AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 18:30

Hoffenheim – Schalke 04

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

59 %1 — Hoffenheim
22 %Remis
20 %2 — Schalke 04

Oczekiwany wynik 1 – 0 (16 %) · oczekiwane gole 1,48 – 0,76

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność dobra
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Hoffenheim wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)59 · 22 · 20
Nasz model (liga i Elo)61 · 23 · 16

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Hoffenheim DDVVD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Paderborn Bundesliga ♂1 – 3D
10/10/2026dom.Hamburg Bundesliga ♂2 – 3D
18/10/2026wyj.M'gladbach Bundesliga ♂2 – 1V
25/10/2026dom.Leverkusen Bundesliga ♂3 – 0V
31/10/2026wyj.Werder Bremen Bundesliga ♂0 – 2D

Schalke 04 NDDND od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Elversberg Bundesliga ♂0 – 0N
11/10/2026wyj.Freiburg Bundesliga ♂1 – 2D
17/10/2026dom.Mainz Bundesliga ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.FC Koln Bundesliga ♂0 – 0N
31/10/2026dom.RB Leipzig Bundesliga ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Hoffenheim brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-2 z Werder Bremen · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 9 stracone)

Schalke 04 mecze bez zwycięstwa: 5 mecze bez zwycięstwa: 5 u siebie mecze bez gola: 3
po porażce 0-2 z RB Leipzig · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (1 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hoffenheim

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,4 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,30 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,6 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Philipp rotacja · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · C. Ilzer od 01/11/2024 · prowadzone kluby: 6 od 2014
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×3)

Forma (API-Football): LLWLLW

Schalke 04

Atak · gole na mecz: 0,70 (0,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 67% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,20 (0,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 33% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 5, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 1,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · L. Karius rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,50 · ocena 6,9

Trener · J. Fimpel od 01/05/2025 · prowadzone kluby: 2 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 5-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LDWDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hoffenheim

  • Kontuzja A. Hajdari · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. De Cat · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja P. Wimmer · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: A. Hložek (Niedostępność, kicker)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Bernardo (Czerwona kartka), A. Daghim (Kontuzja), L. Engelns (Off the roster)

Schalke 04

  • Kontuzja D. Ljubicic · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja K. Karaman · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Sylla · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Wober · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Schallenberg · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,4 dla Hoffenheim, 12,1 dla Schalke 04 · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 3,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: A. KramarićAndrej Kramarić

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia300——06,4
2026-27Hoffenheim2000—06,1
2025-26Hoffenheim21 (1 z karnych)2——17,5
2024-25Hoffenheim3211 (3 z karnych)812—47,2
2023-24Hoffenheim3015 (5 z karnych)68—47,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. LemperleTim Lemperle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim1002—05,5
2025-26Hoffenheim2005—06,5
2024-25Hoffenheim3103—27,5
2024-25FC Koln3103—27,5
2023-24Greuther Furth326544—26,9
2023-24FC Koln—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. AouchicheAdil Aouchiche
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04100——06,9
2025-26Schalke 04143210—37,4
2025-26Aberdeen4001—16,5
2024-25Portsmouth12116—26,7
2024-25Sunderland8016—06,7
2023-24Sunderland282 (1 z karnych)212—26,9
2023-24Lorient000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Hoffenheim

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 F. AsllaniFisnik Asllani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4102—06,7
2026-27Hoffenheim2102—16,6
2025-26Hoffenheim2113—07,1
2024-25Elversberg3318833—57,4
2024-25Hoffenheim0011—07,5
2023-24Austria Vienna194121—27,0
2023-24Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,8626 %
28 K. MachidaKoki Machida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim2106—26,5
2025-26Hoffenheim1004—17,7
2024-25St. Gilloise341027—36,9
2023-24St. Gilloise3110——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,6726 %
18 W. BurgerWouter Burger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim110——08,6
2025-26Hoffenheim2113—07,8
2024-25Stoke City391172—116,8
2024-25Stoke391172—116,8
2023-24Stoke393349—117,1
2023-24Stoke City393349—117,1
2023-24FC Basel 18933016—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0026 %
27 A. KramarićAndrej Kramarić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia300——06,4
2026-27Hoffenheim2000—06,1
2025-26Hoffenheim21 (1 z karnych)2——17,5
2024-25Hoffenheim3211 (3 z karnych)812—47,2
2023-24Hoffenheim3015 (5 z karnych)68—47,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0026 %

Schalke 04

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 E. DžekoEdin Džeko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bosnia & Herzegovina100——06,9
2026-27Schalke 0412 (1 z karnych)1——08,9
2025-26Fenerbahce3721 (2 z karnych)335—37,4
2025-26Schalke 0411638—0 17,4
2025-26Fiorentina6203—06,9
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce000——0—
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %213,2115 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Hoffenheim — 4-4-2

