese1200——07,0
2023-24Lyon100——06,2
2023-24Monaco000——0—
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor Zubeldia Elorza
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,7
2025-264105—07,2
2024-25290038—6 16,8
2023-24310243—11 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Héctor Fort García
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad1000—03,1
2025-26Elche300——06,9
2025-26Barcelona3002—06,7
2024-25Barcelona35008—26,7
2023-24Barcelona24028—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jon Gorrotxategi Etxaniz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2000—06,3
2025-26Sociedad7005—17,0
2024-25Mirandes434249—37,2
2024-25Real Sociedad II—00————
2024-25Sociedad B—00————
2023-24Sociedad B3530——8—
2023-24Real Sociedad II3530——8—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Beñat Turrientes Imaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2102—17,2
2026-27Spain100——07,2
2025-26Sociedad7218—17,4
2024-25Sociedad340013—46,7
2023-24Sociedad370136—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ander Barrenetxea Muguruza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2005—16,3
2026-27Spain1001—07,3
2025-26Sociedad4104—06,8
2024-25Sociedad331333—66,7
2023-24Sociedad304127—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Gómez Martín
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2100—06,9
2026-27Spain100——06,9
2025-26Sociedad8009—07,0
2024-25Sociedad382529—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mikel Oyarzabal Ugarte
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Spain85 (1 z karnych)14—07,2
2026-27Sociedad2001—05,9
2025-26Sociedad63 (2 z karnych)08—27,1
2024-25Sociedad379 (4 z karnych)314—4 16,8
2023-24Sociedad349 (2 z karnych)320—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sociedad2002—06,5
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sociedad328418—36,9
2024-25Wolves292415—16,6
2024-25Villarreal—00————
2023-24Villarreal17325—07,0
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Celta
2remis(y)
2zwycięstwa Sociedad
1,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Celta 5, Sociedad 5 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 5,2, czerwone: 0,4 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Victor Garcia Verdura, J. Alberola, Juan Martinez Munuera

Strzelcy w tych meczach : M. Oyarzabal Sociedad, 2 · Pablo Durán Celta, 2 · Alfon González Celta, 1 · B. Iglesias Celta, 1 · B. Mendez Sociedad, 1 · C. Soler Sociedad, 1

DataMeczWynikZwycięzca
03/09/2026Sociedad – Celta LaLiga ♂0 – 0remis
25/01/2026Sociedad – Celta LaLiga ♂3 – 1Sociedad
19/10/2025Celta – Sociedad LaLiga ♂1 – 1remis
13/05/2025Sociedad – Celta LaLiga ♂0 – 1Celta
21/12/2024Celta – Sociedad LaLiga ♂2 – 0Celta
20/01/2024Celta – Sociedad LaLiga ♂0 – 1Sociedad

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Celta – Sociedad →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Italie · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Espagne kraj rozgrywekMovistar+ lub DAZN prawa na sezon
AllemagneDAZN prawa na sezon
AutricheDAZN prawa na sezon
BelgiqueDAZN prawa na sezon
Canada (Québec)TSN Canada lub RDS prawa na sezon
DanemarkDisney+ prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN lub ESPN Deportes lub ESPN+ prawa na sezon
FranceDAZN lub Disney+ prawa na sezon
GrèceMAGENTA TV prawa na sezon
GuadeloupeESPN lub beIN Sports lub Rush Sports prawa na sezon
IrlandeDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
La RéunionbeIN Sports lub Canal+ lub SuperSport 7 lub DAZN prawa na sezon
LuxembourgDAZN prawa na sezon
MarocbeIN Sports prawa na sezon
Pays-BasZiggo Sport prawa na sezon
PologneCanal+ prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniDisney+ lub Premier Sports prawa na sezon
SénégalCanal+ lub SuperSport 7 lub DAZN lub New World prawa na sezon
SuisseDAZN prawa na sezon
TunisiebeIN Sports prawa na sezon
TurquieS Sport lub S Sport Plus prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13