Bundesliga ♂ · sob. 12 gru 2026 · 16:30
Dortmund – Augsburg
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Dortmund : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Dortmund : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Augsburg : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Augsburg : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Dortmund VNNVN od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Stuttgart Bundesliga ♂ | 1 – 0 | V |
| 09/10/2026 | dom. | Werder Bremen Bundesliga ♂ | 2 – 2 | N |
| 17/10/2026 | wyj. | Union Berlin Bundesliga ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | dom. | Ein Frankfurt Bundesliga ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | wyj. | Bayern Munich Bundesliga ♂ | 2 – 2 | N |
Augsburg DNDND od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Werder Bremen Bundesliga ♂ | 2 – 3 | D |
| 10/10/2026 | dom. | Bayern Munich Bundesliga ♂ | 2 – 2 | N |
| 17/10/2026 | wyj. | Elversberg Bundesliga ♂ | 3 – 4 | D |
| 24/10/2026 | dom. | Union Berlin Bundesliga ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | dom. | Freiburg Bundesliga ♂ | 1 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Dortmund mecze bez porażki: 10 mecze bez porażki: 6 u siebie mecze bez porażki: 5 na wyjeździe
po remisie 2-2 z Bayern Munich · 2 Z, 3 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 4 stracone)
Augsburg mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie
po porażce 1-2 z Freiburg · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Dortmund
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 13,8 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 0,70 (0,70 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 67% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,6 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · G. Kobel rotacja · obrony: 4, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,22 · ocena 6,3
Trener · N. Kovač od 01/02/2025 · prowadzone kluby: 7 od 2013
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-3 ×1)
Forma (API-Football): WWWWDD
Augsburg
Atak · gole na mecz: 2,70 (2,30 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 11, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 9,8 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)
Bramkarz · F. Dahmen rotacja · obrony: 6, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,9
Trener · Manuel Baum od 01/04/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×1)
Forma (API-Football): WWDLDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Dortmund
- Kontuzja E. Can · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja G. Konstantelias · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Lerma · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja K. Karetsas · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja K. Prates · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: M. Sabitzer (Niedostępność, kicker)
Augsburg
- Zawieszenie Juma Bah · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Augsburg – Union Berlin) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja A. Claude-Maurice · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja N. Banks · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Mounie · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Suso (Inactive)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,5 dla Dortmund, 11,2 dla Augsburg · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,7
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: S. GuirassySerhou Yadaly Guirassy M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dortmund 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Dortmund 5 4 (1 z karnych) 0 6 — 1 7,1 2024-25 Dortmund 30 21 (3 z karnych) 2 16 — 4 7,3 2024-25 Stuttgart 0 0 (3 z karnych) 2 16 — 0 7,3 2023-24 Stuttgart 28 28 (4 z karnych) 3 18 — 0 7,7 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dortmund 1 0 0 1 — 0 6,9 2026-27 Italy 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dortmund 7 1 0 7 — 2 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Dortmund 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Germany 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Dortmund 5 1 0 1 — 1 7,0 2024-25 Dortmund 30 8 5 17 — 2 6,9 2024-25 Hoffenheim 0 0 5 17 — 0 6,9 2023-24 Hoffenheim 33 16 1 21 — 0 7,1 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Augsburg 4 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Heidenheim 2 0 0 — — 2 7,3 2024-25 Lazio 15 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Frosinone 16 1 1 3 — 1 6,7
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Dortmund
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 N. SchlotterbeckNico Cedric Schlotterbeck
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 13 % | 1 | 0 | 0,26 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 E. NwaneriEthan Chidiebere Nwaneri
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 0 | 0 | 0,00 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
46 A. AzhilAyman Azhil
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 T. YamamotoT. Yamamoto Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 S. GuirassySerhou Yadaly Guirassy
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 26 % |
Augsburg
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 16 % | 0 | 0 | 0,00 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 A. KadeAnton Kade
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 1,01 | 26 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 T. BreithauptTim Breithaupt
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 R. FellhauerRobin Salvatore Fellhauer
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 26 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| D. LichtensteigerD. Lichtensteiger Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 4 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Dortmund — 4-3-3
Trener : N. Kovač od 01/02/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Switzerland | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Dortmund | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Dortmund | 27 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nico Cedric Schlotterbeck| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,7 |
| 2026-27 | Germany | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Dortmund | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7,5 |
| 2024-25 | Dortmund | 23 | 0 | 4 | 18 | — | 7 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Dortmund | 33 | 2 | 1 | 17 | — | 4 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kouakou Joane Gadou| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | Salzburg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Salzburg | 22 | 0 | 0 | 15 | — | 1 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amir Selmane Ramy Bensebaïni| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 5 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 1 | 6 | 28 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | 17 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Waldemar Riptsov Anton| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Dortmund | 29 | 2 | 2 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Stuttgart | 33 | 0 | 3 | 25 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Chidiebere Nwaneri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | England | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Marseille | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Arsenal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Arsenal | 36 | 4 | 2 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Arsenal | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daniel Svensson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | FC Nordsjaelland | 17 | 0 | 1 | 11 | — | 2 | 7,4 |
