AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 24 sty 2027 · 18:30

Monza – Lazio

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Monza DVDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 3D
19/10/2026dom.Cagliari Serie A ♂4 – 0V
23/10/2026wyj.Torino Serie A ♂2 – 3D
28/10/2026dom.Napoli Serie A ♂1 – 4D
31/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂1 – 2D

Lazio VVVVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Monza Serie A ♂3 – 1V
18/10/2026wyj.Juventus Serie A ♂3 – 0V
24/10/2026dom.Parma Serie A ♂2 – 1V
27/10/2026wyj.Sassuolo Serie A ♂6 – 2V
01/11/2026dom.Cagliari Serie A ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Monza mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3
po porażce 1-2 z Bologna · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)

Lazio mecze bez porażki: 11 mecze z rzędu z golem: 11 zwycięstwa z rzędu: 6 mecze bez porażki: 6 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Cagliari · 5 Z, 0 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (16 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Monza

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · D. Thiam rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · Ivan Juric od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLW

Lazio

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 11,8 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,60 (1,00 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 57% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · C. Mandas rotacja · obrony: 5, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,9

Trener · G. Gattuso od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 11 od 2013
System: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): WWWDWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Monza

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Lucchesi (Czerwona kartka), E. Zeballos (Kolano), I. Toure (Kolano), J. Ziolkowski (Stopa), M. Pessina (Kolano), Y. Maye (Uraz mięśniowy)

Lazio

  • Kontuzja A. Furlanetto · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 01/11/2026
  • Kontuzja A. Gudmundsson · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja A. Marusic · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja N. Rovella · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja Patric · Kostka 21/11/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: M. Zaccagni (Niedostępność, Corriere dello Sport)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Cancellieri (Noga)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,3 dla Monza, 12,2 dla Lazio · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. IsaksenGustav Tang Isaksen

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio7206—16,9
2026-27Denmark4104—17,6
2025-26Lazio5007—06,6
2024-25Lazio374223—56,9
2023-24Lazio283117—36,8
2023-24FC Midtjylland2001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. ForsonOmari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. CutronePatrick Cutrone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2021—08,3
2025-26Como339 (1 z karnych)227—36,9
2025-26Monza206319—26,8
2025-26Parma200——06,8
2024-25Como387423—17,0
2023-24Como3113439—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. ZeballosOscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Monza

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Gustavo VarelaGustavo Miguel Pereira de Sousa Varela
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza1202—07,7
2025-26Gil Vicente314315—36,7
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %202,2224 %
11 O. ForsonOmari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6432 %
2 S. GoglichidzeSaba Goglichidze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3004—17,0
2026-27Monza2100—07,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Watford12007—26,6
2025-26Udinese100——06,7
2024-25Udinese370126—3 16,6
2024-25Empoli330126—3 16,6
2023-24Empoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,6324 %
22 E. ZeballosOscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,2724 %
17 K. BaldéKeita Baldé Diao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Monza1002—06,2
2024-25Monza11207—26,8
2024-25Espanol—00————
2024-25Sivasspor000——0—
2023-24Espanol220020—66,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Lazio

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 G. IsaksenGustav Tang Isaksen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio7206—16,9
2026-27Denmark4104—17,6
2025-26Lazio5007—06,6
2024-25Lazio374223—56,9
2023-24Lazio283117—36,8
2023-24FC Midtjylland2001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %200,5541 %
17 Nuno TavaresNuno Albertino Varela Tavares
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio7135—07,5
2026-27Portugal200——0—
2025-26Lazio—00————
2024-25Lazio230818—4 17,0
2024-25Arsenal—00————
2024-25Nott'm Forest—00————
2023-24Nott'm Forest8008—26,8
2023-24Arsenal0008—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %130,1866 %
9 A. PinamontiAndrea Pinamonti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio6115—06,6
2025-26Sassuolo100——06,6
2024-25Genoa3610121—46,9
2024-25Sassuolo—00————
2023-24Sassuolo3811 (2 z karnych)122—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,6324 %
80 A. GuðmundssonAlbert Guðmundsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio3104—06,7
2026-27Fiorentina110——07,3
2026-27Iceland100——06,7
2025-26Fiorentina1002—06,7
2024-25Fiorentina246 (2 z karnych)113—26,9
2024-25Genoa00 (2 z karnych)113—06,9
2023-24Genoa3514 (4 z karnych)428—47,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %102,3115 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Monza — 4-3-3

