AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 25 kwi 2027 · 18:30

Parma – Atalanta

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Parma DDDNV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Inter Serie A ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Torino Serie A ♂0 – 3D
24/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 2D
28/10/2026dom.Udinese Serie A ♂0 – 0N
02/11/2026wyj.Atalanta Serie A ♂3 – 0V

Atalanta VDNND od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Venezia Serie A ♂3 – 1V
18/10/2026wyj.Milan Serie A ♂2 – 3D
25/10/2026dom.Frosinone Serie A ♂4 – 4N
29/10/2026wyj.Fiorentina Serie A ♂2 – 2N
02/11/2026dom.Parma Serie A ♂0 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Parma mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z Atalanta · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)

Atalanta mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4
po porażce 0-3 z Parma · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 13 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Parma

Atak · gole na mecz: 0,60 (0,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 9,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · E. Corvi rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLL

Atalanta

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 13,6 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,00 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 6, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · M. Carnesecchi rotacja · obrony: 11, 92% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,33 · ocena 6,9

Trener · M. Sarri od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 8 od 2010
System: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLLLWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Parma

  • Kontuzja H. Nicolussi Caviglia · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Elphege · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Almqvist · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Valenti (Decyzja trenera)

Atalanta

  • Kontuzja F. Kessie · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Raspadori · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja G. Scalvini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja I. Hien · Uraz mięśniowy 08/11/2026
  • Kontuzja K. Sulemana · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja O. Kossounou · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja S. Kolasinac · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: E. Elmas (Czerwona kartka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,4 dla Parma, 11,9 dla Atalanta · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 5,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Ousmane DialloOusmane Diallo Thiao

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), G. ScamaccaGianluca Scamacca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. FriganMatija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), S. LontaniSimone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Parma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
76 S. LontaniSimone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %202,3424 %

Atalanta

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 G. ScamaccaGianluca Scamacca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %201,0532 %
99 E. ElmasEljif Elmas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0024 %
70 G. GaetanoGianluca Gaetano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3004—07,1
2025-26Cagliari21 (1 z karnych)0——07,0
2024-25Cagliari282416—06,7
2024-25Napoli00416—06,7
2023-24Cagliari114 (1 z karnych)110—1 16,9
2023-24Napoli91 (1 z karnych)110—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0041 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Parma — 4-3-3

Trener : Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Edoardo Corvi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 40 E. CorviDiego Carlos Santos Silva Parma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fenerbahce · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 D. CarlosFranco Ezequiel Carboni Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Parma · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Monza · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 F. CarboniD. Drobnic 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 72 D. DrobnicEnrico Del Prato 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 15 E. Del PratoVincent Olivier Sierro Parma · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Toulouse · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Toulouse · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Toulouse · 2023-24: mecze 30, gole 6, asysty 2, faule 52, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 4 V. SierroChristian Nahuel Ordoñez 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 C. OrdoñezSascha Britschgi Switzerland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Luzern · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 FC Luzern · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 S. BritschgiMatija Frigan Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Westerlo · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Parma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Westerlo · 2024-25: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Westerlo · 2023-24: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 20 M. FriganOusmane Diallo Thiao 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 7 O. DialloSimone Lontani 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 76 S. Lontani
Edoardo Corvi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24200——07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Carlos Santos Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma5006—16,7
2025-26Como4016—16,8
2025-26Fenerbahce2001—06,9
2024-25Fenerbahce4005—16,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Franco Ezequiel Carboni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2002—16,3
2025-26Parma7003—06,5
2025-26Empoli1004—16,5
2025-26Inter100——06,3
2024-25Inter35003—26,7
2024-25Venezia8003—26,7
2023-24Ternana181026—36,9
2023-24Inter000——0—
2023-24Monza000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Drobnic
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrico Del Prato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,3
2025-263003—06,9
2024-25344020—87,0
2023-24352315—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Olivier Sierro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma4005—05,2
2026-27Switzerland1000—03,5
2025-26Toulouse3003—07,2
2024-25Toulouse295 (2 z karnych)134—47,0
2023-24Toulouse306 (4 z karnych)252—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Nahuel Ordoñez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,9
2025-263002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sascha Britschgi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland2001—06,6
2026-27Parma2003—06,6
2025-26FC Luzern3005—06,4
2025-26Parma2103—07,1
2024-25FC Luzern000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ousmane Diallo Thiao
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Atalanta — 4-3-3

