AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Bundesliga ♂ · sob. 27 lut 2027 · 14:30

Augsburg – Elversberg

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Augsburg DNDND od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Werder Bremen Bundesliga ♂2 – 3D
10/10/2026dom.Bayern Munich Bundesliga ♂2 – 2N
17/10/2026wyj.Elversberg Bundesliga ♂3 – 4D
24/10/2026dom.Union Berlin Bundesliga ♂1 – 1N
31/10/2026dom.Freiburg Bundesliga ♂1 – 2D

Elversberg NDVDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Schalke 04 Bundesliga ♂0 – 0N
10/10/2026wyj.Union Berlin Bundesliga ♂0 – 1D
17/10/2026dom.Augsburg Bundesliga ♂4 – 3V
24/10/2026wyj.RB Leipzig Bundesliga ♂0 – 4D
30/10/2026dom.Mainz Bundesliga ♂4 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Augsburg mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez zwycięstwa: 6 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie
po porażce 1-2 z Freiburg · 0 Z, 2 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)

Elversberg mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 4-1 z Mainz · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Augsburg

Atak · gole na mecz: 2,70 (2,30 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (1,30 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,8 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · F. Dahmen rotacja · obrony: 6, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,9

Trener · Manuel Baum od 01/04/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 5-3-2 ×1)

Forma (API-Football): WWDLDL

Elversberg

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,3 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 33% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 2 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 17% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 7)

Bramkarz · N. Kristof rotacja · obrony: 2, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,9

Trener · H. Steffen od 01/10/2018 · prowadzone kluby: 5 od 2010
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Forma (API-Football): WWLDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Augsburg

  • Zawieszenie Juma Bah · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Augsburg – Union Berlin) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja A. Claude-Maurice · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Banks · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja S. Mounie · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: S. Suso (Inactive)

Elversberg

  • Kontuzja L. Seifert · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Darvich · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Zimmerschied · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: C. Campbell (Kostka), F. Onyeka (Stopa)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,2 dla Augsburg, 11,1 dla Elversberg · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. MokwaDavid Ngabi Mokwa Ntusu

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg100——06,2
2025-26Elversberg176018—06,6
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim5001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg4002—06,6
2025-26Heidenheim200——27,3
2024-25Lazio1500——06,3
2023-24Frosinone16113—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. FellhauerRobin Salvatore Fellhauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——06,3
2025-26Augsburg2012—06,9
2024-25Augsburg110——07,3
2024-25Elversberg110——07,3
2023-24Elversberg290420—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. GregoritschMichael Gregoritsch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Austria3011—06,5
2026-27Augsburg1012—06,6
2025-26Augsburg176 (1 z karnych)25—26,8
2025-26Brondby112 (1 z karnych)15—26,7
2024-25Freiburg20217—26,6
2023-24Freiburg327416—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Augsburg

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 A. IbrahimovićArijon Ibrahimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg4002—06,6
2025-26Heidenheim200——27,3
2024-25Lazio1500——06,3
2023-24Frosinone16113—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %000,0057 %
30 A. KadeAnton Kade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1101—07,0
2025-26FC Basel 18934004—16,5
2025-26Augsburg1001—16,9
2024-25FC Basel 1893364437—57,0
2023-24FC Basel 1893305230—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %101,0126 %
6 T. BreithauptTim Breithaupt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—07,3
2025-26Augsburg—00————
2024-25Augsburg15012—07,0
2024-25Kaiserslautern130013—26,8
2023-24Augsburg160012—36,5
2023-24Karlsruhe000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
19 R. FellhauerRobin Salvatore Fellhauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——06,3
2025-26Augsburg2012—06,9
2024-25Augsburg110——07,3
2024-25Elversberg110——07,3
2023-24Elversberg290420—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0026 %
D. LichtensteigerD. Lichtensteiger

