AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 08 lis 2026 · 09:00

Genoa – Milan

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

21 %1 — Genoa
27 %Remis
53 %2 — Milan

Oczekiwany wynik 0 – 1 (13 %) · oczekiwane gole 0,97 – 1,48

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Milan wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)21 · 27 · 53
Nasz model (liga i Elo)25 · 27 · 48

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Genoa 1 – 2 Milan (17/05/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Genoa VDVVV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Fiorentina Serie A ♂2 – 1V
17/10/2026wyj.Roma Serie A ♂0 – 2D
25/10/2026dom.Venezia Serie A ♂1 – 0V
28/10/2026dom.Juventus Serie A ♂2 – 0V
01/11/2026wyj.Lecce Serie A ♂2 – 1V

Milan NVVDV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Sassuolo Serie A ♂1 – 1N
18/10/2026dom.Atalanta Serie A ♂3 – 2V
25/10/2026wyj.Udinese Serie A ♂2 – 0V
28/10/2026dom.Bologna Serie A ♂2 – 4D
31/10/2026dom.Inter Serie A ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Genoa mecze bez porażki: 4 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3 zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Lecce · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Milan mecze z rzędu z golem: 13 mecze bez porażki: 6 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Inter · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Genoa

Atak · gole na mecz: 0,70 (1,00 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 26% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 20, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · J. Bijlow rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 3,1

Trener · D. De Rossi od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-1-2 ×1, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): LLLDLWL

Milan

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,70 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 12,4 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · M. Maignan rotacja · obrony: 4, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 6,7

Trener · Ruben Amorim od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 5 od 2019
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 4-4-2 ×1, 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): WWDDWDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Genoa

  • Kontuzja L. Colombo · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Venturino · Kolano 29/11/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Sow (Kontuzja), E. Havel (Kostka), F. Meichtry (Uraz mięśniowy)

Milan

  • Kontuzja A. Saelemaekers · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Ramos · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Gabbia · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Chukwueze · Biodro nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: F. Terracciano (Czerwona kartka), P. Terracciano (Inactive), W. Bondo (Off the roster)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,5 dla Genoa, 11,6 dla Milan · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 3,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: S. El ShaarawyStephan Kareem El Shaarawy

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Roma1001—06,9
2024-25Roma31347—26,8
2023-24Roma333414—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. HutchinsonOmari Elijah Giraud-Hutchinson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan2013—17,1
2026-27Nott'm Forest100——06,9
2025-26Nott'm Forest1011—06,9
2024-25Ipswich313230—56,6
2024-25Chelsea—00————
2023-24Ipswich4410455—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Genoa

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 T. BaldanziTommaso Baldanzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa2102—07,5
2025-26Roma314012—26,7
2025-26Genoa8022—06,8
2024-25Roma38117—26,6
2023-24Empoli14204—16,7
2023-24Roma13004—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,6232 %
27 A. MarcandalliAlessandro Marcandalli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa2104—08,1
2025-26Genoa2102—06,9
2024-25Venezia800——26,3
2024-25Genoa200——06,3
2023-24Reggiana351141—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,5032 %

Milan

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
70 A. CissèAlphadjo Cissè
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan2303—08,3
2025-26Catanzaro000——0—
2025-26Verona—00————
2024-25Verona35001—06,9
2023-24Verona1001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %302,3132 %
25 M. VallettaManuel Valletta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26ADO Den Haag1001—06,7
2025-26Milan100——06,5
2025-26Den Haag1001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
35 E. BorsaniE. Borsani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
20 O. HutchinsonOmari Elijah Giraud-Hutchinson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan2013—17,1
2026-27Nott'm Forest100——06,9
2025-26Nott'm Forest1011—06,9
2024-25Ipswich313230—56,6
2024-25Chelsea—00————
2023-24Ipswich4410455—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %010,0032 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Genoa — 3-4-2-1