Trener : C. Ilzer od 01/11/2024 · odczyt z 23/10/2026

Oliver Baumann Hoffenheim · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Germany · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Hoffenheim · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 1 O. BaumannMats Rots Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Twente · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Heracles · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 39 M. RotsOzan Muhammed Kabak Turkey · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Türkiye · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hoffenheim · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,0 5 O. KabakVladimír Coufal Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 West Ham · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 West Ham · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 7, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 34 V. CoufalRobin Hranáč Czech Republic · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Czechia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hoffenheim · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Hoffenheim · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2 R. HranáčLeon Avdullahu Kosovo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 7 L. AvdullahuAlexander Prass Austria · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Sturm Graz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2023-24: mecze 30, gole 7, asysty 4, faule 44, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 22 A. PrassBambasé Conté Germany · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Elversberg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Karlsruhe · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Hoffenheim · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 20 B. ContéFisnik Asllani Kosovo · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hoffenheim · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Elversberg · 2024-25: mecze 33, gole 18, asysty 8, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Hoffenheim · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Austria Vienna · 2023-24: mecze 19, gole 4, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 F. AsllaniAndrej Kramarić Croatia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Hoffenheim · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Hoffenheim · 2024-25: mecze 32, gole 11, asysty 8, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Hoffenheim · 2023-24: mecze 30, gole 15, asysty 6, faule 8, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,6 27 A. KramarićTim Lemperle Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,5 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hoffenheim · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 FC Koln · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Greuther Furth · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 FC Koln · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 T. Lemperle
Oliver Baumann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim000——0—
2026-27Germany000——0—
2025-26Hoffenheim200——17,4
2024-25Hoffenheim2800——17,0
2023-24Hoffenheim34011—17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mats Rots
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim100——07,6
2025-26Twente3101—07,0
2024-25Heracles1510——0—
2024-25Twente000——0—
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ozan Muhammed Kabak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Turkey1003—07,2
2026-27Hoffenheim100——07,2
2026-27Türkiye1003—07,2
2025-26Hoffenheim100——06,9
2024-25Hoffenheim000——0—
2023-24Hoffenheim284031—11 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vladimír Coufal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czech Republic2002—07,9
2026-27Czechia2002—07,9
2026-27Hoffenheim1001—07,2
2025-26Hoffenheim1002—06,6
2024-25West Ham220022—56,6
2023-24West Ham360732—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Hranáč
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czech Republic3006—06,3
2026-27Czechia3006—06,3
2026-27Hoffenheim000——0—
2025-26Hoffenheim2003—16,6
2024-25Hoffenheim4005—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leon Avdullahu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4004—06,8
2026-27Hoffenheim100——07,5
2025-26Hoffenheim2004—07,1
2024-25FC Basel 1893321051—97,1
2023-24FC Basel 1893281132—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Prass
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Austria200——06,2
2026-27Hoffenheim1000—02,9
2025-26Hoffenheim200——07,2
2024-25Hoffenheim270117—16,8
2024-25Sturm Graz000——0—
2023-24Sturm Graz307444—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bambasé Conté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany3003—06,4
2026-27Hoffenheim101——07,0
2025-26Elversberg2004—06,5
2024-25Karlsruhe281521—26,9
2023-24Hoffenheim7003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fisnik Asllani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4102—06,7
2026-27Hoffenheim2102—16,6
2025-26Hoffenheim2113—07,1
2024-25Elversberg3318833—57,4
2024-25Hoffenheim0011—07,5
2023-24Austria Vienna194121—27,0
2023-24Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrej Kramarić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia300——06,4
2026-27Hoffenheim2000—06,1
2025-26Hoffenheim21 (1 z karnych)2——17,5
2024-25Hoffenheim3211 (3 z karnych)812—47,2
2023-24Hoffenheim3015 (5 z karnych)68—47,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tim Lemperle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim1002—05,5
2025-26Hoffenheim2005—06,5
2024-25Hoffenheim3103—27,5
2024-25FC Koln3103—27,5
2023-24Greuther Furth326544—26,9
2023-24FC Koln—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Schalke 04 — 3-4-2-1

