AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 02 maj 2027 · 16:30

Roma – Napoli

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Roma NVNVV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026wyj.Como Serie A ♂0 – 0N
17/10/2026dom.Genoa Serie A ♂2 – 0V
24/10/2026wyj.Napoli Serie A ♂3 – 3N
27/10/2026dom.Cagliari Serie A ♂4 – 2V
31/10/2026wyj.Udinese Serie A ♂5 – 2V

Napoli VDNVD od najstarszego do najnowszego

10/10/2026dom.Frosinone Serie A ♂3 – 0V
17/10/2026wyj.Venezia Serie A ♂0 – 1D
24/10/2026dom.Roma Serie A ♂3 – 3N
28/10/2026wyj.Monza Serie A ♂4 – 1V
01/11/2026wyj.Juventus Serie A ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Roma mecze bez porażki: 17 mecze bez porażki: 10 u siebie mecze bez porażki: 8 na wyjeździe mecze z rzędu z golem: 4 zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 5-2 z Udinese · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 7 stracone)

Napoli mecze bez porażki: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Juventus · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Roma

Atak · gole na mecz: 2,30 (2,50 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,40 (0,80 u siebie, 0,00 na wyjeździe) · 71% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,40 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · P. Gollini rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,6

Trener · G. Gasperini od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 6 od 2003
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 3-4-1-2 ×1)

Forma (API-Football): WWWWDDW

Napoli

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 15,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,00 (0,70 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 43% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 8,8 · spalone na mecz: 2,7 · żółte: 0,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · A. Meret · obrony: 15, 71% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,20 · ocena 7,2

Trener · M. Allegri od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2004
System: 4-3-3, trois attaquants · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×2, 3-4-2-1 ×2)

Forma (API-Football): WLLWDWL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Roma

  • Kontuzja L. Pellegrini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Bah · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Kone · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja M. Svilar · Palec u stopy nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026
  • Kontuzja P. Dybala · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 27/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Malen (Czerwona kartka), B. Cristante (Kolano)

Napoli

  • Zawieszenie Massimiliano Allegri · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Napoli – Roma) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Kontuzja A. Buongiorno · Kolano 21/11/2026
  • Kontuzja Alisson Santos · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja C. Favasuli · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja David Neres · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Vergara (Łydka), L. Marianucci (Off the roster)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,9 dla Roma, 10,8 dla Napoli · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 5,1

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: M. SouléMatías Soulé Malvano

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), D. MalenDonyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. HøjlundRasmus Winther Højlund
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7203—06,7
2026-27Denmark43 (1 z karnych)02—07,1
2025-26Napoli2103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Roma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 D. MalenDonyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

34 %601,3666 %
18 M. SouléMatías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %210,4349 %
22 HermosoMario Hermoso Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1866 %
77 E. LulliE. Lulli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,2257 %
61 N. PisilliNiccolò Pisilli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %200,7232 %

Napoli

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
19 R. HøjlundRasmus Winther Højlund
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7203—06,7
2026-27Denmark43 (1 z karnych)02—07,1
2025-26Napoli2103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %200,3966 %
11 K. De BruyneKevin De Bruyne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli73 (1 z karnych)14—07,5
2026-27Belgium5102—17,2
2025-26Napoli3021—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %310,6941 %
68 S. LobotkaStanislav Lobotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7103—07,1
2026-27Slovakia4000—07,5
2025-26Napoli2003—07,3
2024-25Napoli330124—37,0
2023-24Napoli380133—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1575 %
21 M. PolitanoMatteo Politano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277114—16,8
2025-262012—17,1
2024-25373414—37,0
2023-24378 (2 z karnych)512—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %110,2457 %
6 B. GilmourBilly Clifford Gilmour
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli5102—07,0
2026-27Scotland2001—06,4
2025-26Napoli3001—06,5
2024-25Napoli350114—06,9
2024-25Brighton2002—07,0
2023-24Brighton310122—8 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3441 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Roma — 4-3-3

Trener : G. Gasperini od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pierluigi Gollini Roma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Genoa · 2024-25: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Atalanta · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Napoli · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Atalanta · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 95 P. GolliniMario Hermoso Canseco Roma · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,5 Roma · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Leverkusen · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Leverkusen · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Ath Madrid · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Ath Madrid · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 22 HermosoGianluca Mancini Roma · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Roma · 2025-26: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,3 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 2, asysty 0, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Roma · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 1, faule 49, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 23 G. ManciniObite Evan Ndicka 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 0, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 5 E. NdickaLeonardo Julián Balerdi Rosa Roma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Marseille · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Marseille · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Marseille · 2023-24: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 26 L. BalerdiWesley Vinícius França Lima 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 43 WesleyE. Lulli 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 E. LulliBryan Cristante Roma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Italy · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2025-26: mecze 37, gole 2, asysty 1, faule 63, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 4 B. CristanteDonyell Malen Roma · 2026-27: mecze 6, gole 6, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,5 Netherlands · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Dortmund · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Roma · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Aston Villa · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Aston Villa · 2024-25: mecze 17, gole 3, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Dortmund · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Dortmund · 2023-24: mecze 27, gole 13, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 14 D. MalenMatías Soulé Malvano Roma · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Roma · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Roma · 2024-25: mecze 37, gole 5, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Juventus · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Frosinone · 2023-24: mecze 36, gole 11, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Juventus · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 18 M. SouléRodrigo Mora de Carvalho Roma · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Porto · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Porto · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Porto · 2024-25: mecze 23, gole 10, asysty 4, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 86 R. Mora
Pierluigi Gollini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma200——07,6
2025-26Roma100——05,9
2024-25Genoa1500——16,7
2024-25Atalanta—00————
2024-25Roma000——06,7
2023-24Napoli700——07,0
2023-24Atalanta—00———7,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mario Hermoso Canseco
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gianluca Mancini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6027—07,1
2026-27Italy2002—17,1
2025-26Roma91020—3 16,3
2024-25Roma372049—87,0
2023-24Roma364149—96,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Obite Evan Ndicka
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275009—17,0
2025-26311031—46,8
2024-25380137—27,1
2023-24250326—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Julián Balerdi Rosa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma5003—07,1
2025-26Marseille1001—05,6
2024-25Marseille270028—86,9
2023-24Marseille272025—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wesley Vinícius França Lima
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276015—07,2
2025-261011—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

