AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 07 lut 2027 · 18:30

Inter – Cagliari

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Inter VVVVD od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Parma Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂3 – 1V
25/10/2026dom.Fiorentina Serie A ♂2 – 1V
28/10/2026wyj.Venezia Serie A ♂2 – 0V
31/10/2026wyj.Milan Serie A ♂1 – 3D

Cagliari NDDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Juventus Serie A ♂1 – 1N
19/10/2026wyj.Monza Serie A ♂0 – 4D
24/10/2026dom.Bologna Serie A ♂0 – 2D
27/10/2026wyj.Roma Serie A ♂2 – 4D
01/11/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Inter mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po porażce 1-3 z Milan · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 5 stracone)

Cagliari mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 4 porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Lazio · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 13 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inter

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9

Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDWW

Cagliari

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 9, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · E. Caprile rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 3,6

Trener · Fabio Pisacane od 11/06/2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-2-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWWWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inter

  • Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)

Cagliari

  • Kontuzja H. Winks · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Felici · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja R. Idrissi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja Riyad Idrissi · Kolano 24/01/2027
  • Kontuzja Y. Trepy · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,0 dla Inter, 10,8 dla Cagliari · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 5,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), A. FaderaAlieu Fadera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1012—06,9
2025-26Sassuolo2004—06,8
2025-26Como—00————
2024-25Como341340—2 16,9
2024-25Genk2005—17,1
2023-24Genk2005—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Inter

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %420,9849 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,4466 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter53 (1 z karnych)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 z karnych)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 z karnych)343—57,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %301,2941 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %120,1766 %
7 P. ZielińskiPiotr Sebastian Zieliński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6121—07,4
2026-27Poland4101—17,5
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter302 (2 z karnych)29—06,8
2024-25Widzew Łódź—00————
2024-25Wisla Plock—00————
2023-24Napoli283 (1 z karnych)215—17,1
2023-24Widzew Łódź120013—36,5
2023-24Wisla Plock000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %120,2157 %

Cagliari

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
31 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,6732 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Inter — 4-3-3

Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Josep Martínez Riera Inter · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Genoa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 1 J. MartínezManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 M. AkanjiAlessandro Bastoni Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 95 A. BastoniYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 Y. BisseckCarlos Augusto Zopolato Neves Inter · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 30 C. AugustoFederico Dimarco 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 7, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 6, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 32 F. DimarcoNicolò Barella Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. DioufFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 39, gole 19, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Spezia · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: mecze 6, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 14, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Inter · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 7, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 9 M. ThuramLuis Henrique Tomaz de Lima Inter · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Marseille · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Marseille · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 L. Henrique
Josep Martínez Riera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter700——06,9
2026-27Spain0000—00,0
2025-26Inter400——0—
2024-25Inter3800——07,3
2024-25Genoa—00————
2023-24Genoa36002—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Obafemi Akanji
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Bastoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Augusto Zopolato Neves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Dimarco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andy Alune Diouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Henrique Tomaz de Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter500——06,7
2025-26Inter400——06,8
2024-25Marseille33778—07,2
2023-24Marseille15101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Cagliari — 4-3-3

Trener : Fabio Pisacane od 11/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Elia Caprile Cagliari · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Cagliari · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cagliari · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Napoli · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Empoli · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bari · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 E. CaprileYerry Fernando Mina González Cagliari · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cagliari · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 Cagliari · 2023-24: mecze 14, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 26 Y. MinaJuan Martín Rodríguez Camejo Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Tondela · 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 20, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vallecano · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Burnley · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Famalicao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. RodríguezAdam Obert Slovakia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cagliari · 2025-26: mecze 40, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Cagliari · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Cagliari · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 33 A. ObertJosé Pedro da Silva Figueiredo Freitas Cagliari · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Cagliari · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 Porto · 2025-26: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 Z. PedroJacopo Fazzini Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Fiorentina · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 Fiorentina · 2024-25: mecze 22, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Empoli · 2024-25: mecze 20, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Empoli · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 10 J. FazziniAlessandro Gianni Romano Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Spezia · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Roma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. RomanoRaphael Kofler Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sudtirol · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sudtirol · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Sudtirol · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 22 R. KoflerP. Mendy Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Cagliari · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Nancy · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 31 P. MendyM'Bala Nzola Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Sassuolo · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Fiorentina · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Lens · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Spezia · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 M. NzolaAlieu Fadera Cagliari · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sassuolo · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Genk · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Genk · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 39 A. Fadera
Elia Caprile
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1000—03,6
2025-26Cagliari—00————
2024-25Cagliari1800——07,2
2024-25Napoli400——07,2
2023-24Empoli23001—07,3
2023-24Napoli—001——7,3
2023-24Bari000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yerry Fernando Mina González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari3003—07,2
2025-26Cagliari100——07,0
2024-25Cagliari321040—6 17,1
2023-24Cagliari142 (1 z karnych)017—46,9
2023-24Fiorentina40 (1 z karnych)017—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Martín Rodríguez Camejo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2000—07,2
2025-26Tondela280022—36,8
2025-26Cagliari100——06,6
2024-25Burnley202 (1 z karnych)013—16,6
2024-25Vallecano6002—16,8
2023-24Burnley212 (1 z karnych)118—06,6
2023-24Famalicao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Obert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia3002—07,3
2026-27Cagliari2002—06,5
2025-26Cagliari400122—3 16,9
2024-25Cagliari361122—46,7
2023-24Cagliari170014—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Pedro da Silva Figueiredo Freitas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1001—03,3
2025-26Cagliari230129—66,6
2025-26Porto17204—17,1
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacopo Fazzini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2001—06,5
2025-26Fiorentina370020—46,5
2024-25Fiorentina224123—2 16,9
2024-25Empoli204123—2 16,9
2023-24Empoli311123—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Gianni Romano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy2001—06,2
2026-27Cagliari2002—07,0
2025-26Spezia190126—46,9
2025-26Roma—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Kofler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2000—06,7
2025-26Sudtirol100——06,6
2024-25Sudtirol311039—46,7
2023-24Sudtirol300014—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jules François Roger Joseph Mendy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M'Bala Nzola
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2001—06,2
2025-26Sassuolo141111—16,6
2025-26Fiorentina3004—06,4
2025-26Pisa1001—16,3
2024-25Lens1001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina333 (1 z karnych)337—26,7
2023-24Spezia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alieu Fadera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1012—06,9
2025-26Sassuolo2004—06,8
2025-26Como—00————
2024-25Como341340—2 16,9
2024-25Genk2005—17,1
2023-24Genk2005—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

5zwycięstwa Inter
1remis(y)
0zwycięstwa Cagliari
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Inter 14, Cagliari 3 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 1,7, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Michael Fabbri, M. Marchetti, Marco Piccinini

Strzelcy w tych meczach : H. Çalhanoğlu Inter, 2 · L. Martínez Inter, 2 · M. Thuram Inter, 2 · A. Bastoni Inter, 1 · E. Shomurodov Cagliari, 1 · F. Esposito Inter, 1

DataMeczWynikZwycięzca
30/08/2026Cagliari – Inter Serie A ♂0 – 1Inter
17/04/2026Inter – Cagliari Serie A ♂3 – 0Inter
27/09/2025Cagliari – Inter Serie A ♂0 – 2Inter
12/04/2025Inter – Cagliari Serie A ♂3 – 1Inter
28/12/2024Cagliari – Inter Serie A ♂0 – 3Inter
14/04/2024Inter – Cagliari Serie A ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Inter – Cagliari →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven lub Polsat kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13