Serie A ♂ · niedz. 06 gru 2026 · 18:30
Napoli – Lecce
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Napoli : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Napoli : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Lecce : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Lecce : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Napoli VDNVD od najstarszego do najnowszego
| 10/10/2026 | dom. | Frosinone Serie A ♂ | 3 – 0 | V |
| 17/10/2026 | wyj. | Venezia Serie A ♂ | 0 – 1 | D |
| 24/10/2026 | dom. | Roma Serie A ♂ | 3 – 3 | N |
| 28/10/2026 | wyj. | Monza Serie A ♂ | 4 – 1 | V |
| 01/11/2026 | wyj. | Juventus Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
Lecce DVDDD od najstarszego do najnowszego
| 11/10/2026 | dom. | Bologna Serie A ♂ | 1 – 2 | D |
| 18/10/2026 | wyj. | Udinese Serie A ♂ | 3 – 0 | V |
| 25/10/2026 | dom. | Juventus Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
| 29/10/2026 | wyj. | Frosinone Serie A ♂ | 1 – 5 | D |
| 01/11/2026 | dom. | Genoa Serie A ♂ | 1 – 2 | D |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Napoli mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Juventus · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)
Lecce porażki z rzędu: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 1-2 z Genoa · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Napoli
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 15,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 6, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 8,8 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 0,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · A. Meret · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,20 · ocena 7,2
Trener · M. Allegri od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2004
System: 4-3-3, trois attaquants · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×2, 3-4-2-1 ×2)
Forma (API-Football): WLLWDWL
Lecce
Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 13, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)
Bramkarz · W. Falcone rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,3
Trener · E. Di Francesco od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2008
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-5-2 ×1, 4-2-3-1 ×1)
Forma (API-Football): WLLWLLW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Napoli
- Zawieszenie Massimiliano Allegri · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Napoli – Roma) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
- Kontuzja A. Buongiorno · Kolano 21/11/2026
- Kontuzja Alisson Santos · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja C. Favasuli · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja David Neres · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Vergara (Łydka), L. Marianucci (Off the roster)
Lecce
- Kontuzja I. Ilic · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja L. Coulibaly · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Berisha (Udo)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,0 dla Napoli, 11,9 dla Lecce · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: R. HøjlundRasmus Winther Højlund M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Napoli 7 2 0 3 — 0 6,7 2026-27 Denmark 4 3 (1 z karnych) 0 2 — 0 7,1 2025-26 Napoli 2 1 0 3 — 0 6,8 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Napoli 7 0 0 6 — 0 6,4 2025-26 Nott'm Forest 5 0 0 7 — 1 6,3 2025-26 Napoli 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Udinese 33 12 (1 z karnych) 1 65 — 10 6,9 2023-24 Udinese 37 8 4 52 — 6 6,8 2023-24 Ajax 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Napoli 2 0 1 1 — 0 6,9 2025-26 Verona 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Napoli 1 0 0 — — 0 6,5 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Young Boys 5 3 1 7 — 1 7,2 2026-27 Lecce 5 0 0 6 — 0 6,6 2026-27 Switzerland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Young Boys 31 1 2 26 — 1 6,6 2024-25 Young Boys 26 7 2 39 — 0 1 7,0 2023-24 Young Boys 34 12 2 50 — 2 7,0
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Napoli
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 R. HøjlundRasmus Winther Højlund
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,39 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 K. De BruyneKevin De Bruyne
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 3 | 1 | 0,69 | 41 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
68 S. LobotkaStanislav Lobotka
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,15 | 75 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 M. PolitanoMatteo Politano
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,24 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 B. GilmourBilly Clifford Gilmour
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,34 | 41 % |
Lecce
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 J. SiebertJamil Siebert
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 1 | 0 | 0,19 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 A. Ahmed FatahAmar Abdirahman Ahmed Fatah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,36 | 32 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
99 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 41 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 Divine OnyemachiDivine Onyemachi Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Napoli — 4-3-3
Trener : M. Allegri od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 35 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giovanni Di Lorenzo| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Napoli | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Napoli | 37 | 3 | 2 | 46 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | Napoli | 36 | 1 | 6 | 25 | — | 6 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rafael Marín Zamora| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Villarreal | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Napoli | 38 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Real Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Alaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Alaves | 36 | 0 | 0 | 28 | — | 6 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mathías Olivera Miramontes| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 33 | 0 | 2 | 28 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 23 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benoît Ntambue Badiashile Mukinayi Baya| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Chelsea | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Chelsea | 22 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Chelsea | 25 | 0 | 1 | 17 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Matteo Politano| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 37 | 3 | 4 | 14 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 8 (2 z karnych) | 5 | 12 | — | 2 1 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Kevin De Bruyne| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 7 | 3 (1 z karnych) | 1 | 4 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Belgium | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Napoli | 3 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Niklas Lang| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Vaduz | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 |
