AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · sob. 21 lis 2026 · 20:00

Parma – Roma

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

12 %1 — Parma
19 %Remis
70 %2 — Roma

Oczekiwany wynik 0 – 1 (15 %) · oczekiwane gole 0,68 – 1,83

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Roma wygrałaby około 7, a pozostałych 3 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)12 · 19 · 70
Nasz model (liga i Elo)16 · 23 · 61

≈ Niewielka różnica (9 pkt) przy zwycięstwo Roma: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Parma 2 – 3 Roma (10/05/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: cotes du marché · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Parma DDDNV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Inter Serie A ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Torino Serie A ♂0 – 3D
24/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 2D
28/10/2026dom.Udinese Serie A ♂0 – 0N
02/11/2026wyj.Atalanta Serie A ♂3 – 0V

Roma NVNVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Como Serie A ♂0 – 0N
17/10/2026dom.Genoa Serie A ♂2 – 0V
24/10/2026wyj.Napoli Serie A ♂3 – 3N
27/10/2026dom.Cagliari Serie A ♂4 – 2V
31/10/2026wyj.Udinese Serie A ♂5 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Parma mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z Atalanta · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)

Roma mecze bez porażki: 17 mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 8 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 5-2 z Udinese · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Parma

Atak · gole na mecz: 0,60 (0,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 9,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · E. Corvi rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLL

Roma

Atak · gole na mecz: 2,30 (2,50 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,40 (0,80 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 71% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · P. Gollini rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,6

Trener · G. Gasperini od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2003
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-1-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Parma

  • Kontuzja H. Nicolussi Caviglia · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Elphege · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Almqvist · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Valenti (Decyzja trenera)

Roma

  • Kontuzja L. Pellegrini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Bah · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kone · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Svilar · Palec u stopy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja P. Dybala · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Malen (Czerwona kartka), B. Cristante (Kolano)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,1 dla Parma, 11,5 dla Roma · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,6

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
N. PisilliNiccolò Pisilli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Roma1,410,3726 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. FriganMatija Frigan

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. SouléMatías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), D. RomeroJosé David Romero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. MalenDonyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Parma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
76 S. LontaniSimone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %202,3424 %

Roma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 D. MalenDonyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

28 %601,3666 %
18 M. SouléMatías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %210,4349 %
22 HermosoMario Hermoso Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1866 %
77 E. LulliE. Lulli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2257 %
61 N. PisilliNiccolò Pisilli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,7232 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Parma — 5-3-2

Trener : Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Edoardo Corvi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 40 E. CorviDiego Carlos Santos Silva Parma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fenerbahce · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 D. CarlosD. Drobnic 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 72 D. DrobnicEnrico Del Prato 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 15 E. Del PratoMariano Troilo 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 37 M. TroiloFranco Ezequiel Carboni Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Parma · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monza · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 F. CarboniVincent Olivier Sierro Parma · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Toulouse · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Toulouse · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Toulouse · 2023-24: mecze 30, gole 6, asysty 2, faule 52, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 4 V. SierroChristian Nahuel Ordoñez 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 C. OrdoñezEl Bilal Touré Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Besiktas · 2025-26: mecze 22, gole 5, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 Atalanta · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stuttgart · 2024-25: mecze 12, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Almeria · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 19 E. TouréJosé David Romero 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 9 D. RomeroMatija Frigan Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Westerlo · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Parma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Westerlo · 2024-25: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Westerlo · 2023-24: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 20 M. Frigan
Edoardo Corvi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24200——07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Carlos Santos Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma5006—16,7
2025-26Como4016—16,8
2025-26Fenerbahce2001—06,9
2024-25Fenerbahce4005—16,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Drobnic
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrico Del Prato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,3
2025-263003—06,9
2024-25344020—87,0
2023-24352315—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mariano Troilo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,0
2025-262003—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Franco Ezequiel Carboni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2002—16,3
2025-26Parma7003—06,5
2025-26Empoli1004—16,5
2025-26Inter100——06,3
2024-25Inter35003—26,7
2024-25Venezia8003—26,7
2023-24Ternana181026—36,9
2023-24Inter000——0—
2023-24Monza000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Olivier Sierro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma4005—05,2
2026-27Switzerland1000—03,5
2025-26Toulouse3003—07,2
2024-25Toulouse295 (2 z karnych)134—47,0
2023-24Toulouse306 (4 z karnych)252—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Nahuel Ordoñez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,9
2025-263002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