Trener : J. Fimpel od 01/05/2025 · odczyt z 23/10/2026

Loris Sven Karius Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Schalke 04 · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Schalke 04 · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Newcastle · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 L. KariusHasan Kuruçay Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Schalke 04 · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Braunschweig · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Braunschweig · 2023-24: mecze 27, gole 4, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 Eintracht Braunschweig · 2023-24: mecze 27, gole 4, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,0 4 H. KuruçayTimo Becker Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Schalke 04 · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Holstein Kiel · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Holstein Kiel · 2023-24: mecze 28, gole 7, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 5 T. BeckerNikola Katić Bosnia & Herzegovina · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Schalke 04 · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 FC Zurich · 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Plymouth · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 FC Zurich · 2023-24: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 34, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,9 25 N. KatićSoufian El-Faouzi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 23 S. El-FaouziÉric Junior Dina Ebimbe Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Brest · 2025-26: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Ein Frankfurt · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ein Frankfurt · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ein Frankfurt · 2023-24: mecze 31, gole 5, asysty 3, faule 49, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 29 J. Dina EbimbeRobin Everardus Gosens Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Fiorentina · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Fiorentina · 2024-25: mecze 32, gole 5, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Union Berlin · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Union Berlin · 2023-24: mecze 30, gole 6, asysty 3, faule 29, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,3 Inter · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 R. GosensSatoshi Tanaka Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 13 S. TanakaAdrian Tobias Gantenbein Schalke 04 · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Schalke 04 · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Schalke 04 · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,7 FC Winterthur · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Winterthur · 2023-24: mecze 34, gole 3, asysty 7, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Schalke 04 · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. GantenbeinJanik Jay Bachmann Schalke 04 · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Schalke 04 · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Schalke 04 · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Hansa Rostock · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Schalke 04 · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 14 J. BachmannAdil Aouchiche Schalke 04 · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Schalke 04 · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,4 Aberdeen · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Portsmouth · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Sunderland · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sunderland · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Lorient · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 A. Aouchiche
Loris Sven Karius
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04100——06,9
2025-26Schalke 04100——05,9
2024-25Schalke 04400——07,5
2024-25Newcastle—00————
2023-24Newcastle000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hasan Kuruçay
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04100——07,7
2025-26Schalke 04200——07,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven241017—5 16,9
2024-25Eintracht Braunschweig000——0—
2024-25Braunschweig000——0—
2023-24Braunschweig274 (3 z karnych)221—5 17,0
2023-24Eintracht Braunschweig274 (3 z karnych)221—5 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Timo Becker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 041001—16,3
2025-26Schalke 04100——07,3
2024-25Holstein Kiel30029—26,6
2023-24Holstein Kiel287 (1 z karnych)310—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikola Katić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bosnia & Herzegovina100——07,3
2026-27Schalke 04100——07,0
2025-26Schalke 042012—17,1
2024-25FC Zurich182217—27,0
2024-25Plymouth151016—27,1
2023-24FC Zurich344034—6 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Soufian El-Faouzi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—07,0
2025-262005—06,3
2024-251002—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Éric Junior Dina Ebimbe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04100——06,2
2025-26Brest275022—36,6
2025-26Ein Frankfurt—00————
2024-25Ein Frankfurt90110—06,7
2023-24Ein Frankfurt315349—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Everardus Gosens
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 041002—06,3
2025-26Fiorentina100——06,2
2024-25Fiorentina325524—67,1
2024-25Union Berlin1005—16,7
2023-24Union Berlin306329—87,3
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Satoshi Tanaka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04100——06,6
2025-26Fortuna Dusseldorf130212—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrian Tobias Gantenbein
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 042014—06,6
2025-26Schalke 042002—06,4
2024-25Schalke 04251220—5 16,7
2024-25FC Winterthur—00————
2023-24FC Winterthur343728—46,9
2023-24Schalke 04—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Janik Jay Bachmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04000——0—
2025-26Schalke 042004—06,3
2024-25Schalke 04253127—46,7
2023-24Hansa Rostock210026—26,6
2023-24Schalke 04—0026——6,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adil Aouchiche
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Schalke 04100——06,9
2025-26Schalke 04143210—37,4
2025-26Aberdeen4001—16,5
2024-25Portsmouth12116—26,7
2024-25Sunderland8016—06,7
2023-24Sunderland282 (1 z karnych)212—26,9
2023-24Lorient000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Hoffenheim
1remis(y)
1zwycięstwa Schalke 04
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Hoffenheim 12, Schalke 04 7 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 %

DataMeczWynikZwycięzca
09/04/2023Hoffenheim – Schalke 04 Bundesliga ♂2 – 0Hoffenheim
14/10/2022Schalke 04 – Hoffenheim Bundesliga ♂0 – 3Hoffenheim
08/05/2021Hoffenheim – Schalke 04 Bundesliga ♂4 – 2Hoffenheim
09/01/2021Schalke 04 – Hoffenheim Bundesliga ♂4 – 0Schalke 04
07/03/2020Schalke 04 – Hoffenheim Bundesliga ♂1 – 1remis
20/10/2019Hoffenheim – Schalke 04 Bundesliga ♂2 – 0Hoffenheim

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Hoffenheim – Schalke 04 →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Royaume-Uni · prawa na sezon: Sky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Allemagne kraj rozgrywekSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon
AutricheSky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon
BelgiqueTelenet / Playsports jedyny nadawca rozgrywek
Canada (Québec)DAZN lub One Soccer prawa na sezon
DanemarkViaplay jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon
FrancebeIN Sports prawa na sezon
GrèceNova jedyny nadawca rozgrywek
IrlandeSky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
ItalieSky Italia jedyny nadawca rozgrywek
LuxembourgSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon
MarocMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
Pays-BasViaplay jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven Sports jedyny nadawca rozgrywek
PortugalDAZN jedyny nadawca rozgrywek
SénégalCanal+ lub StarTimes prawa na sezon
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon
TunisieMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
TurquieS Sport lub Bundesliga App prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13