Eredivisie ♂ · niedz. 31 sty 2027 · 14:30
Twente – Cambuur
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Kadra Twente : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Twente : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Cambuur : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Cambuur : 23/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Twente VNDVV od najstarszego do najnowszego
| 20/09/2026 | dom. | PSV Eindhoven Eredivisie ♂ | 3 – 2 | V |
| 10/10/2026 | wyj. | For Sittard Eredivisie ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/10/2026 | dom. | Utrecht Eredivisie ♂ | 1 – 2 | D |
| 25/10/2026 | wyj. | AZ Alkmaar Eredivisie ♂ | 2 – 0 | V |
| 01/11/2026 | wyj. | Excelsior Eredivisie ♂ | 9 – 0 | V |
Cambuur NVNVV od najstarszego do najnowszego
| 19/09/2026 | wyj. | Den Haag Eredivisie ♂ | 1 – 1 | N |
| 11/10/2026 | wyj. | Zwolle Eredivisie ♂ | 1 – 0 | V |
| 18/10/2026 | dom. | AZ Alkmaar Eredivisie ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | wyj. | Willem II Eredivisie ♂ | 6 – 1 | V |
| 31/10/2026 | dom. | Go Ahead Eagles Eredivisie ♂ | 4 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Twente mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 5 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 2 mecze bez straty gola: 2
po zwycięstwie 9-0 z Excelsior · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (16 strzelone, 5 stracone)
Cambuur mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 7 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 4-0 z Go Ahead Eagles · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 4 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Twente
Atak · gole na mecz: 1,90 (2,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 18,2 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 1 wykorzystane, niewykorzystane: 1 · najlepszy okres: 61-75. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 7, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 10,1 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 0,80 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Drommel rotacja · obrony: 6, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,46 · ocena 6,5
Trener · J. Oosting od 01/07/2023 · prowadzone kluby: 5 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute
Forma (API-Football): LWWDWWWDL
Cambuur
Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta
Obrona · stracone na mecz: 2,30 (3,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 1
Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 10)
Bramkarz · T. Jansen · obrony: 32, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,11 · ocena 7,0
Trener · Johan Plat od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)
Forma (API-Football): LLLLDWDWD
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Twente
- Kontuzja F. Thorvaldsen · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja L. Unnerstall · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja M. Bruns · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
- Kontuzja S. Lemkin · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Cambuur
- Kontuzja D. Visser · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja J. Amofa · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja W. Asselman · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: D. Look (Niedostępność, The Guardian)
Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Bouah (Czerwona kartka)
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,3 dla Twente, 10,8 dla Cambuur · Oczekiwane żółte kartki: 3,2 · Oczekiwane spalone: 4,8
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Najbardziej zagrożeni żółtą kartką
| Zawodnik | Drużyna | Faule / 90 min | Żółte / 90 min | Ryzyko | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D. BouahDevid Eugene Bouah
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | Cambuur | 1,64 | 0,41 | 27 % |
Napastnicy najczęściej na spalonym: Iwan HenstraIwan Henstra M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 7 1 0 3 — 1 6,1 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 1 0 0 — — 0 6,2 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Twente 3 1 0 4 — 1 7,3 2025-26 Groningen 1 1 0 3 — 0 7,2 2024-25 Twente 15 1 0 9 — 3 6,6 2023-24 Twente 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zwolle 0 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Twente 5 4 1 1 — 0 7,7 2025-26 Twente 2 0 1 2 — 1 6,7 2023-24 Juventus — 0 0 — — — — Sezon M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 9 0 1 4 — 1 6,4
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Twente
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 M. PjacaMarko Pjaca
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 14 % | 4 | 1 | 1,31 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 R. ZerroukiRamiz Larbi Zerrouki
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,43 | 54 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 W. WeghorstWout Weghorst
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 2 | 0,27 | 46 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 D. WeidmannDaouda Weidmann
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 7 % | 1 | 4 | 0,22 | 54 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 D. RotsDaan Rots
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,25 | 54 % |
Cambuur
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 24 % | 4 | 0 | 0,45 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 I. HamacheIlyes Hamache
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 20 % | 4 | 1 | 0,55 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 N. BinderNicolas Binder
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 9 % | 3 | 2 | 0,78 | 38 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 Iwan HenstraIwan Henstra
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,24 | 46 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 F. KvamFabian Kvam
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,26 | 46 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Twente — 4-3-3
Trener : J. Oosting od 01/07/2023 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | PSV Eindhoven | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Sparta Rotterdam | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | PSV Eindhoven | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bart van Rooij| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Twente | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Twente | 34 | 1 | 5 | 26 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Nijmegen | 2 | 0 | 5 | 26 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Nijmegen | 24 | 2 | 3 | 15 | — | 4 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Robin Pröpper| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 5 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | Twente | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Rangers | 27 | 2 | 0 | 24 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ruud Nijstad| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Aske Emil Berg Adelgaard| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 7,3 |
