AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga ♂ · niedz. 29 lis 2026 · 16:30

Hoffenheim – Augsburg

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Hoffenheim DDVVD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Paderborn Bundesliga ♂1 – 3D
10/10/2026dom.Hamburg Bundesliga ♂2 – 3D
18/10/2026wyj.M'gladbach Bundesliga ♂2 – 1V
25/10/2026dom.Leverkusen Bundesliga ♂3 – 0V
31/10/2026wyj.Werder Bremen Bundesliga ♂0 – 2D

Augsburg DNDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Werder Bremen Bundesliga ♂2 – 3D
10/10/2026dom.Bayern Munich Bundesliga ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Elversberg Bundesliga ♂3 – 4D
24/10/2026dom.Union Berlin Bundesliga ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Freiburg Bundesliga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Hoffenheim brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-2 z Werder Bremen · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 9 stracone)

Augsburg mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie
po porażce 1-2 z Freiburg · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hoffenheim

Atak · gole na mecz: 1,80 (2,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,4 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,30 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 13,6 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · L. Philipp rotacja · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · C. Ilzer od 01/11/2024 · prowadzone kluby: 6 od 2014
System: 4-4-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-2-3-1 ×3)

Forma (API-Football): LLWLLW

Augsburg

Atak · gole na mecz: 2,70 (2,30 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,8 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · F. Dahmen rotacja · obrony: 6, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,9

Trener · Manuel Baum od 01/04/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): WWDLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hoffenheim

  • Kontuzja A. Hajdari · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. De Cat · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja P. Wimmer · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: A. Hložek (Niedostępność, kicker)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: Bernardo (Czerwona kartka), A. Daghim (Kontuzja), L. Engelns (Off the roster)

Augsburg

  • Zawieszenie Juma Bah · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Augsburg – Union Berlin) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja A. Claude-Maurice · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Banks · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Mounie · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Suso (Inactive)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,4 dla Hoffenheim, 12,0 dla Augsburg · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 3,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: A. KramarićAndrej Kramarić

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia300——06,4
2026-27Hoffenheim2000—06,1
2025-26Hoffenheim21 (1 z karnych)2——17,5
2024-25Hoffenheim3211 (3 z karnych)812—47,2
2023-24Hoffenheim3015 (5 z karnych)68—47,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. LemperleTim Lemperle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim1002—05,5
2025-26Hoffenheim2005—06,5
2024-25Hoffenheim3103—27,5
2024-25FC Koln3103—27,5
2023-24Greuther Furth326544—26,9
2023-24FC Koln—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg4002—06,6
2025-26Heidenheim200——27,3
2024-25Lazio1500——06,3
2023-24Frosinone16113—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Hoffenheim

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 F. AsllaniFisnik Asllani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4102—06,7
2026-27Hoffenheim2102—16,6
2025-26Hoffenheim2113—07,1
2024-25Elversberg3318833—57,4
2024-25Hoffenheim0011—07,5
2023-24Austria Vienna194121—27,0
2023-24Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,8626 %
28 K. MachidaKoki Machida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim2106—26,5
2025-26Hoffenheim1004—17,7
2024-25St. Gilloise341027—36,9
2023-24St. Gilloise3110——4—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,6726 %
18 W. BurgerWouter Burger
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim110——08,6
2025-26Hoffenheim2113—07,8
2024-25Stoke City391172—116,8
2024-25Stoke391172—116,8
2023-24Stoke393349—117,1
2023-24Stoke City393349—117,1
2023-24FC Basel 18933016—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %101,0026 %
27 A. KramarićAndrej Kramarić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia300——06,4
2026-27Hoffenheim2000—06,1
2025-26Hoffenheim21 (1 z karnych)2——17,5
2024-25Hoffenheim3211 (3 z karnych)812—47,2
2023-24Hoffenheim3015 (5 z karnych)68—47,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0026 %
16 L. EngelnsLuis Engelns
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Paderborn200——06,8
2024-25Paderborn160012—26,6
2023-24Paderborn000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %00—60 %

Augsburg

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg4002—06,6
2025-26Heidenheim200——27,3
2024-25Lazio1500——06,3
2023-24Frosinone16113—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %000,0057 %
30 A. KadeAnton Kade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1101—07,0
2025-26FC Basel 18934004—16,5
2025-26Augsburg1001—16,9
2024-25FC Basel 1893364437—57,0
2023-24FC Basel 1893305230—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %101,0126 %
6 T. BreithauptTim Breithaupt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—07,3
2025-26Augsburg—00————
2024-25Augsburg15012—07,0
2024-25Kaiserslautern130013—26,8
2023-24Augsburg160012—36,5
2023-24Karlsruhe000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
19 R. FellhauerRobin Salvatore Fellhauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——06,3
2025-26Augsburg2012—06,9
2024-25Elversberg110——07,3
2024-25Augsburg110——07,3
2023-24Elversberg290420—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0026 %
D. LichtensteigerD. Lichtensteiger

