AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga ♂ · sob. 23 sty 2027 · 14:30

Paderborn – Mainz

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Paderborn VDNVN od najstarszego do najnowszego

20/09/2026dom.Hoffenheim Bundesliga ♂3 – 1V
10/10/2026dom.Stuttgart Bundesliga ♂0 – 2D
17/10/2026wyj.Werder Bremen Bundesliga ♂2 – 2N
24/10/2026dom.Hamburg Bundesliga ♂1 – 0V
31/10/2026wyj.M'gladbach Bundesliga ♂0 – 0N

Mainz VDVDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.M'gladbach Bundesliga ♂4 – 3V
10/10/2026dom.Leverkusen Bundesliga ♂3 – 4D
17/10/2026wyj.Schalke 04 Bundesliga ♂1 – 0V
24/10/2026dom.Werder Bremen Bundesliga ♂2 – 3D
30/10/2026wyj.Elversberg Bundesliga ♂1 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Paderborn mecze bez zwycięstwa: 11 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 mecze bez straty gola: 2
po remisie 0-0 z M'gladbach · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 5 stracone)

Mainz mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie porażki z rzędu: 3 u siebie porażki z rzędu: 2
po porażce 1-4 z Elversberg · 2 Z, 0 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 14 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Paderborn

Atak · gole na mecz: 0,80 (1,00 u siebie, 0,70 na wyjeździe) · 14,0 strzałów na mecz, 24% celnych · bez gola w 67% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 8, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · M. Schubert rotacja · obrony: 4, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 7,2

Trener · L. Kwasniok od 01/07/2021 · prowadzone kluby: 5 od 2015
System: 3-1-4-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 3-5-2 ×2, 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): DLLWLD

Mainz

Atak · gole na mecz: 2,30 (1,30 u siebie, 3,30 na wyjeździe) · 15,2 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 17% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,30 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,2 · spalone na mecz: 2,2 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · Luke Gauer

Trener · U. Fischer od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2010
System: 3-5-2, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-1-4-2 ×2)

Forma (API-Football): DWLWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Paderborn

  • Kontuzja M. Hoffmeier · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Awortwie-Grant · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja O. Batista Meier · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Klaas · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Gayret · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Mainz

  • Kontuzja D. Kohr · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja O. Ruoppi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Zentner · Dłoń lub nadgarstek nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja Silas · Złamanie nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,4 dla Paderborn, 12,5 dla Mainz · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. MarinoStefano Marino

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn1101—06,9
2025-26Paderborn2101—17,4
2024-25Karlsruhe000——0—
2023-24Karlsruhe2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), P. TietzPhillip Tietz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 z karnych)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. PieringerMarvin Pieringer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn60014—16,3
2026-27Heidenheim101——06,7
2025-26Heidenheim100——06,6
2024-25Heidenheim337 (3 z karnych)450—77,0
2023-24Heidenheim313338—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. PhilippeRayan Philippe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn5001—06,6
2026-27Hamburg100——06,5
2025-26Hamburg3002—06,2
2024-25Hamburg3614 (2 z karnych)516—37,1
2024-25Braunschweig3413 (2 z karnych)516—37,1
2024-25Eintracht Braunschweig3413 (2 z karnych)516—37,1
2023-24Eintracht Braunschweig258415—07,1
2023-24Braunschweig258415—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Paderborn

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 M. PieringerMarvin Pieringer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn60014—16,3
2026-27Heidenheim101——06,7
2025-26Heidenheim100——06,6
2024-25Heidenheim337 (3 z karnych)450—77,0
2023-24Heidenheim313338—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %000,0068 %

Mainz

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 P. TietzPhillip Tietz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 z karnych)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %404,8026 %
10 N. AmiriNadiem Amiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany201——07,0
2026-27Mainz122——010,0
2025-26Mainz2105—17,5
2024-25Mainz307 (2 z karnych)544—9 27,3
2023-24Mainz15101—56,7
2023-24Leverkusen8001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %222,0026 %
A. HaidaraAmadou Haidara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lens100——07,0
2025-26Lens300——06,7
2025-26RB Leipzig000——0—
2024-25RB Leipzig300123—76,8
2023-24RB Leipzig212114—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
5 E. MartelEric Martel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz3103—06,6
2025-26FC Koln2105—16,9
2024-25FC Koln313037—47,3
2023-24FC Koln301152—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9126 %
23 S. BeckerSheraldo Rudi Becker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,4526 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Paderborn — 4-3-3

