AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · niedz. 24 sty 2027 · 12:15

Go Ahead Eagles – Cambuur

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Go Ahead Eagles NNDVD od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Nijmegen Eredivisie ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Sparta Rotterdam Eredivisie ♂3 – 3N
18/10/2026wyj.Zwolle Eredivisie ♂1 – 4D
23/10/2026dom.Telstar Eredivisie ♂3 – 2V
31/10/2026wyj.Cambuur Eredivisie ♂0 – 4D

Cambuur NVNVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Den Haag Eredivisie ♂1 – 1N
11/10/2026wyj.Zwolle Eredivisie ♂1 – 0V
18/10/2026dom.AZ Alkmaar Eredivisie ♂2 – 2N
24/10/2026wyj.Willem II Eredivisie ♂6 – 1V
31/10/2026dom.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Go Ahead Eagles mecze bez zwycięstwa: 10 na wyjeździe mecze bez porażki: 5 u siebie
po porażce 0-4 z Cambuur · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 14 stracone)

Cambuur mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 7 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 4-0 z Go Ahead Eagles · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Go Ahead Eagles

Atak · gole na mecz: 2,20 (2,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13,9 strzałów na mecz, 42% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (1,50 u siebie, 3,00 na wyjeździe) · 0% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 7, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 7,9 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · K. Haug · obrony: 26, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,89 · ocena 6,3

Trener · Joseph Oosting od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Forma (API-Football): WDWLDDDDL

Cambuur

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (3,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · T. Jansen · obrony: 32, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,11 · ocena 7,0

Trener · Johan Plat od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LLLLDWDWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Go Ahead Eagles

  • Kontuzja P. Saathof · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Cambuur

  • Kontuzja D. Visser · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Amofa · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja W. Asselman · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: D. Look (Niedostępność, The Guardian)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Bouah (Czerwona kartka)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 9,4 dla Go Ahead Eagles, 10,8 dla Cambuur · Oczekiwane żółte kartki: 2,7 · Oczekiwane spalone: 4,7

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. BouahDevid Eugene Bouah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cambuur1,640,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Iwan HenstraIwan Henstra

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. SigurðarsonStefán Ingi Sigurðarson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9411—07,1
2026-27Iceland100——0—
2025-26Go Ahead Eagles14302—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), E. FlatakerErik Hovden Flataker
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. BaetenThibo Roger Baeten
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279004—16,6
2025-263003—06,8
2024-25100——06,3
2023-24280231—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Go Ahead Eagles

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 S. TengstedtSøren Østergaard Tengstedt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9623—17,3
2025-26Go Ahead Eagles000——0—
2024-25Go Ahead Eagles14002—06,6
2023-24Silkeborg174 (2 z karnych)03—07,0
2023-24Go Ahead Eagles16021—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

37 %620,7085 %
9 S. SigurðarsonStefán Ingi Sigurðarson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9411—07,1
2026-27Iceland100——0—
2025-26Go Ahead Eagles14302—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %410,6461 %
17 M. SurayMathis Suray
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2793210—07,1
2025-263101—07,1
2024-25343023—46,8
2023-24—001——7,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %320,3585 %
16 V. EdvardsenVictor Kaj Edvardsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279326—06,8
2025-262025—16,5
2024-25348638—47,0
2023-24346 (2 z karnych)118—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %320,3585 %
21 M. MeulensteenMelle Meulensteen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles8125—07,2
2025-26Go Ahead Eagles3001—07,2
2024-25Sampdoria293016—37,0
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse271015—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %120,1377 %

Cambuur

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %400,4585 %
11 I. HamacheIlyes Hamache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %410,5577 %
13 N. BinderNicolas Binder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %320,7838 %
29 Iwan HenstraIwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2446 %
15 F. KvamFabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2646 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Go Ahead Eagles — 4-3-3

