AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 24 sty 2027 · 18:30

Inter – Venezia

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Inter VVVVD od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Parma Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂3 – 1V
25/10/2026dom.Fiorentina Serie A ♂2 – 1V
28/10/2026wyj.Venezia Serie A ♂2 – 0V
31/10/2026wyj.Milan Serie A ♂1 – 3D

Venezia DVDDD od najstarszego do najnowszego

12/10/2026wyj.Atalanta Serie A ♂1 – 3D
17/10/2026dom.Napoli Serie A ♂1 – 0V
25/10/2026wyj.Genoa Serie A ♂0 – 1D
28/10/2026dom.Inter Serie A ♂0 – 2D
01/11/2026wyj.Como Serie A ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Inter mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po porażce 1-3 z Milan · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 5 stracone)

Venezia mecze bez zwycięstwa: 9 na wyjeździe porażki z rzędu: 6 na wyjeździe porażki z rzędu: 3 mecze bez gola: 3
po porażce 0-1 z Como · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inter

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9

Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDWW

Venezia

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 12,0 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (2,00 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 20, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · L. Montipò rotacja · obrony: 6, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,9

Trener · G. Stroppa od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 8 od 2011
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Forma (API-Football): LLLLLLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inter

  • Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)

Venezia

  • Kontuzja A. Adorante · Hernia nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja B. Franjic · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Busio · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Sverko · Biodro nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Šverko · Biodro 13/12/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Bella-Kotchap (Udo), T. Correia (Udo)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,0 dla Inter, 10,8 dla Venezia · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Luis HenriqueLuis Henrique Tomaz de Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter500——06,7
2025-26Inter400——06,8
2024-25Marseille33778—07,2
2023-24Marseille15101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. AdamsAkor Jerome Adams
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2212—07,8
2025-26Sevilla3210 (3 z karnych)336—36,7
2024-25Montpellier163117—26,9
2024-25Sevilla4001—06,5
2023-24Montpellier328139—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Inter

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %420,9849 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,4466 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter53 (1 z karnych)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 z karnych)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 z karnych)343—57,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %301,2941 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %120,1766 %
7 P. ZielińskiPiotr Sebastian Zieliński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6121—07,4
2026-27Poland4101—17,5
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter302 (2 z karnych)29—06,8
2024-25Wisla Plock—00————
2024-25Widzew Łódź—00————
2023-24Napoli283 (1 z karnych)215—17,1
2023-24Widzew Łódź120013—36,5
2023-24Wisla Plock000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %120,2157 %

Venezia

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
45 A. AdamsAkor Jerome Adams
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2212—07,8
2025-26Sevilla3210 (3 z karnych)336—36,7
2024-25Montpellier163117—26,9
2024-25Sevilla4001—06,5
2023-24Montpellier328139—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %211,8424 %
10 J. YeboahJohn Yeboah Zamora
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——07,7
2025-262211—08,4
2024-25331114—66,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0124 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Inter — 4-3-3

Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Josep Martínez Riera Inter · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Genoa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 1 J. MartínezManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 M. AkanjiAlessandro Bastoni Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 95 A. BastoniYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 Y. BisseckCarlos Augusto Zopolato Neves Inter · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 30 C. AugustoFederico Dimarco 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 7, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 6, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 32 F. DimarcoNicolò Barella Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. DioufFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 39, gole 19, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Spezia · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: mecze 6, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 14, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Inter · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 7, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 9 M. ThuramLuis Henrique Tomaz de Lima Inter · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Marseille · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Marseille · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 L. Henrique
Josep Martínez Riera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter700——06,9
2026-27Spain0000—00,0
2025-26Inter400——0—
2024-25Inter3800——07,3
2024-25Genoa—00————
2023-24Genoa36002—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Obafemi Akanji
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Bastoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Augusto Zopolato Neves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Dimarco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andy Alune Diouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Henrique Tomaz de Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter500——06,7
2025-26Inter400——06,8
2024-25Marseille33778—07,2
2023-24Marseille15101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Venezia — 4-3-3