| 2024-25 | Dortmund | 12 | 1 | 3 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | FC Nordsjaelland | 32 | 2 | 8 | 22 | — | 1 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jude Victor William Bellingham| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Dortmund | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Sunderland | 43 | 4 | 3 | 43 | — | 11 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Real Madrid | 31 | 9 (1 z karnych) | 8 | 33 | — | 5 1 | 7,5 |
| 2023-24 | Sunderland | 45 | 7 | 1 | 40 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 32 | 19 (1 z karnych) | 6 | 32 | — | 5 1 | 8,0 |
| 2023-24 | Dortmund | 0 | 0 | 5 | 6 | — | 0 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Serhou Yadaly Guirassy| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 4 (1 z karnych) | 0 | 6 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Dortmund | 30 | 21 (3 z karnych) | 2 | 16 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | Stuttgart | 0 | 0 (3 z karnych) | 2 | 16 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Stuttgart | 28 | 28 (4 z karnych) | 3 | 18 | — | 0 | 7,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuele Inácio Piá| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Dortmund | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maximilian Beier| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Dortmund | 5 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Dortmund | 30 | 8 | 5 | 17 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 0 | 0 | 5 | 17 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 33 | 16 | 1 | 21 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Augsburg — 4-3-3
Trener : Manuel Baum od 01/04/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Germany | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Augsburg | 29 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Augsburg | 31 | 0 | 0 | 2 | — | 4 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Abdulai Juma Bah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Nice | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Valladolid | 15 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Young-Woo Seol| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Red Star Belgrade | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Chrislain Iris Aurel Matsima| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Augsburg | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2024-25 | Augsburg | 30 | 1 | 1 | 10 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Clermont | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Clermont | 14 | 1 | 0 | 12 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Monaco | 6 | 0 | 0 | 12 | — | 2 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jeffrey Gouweleeuw| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 4 | 22 | — | 9 | 7,1 |
| 2023-24 | 30 | 1 | 0 | 25 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Hennes Behrens| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 |
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Heidenheim | 16 | 1 | 2 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Hoffenheim | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marius Wolf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Augsburg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Augsburg | 32 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dortmund | 22 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anton Kade| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | FC Basel 1893 | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 36 | 4 | 4 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 30 | 5 | 2 | 30 | — | 6 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Arijon Ibrahimović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Heidenheim | 2 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Lazio | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Frosinone | 16 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robin Salvatore Fellhauer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Augsburg | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Augsburg | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Elversberg | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Elversberg | 29 | 0 | 4 | 20 | — | 4 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Michael Gregoritsch| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Austria | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Augsburg | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Augsburg | 17 | 6 (1 z karnych) | 2 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Brondby | 11 | 2 (1 z karnych) | 1 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Freiburg | 20 | 2 | 1 | 7 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Freiburg | 32 | 7 | 4 | 16 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Dortmund 10, Augsburg 5 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 3,4, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Bastian Dankert, Tobias Stieler, D. Aytekin
Strzelcy w tych meczach : A. Claude-Maurice Augsburg, 2 · D. Malen Dortmund, 2 · Y. Moukoko Dortmund, 2 · F. Nmecha Dortmund, 1 · J. Gouweleeuw Augsburg, 1 · K. Adeyemi Dortmund, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 14/03/2026 | Dortmund – Augsburg Bundesliga ♂ | 2 – 0 | Dortmund |
| 31/10/2025 | Augsburg – Dortmund Bundesliga ♂ | 0 – 1 | Dortmund |
| 08/03/2025 | Dortmund – Augsburg Bundesliga ♂ | 0 – 1 | Augsburg |
| 26/10/2024 | Augsburg – Dortmund Bundesliga ♂ | 2 – 1 | Augsburg |
| 04/05/2024 | Dortmund – Augsburg Bundesliga ♂ | 5 – 1 | Dortmund |
| 16/12/2023 | Augsburg – Dortmund Bundesliga ♂ | 1 – 1 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Dortmund – Augsburg →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Grèce · prawa na sezon: Nova kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Allemagne kraj rozgrywek | Sky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon |
| Autriche | Sky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon |
| Belgique | Telenet / Playsports prawa na sezon |
| Canada (Québec) | DAZN lub One Soccer prawa na sezon |
| Danemark | Viaplay prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon |
| France | beIN Sports prawa na sezon |
| Irlande | Sky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Italie | Sky Italia prawa na sezon |
| Luxembourg | Sky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon |
| Maroc | MBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Pays-Bas | Viaplay prawa na sezon |
| Pologne | Eleven Sports prawa na sezon |
| Portugal | DAZN prawa na sezon |
| Royaume-Uni | Sky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Sénégal | Canal+ lub StarTimes prawa na sezon |
| Suisse | Sky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon |
| Tunisie | MBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon |
| Turquie | S Sport lub Bundesliga App prawa na sezon |