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Hoffenheim — 4-4-2

Trener : C. Ilzer od 01/11/2024 · odczyt z 23/10/2026

Oliver Baumann Hoffenheim · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Germany · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Hoffenheim · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 1 O. BaumannMats Rots Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Twente · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Heracles · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 39 M. RotsOzan Muhammed Kabak Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Türkiye · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Turkey · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hoffenheim · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 28, gole 4, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,0 5 O. KabakVladimír Coufal Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 West Ham · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 West Ham · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 7, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 34 V. CoufalRobin Hranáč Czechia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Czech Republic · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Hoffenheim · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Hoffenheim · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2 R. HranáčLeon Avdullahu Kosovo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 7 L. AvdullahuAlexander Prass Austria · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 2,9 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Hoffenheim · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Sturm Graz · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sturm Graz · 2023-24: mecze 30, gole 7, asysty 4, faule 44, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 22 A. PrassBambasé Conté Germany · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Elversberg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Karlsruhe · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 5, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Hoffenheim · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 20 B. ContéFisnik Asllani Kosovo · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hoffenheim · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Elversberg · 2024-25: mecze 33, gole 18, asysty 8, faule 33, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Hoffenheim · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Austria Vienna · 2023-24: mecze 19, gole 4, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Hoffenheim · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 F. AsllaniAndrej Kramarić Croatia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Hoffenheim · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,1 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Hoffenheim · 2024-25: mecze 32, gole 11, asysty 8, faule 12, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Hoffenheim · 2023-24: mecze 30, gole 15, asysty 6, faule 8, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,6 27 A. KramarićTim Lemperle Hoffenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,5 Hoffenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hoffenheim · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 FC Koln · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Greuther Furth · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 FC Koln · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 T. Lemperle
Oliver Baumann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim000——0—
2026-27Germany000——0—
2025-26Hoffenheim200——17,4
2024-25Hoffenheim2800——17,0
2023-24Hoffenheim34011—17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mats Rots
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim100——07,6
2025-26Twente3101—07,0
2024-25Heracles1510——0—
2024-25Twente000——0—
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ozan Muhammed Kabak
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim100——07,2
2026-27Türkiye1003—07,2
2026-27Turkey1003—07,2
2025-26Hoffenheim100——06,9
2024-25Hoffenheim000——0—
2023-24Hoffenheim284031—11 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vladimír Coufal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia2002—07,9
2026-27Czech Republic2002—07,9
2026-27Hoffenheim1001—07,2
2025-26Hoffenheim1002—06,6
2024-25West Ham220022—56,6
2023-24West Ham360732—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Hranáč
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Czechia3006—06,3
2026-27Czech Republic3006—06,3
2026-27Hoffenheim000——0—
2025-26Hoffenheim2003—16,6
2024-25Hoffenheim4005—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leon Avdullahu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4004—06,8
2026-27Hoffenheim100——07,5
2025-26Hoffenheim2004—07,1
2024-25FC Basel 1893321051—97,1
2023-24FC Basel 1893281132—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Prass
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Austria200——06,2
2026-27Hoffenheim1000—02,9
2025-26Hoffenheim200——07,2
2024-25Hoffenheim270117—16,8
2024-25Sturm Graz000——0—
2023-24Sturm Graz307444—77,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bambasé Conté
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany3003—06,4
2026-27Hoffenheim101——07,0
2025-26Elversberg2004—06,5
2024-25Karlsruhe281521—26,9
2023-24Hoffenheim7003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fisnik Asllani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4102—06,7
2026-27Hoffenheim2102—16,6
2025-26Hoffenheim2113—07,1
2024-25Elversberg3318833—57,4
2024-25Hoffenheim0011—07,5
2023-24Austria Vienna194121—27,0
2023-24Hoffenheim000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrej Kramarić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia300——06,4
2026-27Hoffenheim2000—06,1
2025-26Hoffenheim21 (1 z karnych)2——17,5
2024-25Hoffenheim3211 (3 z karnych)812—47,2
2023-24Hoffenheim3015 (5 z karnych)68—47,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tim Lemperle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Hoffenheim1002—05,5
2025-26Hoffenheim2005—06,5
2024-25Hoffenheim3103—27,5
2024-25FC Koln3103—27,5
2023-24Greuther Furth326544—26,9
2023-24FC Koln—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Augsburg — 3-4-2-1