E. Lulli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Cristante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma5009—07,2
2026-27Italy500——0—
2025-26Roma372163—67,1
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma500——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Donyell Malen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 z karnych)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matías Soulé Malvano
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 z karnych)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 z karnych)318—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Mora de Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Napoli — 4-3-3

Trener : M. Allegri od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alex Meret 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 1 A. MeretAmir Rrahmani 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 3, faule 42, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 13 A. RrahmaniGiovanni Di Lorenzo Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Napoli · 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Napoli · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 6, faule 25, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 22 G. Di LorenzoRafael Marín Zamora Napoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Villarreal · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Real Madrid · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Alaves · 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 16 R. MarínMathías Olivera Miramontes 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 23, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 17 M. OliveraStanislav Lobotka Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Slovakia · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Napoli · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Napoli · 2023-24: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 68 S. LobotkaMatteo Politano 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2024-25: mecze 37, gole 3, asysty 4, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 2023-24: mecze 37, gole 8, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,2 21 M. PolitanoLeonardo Spinazzola Napoli · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Napoli · 2024-25: mecze 33, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Roma · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Roma · 2023-24: mecze 24, gole 1, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 37 L. SpinazzolaRasmus Winther Højlund Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Denmark · 2026-27: mecze 4, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Napoli · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 19 R. HøjlundLorenzo Lucca Napoli · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Nott'm Forest · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Napoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Udinese · 2024-25: mecze 33, gole 12, asysty 1, faule 65, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Udinese · 2023-24: mecze 37, gole 8, asysty 4, faule 52, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Ajax · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 L. LuccaGiovane Santana do Nascimento Napoli · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Napoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 23 Giovane
Alex Meret
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27500——07,2
2025-26000——0—
2024-2535001—07,0
2023-243100——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amir Rrahmani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277018—17,2
2025-262001—07,5
2024-25381342—27,3
2023-24303018—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Di Lorenzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7014—16,8
2026-27Italy2001—06,4
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Napoli373246—67,2
2023-24Napoli361625—67,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafael Marín Zamora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli6009—17,0
2025-26Villarreal100——0—
2024-25Napoli38002—16,9
2024-25Real Madrid—00————
2024-25Alaves—00————
2023-24Alaves360028—66,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathías Olivera Miramontes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275003—06,7
2025-26000——0—
2024-25330228—47,0
2023-2423119—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stanislav Lobotka
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7103—07,1
2026-27Slovakia4000—07,5
2025-26Napoli2003—07,3
2024-25Napoli330124—37,0
2023-24Napoli380133—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matteo Politano
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277114—16,8
2025-262012—17,1
2024-25373414—37,0
2023-24378 (2 z karnych)512—2 17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Spinazzola
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli6003—06,9
2025-26Napoli2012—17,1
2024-25Napoli33116—16,9
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma24128—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rasmus Winther Højlund
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7203—06,7
2026-27Denmark43 (1 z karnych)02—07,1
2025-26Napoli2103—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorenzo Lucca
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli7006—06,4
2025-26Nott'm Forest5007—16,3
2025-26Napoli100——06,3
2024-25Udinese3312 (1 z karnych)165—106,9
2023-24Udinese378452—66,8
2023-24Ajax000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovane Santana do Nascimento
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Napoli2011—06,9
2025-26Verona2001—06,5
2025-26Napoli100——06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Roma
4remis(y)
2zwycięstwa Napoli
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Roma 8, Napoli 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 3,7, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Andrea Colombo, A. Colombo, Davide Massa

Strzelcy w tych meczach : D. Malen Roma, 2 · L. Spinazzola Napoli, 2 · Leonardo Balerdi Roma, 2 · Scott McTominay Napoli, 2 · Alisson Santos Napoli, 1 · Angeliño Roma, 1

DataMeczWynikZwycięzca
24/10/2026Napoli – Roma Serie A ♂3 – 3remis
15/02/2026Napoli – Roma Serie A ♂2 – 2remis
30/11/2025Roma – Napoli Serie A ♂0 – 1Napoli
02/02/2025Roma – Napoli Serie A ♂1 – 1remis
24/11/2024Napoli – Roma Serie A ♂1 – 0Napoli
28/04/2024Napoli – Roma Serie A ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Roma – Napoli →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Sénégal.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13