AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 25 kwi 2027 · 18:30

Cagliari – Monza

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cagliari NDDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.Juventus Serie A ♂1 – 1N
19/10/2026wyj.Monza Serie A ♂0 – 4D
24/10/2026dom.Bologna Serie A ♂0 – 2D
27/10/2026wyj.Roma Serie A ♂2 – 4D
01/11/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 2D

Monza DVDDD od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 3D
19/10/2026dom.Cagliari Serie A ♂4 – 0V
23/10/2026wyj.Torino Serie A ♂2 – 3D
28/10/2026dom.Napoli Serie A ♂1 – 4D
31/10/2026wyj.Bologna Serie A ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cagliari mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 4 porażki z rzędu: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Lazio · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 13 stracone)

Monza mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez zwycięstwa: 7 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 na wyjeździe porażki z rzędu: 3
po porażce 1-2 z Bologna · 1 Z, 0 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cagliari

Atak · gole na mecz: 0,90 (0,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 29% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 9, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,1 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · E. Caprile rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 3,6

Trener · Fabio Pisacane od 11/06/2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-3-2-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WLWWWDL

Monza

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,5 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (1,30 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 11, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,7 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · D. Thiam rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · Ivan Juric od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cagliari

  • Kontuzja H. Winks · Plecy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Felici · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja R. Idrissi · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja Riyad Idrissi · Kolano 24/01/2027
  • Kontuzja Y. Trepy · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Monza

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Lucchesi (Czerwona kartka), E. Zeballos (Kolano), I. Toure (Kolano), J. Ziolkowski (Stopa), M. Pessina (Kolano), Y. Maye (Uraz mięśniowy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,8 dla Cagliari, 12,3 dla Monza · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: A. FaderaAlieu Fadera

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1012—06,9
2025-26Sassuolo2004—06,8
2025-26Como—00————
2024-25Como341340—2 16,9
2024-25Genk2005—17,1
2023-24Genk2005—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M'Bala NzolaM'Bala Nzola
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2001—06,2
2025-26Sassuolo141111—16,6
2025-26Fiorentina3004—06,4
2025-26Pisa1001—16,3
2024-25Lens1001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina333 (1 z karnych)337—26,7
2023-24Spezia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. ForsonOmari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cagliari

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
31 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,6732 %

Monza

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 Gustavo VarelaGustavo Miguel Pereira de Sousa Varela
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza1202—07,7
2025-26Gil Vicente314315—36,7
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %202,2224 %
11 O. ForsonOmari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,6432 %
2 S. GoglichidzeSaba Goglichidze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3004—17,0
2026-27Monza2100—07,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Watford12007—26,6
2025-26Udinese100——06,7
2024-25Udinese370126—3 16,6
2024-25Empoli330126—3 16,6
2023-24Empoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,6324 %
22 E. ZeballosOscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,2724 %
17 K. BaldéKeita Baldé Diao
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Monza1002—06,2
2024-25Monza11207—26,8
2024-25Sivasspor000——0—
2024-25Espanol—00————
2023-24Espanol220020—66,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cagliari — 4-3-3

