AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 22 lis 2026 · 23:45

Atalanta – Inter

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

21 %1 — Atalanta
21 %Remis
58 %2 — Inter

Oczekiwany wynik 1 – 2 (10 %) · oczekiwane gole 1,31 – 2,16

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gości · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Inter wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)21 · 21 · 58
Nasz model (liga i Elo)23 · 24 · 53

✓ Obie opinie są zgodne: prognoza broni się dwiema różnymi metodami.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Inter 1 – 1 Atalanta (14/03/2026), remis.

Źródło: cotes du marché · obliczono 05/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Atalanta VDNND od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Venezia Serie A ♂3 – 1V
18/10/2026wyj.Milan Serie A ♂2 – 3D
25/10/2026dom.Frosinone Serie A ♂4 – 4N
29/10/2026wyj.Fiorentina Serie A ♂2 – 2N
02/11/2026dom.Parma Serie A ♂0 – 3D

Inter VVVVD od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Parma Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂3 – 1V
25/10/2026dom.Fiorentina Serie A ♂2 – 1V
28/10/2026wyj.Venezia Serie A ♂2 – 0V
31/10/2026wyj.Milan Serie A ♂1 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Atalanta mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4
po porażce 0-3 z Parma · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 13 stracone)

Inter mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po porażce 1-3 z Milan · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Atalanta

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 6, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · M. Carnesecchi rotacja · obrony: 11, 92% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,33 · ocena 6,9

Trener · M. Sarri od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2010
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLLLWL

Inter

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9

Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Atalanta

  • Kontuzja F. Kessie · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Raspadori · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Scalvini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Hien · Uraz mięśniowy 08/11/2026
  • Kontuzja K. Sulemana · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Kossounou · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Kolasinac · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Elmas (Czerwona kartka)

Inter

  • Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,3 dla Atalanta, 10,1 dla Inter · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), G. ScamaccaGianluca Scamacca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Atalanta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 G. ScamaccaGianluca Scamacca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %201,0532 %
99 E. ElmasEljif Elmas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
70 G. GaetanoGianluca Gaetano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3004—07,1
2025-26Cagliari21 (1 z karnych)0——07,0
2024-25Cagliari282416—06,7
2024-25Napoli00416—06,7
2023-24Cagliari114 (1 z karnych)110—1 16,9
2023-24Napoli91 (1 z karnych)110—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0041 %

Inter

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %420,9849 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %210,4466 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter53 (1 z karnych)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 z karnych)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 z karnych)343—57,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %301,2941 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %120,1766 %
7 P. ZielińskiPiotr Sebastian Zieliński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6121—07,4
2026-27Poland4101—17,5
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter302 (2 z karnych)29—06,8
2024-25Widzew Łódź—00————
2024-25Wisla Plock—00————
2023-24Napoli283 (1 z karnych)215—17,1
2023-24Widzew Łódź120013—36,5
2023-24Wisla Plock000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %120,2157 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Atalanta — 4-2-3-1