Trener : Ivan Juric od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Demba Thiam Ngagne Boulogne · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Boulogne · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Juve Stabia · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Boulogne · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Dunkerque · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juve Stabia · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Dunkerque · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 20 D. ThiamEddy Nda Konan Kouadio Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Fiorentina · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 60 E. KouadioSaba Goglichidze Georgia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Udinese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Udinese · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Empoli · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Empoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 S. GoglichidzeAdam Bakoune 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 A. BakouneLorenzo Lucchesi Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Reggiana · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 3 L. LucchesiRicardo Luís Chaby Mangas Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Vitória SC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 R. MangasSamuele Birindelli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 19 S. BirindelliMichael Ijemuan Folorunsho Monza · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Napoli · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fiorentina · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Napoli · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Verona · 2023-24: mecze 34, gole 5, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 90 M. FolorunshoOmari Nathan Forson 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 O. ForsonPatrick Cutrone Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Como · 2025-26: mecze 33, gole 9, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 20, gole 6, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Como · 2023-24: mecze 31, gole 13, asysty 4, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 10 P. CutroneOscar Exequiel Zeballos 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 22 E. Zeballos
Demba Thiam
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Boulogne9004—26,9
2026-27Monza2000—06,9
2025-26Monza3300——47,0
2025-26Boulogne320217—4 16,7
2024-25Juve Stabia3300——47,0
2024-25Boulogne6002—16,8
2024-25Dunkerque0002—06,3
2023-24Juve Stabia3800——3—
2023-24Dunkerque10006—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eddy Nda Konan Kouadio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2001—07,6
2025-26Fiorentina3001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saba Goglichidze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3004—17,0
2026-27Monza2100—07,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Watford12007—26,6
2025-26Udinese100——06,7
2024-25Udinese370126—3 16,6
2024-25Empoli330126—3 16,6
2023-24Empoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Bakoune
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272005—06,8
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Lucchesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2002—06,9
2025-26Monza331132—66,8
2024-25Reggiana251027—2 16,7
2024-25Venezia000——0—
2023-24Ternana331132—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Luís Chaby Mangas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2003—06,9
2025-26Sp Lisbon142115—37,0
2024-25Sp Lisbon4004—07,0
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Sp Lisbon231316—27,0
2023-24Vitória SC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Birindelli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,6
2025-26370115—86,7
2024-25243016—26,9
2023-24350230—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Ijemuan Folorunsho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza1001—16,4
2025-26Napoli4003—06,3
2025-26Cagliari1004—06,6
2024-25Fiorentina150016—56,9
2024-25Napoli60016—06,9
2023-24Verona345150—56,7
2023-24Napoli—0150——6,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrick Cutrone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2021—08,3
2025-26Como339 (1 z karnych)227—36,9
2025-26Monza206319—26,8
2025-26Parma200——06,8
2024-25Como387423—17,0
2023-24Como3113439—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Lazio — 4-3-3