Trener : L. Kwasniok od 01/07/2021 · odczyt z 23/10/2026

Markus Schubert Paderborn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Paderborn · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Paderborn · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Vitesse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Vitesse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 M. SchubertJano ter Horst Paderborn · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Preußen Münster · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Preußen Münster · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Preußen Münster · 2023-24: mecze 26, gole 3, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 21 J. ter HorstTjark Lasse Scheller Paderborn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paderborn · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Paderborn · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 24, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 St Pauli · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paderborn · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 T. SchellerMattes Hansen Bodø/Glimt · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Silkeborg · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,9 PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Paderborn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Odense · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 1,7 St Etienne · 2026-27: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Iraklis · 2026-27: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2025-26: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Paderborn · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Silkeborg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paderborn · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 FC Nordsjaelland · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Odense · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Sonderjyske · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Paderborn · 2023-24: mecze 18, gole 2, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sonderjyske · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 22 M. HansenFelix Götze 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,2 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 20 F. GötzeLaurin Curda 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,9 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 17 L. CurdaLaurin Ulrich Paderborn · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Magdeburg · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ulm · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Stuttgart · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 L. UlrichSantiago Castañeda 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 1, faule 38, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 5 S. CastañedaMarvin Pieringer Paderborn · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Heidenheim · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Heidenheim · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Heidenheim · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 4, faule 50, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Heidenheim · 2023-24: mecze 31, gole 3, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 18 M. PieringerRayan Philippe Paderborn · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hamburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Hamburg · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Hamburg · 2024-25: mecze 36, gole 14, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Braunschweig · 2024-25: mecze 34, gole 13, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Eintracht Braunschweig · 2024-25: mecze 34, gole 13, asysty 5, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Eintracht Braunschweig · 2023-24: mecze 25, gole 8, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Braunschweig · 2023-24: mecze 25, gole 8, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 9 R. PhilippeStefano Marino Paderborn · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Paderborn · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Karlsruhe · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Karlsruhe · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 30 S. Marino
Markus Schubert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn100——17,2
2025-26Paderborn200——07,6
2024-25Paderborn3400——06,9
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jano ter Horst
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn1102—07,2
2025-26Preußen Münster1001—06,9
2024-25Preußen Münster311228—106,8
2023-24Preußen Münster263012—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tjark Lasse Scheller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn100——07,0
2025-26Paderborn2003—16,3
2024-25Paderborn331024—66,8
2023-24St Pauli200——0—
2023-24Paderborn—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mikkel Bro Hansen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bodø/Glimt610——16,7
2026-27Silkeborg5100—04,9
2026-27PSV Eindhoven1000—03,3
2026-27Paderborn1012—07,7
2026-27Odense1000—01,7
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26Odense2500——57,0
2025-26Paderborn2002—16,3
2025-26Silkeborg100——07,0
2024-25Paderborn180114—16,8
2024-25FC Nordsjaelland17103—06,8
2024-25Odense700——06,4
2024-25Sonderjyske—00————
2023-24Odense2300——06,7
2023-24FC Nordsjaelland19214—16,9
2023-24Paderborn182015—26,8
2023-24Sonderjyske800——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Felix Götze
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,8
2025-262003—0 16,2
2024-25313232—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Laurin Curda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,9
2025-262004—07,6
2024-25321026—7 16,9
2023-24200025—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Laurin Ulrich
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn1011—07,0
2025-26Magdeburg300——06,9
2024-25Ulm13002—16,0
2024-25Stuttgart000——0—
2023-24Stuttgart000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Santiago Castañeda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,3
2025-261001—06,5
2024-25320138—4 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marvin Pieringer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn60014—16,3
2026-27Heidenheim101——06,7
2025-26Heidenheim100——06,6
2024-25Heidenheim337 (3 z karnych)450—77,0
2023-24Heidenheim313338—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Philippe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn5001—06,6
2026-27Hamburg100——06,5
2025-26Hamburg3002—06,2
2024-25Hamburg3614 (2 z karnych)516—37,1
2024-25Braunschweig3413 (2 z karnych)516—37,1
2024-25Eintracht Braunschweig3413 (2 z karnych)516—37,1
2023-24Eintracht Braunschweig258415—07,1
2023-24Braunschweig258415—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefano Marino
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Paderborn1101—06,9
2025-26Paderborn2101—17,4
2024-25Karlsruhe000——0—
2023-24Karlsruhe2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Mainz — 4-3-3

