AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 07 mar 2027 · 18:30

Udinese – Inter

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Udinese DDDND od najstarszego do najnowszego

12/10/2026wyj.Torino Serie A ♂1 – 2D
18/10/2026dom.Lecce Serie A ♂0 – 3D
25/10/2026dom.Milan Serie A ♂0 – 2D
28/10/2026wyj.Parma Serie A ♂0 – 0N
31/10/2026dom.Roma Serie A ♂2 – 5D

Inter VVVVD od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Parma Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂3 – 1V
25/10/2026dom.Fiorentina Serie A ♂2 – 1V
28/10/2026wyj.Venezia Serie A ♂2 – 0V
31/10/2026wyj.Milan Serie A ♂1 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Udinese mecze bez zwycięstwa: 8 mecze bez zwycięstwa: 7 u siebie porażki z rzędu: 5 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 2-5 z Roma · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 12 stracone)

Inter mecze z rzędu z golem: 20 mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 5 u siebie
po porażce 1-3 z Milan · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Udinese

Atak · gole na mecz: 1,30 (0,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (1,80 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · B. Mrozek rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,3

Trener · K. Runjaic od 01/06/2024 · prowadzone kluby: 7 od 2010
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): DWLLLLL

Inter

Atak · gole na mecz: 3,00 (3,80 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,50 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 29% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,2 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · Josep Martínez · obrony: 17, 65% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,29 · ocena 6,9

Trener · C. Chivu od 01/06/2025 · prowadzone kluby: 3 od 2021
System: 3-5-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Udinese

  • Kontuzja D. Alaba · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Gueye · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja V. Bayo · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: N. Zaniolo (Udo)

Inter

  • Kontuzja B. Pavard · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja C. Jones · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja J. Stones · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja L. Martinez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Grisoni Fasana (Kontuzja)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,2 dla Udinese, 10,0 dla Inter · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 5,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(1,0 na mecz), G. ChakvetadzeGiorgi Chakvetadze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese4003—06,6
2026-27Georgia4004—07,2
2025-26Watford290313—66,8
2024-25Watford392632—77,2
2023-24Watford000——0—
2023-24Gent—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. DavisKeinan Vincent Joseph Davis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese2113—07,4
2025-26Udinese200——06,9
2024-25Udinese252124—26,8
2023-24Udinese8105—26,7
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. EkkelenkampJurgen Ekkelenkamp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese100——06,7
2025-26Udinese2003—06,5
2024-25Udinese363229—26,8
2024-25Antwerp100——06,3
2023-24Antwerp100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Udinese

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 K. DavisKeinan Vincent Joseph Davis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese2113—07,4
2025-26Udinese200——06,9
2024-25Udinese252124—26,8
2023-24Udinese8105—26,7
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,7332 %
P. CarrilloP. Carrillo

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

4 %00—60 %
30 G. ChakvetadzeGiorgi Chakvetadze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese4003—06,6
2026-27Georgia4004—07,2
2025-26Watford290313—66,8
2024-25Watford392632—77,2
2023-24Watford000——0—
2023-24Gent—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0032 %

Inter

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. ThuramMarcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %420,9849 %
94 F. EspositoFrancesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,4466 %
20 H. ÇalhanoğluHakan Çalhanoğlu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter53 (1 z karnych)02—17,5
2026-27Türkiye2002—07,3
2026-27Turkey2002—07,3
2025-26Inter1021—08,3
2024-25Inter305 (3 z karnych)622—57,4
2023-24Inter3213 (10 z karnych)343—57,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %301,2941 %
23 N. BarellaNicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %120,1766 %
7 P. ZielińskiPiotr Sebastian Zieliński
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6121—07,4
2026-27Poland4101—17,5
2025-26Inter100——06,7
2024-25Inter302 (2 z karnych)29—06,8
2024-25Widzew Łódź—00————
2024-25Wisla Plock—00————
2023-24Napoli283 (1 z karnych)215—17,1
2023-24Widzew Łódź120013—36,5
2023-24Wisla Plock000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %120,2157 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Udinese — 4-3-3