Trener : M. Sarri od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Marco Carnesecchi Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Atalanta · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Atalanta · 2023-24: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 29 M. CarnesecchiLorenzo Bernasconi 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 47 L. BernasconiRaoul Bellanova Atalanta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Atalanta · 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 9, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Torino · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 9, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Torino · 2023-24: mecze 37, gole 1, asysty 7, faule 14, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 16 R. BellanovaThomas Thiesson Kristensen Atalanta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Udinese · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Udinese · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,7 Udinese · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Aarhus · 2023-24: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 31 T. KristensenDavide Zappacosta 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 77 D. ZappacostaGianluca Gaetano Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Cagliari · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Cagliari · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Napoli · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Cagliari · 2023-24: mecze 11, gole 4, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,9 Napoli · 2023-24: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 70 G. GaetanoNicola Zalewski Poland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,5 Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Roma · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Atalanta · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Roma · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Inter · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Atalanta · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 59 N. ZalewskiÉderson José dos Santos Lourenço da Silva 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 37, gole 4, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 1, faule 44, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 13 ÉdersonGianluca Scamacca Atalanta · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Italy · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Atalanta · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2023-24: mecze 29, gole 12, asysty 6, faule 28, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 West Ham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 G. ScamaccaNikola Krstović Atalanta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Montenegro · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lecce · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Lecce · 2024-25: mecze 37, gole 11, asysty 5, faule 57, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Lecce · 2023-24: mecze 35, gole 7, asysty 1, faule 45, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 90 N. KrstovićCharles Marc De Ketelaere Belgium · 2026-27: mecze 5, gole 3, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Atalanta · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Atalanta · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Atalanta · 2024-25: mecze 36, gole 7, asysty 7, faule 22, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Milan · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Atalanta · 2023-24: mecze 35, gole 10, asysty 8, faule 17, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Milan · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 C. De Ketelaere
Marco Carnesecchi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta300——06,9
2026-27Italy000——0—
2025-26Atalanta200——07,0
2024-25Atalanta3400——17,2
2023-24Atalanta27001—07,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Bernasconi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273001—06,9
2025-263001—06,9
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raoul Bellanova
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta2001—06,8
2025-26Atalanta2011—07,1
2024-25Atalanta340915—37,0
2024-25Torino10915—07,0
2023-24Torino371714—57,1
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Thiesson Kristensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta2002—07,4
2025-26Udinese3001—07,0
2024-25Udinese281031—56,7
2023-24Udinese260126—36,8
2023-24Aarhus6005—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davide Zappacosta
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271003—06,9
2025-262003—06,5
2024-25100——07,5
2023-24312124—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Gaetano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3004—07,1
2025-26Cagliari21 (1 z karnych)0——07,0
2024-25Cagliari282416—06,7
2024-25Napoli00416—06,7
2023-24Cagliari114 (1 z karnych)110—1 16,9
2023-24Napoli91 (1 z karnych)110—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicola Zalewski
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Poland4025—17,5
2026-27Atalanta3004—07,0
2025-26Inter4001—06,6
2025-26Roma4001—06,6
2025-26Atalanta301——07,2
2024-25Roma12017—07,0
2024-25Inter2002—26,2
2024-25Atalanta2001—06,7
2023-24Roma220114—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Éderson José dos Santos Lourenço da Silva
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273003—06,9
2025-261001—06,9
2024-25374131—5 17,1
2023-24366144—87,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Scamacca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta3203—07,0
2026-27Italy1000—03,3
2025-26Atalanta100——06,9
2024-25Atalanta100——06,9
2023-24Atalanta2912628—17,2
2023-24West Ham000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikola Krstović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Atalanta2004—06,4
2026-27Montenegro2004—07,6
2025-26Atalanta2027—06,7
2025-26Lecce11 (1 z karnych)01—06,7
2024-25Lecce3711 (2 z karnych)557—67,1
2023-24Lecce357 (1 z karnych)145—4 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Charles Marc De Ketelaere
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Belgium5312—07,1
2026-27Atalanta201——07,3
2025-26Atalanta2003—06,9
2024-25Atalanta367722—17,1
2024-25Milan000——0—
2023-24Atalanta3510 (1 z karnych)817—17,3
2023-24Milan—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Parma
1remis(y)
3zwycięstwa Atalanta
4,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Parma 10, Atalanta 15 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 2,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: J. L. Sacchi, Maurizio Mariani, L. Marinelli

Strzelcy w tych meczach : D. Maldini Atalanta, 2 · J. Ondrejka Parma, 2 · A. Hainaut Parma, 1 · A. Lookman Atalanta, 1 · Éderson Atalanta, 1 · G. Raspadori Atalanta, 1

DataMeczWynikZwycięzca
02/11/2026Atalanta – Parma Serie A ♂0 – 3Parma
25/01/2026Atalanta – Parma Serie A ♂4 – 0Atalanta
30/08/2025Parma – Atalanta Serie A ♂1 – 1remis
25/05/2025Atalanta – Parma Serie A ♂2 – 3Parma
23/11/2024Parma – Atalanta Serie A ♂1 – 3Atalanta
09/05/2021Parma – Atalanta Serie A ♂2 – 5Atalanta

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Parma – Atalanta →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · prawa na sezon: Eleven lub Polsat kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13