Trener : Fabio Pisacane od 11/06/2025 · odczyt z 23/10/2026

Elia Caprile Cagliari · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Cagliari · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cagliari · 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Napoli · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Empoli · 2023-24: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Bari · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 E. CaprileYerry Fernando Mina González Cagliari · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cagliari · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 Cagliari · 2023-24: mecze 14, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 26 Y. MinaJuan Martín Rodríguez Camejo Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Tondela · 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Burnley · 2024-25: mecze 20, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vallecano · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Burnley · 2023-24: mecze 21, gole 2, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Famalicao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. RodríguezAdam Obert Slovakia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cagliari · 2025-26: mecze 40, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Cagliari · 2024-25: mecze 36, gole 1, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Cagliari · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 33 A. ObertJosé Pedro da Silva Figueiredo Freitas Cagliari · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Cagliari · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 1, faule 29, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,6 Porto · 2025-26: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Porto · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 Z. PedroJacopo Fazzini Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Fiorentina · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 Fiorentina · 2024-25: mecze 22, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Empoli · 2024-25: mecze 20, gole 4, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Empoli · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 23, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 10 J. FazziniAlessandro Gianni Romano Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Spezia · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Roma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. RomanoRaphael Kofler Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sudtirol · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sudtirol · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Sudtirol · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 22 R. KoflerP. Mendy Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Cagliari · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Sochaux · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Nancy · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nancy · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 31 P. MendyM'Bala Nzola Cagliari · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Sassuolo · 2025-26: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Fiorentina · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Pisa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Lens · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Fiorentina · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Spezia · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 M. NzolaAlieu Fadera Cagliari · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sassuolo · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Como · 2024-25: mecze 34, gole 1, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,9 Genk · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Genk · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 39 A. Fadera
Elia Caprile
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1000—03,6
2025-26Cagliari—00————
2024-25Cagliari1800——07,2
2024-25Napoli400——07,2
2023-24Empoli23001—07,3
2023-24Napoli—001——7,3
2023-24Bari000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yerry Fernando Mina González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari3003—07,2
2025-26Cagliari100——07,0
2024-25Cagliari321040—6 17,1
2023-24Cagliari142 (1 z karnych)017—46,9
2023-24Fiorentina40 (1 z karnych)017—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Juan Martín Rodríguez Camejo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2000—07,2
2025-26Tondela280022—36,8
2025-26Cagliari100——06,6
2024-25Burnley202 (1 z karnych)013—16,6
2024-25Vallecano6002—16,8
2023-24Burnley212 (1 z karnych)118—06,6
2023-24Famalicao000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Obert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Slovakia3002—07,3
2026-27Cagliari2002—06,5
2025-26Cagliari400122—3 16,9
2024-25Cagliari361122—46,7
2023-24Cagliari170014—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Pedro da Silva Figueiredo Freitas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1001—03,3
2025-26Cagliari230129—66,6
2025-26Porto17204—17,1
2024-25Porto000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jacopo Fazzini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2001—06,5
2025-26Fiorentina370020—46,5
2024-25Fiorentina224123—2 16,9
2024-25Empoli204123—2 16,9
2023-24Empoli311123—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alessandro Gianni Romano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Italy2001—06,2
2026-27Cagliari2002—07,0
2025-26Spezia190126—46,9
2025-26Roma—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Kofler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2000—06,7
2025-26Sudtirol100——06,6
2024-25Sudtirol311039—46,7
2023-24Sudtirol300014—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jules François Roger Joseph Mendy
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

M'Bala Nzola
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari2001—06,2
2025-26Sassuolo141111—16,6
2025-26Fiorentina3004—06,4
2025-26Pisa1001—16,3
2024-25Lens1001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina333 (1 z karnych)337—26,7
2023-24Spezia—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alieu Fadera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cagliari1012—06,9
2025-26Sassuolo2004—06,8
2025-26Como—00————
2024-25Como341340—2 16,9
2024-25Genk2005—17,1
2023-24Genk2005—17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Monza — 4-3-3