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %

Elversberg

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
16 L. PfeifferLuca Pfeiffer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Elversberg200——06,5
2024-25Karlsruhe21037—16,6
2024-25Stuttgart000——07,2
2023-24Darmstadt241328—36,9
2023-24Stuttgart00328—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %00—60 %
19 L. PinckertLukas Finn Pinckert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276014—16,9
2025-262002—1 16,4
2024-25330228—107,1
2023-24200011—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %010,0079 %
24 L. SchnellbacherLuca Pascal Schnellbacher
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271101—07,5
2025-26200——06,6
2024-2529619—16,8
2023-24308424—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %101,3026 %
40 Francis-Ikechukwu OnyekaFrancis-Ikechukwu Onyeka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg1202—08,9
2025-26Bochum2001—06,4
2024-25Leverkusen000——0—
2023-24Leverkusen000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %208,5715 %
39 William Cole CampbellWilliam Cole Campbell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg100——06,9
2025-26Dortmund500——0—
2025-26Hoffenheim500——06,4
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0026 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Augsburg — 4-3-3

Trener : Manuel Baum od 01/04/2026 · odczyt z 23/10/2026

Finn Gilbert Dahmen Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Germany · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Augsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Augsburg · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Augsburg · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 1 F. DahmenAbdulai Juma Bah Augsburg · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Nice · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valladolid · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 35 A. BahYoung-Woo Seol Augsburg · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Red Star Belgrade · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 7 S. Young-WooChrislain Iris Aurel Matsima Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Augsburg · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Monaco · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Monaco · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 C. MatsimaJeffrey Gouweleeuw 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 4, faule 22, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 6 J. GouweleeuwHennes Behrens Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Heidenheim · 2025-26: mecze 16, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hoffenheim · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 H. BehrensMarius Wolf Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Augsburg · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 27 M. WolfAnton Kade Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Augsburg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 4, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 30 A. KadeArijon Ibrahimović Augsburg · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Heidenheim · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Lazio · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Frosinone · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 21 A. IbrahimovićRobin Salvatore Fellhauer Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Augsburg · 2024-25: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Elversberg · 2024-25: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Elversberg · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 4, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 19 R. FellhauerMichael Gregoritsch Austria · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Augsburg · 2025-26: mecze 17, gole 6, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Brondby · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Freiburg · 2024-25: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Freiburg · 2023-24: mecze 32, gole 7, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 11 M. Gregoritsch
Finn Gilbert Dahmen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——07,9
2026-27Germany0000—00,0
2025-26Augsburg100——07,9
2024-25Augsburg2900——07,2
2023-24Augsburg31002—47,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdulai Juma Bah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg2003—06,2
2025-26Nice6002—06,9
2025-26Lens100——0—
2024-25Valladolid15006—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Young-Woo Seol
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg6012—06,3
2026-27Red Star Belgrade3003—07,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Chrislain Iris Aurel Matsima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——07,2
2025-26Augsburg2002—17,6
2024-25Augsburg301110—47,1
2024-25Monaco000——0—
2024-25Clermont—00————
2023-24Clermont141012—26,6
2023-24Monaco60012—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeffrey Gouweleeuw
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275000—06,7
2025-26100——07,9
2024-25331422—97,1
2023-24301025—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hennes Behrens
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1001—07,0
2026-27Germany1000—03,2
2025-26Heidenheim16125—06,9
2025-26Hoffenheim—00————
2024-25Hoffenheim200——07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marius Wolf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1001—06,3
2025-26Augsburg2001—07,0
2024-25Augsburg321319—26,9
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund220112—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anton Kade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg1101—07,0
2025-26FC Basel 18934004—16,5
2025-26Augsburg1001—16,9
2024-25FC Basel 1893364437—57,0
2023-24FC Basel 1893305230—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Arijon Ibrahimović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg4002—06,6
2025-26Heidenheim200——27,3
2024-25Lazio1500——06,3
2023-24Frosinone16113—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Salvatore Fellhauer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Augsburg100——06,3
2025-26Augsburg2012—06,9
2024-25Augsburg110——07,3
2024-25Elversberg110——07,3
2023-24Elversberg290420—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Gregoritsch
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Austria3011—06,5
2026-27Augsburg1012—06,6
2025-26Augsburg176 (1 z karnych)25—26,8
2025-26Brondby112 (1 z karnych)15—26,7
2024-25Freiburg20217—26,6
2023-24Freiburg327416—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Elversberg — 4-3-3

