AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 04 kwi 2027 · 18:30

Como – Fiorentina

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Como NVVVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Roma Serie A ♂0 – 0N
18/10/2026wyj.Fiorentina Serie A ♂3 – 1V
24/10/2026dom.Sassuolo Serie A ♂2 – 0V
27/10/2026wyj.Torino Serie A ♂3 – 1V
01/11/2026dom.Venezia Serie A ♂1 – 0V

Fiorentina DDDNV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Genoa Serie A ♂1 – 2D
18/10/2026dom.Como Serie A ♂1 – 3D
25/10/2026wyj.Inter Serie A ♂1 – 2D
29/10/2026dom.Atalanta Serie A ♂2 – 2N
02/11/2026wyj.Sassuolo Serie A ♂4 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Como mecze bez porażki: 6 u siebie mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 4 mecze z rzędu z golem: 4
po zwycięstwie 1-0 z Venezia · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 2 stracone)

Fiorentina mecze z rzędu z golem: 8 mecze bez zwycięstwa: 8 u siebie
po zwycięstwie 4-2 z Sassuolo · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Como

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 17,9 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 9, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,7 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · J. Butez · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,1

Trener · Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): DWWWLDW

Fiorentina

Atak · gole na mecz: 1,10 (0,80 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 13,1 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,40 (2,30 u siebie, 2,70 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · David de Gea rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,50 · ocena 6,4

Trener · F. Grosso od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 9 od 2014
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-3 ×2, 4-3-2-1 ×1)

Forma (API-Football): LLLWDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Como

  • Kontuzja A. Diao · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja J. Rodriguez · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kean · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Liberali · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja T. Chalobah · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)

Fiorentina

  • Kontuzja F. Parisi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja R. Sottil · Plecy 07/03/2027

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Atta (Abdominal strain), L. Ranieri (Noga)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,4 dla Como, 12,0 dla Fiorentina · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: T. DouvikasAnastasios Douvikas

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. AddaiJayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. PisatiS. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), W. GnontoDegnand Wilfried Gnonto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina1103—07,8
2026-27Leeds000——0—
2025-26Leeds4001—16,6
2024-25Leeds439630—57,1
2023-24Leeds398341—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Como

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %300,5466 %
10 N. PazNicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %220,3275 %
20 M. BaturinaMartin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %210,6457 %
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1566 %
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3632 %

Fiorentina

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
27 C. NdourCher Ndour
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy2001—06,9
2026-27Fiorentina2104—07,3
2025-26Fiorentina400——0—
2024-25Besiktas121212—07,0
2024-25Paris SG000——0—
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Benfica000——0—
2023-24SC Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24Paris SG000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,5032 %
89 T. CampanielloThomas Campaniello
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Empoli000——0—
2025-26Empoli0001—06,3
2024-25Empoli1200——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
29 W. GnontoDegnand Wilfried Gnonto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina1103—07,8
2026-27Leeds000——0—
2025-26Leeds4001—16,6
2024-25Leeds439630—57,1
2023-24Leeds398341—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0024 %
32 Mateo PellegrinoMateo Pellegrino Casalánguida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina1100—07,8
2025-26Parma2302—09,0
2024-25Parma133127—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0824 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Como — 4-3-3

Trener : Cesc Fàbregas od 01/07/2024 · odczyt z 23/10/2026

Jean Butez Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Como · 2025-26: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Como · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Antwerp · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Antwerp · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 1 J. ButezJacobo Ramón Naveros Como · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 Real Madrid · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Real Madrid · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Real Madrid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 J. Ramón NaverosYan Bueno Couto Como · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Dortmund · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 21, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Girona · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Girona · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 8, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 27 Y. CoutoÁlex Valle Gómez Como · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Celtic · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Celtic · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 3, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Levante · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Barcelona · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 Á. ValleKaiki Bruno da Silva 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 16 KaikiNicolás Paz Martínez Como · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 Como · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Como · 2024-25: mecze 36, gole 6, asysty 8, faule 47, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Real Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Real Madrid · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 10 N. PazLucas da Cunha Como · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 France · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Como · 2025-26: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 3, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Como · 2023-24: mecze 34, gole 7, asysty 6, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 7 L. da CunhaMartin Baturina Como · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Croatia · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Como · 2025-26: mecze 21, gole 5, asysty 4, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 20 M. BaturinaAnastasios Douvikas Como · 2026-27: mecze 7, gole 3, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Greece · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,6 Como · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Celta · 2024-25: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Como · 2024-25: mecze 14, gole 2, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Celta · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Utrecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 9 T. DouvikasJayden Osei Addai Como · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 42 J. AddaiS. Pisati 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 S. Pisati
Jean Butez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como600——07,1
2026-27France0000—00,0
2025-26Como20001—07,0
2024-25Como20001—07,0
2024-25Antwerp000——0—
2023-24Antwerp20001—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacobo Ramón Naveros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yan Bueno Couto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6013—16,9
2025-26Dortmund202320—46,8
2024-25Dortmund210012—56,7
2024-25Girona—00————
2023-24Girona341835—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Álex Valle Gómez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como5025—16,7
2025-26Como3001—06,7
2025-26Celtic—00————
2024-25Como150014—26,9
2024-25Celtic11038—17,2
2024-25Levante—00————
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Levante290030—27,0
2023-24Barcelona—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kaiki Bruno da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275103—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicolás Paz Martínez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas da Cunha
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7002—07,1
2026-27France1001—03,5
2025-26Como182210—16,8
2024-25Como383221—47,2
2023-24Como347621—77,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martin Baturina
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 z karnych)411—07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anastasios Douvikas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jayden Osei Addai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Como100——06,9
2025-26Como4009—06,7
2024-25AZ Alkmaar17102—16,7
2023-24AZ Alkmaar8005—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