Trener : Ivan Juric od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Demba Thiam Ngagne Boulogne · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Boulogne · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Juve Stabia · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Boulogne · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Dunkerque · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Juve Stabia · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Dunkerque · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 20 D. ThiamEddy Nda Konan Kouadio Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Fiorentina · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Fiorentina · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 60 E. KouadioSaba Goglichidze Georgia · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Monza · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Watford · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Udinese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Udinese · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Empoli · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Empoli · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 S. GoglichidzeAdam Bakoune 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 A. BakouneLorenzo Lucchesi Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Reggiana · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ternana · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 3 L. LucchesiRicardo Luís Chaby Mangas Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Vitória SC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 R. MangasSamuele Birindelli 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 2024-25: mecze 24, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 19 S. BirindelliMichael Ijemuan Folorunsho Monza · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Napoli · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Cagliari · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fiorentina · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Napoli · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Verona · 2023-24: mecze 34, gole 5, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Napoli · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 50, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 90 M. FolorunshoOmari Nathan Forson 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 O. ForsonPatrick Cutrone Monza · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Como · 2025-26: mecze 33, gole 9, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Monza · 2025-26: mecze 20, gole 6, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Como · 2024-25: mecze 38, gole 7, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Como · 2023-24: mecze 31, gole 13, asysty 4, faule 39, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 10 P. CutroneOscar Exequiel Zeballos 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 22 E. Zeballos
Demba Thiam
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Boulogne9004—26,9
2026-27Monza2000—06,9
2025-26Monza3300——47,0
2025-26Boulogne320217—4 16,7
2024-25Juve Stabia3300——47,0
2024-25Boulogne6002—16,8
2024-25Dunkerque0002—06,3
2023-24Juve Stabia3800——3—
2023-24Dunkerque10006—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eddy Nda Konan Kouadio
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2001—07,6
2025-26Fiorentina3001—06,7
2024-25Fiorentina000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saba Goglichidze
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Georgia3004—17,0
2026-27Monza2100—07,4
2026-27Udinese000——0—
2025-26Watford12007—26,6
2025-26Udinese100——06,7
2024-25Udinese370126—3 16,6
2024-25Empoli330126—3 16,6
2023-24Empoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam Bakoune
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272005—06,8
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Lucchesi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2002—06,9
2025-26Monza331132—66,8
2024-25Reggiana251027—2 16,7
2024-25Venezia000——0—
2023-24Ternana331132—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Luís Chaby Mangas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2003—06,9
2025-26Sp Lisbon142115—37,0
2024-25Sp Lisbon4004—07,0
2024-25Vitória SC000——0—
2023-24Sp Lisbon231316—27,0
2023-24Vitória SC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Samuele Birindelli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,6
2025-26370115—86,7
2024-25243016—26,9
2023-24350230—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Michael Ijemuan Folorunsho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza1001—16,4
2025-26Napoli4003—06,3
2025-26Cagliari1004—06,6
2024-25Fiorentina150016—56,9
2024-25Napoli60016—06,9
2023-24Verona345150—56,7
2023-24Napoli—0150——6,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Omari Nathan Forson
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272102—07,8
2025-26—00————
2024-2531002—06,7
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrick Cutrone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Monza2021—08,3
2025-26Como339 (1 z karnych)227—36,9
2025-26Monza206319—26,8
2025-26Parma200——06,8
2024-25Como387423—17,0
2023-24Como3113439—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oscar Exequiel Zeballos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272104—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Cagliari
1remis(y)
2zwycięstwa Monza
2,6gole na mecz

bezpośrednie mecze: 5 · gole: Cagliari 6, Monza 7 · obie drużyny strzelają w 40 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 60 % · żółte: 3,5, czerwone: 0,3 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: Andrea Calzavara, F. Fourneau, M. Di Bello

Strzelcy w tych meczach : Gustavo Varela Monza, 2 · D. Maldini Monza, 1 · Eddy Kouadio Monza, 1 · G. Caprari Monza, 1 · G. Gaetano Cagliari, 1 · Jay Robinson Monza, 1

DataMeczWynikZwycięzca
19/10/2026Monza – Cagliari Serie A ♂4 – 0Monza
30/03/2025Cagliari – Monza Serie A ♂3 – 0Cagliari
05/01/2025Monza – Cagliari Serie A ♂1 – 2Cagliari
16/03/2024Monza – Cagliari Serie A ♂1 – 0Monza
26/11/2023Cagliari – Monza Serie A ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cagliari – Monza →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Serie A : DAZN. À vérifier.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13