AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 03 sty 2027 · 18:30

Parma – Napoli

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Parma DDDNV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Inter Serie A ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Torino Serie A ♂0 – 3D
24/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 2D
28/10/2026dom.Udinese Serie A ♂0 – 0N
02/11/2026wyj.Atalanta Serie A ♂3 – 0V

Napoli VDNVD od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Frosinone Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Venezia Serie A ♂0 – 1D
24/10/2026dom.Roma Serie A ♂3 – 3N
28/10/2026wyj.Monza Serie A ♂4 – 1V
01/11/2026wyj.Juventus Serie A ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Parma mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z Atalanta · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)

Napoli mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Juventus · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Parma

Atak · gole na mecz: 0,60 (0,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 9,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · E. Corvi rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLL

Napoli

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 15,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 8,8 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 0,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · A. Meret · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,20 · ocena 7,2

Trener · M. Allegri od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2004
System: 4-3-3, trois attaquants · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×2, 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): WLLWDWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Parma

  • Kontuzja H. Nicolussi Caviglia · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Elphege · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Almqvist · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Valenti (Decyzja trenera)

Napoli

  • Zawieszenie Massimiliano Allegri · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Napoli – Roma) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja A. Buongiorno · Kolano 21/11/2026
  • Kontuzja Alisson Santos · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja C. Favasuli · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja David Neres · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Vergara (Łydka), L. Marianucci (Off the roster)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,4 dla Parma, 10,8 dla Napoli · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Ousmane DialloOusmane Diallo Thiao

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. FriganMatija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), S. LontaniSimone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. HøjlundRasmus Winther Højlund
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7203—06,7
2026-27Denmark43 (1 z karnych)02—07,1
2025-26Napoli2103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Parma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
76 S. LontaniSimone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %202,3424 %

Napoli

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 R. HøjlundRasmus Winther Højlund
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7203—06,7
2026-27Denmark43 (1 z karnych)02—07,1
2025-26Napoli2103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,3966 %
11 K. De BruyneKevin De Bruyne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli73 (1 z karnych)14—07,5
2026-27Belgium5102—17,2
2025-26Napoli3021—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %310,6941 %
68 S. LobotkaStanislav Lobotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7103—07,1
2026-27Slovakia4000—07,5
2025-26Napoli2003—07,3
2024-25Napoli330124—37,0
2023-24Napoli380133—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1575 %
21 M. PolitanoMatteo Politano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277114—16,8
2025-262012—17,1
2024-25373414—37,0
2023-24378 (2 z karnych)512—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,2457 %
6 B. GilmourBilly Clifford Gilmour
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli5102—07,0
2026-27Scotland2001—06,4
2025-26Napoli3001—06,5
2024-25Napoli350114—06,9
2024-25Brighton2002—07,0
2023-24Brighton310122—8 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3441 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Parma — 4-3-3

Trener : Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Edoardo Corvi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 40 E. CorviDiego Carlos Santos Silva Parma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fenerbahce · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 D. CarlosFranco Ezequiel Carboni Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Parma · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Monza · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 F. CarboniD. Drobnic 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 72 D. DrobnicEnrico Del Prato 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 15 E. Del PratoVincent Olivier Sierro Parma · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Toulouse · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Toulouse · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Toulouse · 2023-24: mecze 30, gole 6, asysty 2, faule 52, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 4 V. SierroChristian Nahuel Ordoñez 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 C. OrdoñezSascha Britschgi Switzerland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Luzern · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 FC Luzern · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 S. BritschgiMatija Frigan Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Westerlo · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Parma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Westerlo · 2024-25: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Westerlo · 2023-24: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 20 M. FriganOusmane Diallo Thiao 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 7 O. DialloSimone Lontani 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 76 S. Lontani
Edoardo Corvi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24200——07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Carlos Santos Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma5006—16,7
2025-26Como4016—16,8
2025-26Fenerbahce2001—06,9
2024-25Fenerbahce4005—16,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Franco Ezequiel Carboni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2002—16,3
2025-26Parma7003—06,5
2025-26Empoli1004—16,5
2025-26Inter100——06,3
2024-25Inter35003—26,7
2024-25Venezia8003—26,7
2023-24Ternana181026—36,9
2023-24Monza000——0—
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Drobnic
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrico Del Prato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,3
2025-263003—06,9
2024-25344020—87,0
2023-24352315—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Olivier Sierro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma4005—05,2
2026-27Switzerland1000—03,5
2025-26Toulouse3003—07,2
2024-25Toulouse295 (2 z karnych)134—47,0
2023-24Toulouse306 (4 z karnych)252—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Nahuel Ordoñez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,9
2025-263002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sascha Britschgi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland2001—06,6
2026-27Parma2003—06,6
2025-26FC Luzern3005—06,4
2025-26Parma2103—07,1
2024-25FC Luzern000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ousmane Diallo Thiao
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Napoli — 4-3-3