Trener : U. Fischer od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Maximilian Kinzig 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 40 M. KinzigStefan Posch Mainz · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Austria · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,7 Mainz · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Como · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bologna · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bologna · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bologna · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 4 S. PoschFabio Gruber Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Nurnberg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nurnberg · 2024-25: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 3 F. GruberDanny Vieira da Costa 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 21 D. da CostaKacper Potulski Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Poland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Mainz · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 48 K. PotulskiEric Martel Mainz · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Koln · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 FC Koln · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 0, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 FC Koln · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 1, faule 52, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 5 E. MartelKaishu Sano PSV Eindhoven · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Nijmegen · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mainz · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Nijmegen · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2023-24: mecze 25, gole 5, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 6 K. SanoNadiem Amiri Germany · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 2, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Mainz · 2024-25: mecze 30, gole 7, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 2, ocena 7,3 Mainz · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Leverkusen · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 N. AmiriPhillip Tietz Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 4, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 10,0 Mainz · 2025-26: mecze 19, gole 5, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Augsburg · 2024-25: mecze 34, gole 7, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Augsburg · 2023-24: mecze 34, gole 8, asysty 4, faule 42, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Darmstadt · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 P. TietzSheraldo Rudi Becker Mainz · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mainz · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Osasuna · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Osasuna · 2024-25: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Sociedad · 2024-25: mecze 22, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Osasuna · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Sociedad · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Union Berlin · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 23 S. BeckerBenedict Hollerbach Mainz · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,5 Mainz · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Union Berlin · 2024-25: mecze 34, gole 9, asysty 1, faule 42, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Union Berlin · 2023-24: mecze 28, gole 5, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 17 B. Hollerbach
Maximilian Kinzig
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-270000—00,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefan Posch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz5009—16,7
2026-27Austria4007—25,7
2025-26Mainz16008—47,0
2025-26Como100——07,2
2025-26Bologna000——0—
2024-25Bologna140011—16,9
2024-25Atalanta50011—06,9
2024-25Como50011—06,9
2023-24Bologna311230—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabio Gruber
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz1003—07,5
2025-26Nurnberg1003—06,6
2024-25Nurnberg14108—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danny Vieira da Costa
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——08,2
2025-26100——06,6
2024-25250119—06,9
2023-2419017—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kacper Potulski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz100——06,9
2026-27Poland1003—03,5
2025-26Mainz000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eric Martel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz3103—06,6
2025-26FC Koln2105—16,9
2024-25FC Koln313037—47,3
2023-24FC Koln301152—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kodai Sano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27PSV Eindhoven8108—17,1
2026-27Mainz1002—07,5
2025-26Nijmegen5015—06,8
2025-26Mainz2001—06,8
2024-25Mainz340016—37,0
2024-25Nijmegen263232—3 16,7
2023-24Nijmegen255222—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nadiem Amiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Germany201——07,0
2026-27Mainz122——010,0
2025-26Mainz2105—17,5
2024-25Mainz307 (2 z karnych)544—9 27,3
2023-24Mainz15101—56,7
2023-24Leverkusen8001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Phillip Tietz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz140——010,0
2025-26Mainz195232—26,5
2025-26Augsburg2003—16,7
2024-25Augsburg347 (1 z karnych)236—46,8
2023-24Augsburg348442—16,9
2023-24Darmstadt000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sheraldo Rudi Becker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz1103—16,9
2025-26Mainz143313—26,9
2025-26Osasuna2121—08,0
2024-25Osasuna26218—1 16,8
2024-25Sociedad22218—1 16,8
2023-24Osasuna162211—16,9
2023-24Sociedad152211—16,9
2023-24Union Berlin11016—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benedict Hollerbach
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mainz2100—04,5
2025-26Mainz2005—06,8
2024-25Union Berlin349142—36,8
2023-24Union Berlin285029—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Paderborn
2remis(y)
3zwycięstwa Mainz
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 5 · gole: Paderborn 3, Mainz 11 · obie drużyny strzelają w 40 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 60 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Tobias Stieler

DataMeczWynikZwycięzca
29/08/2026Mainz – Paderborn Bundesliga ♂0 – 0remis
29/02/2020Mainz – Paderborn Bundesliga ♂2 – 0Mainz
05/10/2019Paderborn – Mainz Bundesliga ♂1 – 2Mainz
31/01/2015Mainz – Paderborn Bundesliga ♂5 – 0Mainz
24/08/2014Paderborn – Mainz Bundesliga ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Paderborn – Mainz →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Irlande · prawa na sezon: Sky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Allemagne kraj rozgrywekSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon
AutricheSky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon
BelgiqueTelenet / Playsports prawa na sezon
Canada (Québec)DAZN lub One Soccer prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon
FrancebeIN Sports prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
ItalieSky Italia prawa na sezon
LuxembourgSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon
MarocMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
Royaume-UniSky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
SénégalCanal+ lub StarTimes prawa na sezon
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon
TunisieMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
TurquieS Sport lub Bundesliga App prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13