Serie A ♂ · niedz. 29 lis 2026 · 18:30
Como – Juventus
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Como : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Como : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Juventus : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Juventus : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Como NVVVV od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | dom. | Roma Serie A ♂ | 0 – 0 | N |
| 18/10/2026 | wyj. | Fiorentina Serie A ♂ | 3 – 1 | V |
| 24/10/2026 | dom. | Sassuolo Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
| 27/10/2026 | wyj. | Torino Serie A ♂ | 3 – 1 | V |
| 01/11/2026 | dom. | Venezia Serie A ♂ | 1 – 0 | V |
Juventus NDVDV od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | wyj. | Cagliari Serie A ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/10/2026 | dom. | Lazio Serie A ♂ | 0 – 3 | D |
| 25/10/2026 | wyj. | Lecce Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
| 28/10/2026 | wyj. | Genoa Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
| 01/11/2026 | dom. | Napoli Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Como mecze bez porażki: 6 u siebie mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 4 mecze z rzędu z golem: 4
po zwycięstwie 1-0 z Venezia · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 2 stracone)
Juventus brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po zwycięstwie 2-0 z Napoli · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 6 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Como
Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,9 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1
Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football): DWWWLDW
Juventus
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 17,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 9, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,8 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · G. Vicario rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 3,3
Trener · L. Spalletti od 01/09/2026 · prowadzone kluby: 10 od 1993
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1, 3-4-2-1 ×1)
Forma (API-Football): WWDLWDL
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Como
- Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
- Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)
Juventus
- Kontuzja A. Milik · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja F. Conceicao · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja J. Ekhator · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Grabara · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Thuram · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja K. Yildiz · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Locatelli · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Durmisi (Czerwona kartka), D. Rugani (Off the roster), E. Zhegrova (Off the roster), J. Boga (Uraz mięśniowy)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 10,2 dla Como, 11,9 dla Juventus · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,5
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: R. Kolo MuaniRandal Kolo Muani M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juventus 2 2 1 1 — 0 7,7 2026-27 France 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Paris SG 4 2 1 2 — 0 7,4 2025-26 Tottenham 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Paris SG 13 2 (1 z karnych) 1 7 — 0 6,7 2024-25 Juventus 2 0 0 2 — 0 5,7 2023-24 Paris SG 26 6 5 34 — 1 6,9 2023-24 Ein Frankfurt 2 1 0 4 — 0 6,6 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Como 7 3 0 4 — 0 6,9 2026-27 Greece 2 1 0 0 — 0 4,6 2025-26 Como 1 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Celta 22 3 1 10 — 2 6,6 2024-25 Como 14 2 2 13 — 1 6,8 2023-24 Celta 35 7 1 18 — 2 6,8 2023-24 Utrecht 2 0 0 5 — 0 7,0 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Juventus 2 2 (1 z karnych) 0 3 — 0 7,6 2026-27 Newcastle 1 0 0 1 — 0 7,3 2026-27 Germany 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Newcastle 4 1 0 2 — 1 6,7 2025-26 Stuttgart 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Stuttgart 28 12 (2 z karnych) 2 24 — 4 6,9 2023-24 Werder Bremen 30 2 0 22 — 1 6,8
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Como
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 24 % | 3 | 0 | 0,54 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 N. PazNicolás Paz Martínez
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 18 % | 2 | 2 | 0,32 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 M. BaturinaMartin Baturina
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 1 | 0,64 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,15 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,36 | 32 % |
Juventus
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27 N. WoltemadeNick Woltemade
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 2 | 0 | 1,04 | 32 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 E. ZhegrovaEdon Zhegrova
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 2 | 1 | 1,23 | 15 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 Kerim-Sam AlajbegovićKerim-Sam Alajbegović
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,67 | 32 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Como — 4-2-3-1
Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Antwerp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Antwerp | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Yan Bueno Couto| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Dortmund | 20 | 2 | 3 | 20 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 21 | 0 | 0 | 12 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 34 | 1 | 8 | 35 | — | 8 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kaiki Bruno da Silva| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marc Oliver Kempf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Como | 32 | 0 | 0 | 21 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Hertha | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Hertha | 23 | 4 | 0 | 20 | — | 3 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Willy Kambwala Ndengushi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Villarreal | 30 | 0 | 0 | 5 | — | 1 1 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lucas da Cunha| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Como | 18 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 38 | 3 | 2 | 21 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Como | 34 | 7 | 6 | 21 | — | 7 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Martin Baturina| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 