AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Serie A ♂ · niedz. 02 maj 2027 · 12:30

Torino – Parma

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Torino VVVDD od najstarszego do najnowszego

12/10/2026dom.Udinese Serie A ♂2 – 1V
19/10/2026wyj.Parma Serie A ♂3 – 0V
23/10/2026dom.Monza Serie A ♂3 – 2V
27/10/2026dom.Como Serie A ♂1 – 3D
01/11/2026wyj.Frosinone Serie A ♂0 – 2D

Parma DDDNV od najstarszego do najnowszego

10/10/2026wyj.Inter Serie A ♂0 – 3D
19/10/2026dom.Torino Serie A ♂0 – 3D
24/10/2026wyj.Lazio Serie A ♂1 – 2D
28/10/2026dom.Udinese Serie A ♂0 – 0N
02/11/2026wyj.Atalanta Serie A ♂3 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Torino porażki z rzędu: 2
po porażce 0-2 z Frosinone · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 8 stracone)

Parma mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 3-0 z Atalanta · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 8 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Torino

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 11,7 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 14% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 14% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 6, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Lucas Perri rotacja · obrony: 7, 88% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 7,9

Trener · I. Abate od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2022
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 5-3-2 ×2, 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLWLDWW

Parma

Atak · gole na mecz: 0,60 (0,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 9,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 57% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,90 (1,50 u siebie, 2,30 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · E. Corvi rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2

Trener · Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLDLWLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Torino

  • Kontuzja E. Ilkhan · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja F. Israel · Bark nie zagrał w ostatnim meczu 01/11/2026
  • Kontuzja N. Fortini · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja P. Pellegri · Kolano 16/05/2027
  • Kontuzja R. Rodriguez · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Parma

  • Kontuzja H. Nicolussi Caviglia · Udo nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Elphege · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja P. Almqvist · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: L. Valenti (Decyzja trenera)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Torino, 12,4 dla Parma · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 5,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), Ousmane DialloOusmane Diallo Thiao
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), M. FriganMatija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), S. KulenovićSandro Kulenović
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—16,2
2025-261101—07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Torino

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
8 R. MandragoraRolando Mandragora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5118—07,0
2026-27Fiorentina2001—06,4
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Fiorentina121112—27,0
2024-25Fiorentina344 (1 z karnych)321—77,1
2023-24Fiorentina333326—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %110,2257 %
21 Daniel BragançaDaniel Santos Bragança
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5103—17,0
2025-26Sp Lisbon13507—17,3
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Sp Lisbon283219—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3241 %
18 G. SimeoneGiovanni Pablo Simeone Baldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,5432 %
45 O. BanseO. Banse

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %

Parma

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
76 S. LontaniSimone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %202,3424 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Torino — 4-3-3

Trener : I. Abate od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Diego Mascardi Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,6 Spezia · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Spezia · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Spezia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 26 D. MascardiSaúl Basilio Coco-Bassey Oubiña Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Torino · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Torino · 2024-25: mecze 35, gole 2, asysty 0, faule 53, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 Las Palmas · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Las Palmas · 2023-24: mecze 33, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 23 S. CocoPietro Comuzzo Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Italy · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Fiorentina · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Fiorentina · 2024-25: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Fiorentina · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 P. ComuzzoArdian Ismajli Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Albania · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Torino · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Empoli · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Torino · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Empoli · 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Torino · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 44 A. IsmajliEray Ervin Cömert Torino · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,3 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Valencia · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Valladolid · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 Nantes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nantes · 2023-24: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 E. CömertRolando Mandragora Torino · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Fiorentina · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Italy · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Fiorentina · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Fiorentina · 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Fiorentina · 2023-24: mecze 33, gole 3, asysty 3, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 8 R. MandragoraDaniel Santos Bragança Torino · 2026-27: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 13, gole 5, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 21 D. BragançaRafik Belghali Torino · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mechelen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Verona · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Mechelen · 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 2, faule 22, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 45 R. BelghaliGiovanni Pablo Simeone Baldini Torino · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Ath Madrid · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Torino · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Ath Madrid · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Napoli · 2024-25: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ath Madrid · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 6, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Alaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Napoli · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Alaves · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 18 G. SimeoneSandro Kulenović 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 17 S. KulenovićZakaria Aboukhlal Torino · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Torino · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Toulouse · 2024-25: mecze 26, gole 7, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Toulouse · 2023-24: mecze 13, gole 3, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 7 Z. Aboukhlal
Diego Mascardi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino1000—03,6
2025-26Spezia100——07,2
2024-25Spezia000——0—
2023-24Spezia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Saúl Basilio Coco-Bassey Oubiña
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2001—07,3
2025-26Torino4006—16,7
2024-25Torino352053—107,0
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Las Palmas331019—6 16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pietro Comuzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2002—07,1
2026-27Italy2002—07,3
2025-26Fiorentina371025—56,9
2024-25Fiorentina371025—56,9
2023-24Fiorentina4001—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ardian Ismajli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2000—06,9
2026-27Albania000——0—
2025-26Torino2006—06,5
2024-25Empoli290021—37,0
2024-25Torino290021—37,0
2023-24Empoli260018—26,9
2023-24Torino2002—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eray Ervin Cömert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino1002—03,3
2026-27Switzerland100——06,3
2025-26Valencia4005—16,7
2024-25Valladolid250018—66,5
2024-25Nantes—00————
2024-25Valencia—00————
2023-24Nantes252026—56,9
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rolando Mandragora
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5118—07,0
2026-27Fiorentina2001—06,4
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Fiorentina121112—27,0
2024-25Fiorentina344 (1 z karnych)321—77,1
2023-24Fiorentina333326—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Santos Bragança
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5103—17,0
2025-26Sp Lisbon13507—17,3
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Sp Lisbon283219—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik Belghali
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino5033—16,9
2025-26Mechelen3002—16,9
2025-26Verona000——0—
2024-25Mechelen351222—26,8
2023-24Mechelen351222—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giovanni Pablo Simeone Baldini
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2102—06,9
2026-27Ath Madrid100——06,3
2025-26Torino3001—06,5
2025-26Ath Madrid001——08,0
2024-25Napoli38117—16,5
2024-25Ath Madrid332623—36,9
2024-25Alaves—00————
2023-24Napoli281011—36,7
2023-24Alaves141211—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sandro Kulenović
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272004—16,2
2025-261101—07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zakaria Aboukhlal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Torino2001—06,4
2025-26Torino3005—26,5
2024-25Toulouse267 (1 z karnych)235—46,8
2023-24Toulouse133 (1 z karnych)017—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Parma — 4-3-3