El Bilal Touré
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma201——07,1
2025-26Besiktas225431—4 16,8
2025-26Atalanta—00————
2024-25Stuttgart12219—06,9
2024-25Atalanta0004—06,9
2023-24Atalanta100——0—
2023-24Almeria000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José David Romero
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Roma — 3-5-2

Trener : G. Gasperini od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pierluigi Gollini Roma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Genoa · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Atalanta · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Atalanta · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 95 P. GolliniMario Hermoso Canseco Roma · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Leverkusen · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ath Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 22 HermosoGianluca Mancini Roma · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Roma · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,3 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 0, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Roma · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 49, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 23 G. ManciniObite Evan Ndicka 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 5 E. NdickaWesley Vinícius França Lima 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 43 WesleyBryan Cristante Italy · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Roma · 2025-26: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 63, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 4 B. CristanteNiccolò Pisilli Roma · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 Roma · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 61 N. PisilliMarten Elco de Roon Roma · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Netherlands · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Atalanta · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Atalanta · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Atalanta · 2024-25: mecze 36, gole 4, asysty 4, faule 48, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Atalanta · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 5, faule 43, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 15 M. de RoonE. Lulli 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 E. LulliDonyell Malen Roma · 2026-27: mecze 6, gole 6, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,5 Netherlands · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Dortmund · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Aston Villa · 2024-25: mecze 17, gole 3, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Dortmund · 2023-24: mecze 27, gole 13, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 14 D. MalenMatías Soulé Malvano Roma · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Roma · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 5, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Juventus · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Frosinone · 2023-24: mecze 36, gole 11, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Juventus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 18 M. Soulé
Pierluigi Gollini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma200——07,6
2025-26Roma100——05,9
2024-25Genoa1500——16,7
2024-25Roma000——06,7
2024-25Atalanta—00————
2023-24Napoli700——07,0
2023-24Atalanta—00———7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Hermoso Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Mancini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6027—07,1
2026-27Italy2002—17,1
2025-26Roma91020—3 16,3
2024-25Roma372049—87,0
2023-24Roma364149—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obite Evan Ndicka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275009—17,0
2025-26311031—46,8
2024-25380137—27,1
2023-24250326—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wesley Vinícius França Lima
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276015—07,2
2025-261011—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Cristante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy500——0—
2026-27Roma5009—07,2
2025-26Roma372163—67,1
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma500——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Niccolò Pisilli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marten Elco de Roon
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma4003—16,7
2026-27Netherlands100——06,3
2026-27Atalanta000——0—
2025-26Atalanta3102—17,1
2024-25Atalanta364448—57,2
2023-24Atalanta300543—107,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

E. Lulli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Donyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Parma
0remis(y)
5zwycięstwa Roma
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Parma 5, Roma 14 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,0, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: D. Chiffi ×2, Valerio Crezzini, M. Di Bello

Strzelcy w tych meczach : A. Dovbyk Roma, 2 · D. Malen Roma, 2 · P. Dybala Roma, 2 · A. Circati Parma, 1 · A. Saelemaekers Roma, 1 · D. Rensch Roma, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/05/2026Parma – Roma Serie A ♂2 – 3Roma
29/10/2025Roma – Parma Serie A ♂2 – 1Roma
16/02/2025Parma – Roma Serie A ♂0 – 1Roma
22/12/2024Roma – Parma Serie A ♂5 – 0Roma
14/03/2021Parma – Roma Serie A ♂2 – 0Parma
22/11/2020Roma – Parma Serie A ♂3 – 0Roma

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Parma – Roma →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Turquie · prawa na sezon: TIVIBU lub S Sport kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)CBS jedyny nadawca rozgrywek
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasZiggo jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniDAZN jedyny nadawca rozgrywek
SuisseSky jedyny nadawca rozgrywek
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13