2 | 1 | 3 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Como | 21 | 5 (1 z karnych) | 4 | 11 | — | 0 | 7,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Máximo Perrone| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Como | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 26 | 0 | 3 | 26 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Las Palmas | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Las Palmas | 29 | 0 | 0 | 27 | — | 6 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Maxence Caqueret| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 18 | 2 | 3 | 17 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Lyon | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Lyon | 34 | 1 | 4 | 34 | — | 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Samuele Ricci| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Milan | 35 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Milan | 35 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Torino | 34 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Torino | 32 | 1 | 2 | 37 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Anastasios Douvikas| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Greece | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Como | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Celta | 22 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Como | 14 | 2 | 2 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Celta | 35 | 7 | 1 | 18 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Juventus — 3-4-1-2
Trener : L. Spalletti od 01/09/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Tottenham | 26 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Tottenham | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Federico Gatti| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | 33 | 1 | 0 | 20 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 32 | 4 | 0 | 39 | — | 7 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Andrea Cambiaso| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 33 | 2 | 3 | 28 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 34 | 2 | 3 | 35 | — | 10 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mehmet Zeki Çelik| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Türkiye | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Turkey | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Juventus | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 3,9 |
| 2025-26 | Roma | 32 | 0 | 1 | 26 | — | 7 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Roma | 34 | 0 | 2 | 31 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Roma | 17 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Weston James Earl McKennie| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Juventus | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Juventus | 34 | 0 | 7 | 23 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Teun Koopmeiners| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Netherlands | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Juventus | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Juventus | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Juventus | 28 | 3 | 3 | 32 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | 12 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Atalanta | 34 | 12 (2 z karnych) | 5 | 51 | — | 5 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Douglas Luiz Soares de Paulo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Aston Villa | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Juventus | 19 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Aston Villa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Aston Villa | 35 | 9 (4 z karnych) | 5 | 51 | — | 12 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Pape Matar Sarr| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Tottenham | 36 | 3 | 2 | 34 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Tottenham | 34 | 3 | 3 | 32 | — | 9 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kerim-Sam Alajbegović| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Juventus | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Salzburg | 7 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Leverkusen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nick Woltemade| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 2 | 2 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Newcastle | 4 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Stuttgart | 28 | 12 (2 z karnych) | 2 | 24 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Werder Bremen | 30 | 2 | 0 | 22 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Randal Kolo Muani| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Juventus | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Paris SG | 4 | 2 | 1 | 2 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Paris SG | 13 | 2 (1 z karnych) | 1 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Juventus | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,7 |
| 2023-24 | Paris SG | 26 | 6 | 5 | 34 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Ein Frankfurt | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (22/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Como 7, Juventus 9 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: D. Doveri, Giovanni Ayroldi, R. Abisso
Strzelcy w tych meczach : R. Kolo Muani Juventus, 2 · A. Cambiaso Juventus, 1 · Assane Diao Como, 1 · M. Caqueret Como, 1 · M. O. Kempf Como, 1 · M. Vojvoda Como, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 21/02/2026 | Juventus – Como Serie A ♂ | 0 – 2 | Como |
| 19/10/2025 | Como – Juventus Serie A ♂ | 2 – 0 | Como |
| 07/02/2025 | Como – Juventus Serie A ♂ | 1 – 2 | Juventus |
| 19/08/2024 | Juventus – Como Serie A ♂ | 3 – 0 | Juventus |
| 22/02/2003 | Como – Juventus Serie A ♂ | 1 – 3 | Juventus |
| 06/10/2002 | Juventus – Como Serie A ♂ | 1 – 1 | remis |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Como – Juventus →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Espagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Italie kraj rozgrywek | BAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | Fubo lub TLN prawa na sezon |
| Danemark | TV2 prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | CBS prawa na sezon |
| France | DAZN prawa na sezon |
| Grèce | Cosmote prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo prawa na sezon |
| Pologne | Eleven lub Polsat prawa na sezon |
| Portugal | Sport TV prawa na sezon |
| Royaume-Uni | DAZN prawa na sezon |
| Suisse | Sky prawa na sezon |
| Turquie | TIVIBU lub S Sport prawa na sezon |