AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 21 lut 2027 · 18:30

Como – Torino

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Como NVVVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Roma Serie A ♂0 – 0N
18/10/2026wyj.Fiorentina Serie A ♂3 – 1V
24/10/2026dom.Sassuolo Serie A ♂2 – 0V
27/10/2026wyj.Torino Serie A ♂3 – 1V
01/11/2026dom.Venezia Serie A ♂1 – 0V

Torino VVVDD od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Udinese Serie A ♂2 – 1V
19/10/2026wyj.Parma Serie A ♂3 – 0V
23/10/2026dom.Monza Serie A ♂3 – 2V
27/10/2026dom.Como Serie A ♂1 – 3D
01/11/2026wyj.Frosinone Serie A ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Como mecze bez porażki: 6 u siebie mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 4 mecze z rzędu z golem: 4
po zwycięstwie 1-0 z Venezia · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 2 stracone)

Torino porażki z rzędu: 2
po porażce 0-2 z Frosinone · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Como

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,9 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1

Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DWWWLDW

Torino

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 11,7 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Lucas Perri rotacja · obrony: 7, 88% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,9

Trener · I. Abate od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 5-3-2 ×2, 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLWLDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Como

  • Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)

Torino

  • Kontuzja E. Ilkhan · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja F. Israel · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 01/11/2026
  • Kontuzja N. Fortini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja P. Pellegri · Kolano 16/05/2027
  • Kontuzja R. Rodriguez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,4 dla Como, 11,6 dla Torino · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 5,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), S. KulenovićSandro Kulenović
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—16,2
2025-261101—07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. AddaiJayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Como

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %300,5466 %
10 N. PazNicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %220,3275 %
20 M. BaturinaMartin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %210,6457 %
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1566 %
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3632 %

Torino

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 R. MandragoraRolando Mandragora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5118—07,0
2026-27Fiorentina2001—06,4
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Fiorentina121112—27,0
2024-25Fiorentina344 (1 z karnych)321—77,1
2023-24Fiorentina333326—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %110,2257 %
21 Daniel BragançaDaniel Santos Bragança
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5103—17,0
2025-26Sp Lisbon13507—17,3
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Sp Lisbon283219—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3241 %
18 G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,5432 %
45 O. BanseO. Banse

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Como — 4-3-3

Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Jean Butez Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Como · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 1 J. ButezJacobo Ramón Naveros Como · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Real Madrid · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Real Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 J. Ramón NaverosYan Bueno Couto Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dortmund · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Girona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 8, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 27 Y. CoutoÁlex Valle Gómez Como · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celtic · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Celtic · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Levante · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Barcelona · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 Á. ValleKaiki Bruno da Silva 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 KaikiNicolás Paz Martínez Como · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Como · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Como · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 8, faule 47, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Real Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 N. PazLucas da Cunha Como · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Como · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Como · 2023-24: mecze 34, gole 7, asysty 6, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 7 L. da CunhaMartin Baturina Como · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Como · 2025-26: mecze 21, gole 5, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 20 M. BaturinaAnastasios Douvikas Como · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Greece · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,6 Como · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Celta · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Como · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Celta · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 T. DouvikasJayden Osei Addai Como · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 42 J. AddaiS. Pisati 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 S. Pisati
Jean Butez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como600——07,1
2026-27France0000—00,0
2025-26Como20001—07,0
2024-25Como20001—07,0
2024-25Antwerp000——0—
2023-24Antwerp20001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yan Bueno Couto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6013—16,9
2025-26Dortmund202320—46,8
2024-25Dortmund210012—56,7
2024-25Girona—00————
2023-24Girona341835—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álex Valle Gómez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como5025—16,7
2025-26Como3001—06,7
2025-26Celtic—00————
2024-25Como150014—26,9
2024-25Celtic11038—17,2
2024-25Levante—00————
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Levante290030—27,0
2023-24Barcelona—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas da Cunha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7002—07,1
2026-27France1001—03,5
2025-26Como182210—16,8
2024-25Como383221—47,2
2023-24Como347621—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Torino — 4-3-3