Trener : K. Runjaic od 01/06/2024 · odczyt z 23/10/2026

Bartosz Mrozek Udinese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Poland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lech Poznan · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lech Poznan · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Lech Poznan · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Lech Poznan · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 41 B. MrozekOumar Mickaël Solet Bomawoko Udinese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Udinese · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,2 Salzburg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Salzburg · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 28 O. SoletJames Bright Adusei Abankwah Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Udinese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Watford · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,5 Watford · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 Udinese · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Charlton · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Charlton Athletic FC · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Udinese · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. AbankwahMatteo Palma Udinese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Sampdoria · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Udinese · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Udinese · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Udinese · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 M. PalmaChristian Kabasele Udinese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Udinese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Udinese · 2024-25: mecze 38, gole 2, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Watford · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 C. KabaseleJesper Kewe Karlström Sweden · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Udinese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Udinese · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Lech Poznan · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Lech Poznan · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 2, faule 40, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,0 8 J. KarlströmMërgim Vojvoda Kosovo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Como · 2025-26: mecze 35, gole 0, asysty 5, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Torino · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 11, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Torino · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 3, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 23 M. VojvodaLennon Lee Miller Udinese · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Scotland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Udinese · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Blackburn Rovers FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Blackburn · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Hibernian · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hibernian · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Motherwell · 2024-25: mecze 32, gole 2, asysty 8, faule 29, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 Motherwell · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,0 Hibernian · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 38 L. MillerGiorgi Chakvetadze Udinese · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Georgia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Watford · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Watford · 2024-25: mecze 39, gole 2, asysty 6, faule 32, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Watford · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gent · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 30 G. ChakvetadzeKeinan Vincent Joseph Davis Udinese · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Udinese · 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Udinese · 2023-24: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 K. DavisJurgen Ekkelenkamp Udinese · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Udinese · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Udinese · 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 2, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Antwerp · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Antwerp · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 32 J. Ekkelenkamp
Bartosz Mrozek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese100——07,3
2026-27Poland000——0—
2026-27Lech Poznan000——0—
2025-26Lech Poznan100——07,4
2024-25Lech Poznan3400——07,2
2023-24Lech Poznan31001—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oumar Mickaël Solet Bomawoko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese2012—07,7
2025-26Udinese300——07,4
2024-25Udinese191217—3 17,2
2024-25Salzburg000——0—
2023-24Salzburg231110—27,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Bright Adusei Abankwah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3017—26,6
2026-27Udinese2001—07,1
2025-26Watford1002—15,5
2024-25Watford190018—4 16,8
2024-25Udinese18004—16,5
2023-24Charlton2004—06,5
2023-24Charlton Athletic FC2004—06,5
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matteo Palma
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese1002—07,6
2025-26Sampdoria111018—3 16,9
2025-26Udinese3006—17,1
2024-25Udinese23001—06,9
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Kabasele
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese1002—06,2
2025-26Udinese1002—17,0
2024-25Udinese382020—07,0
2023-24Udinese131115—56,9
2023-24Watford—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jesper Kewe Karlström
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sweden2003—06,3
2026-27Udinese2002—17,1
2025-26Udinese2001—07,0
2024-25Udinese370341—96,7
2024-25Lech Poznan2001—07,6
2023-24Lech Poznan292240—8 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mërgim Vojvoda
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kosovo4002—07,0
2026-27Udinese201——07,7
2025-26Como350519—36,7
2024-25Torino12128—27,0
2024-25Como11128—27,0
2023-24Torino280312—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lennon Lee Miller
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese2005—06,9
2026-27Scotland0000—00,0
2025-26Udinese2101—07,1
2025-26Blackburn Rovers FC1001—06,9
2025-26Blackburn1001—06,9
2025-26Hibernian—00————
2024-25Hibernian321222—37,0
2024-25Motherwell322 (1 z karnych)829—57,3
2023-24Motherwell250216—3 17,0
2023-24Hibernian212022—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giorgi Chakvetadze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese4003—06,6
2026-27Georgia4004—07,2
2025-26Watford290313—66,8
2024-25Watford392632—77,2
2023-24Watford000——0—
2023-24Gent—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Keinan Vincent Joseph Davis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese2113—07,4
2025-26Udinese200——06,9
2024-25Udinese252124—26,8
2023-24Udinese8105—26,7
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jurgen Ekkelenkamp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Udinese100——06,7
2025-26Udinese2003—06,5
2024-25Udinese363229—26,8
2024-25Antwerp100——06,3
2023-24Antwerp100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Inter — 4-3-3