Trener : D. De Rossi od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Justin Bijlow Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,1 Netherlands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Feyenoord · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Feyenoord · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 1 J. BijlowAlessandro Marcandalli Genoa · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,1 Genoa · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Venezia · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 Genoa · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Reggiana · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 1, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 27 A. MarcandalliJohan Felipe Vázquez Ibarra 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 22 J. VásquezLeo Skiri Østigård Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Norway · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Genoa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Rennes · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Hoffenheim · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,8 Napoli · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 5 L. ØstigårdDavid Puczka 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 31 D. PuczkaS. Wiafe Genoa · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Modena · 2025-26: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 71 S. WiafeMorten Wetche Frendrup 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,8 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 36, gole 2, asysty 0, faule 51, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 5, faule 49, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 32 M. FrendrupMikael Egill Ellertsson Iceland · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,2 Genoa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Venezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 77 M. EllertssonTommaso Baldanzi Genoa · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Roma · 2025-26: mecze 31, gole 4, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Genoa · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Roma · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Empoli · 2023-24: mecze 14, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Roma · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 8 T. BaldanziAlexsandro Amorim de Freitas Filho Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Alverca · 2025-26: mecze 19, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Genoa · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 4 A. AmorimStephan Kareem El Shaarawy Genoa · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Roma · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Roma · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 4, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 92 S. El Shaarawy
Justin Bijlow
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa1000—03,1
2026-27Netherlands000——0—
2025-26Genoa16001—17,0
2025-26Feyenoord100——0—
2024-25Feyenoord1700——06,6
2023-24Feyenoord1700——16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Marcandalli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa2104—08,1
2025-26Genoa2102—06,9
2024-25Venezia800——26,3
2024-25Genoa200——06,3
2023-24Reggiana351141—5 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Johan Felipe Vázquez Ibarra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272101—07,1
2025-262005—07,1
2024-25363031—97,1
2023-24371136—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leo Skiri Østigård
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa1001—16,3
2026-27Norway100——06,9
2025-26Genoa100——06,9
2024-25Rennes161018—56,9
2024-25Hoffenheim110019—0 16,8
2024-25Napoli000——0—
2023-24Napoli251012—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

David Puczka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272010—07,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Wiafe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa2012—06,9
2025-26Modena90112—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Morten Wetche Frendrup
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271012—03,8
2025-262101—07,1
2024-25362051—57,0
2023-24372549—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mikael Egill Ellertsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Iceland3106—27,3
2026-27Genoa1000—03,2
2025-26Genoa1001—06,0
2024-25Venezia000——0—
2023-24Venezia372322—56,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommaso Baldanzi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa2102—07,5
2025-26Roma314012—26,7
2025-26Genoa8022—06,8
2024-25Roma38117—26,6
2023-24Empoli14204—16,7
2023-24Roma13004—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexsandro Amorim de Freitas Filho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa1000—07,2
2025-26Alverca192025—37,0
2025-26Genoa11007—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stephan Kareem El Shaarawy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Roma1001—06,9
2024-25Roma31347—26,8
2023-24Roma333414—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (17/10/2026) zachowanych.