Trener : M. Allegri od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alex Meret 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 1 A. MeretAmir Rrahmani 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 3, faule 42, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 13 A. RrahmaniGiovanni Di Lorenzo Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Napoli · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Napoli · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 22 G. Di LorenzoRafael Marín Zamora Napoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Villarreal · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Alaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 16 R. MarínMathías Olivera Miramontes 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 17 M. OliveraStanislav Lobotka Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Napoli · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Napoli · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 68 S. LobotkaMatteo Politano 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 4, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 2023-24: mecze 37, gole 8, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,2 21 M. PolitanoLeonardo Spinazzola Napoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Napoli · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 37 L. SpinazzolaRasmus Winther Højlund Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Denmark · 2026-27: mecze 4, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 R. HøjlundLorenzo Lucca Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Napoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Udinese · 2024-25: mecze 33, gole 12, asysty 1, faule 65, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Udinese · 2023-24: mecze 37, gole 8, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 L. LuccaGiovane Santana do Nascimento Napoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Napoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 23 Giovane
Alex Meret
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27500——07,2
2025-26000——0—
2024-2535001—07,0
2023-243100——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amir Rrahmani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277018—17,2
2025-262001—07,5
2024-25381342—27,3
2023-24303018—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Di Lorenzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7014—16,8
2026-27Italy2001—06,4
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Napoli373246—67,2
2023-24Napoli361625—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafael Marín Zamora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli6009—17,0
2025-26Villarreal100——0—
2024-25Napoli38002—16,9
2024-25Alaves—00————
2024-25Real Madrid—00————
2023-24Alaves360028—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathías Olivera Miramontes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275003—06,7
2025-26000——0—
2024-25330228—47,0
2023-2423119—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislav Lobotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7103—07,1
2026-27Slovakia4000—07,5
2025-26Napoli2003—07,3
2024-25Napoli330124—37,0
2023-24Napoli380133—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matteo Politano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277114—16,8
2025-262012—17,1
2024-25373414—37,0
2023-24378 (2 z karnych)512—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Spinazzola
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli6003—06,9
2025-26Napoli2012—17,1
2024-25Napoli33116—16,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma24128—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rasmus Winther Højlund
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7203—06,7
2026-27Denmark43 (1 z karnych)02—07,1
2025-26Napoli2103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Lucca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7006—06,4
2025-26Nott'm Forest5007—16,3
2025-26Napoli100——06,3
2024-25Udinese3312 (1 z karnych)165—106,9
2023-24Udinese378452—66,8
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovane Santana do Nascimento
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli2011—06,9
2025-26Verona2001—06,5
2025-26Napoli100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Parma
3remis(y)
3zwycięstwa Napoli
1,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Parma 2, Napoli 7 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,8, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: M. Di Bello, Michael Fabbri, D. Doveri

Strzelcy w tych meczach : A. Bonny Parma, 1 · F. Anguissa Napoli, 1 · G. Strefezza Parma, 1 · R. Lukaku Napoli, 1 · S. McTominay Napoli, 1

DataMeczWynikZwycięzca
12/04/2026Parma – Napoli Serie A ♂1 – 1remis
14/01/2026Napoli – Parma Serie A ♂0 – 0remis
18/05/2025Parma – Napoli Serie A ♂0 – 0remis
31/08/2024Napoli – Parma Serie A ♂2 – 1Napoli
31/01/2021Napoli – Parma Serie A ♂2 – 0Napoli
20/09/2020Parma – Napoli Serie A ♂0 – 2Napoli

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Parma – Napoli →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Autriche.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13