Trener : Carlos Cuesta García od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Edoardo Corvi 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 40 E. CorviDiego Carlos Santos Silva Parma · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Como · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Fenerbahce · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fenerbahce · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Aston Villa · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 34 D. CarlosFranco Ezequiel Carboni Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Parma · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Empoli · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Inter · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Inter · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Venezia · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Ternana · 2023-24: mecze 18, gole 1, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Monza · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Inter · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 F. CarboniD. Drobnic 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 72 D. DrobnicEnrico Del Prato 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 4, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 2023-24: mecze 35, gole 2, asysty 3, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 15 E. Del PratoVincent Olivier Sierro Parma · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,2 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 3,5 Toulouse · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Toulouse · 2024-25: mecze 29, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Toulouse · 2023-24: mecze 30, gole 6, asysty 2, faule 52, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 4 V. SierroChristian Nahuel Ordoñez 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 32 C. OrdoñezSascha Britschgi Switzerland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 FC Luzern · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Parma · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 FC Luzern · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 S. BritschgiMatija Frigan Parma · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Westerlo · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Parma · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Westerlo · 2024-25: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 Westerlo · 2023-24: mecze 36, gole 12, asysty 2, faule 30, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 20 M. FriganOusmane Diallo Thiao 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 7 O. DialloSimone Lontani 2026-27: mecze 1, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 76 S. Lontani
Edoardo Corvi
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24200——07,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diego Carlos Santos Silva
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma5006—16,7
2025-26Como4016—16,8
2025-26Fenerbahce2001—06,9
2024-25Fenerbahce4005—16,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Franco Ezequiel Carboni
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2002—16,3
2025-26Parma7003—06,5
2025-26Empoli1004—16,5
2025-26Inter100——06,3
2024-25Inter35003—26,7
2024-25Venezia8003—26,7
2023-24Ternana181026—36,9
2023-24Monza000——0—
2023-24Inter000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

D. Drobnic
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—06,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Enrico Del Prato
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,3
2025-263003—06,9
2024-25344020—87,0
2023-24352315—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vincent Olivier Sierro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma4005—05,2
2026-27Switzerland1000—03,5
2025-26Toulouse3003—07,2
2024-25Toulouse295 (2 z karnych)134—47,0
2023-24Toulouse306 (4 z karnych)252—87,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Nahuel Ordoñez
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272003—06,9
2025-263002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sascha Britschgi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Switzerland2001—06,6
2026-27Parma2003—06,6
2025-26FC Luzern3005—06,4
2025-26Parma2103—07,1
2024-25FC Luzern000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Matija Frigan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ousmane Diallo Thiao
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Simone Lontani
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271202—08,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Torino
2remis(y)
1zwycięstwa Parma
2,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Torino 11, Parma 5 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Giovanni Ayroldi, F. Maresca, Giuseppe Collu

Strzelcy w tych meczach : M. Pellegrino Parma, 5 · Giovanni Simeone Torino, 2 · C. Adams Torino, 1 · C. Ngonge Torino, 1 · Che Adams Torino, 1 · D. Zapata Torino, 1

DataMeczWynikZwycięzca
19/10/2026Parma – Torino Serie A ♂0 – 3Torino
13/03/2026Torino – Parma Serie A ♂4 – 1Torino
29/09/2025Parma – Torino Serie A ♂2 – 1Parma
08/03/2025Parma – Torino Serie A ♂2 – 2remis
05/01/2025Torino – Parma Serie A ♂0 – 0remis
03/05/2021Torino – Parma Serie A ♂1 – 0Torino

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Torino – Parma →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Brak znanego nadawcy dla Guadeloupe.

Reszta EuropyKanał
Italie kraj rozgrywekBAZR lub Sky lub DAZN prawa na sezon
Canada (Québec)Fubo lub TLN prawa na sezon
DanemarkTV2 prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)CBS prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceCosmote prawa na sezon
Pays-BasZiggo prawa na sezon
PologneEleven lub Polsat prawa na sezon
PortugalSport TV prawa na sezon
Royaume-UniDAZN prawa na sezon
SuisseSky prawa na sezon
TurquieTIVIBU lub S Sport prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13