Trener : Manuel Baum od 01/04/2026 · odczyt z 23/10/2026

Finn Gilbert Dahmen Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Germany · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Augsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Augsburg · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Augsburg · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 1 F. DahmenAbdulai Juma Bah Augsburg · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Nice · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valladolid · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 35 A. BahChrislain Iris Aurel Matsima Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Augsburg · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Monaco · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 C. MatsimaCalvin Marc Brackelmann Augsburg · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paderborn · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Paderborn · 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Paderborn · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2 C. BrackelmannHennes Behrens Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Heidenheim · 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hoffenheim · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 H. BehrensMarius Wolf Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Augsburg · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 27 M. WolfAnton Kade Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Augsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 30 A. KadeFabian Rieder Switzerland · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Rennes · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Augsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stuttgart · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 WSG Wattens · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2024-25: mecze 21, gole 1, asysty 3, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 WSG Wattens · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Rennes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolfsberger AC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Wolfsberger AC · 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Rennes · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Young Boys · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 32 F. RiederHan-Noah Massengo Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Augsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Auxerre · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Burnley · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Bristol City · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 H. MassengoYannik Keitel Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Augsburg · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Stuttgart · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Freiburg · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 14 Y. KeitelArijon Ibrahimović Augsburg · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Heidenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Lazio · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Frosinone · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 21 A. Ibrahimović
Finn Gilbert Dahmen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——07,9
2026-27Germany0000—00,0
2025-26Augsburg100——07,9
2024-25Augsburg2900——07,2
2023-24Augsburg31002—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdulai Juma Bah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg2003—06,2
2025-26Nice6002—06,9
2025-26Lens100——0—
2024-25Valladolid15006—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Chrislain Iris Aurel Matsima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——07,2
2025-26Augsburg2002—17,6
2024-25Augsburg301110—47,1
2024-25Monaco000——0—
2024-25Clermont—00————
2023-24Clermont141012—26,6
2023-24Monaco60012—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Calvin Marc Brackelmann
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg000——0—
2025-26Paderborn100——06,5
2024-25Paderborn243014—27,1
2023-24Paderborn13004—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hennes Behrens
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany1000—03,2
2026-27Augsburg1001—07,0
2025-26Heidenheim16125—06,9
2025-26Hoffenheim—00————
2024-25Hoffenheim200——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marius Wolf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1001—06,3
2025-26Augsburg2001—07,0
2024-25Augsburg321319—26,9
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund220112—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anton Kade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1101—07,0
2025-26FC Basel 18934004—16,5
2025-26Augsburg1001—16,9
2024-25FC Basel 1893364437—57,0
2023-24FC Basel 1893305230—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Rieder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland5003—06,6
2026-27Augsburg1002—06,6
2025-26Rennes3002—06,3
2025-26Augsburg1002—06,2
2025-26Stuttgart100——06,5
2025-26WSG Wattens000——0—
2024-25Stuttgart211314—16,7
2024-25WSG Wattens10006—26,6
2024-25Rennes—00————
2024-25Wolfsberger AC0006—06,6
2023-24Wolfsberger AC221113—26,7
2023-24Rennes151010—06,7
2023-24Young Boys3116—07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Han-Noah Massengo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1001—07,5
2025-26Augsburg1002—07,3
2024-25Auxerre170017—56,6
2024-25Burnley8012—16,3
2023-24Burnley300——06,5
2023-24Bristol City—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yannik Keitel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1001—06,7
2025-26Augsburg6003—26,7
2025-26Stuttgart—00————
2024-25Stuttgart29002—16,7
2023-24Freiburg151012—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arijon Ibrahimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg4002—06,6
2025-26Heidenheim200——27,3
2024-25Lazio1500——06,3
2023-24Frosinone16113—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Hoffenheim
4remis(y)
0zwycięstwa Augsburg
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Hoffenheim 10, Augsburg 5 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,2, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Daniel Schlager, Christian Dingert, T. Reichel

Strzelcy w tych meczach : A. Kramarić Hoffenheim, 2 · B. Toure Hoffenheim, 2 · A. Claude-Maurice Augsburg, 1 · E. Demirović Augsburg, 1 · I. Bebou Hoffenheim, 1 · M. Gregoritsch Augsburg, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/04/2026Augsburg – Hoffenheim Bundesliga ♂2 – 2remis
29/11/2025Hoffenheim – Augsburg Bundesliga ♂3 – 0Hoffenheim
29/03/2025Hoffenheim – Augsburg Bundesliga ♂1 – 1remis
10/11/2024Augsburg – Hoffenheim Bundesliga ♂0 – 0remis
07/04/2024Hoffenheim – Augsburg Bundesliga ♂3 – 1Hoffenheim
11/11/2023Augsburg – Hoffenheim Bundesliga ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Hoffenheim – Augsburg →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Sénégal · prawa na sezon: Canal+ lub StarTimes kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Allemagne kraj rozgrywekSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon
AutricheSky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon
BelgiqueTelenet / Playsports prawa na sezon
Canada (Québec)DAZN lub One Soccer prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon
FrancebeIN Sports prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
IrlandeSky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
ItalieSky Italia prawa na sezon
LuxembourgSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon
MarocMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniSky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon
TunisieMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
TurquieS Sport lub Bundesliga App prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13