Trener : H. Steffen od 01/10/2018 · odczyt z 23/10/2026

Nicolas Kristof 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 20 N. KristofLukas Finn Pinckert 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,4 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 19 L. PinckertFlorian Yves Le Joncour 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 3 F. Le JoncourMaximilian Rohr Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Elversberg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Elversberg · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Paderborn · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Paderborn · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 31 M. RohrJan Kwasi Gyamerah Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Elversberg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Elversberg · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Kaiserslautern · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Nurnberg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Nurnberg · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 30 J. GyamerahLukas Emanuel Petkov Bulgaria · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Elversberg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Elversberg · 2024-25: mecze 30, gole 4, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,8 Augsburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Greuther Furth · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Augsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 L. PetkovŁukasz Poręba Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Elversberg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Hamburg · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hamburg · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Hamburg · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 Ł. PorębaFelix Keidel Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Germany · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Elversberg · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 43 F. KeidelWilliam Cole Campbell Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Dortmund · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Dortmund · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dortmund · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 39 W. Cole CampbellDavid Ngabi Mokwa Ntusu Elversberg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Elversberg · 2025-26: mecze 17, gole 6, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Hoffenheim · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hoffenheim · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 42 D. MokwaR. Adam 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 10, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 15 R. Adam
Nicolas Kristof
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26200——06,5
2024-253400——27,0
2023-243300——17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukas Finn Pinckert
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276014—16,9
2025-262002—1 16,4
2024-25330228—107,1
2023-24200011—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Florian Yves Le Joncour
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26200——06,8
2024-2525118—26,9
2023-2414106—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maximilian Rohr
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg100——07,2
2025-26Elversberg1001—06,9
2024-25Elversberg280016—57,1
2024-25Paderborn00016—07,1
2023-24Paderborn400——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jan Kwasi Gyamerah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg1001—06,3
2025-26Elversberg2002—17,4
2024-25Elversberg230014—4 16,7
2024-25Kaiserslautern230014—36,7
2024-25Nurnberg00014—06,7
2023-24Nurnberg282 (1 z karnych)223—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukas Emanuel Petkov
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bulgaria3002—26,5
2026-27Elversberg100——06,6
2025-26Elversberg2001—06,4
2024-25Elversberg304337—7 16,8
2024-25Augsburg0001—06,3
2023-24Greuther Furth291119—36,7
2023-24Augsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Łukasz Poręba
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg1001—06,9
2025-26Elversberg2001—06,8
2025-26Hamburg—00————
2024-25Hamburg281010—46,7
2023-24Hamburg17225—26,8
2023-24Lens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Felix Keidel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg1023—16,7
2026-27Germany000——0—
2025-26Elversberg2102—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Cole Campbell
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg100——06,9
2025-26Dortmund500——0—
2025-26Hoffenheim500——06,4
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Ngabi Mokwa Ntusu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Elversberg100——06,2
2025-26Elversberg176018—06,6
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim5001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

R. Adam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271000—06,7
2025-2610102—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Augsburg
0remis(y)
1zwycięstwa Elversberg
7,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Augsburg 3, Elversberg 4 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 7,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Florian Exner

Strzelcy w tych meczach : Fabian Rieder Augsburg, 1 · Frederik Schmahl Elversberg, 1 · Lasse Günther Elversberg, 1 · Lukas Petkov Elversberg, 1 · Maximilian Rohr Elversberg, 1 · Mert Kömür Augsburg, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/10/2026Elversberg – Augsburg Bundesliga ♂4 – 3Elversberg

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Augsburg – Elversberg →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Portugal · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur bundesliga.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Allemagne kraj rozgrywekSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Sport1 lub Sat.1 lub RTL prawa na sezon
AutricheSky Deutschland lub DAZN lub WOW prawa na sezon
BelgiqueTelenet / Playsports prawa na sezon
Canada (Québec)DAZN lub One Soccer prawa na sezon
DanemarkViaplay prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)USA Networks lub Fandango lub Telemundo lub Peacock prawa na sezon
FrancebeIN Sports prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
IrlandeSky Sports lub BBC lub The Vardy Party lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
ItalieSky Italia prawa na sezon
LuxembourgSky Deutschland lub WOW lub DAZN lub Eleven Sports prawa na sezon
MarocMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
Pays-BasViaplay prawa na sezon
PologneEleven Sports prawa na sezon
Royaume-UniSky Sports lub Amazon Prime Video lub BBC lub That's Football lub Bundesliga App prawa na sezon
SénégalCanal+ lub StarTimes prawa na sezon
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) lub DAZN lub WOW prawa na sezon
TunisieMBC lub Shahid lub Bundesliga App prawa na sezon
TurquieS Sport lub Bundesliga App prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13