Trener : I. Abate od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Diego Mascardi Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Spezia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Spezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 D. MascardiSaúl Basilio Coco-Bassey Oubiña Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Torino · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Torino · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 53, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Las Palmas · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Las Palmas · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 23 S. CocoPietro Comuzzo Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Fiorentina · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Fiorentina · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 P. ComuzzoArdian Ismajli Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Albania · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Torino · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Empoli · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Empoli · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Torino · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 44 A. IsmajliEray Ervin Cömert Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Valladolid · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 Nantes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nantes · 2023-24: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 E. CömertRolando Mandragora Torino · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Fiorentina · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Fiorentina · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Fiorentina · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 8 R. MandragoraDaniel Santos Bragança Torino · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 13, gole 5, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 21 D. BragançaRafik Belghali Torino · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mechelen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Mechelen · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 45 R. BelghaliGiovanni Pablo Simeone Baldini Torino · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ath Madrid · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Torino · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ath Madrid · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Napoli · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ath Madrid · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 6, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Alaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Alaves · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 18 G. SimeoneSandro Kulenović 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 17 S. KulenovićZakaria Aboukhlal Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Torino · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Toulouse · 2024-25: mecze 26, gole 7, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Toulouse · 2023-24: mecze 13, gole 3, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 7 Z. Aboukhlal
Diego Mascardi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino1000—03,6
2025-26Spezia100——07,2
2024-25Spezia000——0—
2023-24Spezia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saúl Basilio Coco-Bassey Oubiña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2001—07,3
2025-26Torino4006—16,7
2024-25Torino352053—107,0
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Las Palmas331019—6 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pietro Comuzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy2002—07,3
2026-27Torino2002—07,1
2025-26Fiorentina371025—56,9
2024-25Fiorentina371025—56,9
2023-24Fiorentina4001—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ardian Ismajli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2000—06,9
2026-27Albania000——0—
2025-26Torino2006—06,5
2024-25Torino290021—37,0
2024-25Empoli290021—37,0
2023-24Empoli260018—26,9
2023-24Torino2002—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eray Ervin Cömert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland100——06,3
2026-27Torino1002—03,3
2025-26Valencia4005—16,7
2024-25Valladolid250018—66,5
2024-25Nantes—00————
2024-25Valencia—00————
2023-24Nantes252026—56,9
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rolando Mandragora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5118—07,0
2026-27Fiorentina2001—06,4
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Fiorentina121112—27,0
2024-25Fiorentina344 (1 z karnych)321—77,1
2023-24Fiorentina333326—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Santos Bragança
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5103—17,0
2025-26Sp Lisbon13507—17,3
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Sp Lisbon283219—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik Belghali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5033—16,9
2025-26Mechelen3002—16,9
2025-26Verona000——0—
2024-25Mechelen351222—26,8
2023-24Mechelen351222—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Pablo Simeone Baldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sandro Kulenović
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—16,2
2025-261101—07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zakaria Aboukhlal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2001—06,4
2025-26Torino3005—26,5
2024-25Toulouse267 (1 z karnych)235—46,8
2023-24Toulouse133 (1 z karnych)017—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

5zwycięstwa Como
0remis(y)
1zwycięstwa Torino
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Como 16, Torino 3 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: E. Feliciani, Kevin Bonacina, M. Marcenaro

Strzelcy w tych meczach : A. Douvikas Como, 2 · J. Addai Como, 2 · M. Baturina Como, 2 · A. Njie Torino, 1 · J. Ramon Como, 1 · L. Da Cunha Como, 1

DataMeczWynikZwycięzca
27/10/2026Torino – Como Serie A ♂1 – 3Como
24/01/2026Como – Torino Serie A ♂6 – 0Como
24/11/2025Torino – Como Serie A ♂1 – 5Como
13/04/2025Como – Torino Serie A ♂1 – 0Como
25/10/2024Torino – Como Serie A ♂1 – 0Torino
24/05/2003Como – Torino Serie A ♂1 – 0Como

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Como – Torino →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Luxembourg.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13