Trener : M. Sarri od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Marco Carnesecchi Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Atalanta · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Atalanta · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 29 M. CarnesecchiRaoul Bellanova Atalanta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Atalanta · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 9, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Torino · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 9, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Torino · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 7, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 R. BellanovaThomas Thiesson Kristensen Atalanta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Udinese · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Aarhus · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 31 T. KristensenDavide Zappacosta 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 77 D. ZappacostaRelja Obrić 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 40 R. ObrićGianluca Gaetano Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Cagliari · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cagliari · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Napoli · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cagliari · 2023-24: mecze 11, gole 4, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 Napoli · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 70 G. GaetanoNicola Zalewski Poland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Roma · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Atalanta · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Roma · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Atalanta · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 59 N. ZalewskiÉderson José dos Santos Lourenço da Silva 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 13 ÉdersonEljif Elmas FYR Macedonia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Atalanta · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Torino · 2024-25: mecze 13, gole 4, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 RB Leipzig · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 RB Leipzig · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Napoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 99 E. ElmasLazar Vujadin Samardžić Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Serbia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Atalanta · 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Udinese · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2023-24: mecze 34, gole 6, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 10 L. SamardžićGianluca Scamacca Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Atalanta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2023-24: mecze 29, gole 12, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 West Ham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 G. Scamacca
Marco Carnesecchi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta300——06,9
2026-27Italy000——0—
2025-26Atalanta200——07,0
2024-25Atalanta3400——17,2
2023-24Atalanta27001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raoul Bellanova
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta2001—06,8
2025-26Atalanta2011—07,1
2024-25Atalanta340915—37,0
2024-25Torino10915—07,0
2023-24Torino371714—57,1
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Thiesson Kristensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta2002—07,4
2025-26Udinese3001—07,0
2024-25Udinese281031—56,7
2023-24Udinese260126—36,8
2023-24Aarhus6005—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davide Zappacosta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—06,9
2025-262003—06,5
2024-25100——07,5
2023-24312124—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Relja Obrić
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27000——0—
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Gaetano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3004—07,1
2025-26Cagliari21 (1 z karnych)0——07,0
2024-25Cagliari282416—06,7
2024-25Napoli00416—06,7
2023-24Cagliari114 (1 z karnych)110—1 16,9
2023-24Napoli91 (1 z karnych)110—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicola Zalewski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland4025—17,5
2026-27Atalanta3004—07,0
2025-26Roma4001—06,6
2025-26Inter4001—06,6
2025-26Atalanta301——07,2
2024-25Roma12017—07,0
2024-25Inter2002—26,2
2024-25Atalanta2001—06,7
2023-24Roma220114—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Éderson José dos Santos Lourenço da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—06,9
2025-261001—06,9
2024-25374131—5 17,1
2023-24366144—87,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eljif Elmas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lazar Vujadin Samardžić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3004—06,8
2026-27Serbia200——06,6
2025-26Atalanta2012—07,2
2024-25Atalanta312119—37,0
2024-25Udinese00119—07,0
2023-24Udinese346 (1 z karnych)229—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Scamacca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.

Inter — 3-5-2

Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ivan Provedel Inter · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lazio · 2025-26: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Lazio · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lazio · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 49 I. ProvedelManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 M. AkanjiAlessandro Bastoni Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 95 A. BastoniYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 Y. BisseckNicolò Barella Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. DioufHakan Çalhanoğlu Inter · 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Türkiye · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Turkey · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Inter · 2024-25: mecze 30, gole 5, asysty 6, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,4 Inter · 2023-24: mecze 32, gole 13, asysty 3, faule 43, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,7 20 H. ÇalhanoğluHenrikh Hamlet Mkhitaryan 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 4, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 36, gole 2, asysty 7, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 22 H. MkhitaryanFederico Dimarco 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 7, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 6, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 32 F. DimarcoFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 39, gole 19, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Spezia · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: mecze 6, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 14, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Inter · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 7, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 9 M. Thuram
Ivan Provedel
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter000——0—
2025-26Lazio3800——17,1
2024-25Lazio3800——06,9
2023-24Lazio3000——07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Obafemi Akanji
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Bastoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andy Alune Diouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hakan Çalhanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter53 (1 z karnych)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 z karnych)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 z karnych)343—57,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Henrikh Hamlet Mkhitaryan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27301——17,0
2025-264005—07,0
2024-25341433—47,1
2023-24362734—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Dimarco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (25/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Atalanta
1remis(y)
5zwycięstwa Inter
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Atalanta 2, Inter 14 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,5 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: G. Manganiello, Federico La Penna, D. Massa

Strzelcy w tych meczach : M. Thuram Inter, 2 · Carlos Augusto Inter, 1 · F. Esposito Inter, 1 · L. Martinez Inter, 1 · L. Martínez Inter, 1 · N. Barella Inter, 1

DataMeczWynikZwycięzca
14/03/2026Inter – Atalanta Serie A ♂1 – 1remis
28/12/2025Atalanta – Inter Serie A ♂0 – 1Inter
16/03/2025Atalanta – Inter Serie A ♂0 – 2Inter
30/08/2024Inter – Atalanta Serie A ♂4 – 0Inter
28/02/2024Inter – Atalanta Serie A ♂4 – 0Inter
04/11/2023Atalanta – Inter Serie A ♂1 – 2Inter

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Atalanta – Inter →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla La Réunion.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 jedyny nadawca rozgrywek
EspagneDAZN jedyny nadawca rozgrywek
États-Unis (New York)CBS jedyny nadawca rozgrywek
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote jedyny nadawca rozgrywek
Pays-BasZiggo jedyny nadawca rozgrywek
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV jedyny nadawca rozgrywek
Royaume-UniDAZN jedyny nadawca rozgrywek
SuisseSky jedyny nadawca rozgrywek
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13