Trener : G. Stroppa od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Filip Stanković Venezia · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Serbia · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Venezia · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Inter · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sampdoria · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Volendam · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 F. StankovićArmel Bella-Kotchap Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Verona · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Southampton · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 PSV Eindhoven · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 PSV Eindhoven · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Southampton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. Bella-KotchapRedouane Halhal Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Mechelen · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 53, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 25 R. HalhalThierry Rendall Correia Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Valencia · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Valencia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 41, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 14 T. CorreiaRichie Sagrado Sebastiao Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Venezia · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Venezia · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 20 R. SagradoToma Bašić Venezia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Lazio · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Lazio · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salernitana · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Lazio · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 T. BašićSimon Solomon Junior Sohm Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Fiorentina · 2025-26: mecze 35, gole 1, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Bologna · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Parma · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Parma · 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 4, faule 29, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 19 S. SohmRidgeciano Delano Leandro Haps Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Venezia · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Venezia · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Genoa · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Venezia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 R. HapsAkor Jerome Adams Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Sevilla · 2025-26: mecze 32, gole 10, asysty 3, faule 36, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Montpellier · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Sevilla · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Montpellier · 2023-24: mecze 32, gole 8, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 45 A. AdamsAlbion Rrahmani Venezia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Kosovo · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sonderjyske · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sonderjyske · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sonderjyske · 2024-25: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 7 A. RrahmaniJohn Yeboah Zamora 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2025-26: mecze 2, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,4 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 10 J. Yeboah
Filip Stanković
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia100——06,9
2026-27Serbia000——0—
2025-26Venezia000——0—
2024-25Venezia1600——17,3
2024-25Inter—00————
2023-24Sampdoria3800——06,9
2023-24Volendam000——0—
2023-24Inter—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Armel Bella-Kotchap
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2002—06,7
2025-26Southampton300——06,5
2025-26Verona1001—06,9
2024-25Southampton12003—06,5
2024-25PSV Eindhoven—00————
2023-24PSV Eindhoven400——06,8
2023-24Southampton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Redouane Halhal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2003—06,3
2025-26Mechelen331253—106,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thierry Rendall Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2001—07,1
2025-26Valencia240228—56,6
2024-25Valencia000——0—
2023-24Valencia310241—4 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Richie Sagrado Sebastiao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2101—16,9
2025-26Venezia3101—07,2
2024-25Venezia20002—16,6
2024-25Oud-Heverlee Leuven000——0—
2023-24Oud-Heverlee Leuven1002—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Toma Bašić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia4001—17,1
2025-26Lazio3002—06,8
2024-25Lazio000——0—
2023-24Salernitana1500——5—
2023-24Lazio000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simon Solomon Junior Sohm
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia200——06,8
2025-26Fiorentina351425—56,8
2025-26Bologna100——06,3
2024-25Parma374019—66,8
2023-24Parma350429—1 16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ridgeciano Delano Leandro Haps
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia200——06,6
2025-26Venezia301——06,8
2024-25Venezia251114—36,7
2023-24Genoa16013—06,6
2023-24Venezia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Akor Jerome Adams
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia2212—07,8
2025-26Sevilla3210 (3 z karnych)336—36,7
2024-25Montpellier163117—26,9
2024-25Sevilla4001—06,5
2023-24Montpellier328139—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Albion Rrahmani
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Venezia200——06,8
2026-27Kosovo100——06,5
2026-27Sonderjyske000——0—
2025-26Sonderjyske6001—06,7
2024-25Sonderjyske5203—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

John Yeboah Zamora
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——07,7
2025-262211—08,4
2024-25331114—66,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

5zwycięstwa Inter
1remis(y)
0zwycięstwa Venezia
1,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Inter 9, Venezia 2 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 2) · sędziowie: M. Piccinini, M. Ferrieri Caputi

Strzelcy w tych meczach : L. Martínez Inter, 1 · M. Darmian Inter, 1

DataMeczWynikZwycięzca
28/10/2026Venezia – Inter Serie A ♂0 – 2Inter
12/01/2025Venezia – Inter Serie A ♂0 – 1Inter
03/11/2024Inter – Venezia Serie A ♂1 – 0Inter
22/01/2022Inter – Venezia Serie A ♂2 – 1Inter
27/11/2021Venezia – Inter Serie A ♂0 – 2Inter
27/01/2002Venezia – Inter Serie A ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Inter – Venezia →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven lub Polsat kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13