S. Pisati
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Fiorentina — 4-3-3

Trener : F. Grosso od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

David de Gea Quintana 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,6 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 43 D. de GeaVíctor Valdepeñas Talavera Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Real Madrid · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 ValdeJoão Mário Neto Lopes AEK · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 AEK · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Juventus · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Besiktas · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Porto · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bologna · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 3, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Besiktas · 2024-25: mecze 27, gole 5, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Benfica · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Benfica · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 J. MárioRadu Matei Drăgușin Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 5,1 Tottenham · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Tottenham · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Genoa · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Tottenham · 2023-24: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 3 R. DrăgușinMarin Pongračić Croatia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Fiorentina · 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,7 Lecce · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lecce · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 57, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 5 M. PongračićCher Ndour Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Fiorentina · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Besiktas · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Paris SG · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Paris SG · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 C. NdourMarco Brescianini Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Atalanta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Fiorentina · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,0 Atalanta · 2024-25: mecze 29, gole 4, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Frosinone · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Frosinone · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 4 M. BrescianiniChrist Ravynel Inao Oulaï Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Trabzonspor · 2025-26: mecze 25, gole 2, asysty 4, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Bastia · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bastia · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 42 C. Inao OulaïDegnand Wilfried Gnonto Fiorentina · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Leeds · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Leeds · 2024-25: mecze 43, gole 9, asysty 6, faule 30, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Leeds · 2023-24: mecze 39, gole 8, asysty 3, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 29 W. GnontoMateo Pellegrino Casalánguida Fiorentina · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,0 Parma · 2024-25: mecze 13, gole 3, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 32 M. PellegrinoF. Croci 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 70 F. Croci
David de Gea Quintana
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272000—06,4
2025-26600——17,6
2024-253801——17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Víctor Valdepeñas Talavera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina2003—16,6
2025-26Real Madrid—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Mário Naval da Costa Eduardo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27AEK2012—06,9
2026-27Fiorentina2011—06,9
2025-26AEK241119—26,7
2025-26Juventus10005—16,7
2025-26Besiktas400——06,7
2025-26Porto1011—06,2
2025-26Bologna000——0—
2024-25Porto270330—56,9
2024-25Besiktas275 (2 z karnych)320—17,1
2024-25Benfica000——0—
2023-24Porto272136—57,0
2023-24Benfica100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Radu Matei Drăgușin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina2011—07,1
2026-27Romania2003—0 15,1
2025-26Tottenham—00————
2024-25Tottenham16006—16,7
2023-24Genoa192114—17,0
2023-24Tottenham9006—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marin Pongračić
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Croatia3003—06,6
2026-27Fiorentina2003—06,8
2025-26Fiorentina280026—3 16,7
2024-25Fiorentina280026—3 16,7
2024-25Lecce00026—06,7
2023-24Lecce360057—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cher Ndour
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy2001—06,9
2026-27Fiorentina2104—07,3
2025-26Fiorentina400——0—
2024-25Besiktas121212—07,0
2024-25Paris SG000——0—
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Benfica000——0—
2023-24SC Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24Paris SG000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Brescianini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina2011—07,1
2025-26Atalanta1003—06,5
2025-26Fiorentina1002—16,0
2024-25Atalanta294222—16,7
2024-25Frosinone000——0—
2023-24Frosinone364235—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ Ravynel Inao Oulaï
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina2004—17,0
2025-26Trabzonspor252439—97,1
2025-26Bastia000——0—
2024-25Bastia161019—56,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Degnand Wilfried Gnonto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina1103—07,8
2026-27Leeds000——0—
2025-26Leeds4001—16,6
2024-25Leeds439630—57,1
2023-24Leeds398341—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mateo Pellegrino Casalánguida
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Fiorentina1100—07,8
2025-26Parma2302—09,0
2024-25Parma133127—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

F. Croci
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Como
0remis(y)
2zwycięstwa Fiorentina
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 5 · gole: Como 8, Fiorentina 6 · obie drużyny strzelają w 60 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 60 % · żółte: 5,2, czerwone: 0,4 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: M. Marchetti ×2, Marco Di Bello, Giovanni Baccini

Strzelcy w tych meczach : M. Kean Fiorentina, 2 · Anastasios Douvikas Como, 1 · Assane Diao Como, 1 · J. Addai Como, 1 · M. O. Kempf Como, 1 · Marin Pongračić Fiorentina, 1

DataMeczWynikZwycięzca
18/10/2026Fiorentina – Como Serie A ♂1 – 3Como
14/02/2026Como – Fiorentina Serie A ♂1 – 2Fiorentina
21/09/2025Fiorentina – Como Serie A ♂1 – 2Como
16/02/2025Fiorentina – Como Serie A ♂0 – 2Como
24/11/2024Como – Fiorentina Serie A ♂0 – 2Fiorentina

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Como – Fiorentina →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven lub Polsat kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13