Milan — 3-4-2-1

Trener : Ruben Amorim od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Mike Peterson Maignan France · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Milan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Milan · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Milan · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Milan · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,2 16 M. MaignanKoni De Winter Milan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Belgium · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Milan · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Milan · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 0, faule 43, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Genoa · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 0, faule 43, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Genoa · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Juventus · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 K. De WinterStrahinja Pavlović Serbia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Milan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Milan · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 1, ocena 7,1 Milan · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,1 Salzburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Salzburg · 2023-24: mecze 27, gole 3, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 7,3 31 S. PavlovićOluwafikayomi Oluwadamilola Tomori England · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Milan · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Milan · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Milan · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Milan · 2023-24: mecze 26, gole 4, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 23 F. TomoriArdon Jashari Switzerland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Milan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Club Brugge · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Milan · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Milan · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Club Brugge · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 FC Luzern · 2023-24: mecze 36, gole 5, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 30 A. JashariAlphadjo Cissè Milan · 2026-27: mecze 2, gole 3, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Catanzaro · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Verona · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Verona · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Verona · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 70 A. CissèRuben Ira Loftus-Cheek Milan · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Milan · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Milan · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Milan · 2023-24: mecze 29, gole 6, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Chelsea · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 R. Loftus-CheekYunus Dimoara Musah Milan · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Atalanta · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Milan · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Milan · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Milan · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Valencia · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 80 Y. MusahDiego Manuel Jadon da Silva Moreira Milan · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,4 Belgium · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Strasbourg · 2025-26: mecze 32, gole 2, asysty 7, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 Strasbourg · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 7, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,1 Lyon · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 D. MoreiraLuka Modrić Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Milan · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Milan · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Real Madrid · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 6, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,4 Real Madrid · 2023-24: mecze 32, gole 2, asysty 6, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 14 L. ModrićOmari Elijah Giraud-Hutchinson Milan · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Nott'm Forest · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ipswich · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ipswich · 2023-24: mecze 44, gole 10, asysty 4, faule 55, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 20 O. Hutchinson
Mike Peterson Maignan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27France800——06,7
2026-27Milan2000—06,7
2025-26Milan200——07,4
2024-25Milan37001—17,1
2023-24Milan29011—1 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Koni De Winter
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan2003—06,8
2026-27Belgium000——0—
2025-26Milan1002—06,2
2024-25Milan273043—66,8
2024-25Genoa253043—66,8
2023-24Genoa290137—76,8
2023-24Juventus—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Strahinja Pavlović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia4008—16,6
2026-27Milan2004—16,7
2025-26Milan271132—11 17,1
2024-25Milan372120—3 17,1
2024-25Salzburg0008—07,2
2023-24Salzburg273340—10 17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oluwafikayomi Oluwadamilola Tomori
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27England100——06,9
2026-27Milan1000—06,9
2025-26Milan100——16,6
2024-25Milan220110—36,9
2023-24Milan264026—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ardon Jashari
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland3002—06,3
2026-27Milan2000—06,7
2025-26Club Brugge1002—06,9
2025-26Milan1002—06,9
2024-25Milan120011—17,0
2024-25Club Brugge110011—17,0
2023-24FC Luzern365338—67,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alphadjo Cissè
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan2303—08,3
2025-26Catanzaro000——0—
2025-26Verona—00————
2024-25Verona35001—06,9
2023-24Verona1001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ruben Ira Loftus-Cheek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan1000—06,4
2025-26Milan100——06,7
2024-25Milan190023—36,9
2023-24Milan296139—57,0
2023-24Chelsea000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yunus Dimoara Musah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan1001—03,5
2025-26Atalanta110——07,3
2025-26Milan1001—16,3
2024-25Milan340236—56,7
2023-24Milan300222—56,8
2023-24Valencia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Manuel Jadon da Silva Moreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan1000—03,4
2026-27Belgium1002—06,9
2025-26Strasbourg322726—4 17,1
2024-25Strasbourg322726—4 17,1
2023-24Lyon7004—16,3
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luka Modrić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia4014—17,1
2026-27Milan1000—06,7
2025-26Milan6001—06,7
2025-26Real Madrid6001—06,7
2024-25Real Madrid352623—77,4
2023-24Real Madrid322619—27,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omari Elijah Giraud-Hutchinson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Milan2013—17,1
2026-27Nott'm Forest100——06,9
2025-26Nott'm Forest1011—06,9
2024-25Ipswich313230—56,6
2024-25Chelsea—00————
2023-24Ipswich4410455—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Genoa
3remis(y)
3zwycięstwa Milan
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Genoa 6, Milan 9 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: S. Sozza, Maurizio Mariani, G. Collu

Strzelcy w tych meczach : A. Florenzi Milan, 1 · C. Ekuban Genoa, 1 · C. Nkunku Milan, 1 · J. Vasquez Genoa, 1 · L. Colombo Genoa, 1 · M. Gabbia Milan, 1

DataMeczWynikZwycięzca
17/05/2026Genoa – Milan Serie A ♂1 – 2Milan
08/01/2026Milan – Genoa Serie A ♂1 – 1remis
05/05/2025Genoa – Milan Serie A ♂1 – 2Milan
15/12/2024Milan – Genoa Serie A ♂0 – 0remis
05/05/2024Milan – Genoa Serie A ♂3 – 3remis
07/10/2023Genoa – Milan Serie A ♂0 – 1Milan

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Genoa – Milan →

W prasie
Co to jest?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Nagłówki z mediów, z linkami do artykułów. Przypisywane automatycznie: możliwe są błędy.

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

États-Unis (New York) · CBS jedyny nadawca rozgrywek

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasZiggo jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniDAZN jedyny nadawca rozgrywek
SuisseSky jedyny nadawca rozgrywek
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13