AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 14 lut 2027 · 18:30

Monza – Lecce

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Monza DVDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 3D
19/10/2026dom.Cagliari Serie A ♂4 – 0V
23/10/2026wyj.Torino Serie A ♂2 – 3D
28/10/2026dom.Napoli Serie A ♂1 – 4D
31/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂1 – 2D

Lecce DVDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Bologna Serie A ♂1 – 2D
18/10/2026wyj.Udinese Serie A ♂3 – 0V
25/10/2026dom.Juventus Serie A ♂0 – 2D
29/10/2026wyj.Frosinone Serie A ♂1 – 5D
01/11/2026dom.Genoa Serie A ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Monza mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3
po porażce 1-2 z Bologna · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)

Lecce porażki z rzędu: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 1-2 z Genoa · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (6 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Monza

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · D. Thiam rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · Ivan Juric od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLW

Lecce

Atak · gole na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 43% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (2,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · W. Falcone rotacja · obrony: 3, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,00 · ocena 6,3

Trener · E. Di Francesco od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 9 od 2008
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-5-2 ×1, 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WLLWLLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Monza

  • Kontuzja J. Ziolkowski · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja M. Pessina · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja Y. Maye · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Lucchesi (Czerwona kartka), E. Zeballos (Kolano), I. Toure (Kolano)

Lecce

  • Kontuzja I. Ilic · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Coulibaly · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Berisha (Udo)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,3 dla Monza, 11,9 dla Lecce · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 5,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: O. ForsonOmari Nathan Forson

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), P. CutronePatrick Cutrone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2021—08,3
2025-26Como339 (1 z karnych)227—36,9
2025-26Monza206319—26,8
2025-26Parma200——06,8
2024-25Como387423—17,0
2023-24Como3113439—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. ZeballosOscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Monza

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Gustavo VarelaGustavo Miguel Pereira de Sousa Varela
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza1202—07,7
2025-26Gil Vicente314315—36,7
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %202,2224 %
11 O. ForsonOmari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6432 %
2 S. GoglichidzeSaba Goglichidze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3004—17,0
2026-27Monza2100—07,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Watford12007—26,6
2025-26Udinese100——06,7
2024-25Udinese370126—3 16,6
2024-25Empoli330126—3 16,6
2023-24Empoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,6324 %
22 E. ZeballosOscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,2724 %
17 K. BaldéKeita Baldé Diao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Monza1002—06,2
2024-25Monza11207—26,8
2024-25Espanol—00————
2024-25Sivasspor000——0—
2023-24Espanol220020—66,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Lecce

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 J. SiebertJamil Siebert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %100,1957 %
7 A. Ahmed FatahAmar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,3632 %
99 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0041 %
11 Divine OnyemachiDivine Onyemachi

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Monza — 4-3-3

Trener : Ivan Juric od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Demba Thiam Ngagne Boulogne · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Boulogne · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Juve Stabia · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Boulogne · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Dunkerque · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juve Stabia · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Dunkerque · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 20 D. ThiamEddy Nda Konan Kouadio Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Fiorentina · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 60 E. KouadioSaba Goglichidze Georgia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Udinese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Udinese · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Empoli · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Empoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 S. GoglichidzeAdam Bakoune 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 A. BakouneLorenzo Lucchesi Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Reggiana · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 3 L. LucchesiRicardo Luís Chaby Mangas Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Vitória SC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 R. MangasSamuele Birindelli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 19 S. BirindelliMichael Ijemuan Folorunsho Monza · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Napoli · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fiorentina · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Napoli · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Verona · 2023-24: mecze 34, gole 5, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 90 M. FolorunshoOmari Nathan Forson 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 O. ForsonPatrick Cutrone Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Como · 2025-26: mecze 33, gole 9, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 20, gole 6, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Como · 2023-24: mecze 31, gole 13, asysty 4, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 10 P. CutroneOscar Exequiel Zeballos 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 22 E. Zeballos
Demba Thiam
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Boulogne9004—26,9
2026-27Monza2000—06,9
2025-26Monza3300——47,0
2025-26Boulogne320217—4 16,7
2024-25Juve Stabia3300——47,0
2024-25Boulogne6002—16,8
2024-25Dunkerque0002—06,3
2023-24Juve Stabia3800——3—
2023-24Dunkerque10006—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eddy Nda Konan Kouadio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2001—07,6
2025-26Fiorentina3001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saba Goglichidze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3004—17,0
2026-27Monza2100—07,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Watford12007—26,6
2025-26Udinese100——06,7
2024-25Udinese370126—3 16,6
2024-25Empoli330126—3 16,6
2023-24Empoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Bakoune
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272005—06,8
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Lucchesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2002—06,9
2025-26Monza331132—66,8
2024-25Reggiana251027—2 16,7
2024-25Venezia000——0—
2023-24Ternana331132—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Luís Chaby Mangas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2003—06,9
2025-26Sp Lisbon142115—37,0
2024-25Sp Lisbon4004—07,0
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Sp Lisbon231316—27,0
2023-24Vitória SC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Birindelli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,6
2025-26370115—86,7
2024-25243016—26,9
2023-24350230—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Ijemuan Folorunsho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza1001—16,4
2025-26Napoli4003—06,3
2025-26Cagliari1004—06,6
2024-25Fiorentina150016—56,9
2024-25Napoli60016—06,9
2023-24Verona345150—56,7
2023-24Napoli—0150——6,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrick Cutrone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2021—08,3
2025-26Como339 (1 z karnych)227—36,9
2025-26Monza206319—26,8
2025-26Parma200——06,8
2024-25Como387423—17,0
2023-24Como3113439—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Lecce — 4-3-3