Trener : Joseph Oosting od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Christian Kjetil Haug Go Ahead Eagles · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Toulouse · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Toulouse · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 K. HaugJoris Kramer 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2024-25: mecze 34, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 4 J. KramerDean Ruben James Go Ahead Eagles · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 2, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Leeds · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Wales · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Go Ahead Eagles · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Leeds · 2024-25: mecze 36, gole 12, asysty 9, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 27, gole 2, asysty 2, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Leeds · 2023-24: mecze 43, gole 13, asysty 7, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Go Ahead Eagles · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Volendam · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 D. JamesAlfons Sampsted Go Ahead Eagles · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Iceland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Birmingham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Go Ahead Eagles · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Birmingham · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Twente · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Twente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 A. SampstedJulius Dirksen 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,0 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 26 J. DirksenMathis Suray 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 17 M. SuraySøren Østergaard Tengstedt Go Ahead Eagles · 2026-27: mecze 9, gole 6, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Go Ahead Eagles · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Silkeborg · 2023-24: mecze 17, gole 4, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Go Ahead Eagles · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 2, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 10 S. TengstedtVictor Kaj Edvardsen 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2024-25: mecze 34, gole 8, asysty 6, faule 38, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 34, gole 6, asysty 1, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 16 V. EdvardsenStefán Ingi Sigurðarson Go Ahead Eagles · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Iceland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2025-26: mecze 14, gole 3, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 9 S. SigurðarsonErik Hovden Flataker 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 29 E. FlatakerThibo Roger Baeten 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 23 T. Baeten
Christian Kjetil Haug
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9000—06,3
2025-26Toulouse500——27,1
2024-25Toulouse000——0—
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joris Kramer
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2790012—16,6
2025-263004—07,2
2024-25340126—27,1
2023-24323011—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dean Ruben James
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9024—16,7
2026-27Leeds2104—06,9
2026-27Wales2101—07,2
2025-26Go Ahead Eagles200——06,7
2025-26Leeds100——06,3
2024-25Leeds3612922—47,3
2024-25Go Ahead Eagles27228—36,9
2023-24Leeds4313714—47,2
2023-24Go Ahead Eagles7002—06,8
2023-24Volendam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alfons Sampsted
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9015—06,4
2026-27Iceland0000—00,0
2025-26Birmingham City FC1002—06,2
2025-26Birmingham1002—06,2
2025-26Go Ahead Eagles110——07,2
2024-25Birmingham City FC171014—06,8
2024-25Birmingham171014—06,8
2024-25Twente000——0—
2023-24Twente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julius Dirksen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276104—26,0
2025-262002—16,9
2024-2525002—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mathis Suray
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2793210—07,1
2025-263101—07,1
2024-25343023—46,8
2023-24—001——7,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Søren Østergaard Tengstedt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9623—17,3
2025-26Go Ahead Eagles000——0—
2024-25Go Ahead Eagles14002—06,6
2023-24Silkeborg174 (2 z karnych)03—07,0
2023-24Go Ahead Eagles16021—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Victor Kaj Edvardsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279326—06,8
2025-262025—16,5
2024-25348638—47,0
2023-24346 (2 z karnych)118—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefán Ingi Sigurðarson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Go Ahead Eagles9411—07,1
2026-27Iceland100——0—
2025-26Go Ahead Eagles14302—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Erik Hovden Flataker
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thibo Roger Baeten
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279004—16,6
2025-263003—06,8
2024-25100——06,3
2023-24280231—46,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Cambuur — 4-3-3

Trener : Johan Plat od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Thijs Jansen Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Cambuur · 2025-26: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Cambuur · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 T. JansenIsmaël Baouf Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cambuur · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 I. BaoufMorgan Costarelli Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 M. CostarelliBilly van Duijl Cambuur · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 AZ Alkmaar · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. van DuijlDevid Eugene Bouah Cambuur · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2 D. BouahNicky Souren 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 8 N. SourenRafik El Arguioui Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Utrecht · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Utrecht · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 R. El ArguiouiIlyes Hamache Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Schalke 04 · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Schalke 04 · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Valenciennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 11 I. HamacheSami Bouhoudane 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 7 S. BouhoudaneIwan Henstra 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 29 I. HenstraFabian Kvam 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2025-26: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 F. Kvam
Thijs Jansen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9001—17,0
2025-26Cambuur38012—17,3
2024-25Cambuur3700——07,0
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Feyenoord—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ismaël Baouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur90012—16,9
2025-26Cambuur100——06,2
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Morgan Costarelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9008—16,5
2025-26Lille000——0—
2024-25Lille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Billy van Duijl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur6025—07,0
2026-27AZ Alkmaar000——0—
2025-26AZ Alkmaar2002—06,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24Volendam000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Devid Eugene Bouah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicky Souren
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279018—26,8
2025-26100——06,5
2024-25350224—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik El Arguioui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilyes Hamache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sami Bouhoudane
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279014—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Go Ahead Eagles
1remis(y)
4zwycięstwa Cambuur
3,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Go Ahead Eagles 6, Cambuur 14 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 %

DataMeczWynikZwycięzca
31/10/2026Cambuur – Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 0Cambuur
05/03/2023Cambuur – Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 1Cambuur
09/10/2022Go Ahead Eagles – Cambuur Eredivisie ♂0 – 0remis
19/03/2022Go Ahead Eagles – Cambuur Eredivisie ♂3 – 0Go Ahead Eagles
11/09/2021Cambuur – Go Ahead Eagles Eredivisie ♂5 – 2Cambuur
05/04/2015Cambuur – Go Ahead Eagles Eredivisie ♂1 – 0Cambuur

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Go Ahead Eagles – Cambuur →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · prawa na sezon: DAZN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Pays-Bas kraj rozgrywekESPN lub NOS prawa na sezon
AllemagneSport Digital prawa na sezon
AutricheSport Digital prawa na sezon
BelgiquePlaySports lub Sporza prawa na sezon
Canada (Québec)Rogers prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
GuadeloupeESPN prawa na sezon
IrlandePremier Sports lub Thriller TV prawa na sezon
ItalieMola TV prawa na sezon
La RéunionESPN Africa prawa na sezon
MarocDubai Sports prawa na sezon
PolognePolsat Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
SénégalESPN Africa prawa na sezon
SuisseSport Digital prawa na sezon
TunisieDubai Sports prawa na sezon
TurquieSaran (TiviBu) prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13