AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 03 sty 2027 · 18:30

Como – Lecce

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Como NVVVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Roma Serie A ♂0 – 0N
18/10/2026wyj.Fiorentina Serie A ♂3 – 1V
24/10/2026dom.Sassuolo Serie A ♂2 – 0V
27/10/2026wyj.Torino Serie A ♂3 – 1V
01/11/2026dom.Venezia Serie A ♂1 – 0V

Lecce DVDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Bologna Serie A ♂1 – 2D
18/10/2026wyj.Udinese Serie A ♂3 – 0V
25/10/2026dom.Juventus Serie A ♂0 – 2D
29/10/2026wyj.Frosinone Serie A ♂1 – 5D
01/11/2026dom.Genoa Serie A ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Como mecze bez porażki: 6 u siebie mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 4 mecze z rzędu z golem: 4
po zwycięstwie 1-0 z Venezia · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 2 stracone)

Lecce porażki z rzędu: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 1-2 z Genoa · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Como

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,9 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1

Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DWWWLDW

Lecce

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · W. Falcone rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,3

Trener · E. Di Francesco od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2008
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-5-2 ×1, 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WLLWLLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Como

  • Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)

Lecce

  • Kontuzja I. Ilic · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Coulibaly · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Berisha (Udo)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,4 dla Como, 11,9 dla Lecce · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: T. DouvikasAnastasios Douvikas

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. AddaiJayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. PisatiS. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Como

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %300,5466 %
10 N. PazNicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %220,3275 %
20 M. BaturinaMartin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %210,6457 %
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1566 %
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3632 %

Lecce

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 J. SiebertJamil Siebert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,1957 %
7 A. Ahmed FatahAmar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,3632 %
99 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0041 %
11 Divine OnyemachiDivine Onyemachi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Como — 4-3-3

Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Jean Butez Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Como · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 1 J. ButezJacobo Ramón Naveros Como · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Real Madrid · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Real Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 J. Ramón NaverosYan Bueno Couto Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dortmund · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Girona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 8, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 27 Y. CoutoÁlex Valle Gómez Como · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celtic · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Celtic · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Levante · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Barcelona · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 Á. ValleKaiki Bruno da Silva 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 KaikiNicolás Paz Martínez Como · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Como · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Como · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 8, faule 47, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Real Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 N. PazLucas da Cunha Como · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Como · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Como · 2023-24: mecze 34, gole 7, asysty 6, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 7 L. da CunhaMartin Baturina Como · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Como · 2025-26: mecze 21, gole 5, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 20 M. BaturinaAnastasios Douvikas Como · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Greece · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,6 Como · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Celta · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Como · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Celta · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 T. DouvikasJayden Osei Addai Como · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 42 J. AddaiS. Pisati 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 S. Pisati
Jean Butez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como600——07,1
2026-27France0000—00,0
2025-26Como20001—07,0
2024-25Como20001—07,0
2024-25Antwerp000——0—
2023-24Antwerp20001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yan Bueno Couto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6013—16,9
2025-26Dortmund202320—46,8
2024-25Dortmund210012—56,7
2024-25Girona—00————
2023-24Girona341835—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álex Valle Gómez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como5025—16,7
2025-26Como3001—06,7
2025-26Celtic—00————
2024-25Como150014—26,9
2024-25Celtic11038—17,2
2024-25Levante—00————
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Levante290030—27,0
2023-24Barcelona—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas da Cunha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7002—07,1
2026-27France1001—03,5
2025-26Como182210—16,8
2024-25Como383221—47,2
2023-24Como347621—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Lecce — 4-3-3

Trener : E. Di Francesco od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Wladimiro Falcone 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 30 W. FalconeJamil Siebert Lecce · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 4,3 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 5 J. SiebertAntonino Gallo 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 25 A. GalloDanilo Filipe Melo Veiga 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 D. VeigaEsmevânio Kialonda Gaspar 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 K. GasparOumar Ngom Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lecce · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Pau FC · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 79 O. NgomYoussef Maleh Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cremonese · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 Lecce · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Empoli · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Lecce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Empoli · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 57, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,8 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lecce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 57, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 14 Y. MalehOlaf Gorter 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 28 O. GorterJoël Almada Monteiro Young Boys · 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Lecce · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Switzerland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Young Boys · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Young Boys · 2024-25: mecze 26, gole 7, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,0 Young Boys · 2023-24: mecze 34, gole 12, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 99 J. MonteiroAmar Abdirahman Ahmed Fatah Lecce · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Willem II · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Lommel SK · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lommel SK · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 7 A. Ahmed FatahKonan Ignace Jocelyn N’Dri Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lecce · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 24, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 11 K. N’Dri
Wladimiro Falcone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,3
2025-26100——07,3
2024-2538001—27,1
2023-243800——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jamil Siebert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonino Gallo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5
2025-262001—06,8
2024-25310212—3 16,9
2023-2435039—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danilo Filipe Melo Veiga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,5
2025-26360144—86,7
2024-2513006—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Esmevânio Kialonda Gaspar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,7
2025-26230013—6 16,8
2024-2524019—37,1
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1003—06,3
2025-26Lecce150015—16,6
2025-26Pau FC—00————
2024-25Pau FC131015—16,4
2023-24Pau FC200——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssef Maleh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce100——06,7
2025-26Cremonese141027—2 16,6
2025-26Lecce000——0—
2024-25Empoli220132—46,7
2024-25Lecce00132—06,7
2023-24Empoli340157—116,8
2023-24Fiorentina—00————
2023-24Lecce00157—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olaf Gorter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Konan Ignace Jocelyn N’Dri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1001—06,9
2025-26Lecce100——06,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven243229—26,8
2024-25Lecce15007—06,6
2023-24Oud-Heverlee Leuven243229—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Como
0remis(y)
0zwycięstwa Lecce
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 4 · gole: Como 11, Lecce 1 · obie drużyny strzelają w 25 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 75 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: F. Fourneau, Matteo Marchetti, S. Sozza

Strzelcy w tych meczach : A. Douvikas Como, 2 · Assane Diao Como, 2 · N. Paz Como, 2 · E. Goldaniga Como, 1 · J. Ramon Como, 1 · J. Rodriguez Como, 1

DataMeczWynikZwycięzca
28/02/2026Como – Lecce Serie A ♂3 – 1Como
27/12/2025Lecce – Como Serie A ♂0 – 3Como
19/04/2025Lecce – Como Serie A ♂0 – 3Como
30/12/2024Como – Lecce Serie A ♂2 – 0Como

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Como – Lecce →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven lub Polsat kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13