Trener : E. Di Francesco od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Wladimiro Falcone 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 30 W. FalconeJamil Siebert Lecce · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 4,3 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 5 J. SiebertAntonino Gallo 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 3, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 25 A. GalloDanilo Filipe Melo Veiga 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 36, gole 0, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 17 D. VeigaEsmevânio Kialonda Gaspar 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,8 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 K. GasparOumar Ngom Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Lecce · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Pau FC · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2024-25: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Pau FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 79 O. NgomYoussef Maleh Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cremonese · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,6 Lecce · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Empoli · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Lecce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Empoli · 2023-24: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 57, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,8 Lecce · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 57, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Fiorentina · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 Y. MalehOlaf Gorter 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 28 O. GorterJoël Almada Monteiro Lecce · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Young Boys · 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Switzerland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Young Boys · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Young Boys · 2024-25: mecze 26, gole 7, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,0 Young Boys · 2023-24: mecze 34, gole 12, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 99 J. MonteiroAmar Abdirahman Ahmed Fatah Lecce · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Willem II · 2024-25: mecze 26, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Lommel SK · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lommel SK · 2023-24: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 7 A. Ahmed FatahKonan Ignace Jocelyn N’Dri Lecce · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lecce · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: mecze 24, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 11 K. N’Dri
Wladimiro Falcone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,3
2025-26100——07,3
2024-2538001—27,1
2023-243800——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jamil Siebert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antonino Gallo
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,5
2025-262001—06,8
2024-25310212—3 16,9
2023-2435039—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danilo Filipe Melo Veiga
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,5
2025-26360144—86,7
2024-2513006—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Esmevânio Kialonda Gaspar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,7
2025-26230013—6 16,8
2024-2524019—37,1
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Ngom
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1003—06,3
2025-26Lecce150015—16,6
2025-26Pau FC—00————
2024-25Pau FC131015—16,4
2023-24Pau FC200——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Youssef Maleh
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce100——06,7
2025-26Cremonese141027—2 16,6
2025-26Lecce000——0—
2024-25Empoli220132—46,7
2024-25Lecce00132—06,7
2023-24Empoli340157—116,8
2023-24Lecce00157—06,8
2023-24Fiorentina—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Olaf Gorter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joël Almada Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amar Abdirahman Ahmed Fatah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Lommel SK—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Konan Ignace Jocelyn N’Dri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Lecce1001—06,9
2025-26Lecce100——06,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven243229—26,8
2024-25Lecce15007—06,6
2023-24Oud-Heverlee Leuven243229—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Monza
3remis(y)
3zwycięstwa Lecce
2,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Monza 5, Lecce 8 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Valerio Crezzini, G. Collu, M. Mariani

Strzelcy w tych meczach : L. Coulibaly Lecce, 2 · N. Krstović Lecce, 2 · E. Zeballos Monza, 1 · M. Pessina Monza, 1 · R. Mangas Monza, 1 · Tete Morente Lecce, 1

DataMeczWynikZwycięzca
13/09/2026Lecce – Monza Serie A ♂3 – 2Lecce
16/02/2025Monza – Lecce Serie A ♂0 – 0remis
15/12/2024Lecce – Monza Serie A ♂2 – 1Lecce
27/04/2024Lecce – Monza Serie A ♂1 – 1remis
17/09/2023Monza – Lecce Serie A ♂1 – 1remis
28/05/2023Monza – Lecce Serie A ♂0 – 1Lecce

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Monza – Lecce →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Autriche.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13