| 2026-27 | Napoli | 5 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | 13 | 0 | 3 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Napoli | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | FC Vaduz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Club Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rasmus Winther Højlund| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 7 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Denmark | 4 | 3 (1 z karnych) | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Napoli | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Lorenzo Lucca| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Nott'm Forest | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Napoli | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Udinese | 33 | 12 (1 z karnych) | 1 | 65 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | Udinese | 37 | 8 | 4 | 52 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Giovane Santana do Nascimento| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Verona | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Napoli | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Lecce — 4-3-3
Trener : E. Di Francesco od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jamil Siebert| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lecce | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lecce | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 4,3 |
| 2024-25 | Fortuna Dusseldorf | 21 | 0 | 2 | 19 | — | 9 | 6,7 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | 24 | 1 | 1 | 19 | — | 5 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Antonino Gallo| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | 31 | 0 | 2 | 12 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 35 | 0 | 3 | 9 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Danilo Filipe Melo Veiga| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 36 | 0 | 1 | 44 | — | 8 | 6,7 |
| 2024-25 | 13 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Esmevânio Kialonda Gaspar| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 23 | 0 | 0 | 13 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 24 | 0 | 1 | 9 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Oumar Ngom| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lecce | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Lecce | 15 | 0 | 0 | 15 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Pau FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Pau FC | 13 | 1 | 0 | 15 | — | 1 | 6,4 |
| 2023-24 | Pau FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Youssef Maleh| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lecce | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Cremonese | 14 | 1 | 0 | 27 | — | 2 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Empoli | 22 | 0 | 1 | 32 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Lecce | 0 | 0 | 1 | 32 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Empoli | 34 | 0 | 1 | 57 | — | 11 | 6,8 |
| 2023-24 | Fiorentina | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lecce | 0 | 0 | 1 | 57 | — | 0 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Olaf Gorter| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Joël Almada Monteiro| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Young Boys | 5 | 3 | 1 | 7 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Lecce | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Switzerland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Young Boys | 31 | 1 | 2 | 26 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Young Boys | 26 | 7 | 2 | 39 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Young Boys | 34 | 12 | 2 | 50 | — | 2 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Amar Abdirahman Ahmed Fatah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lecce | 6 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Willem II | 26 | 1 | 0 | 10 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Lommel SK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lommel SK | 17 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Konan Ignace Jocelyn N’Dri| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lecce | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lecce | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 24 | 3 | 2 | 29 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Lecce | 15 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 24 | 3 | 2 | 29 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Napoli 9, Lecce 1 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 2,2, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: R. Abisso, Giuseppe Collu, D. Massa
Strzelcy w tych meczach : F. Anguissa Napoli, 1 · G. Di Lorenzo Napoli, 1 · G. Raspadori Napoli, 1 · J. Siebert Lecce, 1 · M. Politano Napoli, 1 · R. Hojlund Napoli, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 14/03/2026 | Napoli – Lecce Serie A ♂ | 2 – 1 | Napoli |
| 28/10/2025 | Lecce – Napoli Serie A ♂ | 0 – 1 | Napoli |
| 03/05/2025 | Lecce – Napoli Serie A ♂ | 0 – 1 | Napoli |
| 26/10/2024 | Napoli – Lecce Serie A ♂ | 1 – 0 | Napoli |
| 26/05/2024 | Napoli – Lecce Serie A ♂ | 0 – 0 | remis |
| 30/09/2023 | Lecce – Napoli Serie A ♂ | 0 – 4 | Napoli |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Napoli – Lecce →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Espagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Italie kraj rozgrywek | BAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon |
| Canada (Québec) | Fubo lub TLN prawa na sezon |
| Danemark | TV2 prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | CBS prawa na sezon |
| France | DAZN prawa na sezon |
| Grèce | Cosmote prawa na sezon |
| Pays-Bas | Ziggo prawa na sezon |
| Pologne | Eleven lub Polsat prawa na sezon |
| Portugal | Sport TV prawa na sezon |
| Royaume-Uni | DAZN prawa na sezon |
| Suisse | Sky prawa na sezon |
| Turquie | TIVIBU lub S Sport prawa na sezon |