| 2025-26 | Go Ahead Eagles | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Go Ahead Eagles | 30 | 0 | 1 | 17 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Odense | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Odense | 22 | 0 | 1 | 26 | — | 2 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ramiz Larbi Zerrouki| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 5 | 2 | 0 | 7 | — | 2 | 7,7 |
| 2025-26 | Feyenoord | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Twente | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Feyenoord | 27 | 1 | 2 | 20 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Feyenoord | 26 | 0 | 0 | 26 | — | 3 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daouda Weidmann| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 5 | 1 | 4 | 8 | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Waalwijk | 4 | 2 | 0 | 2 | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Twente | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Waalwijk | 12 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Waalwijk | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Daan Rots| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 34 | 3 | 6 | 20 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Wout Weghorst| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 4 | 1 | 2 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Netherlands | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Ajax | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Ajax | 24 | 10 (1 z karnych) | 2 | 16 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Burnley | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hoffenheim | 28 | 7 (1 z karnych) | 3 | 23 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Burnley | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Younes Taha El Idrissi| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 3 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Groningen | 1 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Twente | 15 | 1 | 0 | 9 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Twente | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zwolle | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Marko Pjaca| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Twente | 5 | 4 | 1 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Twente | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Cambuur — 4-3-3
Trener : Johan Plat od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Cambuur | 38 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Cambuur | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ismaël Baouf| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Cambuur | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Anderlecht | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Anderlecht | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Morgan Costarelli| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Billy van Duijl| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 6 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Volendam | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Devid Eugene Bouah| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 7 | 0 | 0 | 10 | — | 3 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Carrarese | 27 | 3 | 0 | 17 | — | 3 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Nicky Souren| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 2 | 24 | — | 2 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Rafik El Arguioui| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 4 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ilyes Hamache| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 4 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Schalke 04 | 17 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Valenciennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valenciennes | 28 | 2 | 1 | 11 | — | 1 | 6,6 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Sami Bouhoudane| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,4 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Iwan Henstra| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Fabian Kvam| Sezon | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | 7 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Twente 13, Cambuur 3 · obie drużyny strzelają w 17 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Erwin Blank
Strzelcy w tych meczach : I. Hamache Cambuur, 1 · M. Pjaca Twente, 1 · R. Nijstad Twente, 1 · W. Weghorst Twente, 1 · Y. Taha Twente, 1
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 30/08/2026 | Cambuur – Twente Eredivisie ♂ | 1 – 4 | Twente |
| 09/04/2023 | Twente – Cambuur Eredivisie ♂ | 4 – 0 | Twente |
| 23/10/2022 | Cambuur – Twente Eredivisie ♂ | 0 – 1 | Twente |
| 06/03/2022 | Twente – Cambuur Eredivisie ♂ | 1 – 0 | Twente |
| 28/08/2021 | Cambuur – Twente Eredivisie ♂ | 2 – 0 | Cambuur |
| 20/02/2016 | Twente – Cambuur Eredivisie ♂ | 3 – 0 | Twente |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Twente – Cambuur →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Italie · prawa na sezon: Mola TV kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.
| Reszta Europy | Kanał |
|---|---|
| Pays-Bas kraj rozgrywek | ESPN lub NOS prawa na sezon |
| Allemagne | Sport Digital prawa na sezon |
| Autriche | Sport Digital prawa na sezon |
| Belgique | PlaySports lub Sporza prawa na sezon |
| Canada (Québec) | Rogers prawa na sezon |
| Espagne | DAZN prawa na sezon |
| États-Unis (New York) | ESPN prawa na sezon |
| France | DAZN prawa na sezon |
| Grèce | Nova prawa na sezon |
| Guadeloupe | ESPN prawa na sezon |
| Irlande | Premier Sports lub Thriller TV prawa na sezon |
| La Réunion | ESPN Africa prawa na sezon |
| Maroc | Dubai Sports prawa na sezon |
| Pologne | Polsat Sports prawa na sezon |
| Portugal | DAZN prawa na sezon |
| Sénégal | ESPN Africa prawa na sezon |
| Suisse | Sport Digital prawa na sezon |
| Tunisie | Dubai Sports prawa na sezon |
| Turquie | Saran (TiviBu) prawa na sezon |