Trener : C. Chivu od 01/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Josep Martínez Riera Inter · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Spain · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Genoa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Genoa · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 1 J. MartínezManuel Obafemi Akanji Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,4 Switzerland · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 M. AkanjiAlessandro Bastoni Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,8 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 95 A. BastoniYann Aurel Ludger Bisseck Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Germany · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 Y. BisseckCarlos Augusto Zopolato Neves Inter · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2024-25: mecze 29, gole 3, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 30 C. AugustoFederico Dimarco 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 7, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 5, asysty 6, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 32 F. DimarcoNicolò Barella Inter · 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Italy · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Inter · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 23 N. BarellaAndy Alune Diouf Inter · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Lens · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Lens · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 2, faule 43, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Lens · 2023-24: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 A. DioufFrancesco Pio Esposito Inter · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 4, gole 2, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Inter · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2024-25: mecze 39, gole 19, asysty 3, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,3 Spezia · 2023-24: mecze 38, gole 3, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 94 F. EspositoMarcus Lilian Thuram-Ulien Inter · 2026-27: mecze 6, gole 4, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 14, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Inter · 2023-24: mecze 35, gole 13, asysty 7, faule 35, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 9 M. ThuramLuis Henrique Tomaz de Lima Inter · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Marseille · 2024-25: mecze 33, gole 7, asysty 7, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Marseille · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 11 L. Henrique
Josep Martínez Riera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter700——06,9
2026-27Spain0000—00,0
2025-26Inter400——0—
2024-25Inter3800——07,3
2024-25Genoa—00————
2023-24Genoa36002—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Manuel Obafemi Akanji
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6014—27,4
2026-27Switzerland6004—07,0
2025-26Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Bastoni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6005—17,0
2026-27Italy3206—17,8
2025-26Inter1011—06,3
2024-25Inter331544—57,2
2023-24Inter281328—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yann Aurel Ludger Bisseck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6101—07,3
2026-27Germany1002—16,6
2025-26Inter100——0—
2024-25Inter273216—46,9
2023-24Inter500——0—
2023-24Aarhus000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Augusto Zopolato Neves
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter5224—17,5
2025-26Inter000——0—
2024-25Inter293210—17,0
2024-25Monza—00————
2023-24Inter370316—17,0
2023-24Monza—0316——7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Federico Dimarco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277012—07,2
2025-26100——06,3
2024-25344719—37,3
2023-24305612—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolò Barella
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6124—17,3
2026-27Italy3011—07,2
2025-26Inter1002—06,9
2024-25Inter343625—47,2
2023-24Inter372328—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andy Alune Diouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6033—07,1
2026-27France1000—03,3
2025-26Lens100——0—
2025-26Inter100——06,9
2024-25Lens341243—26,8
2023-24Lens251012—26,8
2023-24FC Basel 1893000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francesco Pio Esposito
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter7215—17,1
2026-27Italy4216—06,9
2025-26Inter000——0—
2024-25Spezia3919 (1 z karnych)348—97,3
2023-24Spezia383035—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus Lilian Thuram-Ulien
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter6429—17,6
2026-27France100——0—
2025-26Inter2001—06,5
2024-25Inter3514430—17,3
2023-24Inter3513735—37,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luis Henrique Tomaz de Lima
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Inter500——06,7
2025-26Inter400——06,8
2024-25Marseille33778—07,2
2023-24Marseille15101—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Udinese
0remis(y)
5zwycięstwa Inter
3,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Udinese 9, Inter 14 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 2,2, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Luca Pairetto, M. Di Bello, Matteo Marchetti

Strzelcy w tych meczach : D. Frattesi Inter, 3 · L. Martínez Inter, 2 · A. Atta Udinese, 1 · A. Bonny Inter, 1 · C. Kabasele Udinese, 1 · Carlos Augusto Inter, 1

DataMeczWynikZwycięzca
14/09/2026Inter – Udinese Serie A ♂5 – 3Inter
17/01/2026Udinese – Inter Serie A ♂0 – 1Inter
31/08/2025Inter – Udinese Serie A ♂1 – 2Udinese
30/03/2025Inter – Udinese Serie A ♂2 – 1Inter
28/09/2024Udinese – Inter Serie A ♂2 – 3Inter
08/04/2024Udinese – Inter Serie A ♂1 – 2Inter

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Udinese – Inter →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven lub Polsat kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13