Trener : G. Gattuso od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Christos Mandas Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Greece · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Lazio · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Bournemouth · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lazio · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Lazio · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 OFI · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 OFI Crete · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 35 C. MandasNuno Albertino Varela Tavares Lazio · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 3, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Portugal · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lazio · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lazio · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 8, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,0 Arsenal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 17 N. TavaresJosip Šutalo Lazio · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Ajax · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Ajax · 2024-25: mecze 29, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Ajax · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 37 J. ŠutaloDanilho Raimundo Doekhi Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Union Berlin · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Union Berlin · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 36, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Union Berlin · 2023-24: mecze 24, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 5 D. DoekhiOliver Provstgaard Nielsen Denmark · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Lazio · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Vejle · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Lazio · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Vejle · 2023-24: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 25 O. ProvstgaardKenneth Taylor Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Netherlands · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Lazio · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ajax · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Ajax · 2024-25: mecze 33, gole 9, asysty 6, faule 39, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Ajax · 2023-24: mecze 34, gole 5, asysty 5, faule 29, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 24 K. TaylorFisayo Dele-Bashiru Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Lazio · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lazio · 2024-25: mecze 20, gole 3, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hatayspor · 2023-24: mecze 36, gole 8, asysty 3, faule 44, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 7 F. Dele-BashiruDavide Frattesi Italy · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lazio · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Inter · 2024-25: mecze 28, gole 5, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Inter · 2023-24: mecze 32, gole 6, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 16 D. FrattesiGustav Tang Isaksen Lazio · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Denmark · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Lazio · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lazio · 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 2, faule 23, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Lazio · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 FC Midtjylland · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 11 G. IsaksenAndrea Pinamonti Lazio · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sassuolo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Genoa · 2024-25: mecze 36, gole 10, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Sassuolo · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sassuolo · 2023-24: mecze 38, gole 11, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 9 A. PinamontiMattia Zaccagni 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2024-25: mecze 34, gole 8, asysty 6, faule 35, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,4 2023-24: mecze 28, gole 6, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 10 M. Zaccagni
Christos Mandas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio100——06,9
2026-27Greece0000—00,0
2025-26Lazio2300——27,0
2025-26Bournemouth000——0—
2024-25Lazio3800——07,2
2023-24Lazio900——07,2
2023-24OFI201——06,8
2023-24OFI Crete201——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nuno Albertino Varela Tavares
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio7135—07,5
2026-27Portugal200——0—
2025-26Lazio—00————
2024-25Lazio230818—4 17,0
2024-25Arsenal—00————
2024-25Nott'm Forest—00————
2023-24Nott'm Forest8008—26,8
2023-24Arsenal0008—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Josip Šutalo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio400——07,2
2026-27Croatia4002—06,8
2026-27Ajax000——0—
2025-26Ajax100——06,7
2024-25Ajax292013—37,2
2023-24Ajax231015—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danilho Raimundo Doekhi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio1003—06,2
2025-26Union Berlin3113—17,4
2024-25Union Berlin341036—46,9
2023-24Union Berlin242013—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Provstgaard Nielsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Denmark400——07,2
2026-27Lazio1001—06,2
2025-26Lazio321021—46,9
2024-25Vejle160015—26,7
2024-25Lazio15002—16,5
2023-24Vejle321021—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kenneth Taylor
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio100——06,9
2026-27Netherlands1001—06,0
2025-26Lazio4001—06,9
2025-26Ajax2002—06,6
2024-25Ajax339 (3 z karnych)639—37,2
2023-24Ajax345529—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fisayo Dele-Bashiru
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio1001—17,0
2025-26Lazio—00————
2024-25Lazio20318—06,7
2023-24Hatayspor368344—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davide Frattesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy410——06,9
2026-27Lazio1001—06,3
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter285111—16,8
2023-24Inter326312—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gustav Tang Isaksen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio7206—16,9
2026-27Denmark4104—17,6
2025-26Lazio5007—06,6
2024-25Lazio374223—56,9
2023-24Lazio283117—36,8
2023-24FC Midtjylland2001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andrea Pinamonti
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lazio6115—06,6
2025-26Sassuolo100——06,6
2024-25Genoa3610121—46,9
2024-25Sassuolo—00————
2023-24Sassuolo3811 (2 z karnych)122—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mattia Zaccagni
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,7
2025-264114—17,4
2024-25348 (2 z karnych)635—107,4
2023-24286129—87,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Monza
2remis(y)
4zwycięstwa Lazio
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Monza 5, Lazio 14 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,0, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Giuseppe Collu, G. Aureliano, A. Colombo

Strzelcy w tych meczach : M. Đurić Monza, 2 · Pedro Lazio, 2 · A. Marušić Lazio, 1 · Andrea Pinamonti Lazio, 1 · C. Immobile Lazio, 1 · F. Dele-Bashiru Lazio, 1

DataMeczWynikZwycięzca
11/10/2026Lazio – Monza Serie A ♂3 – 1Lazio
09/02/2025Lazio – Monza Serie A ♂5 – 1Lazio
10/11/2024Monza – Lazio Serie A ♂0 – 1Lazio
04/05/2024Monza – Lazio Serie A ♂2 – 2remis
23/09/2023Lazio – Monza Serie A ♂1 – 1remis
02/04/2023Monza – Lazio Serie A ♂0 – 2Lazio

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Monza – Lazio →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13