AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Eredivisie ♂ · niedz. 04 kwi 2027 · 11:00

Cambuur – Telstar

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cambuur NVNVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Den Haag Eredivisie ♂1 – 1N
11/10/2026wyj.Zwolle Eredivisie ♂1 – 0V
18/10/2026dom.AZ Alkmaar Eredivisie ♂2 – 2N
24/10/2026wyj.Willem II Eredivisie ♂6 – 1V
31/10/2026dom.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂4 – 0V

Telstar NNDDV od najstarszego do najnowszego

11/10/2026dom.ADO Den Haag Eredivisie ♂2 – 2N
11/10/2026dom.Den Haag Eredivisie ♂2 – 2N
17/10/2026dom.Feyenoord Eredivisie ♂3 – 4D
23/10/2026wyj.Go Ahead Eagles Eredivisie ♂2 – 3D
01/11/2026dom.Utrecht Eredivisie ♂4 – 2V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cambuur mecze z rzędu z golem: 10 mecze bez porażki: 7 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe mecze bez porażki: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 4-0 z Go Ahead Eagles · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (14 strzelone, 4 stracone)

Telstar mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez zwycięstwa: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 4-2 z Utrecht · 1 Z, 2 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 13 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cambuur

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 12,5 strzałów na mecz, 40% celnych · bez gola w 11% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,30 (3,00 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 22% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 2,0 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 10)

Bramkarz · T. Jansen · obrony: 32, 63% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,11 · ocena 7,0

Trener · Johan Plat od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LLLLDWDWD

Telstar

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,60 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 13,2 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 44% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,00 (3,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 10,4 · spalone na mecz: 1,6 · żółte: 1,50 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 19)

Bramkarz · R. Koeman · obrony: 41, 77% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,9

Trener · Henk Brugge od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WLLDLDLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cambuur

  • Kontuzja D. Visser · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Amofa · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja W. Asselman · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Podane przez jedno medium, do potwierdzenia: D. Look (Niedostępność, The Guardian)

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Bouah (Czerwona kartka)

Telstar

  • Kontuzja R. Mendes · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,8 dla Cambuur, 10,7 dla Telstar · Oczekiwane żółte kartki: 3,0 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. BouahDevid Eugene Bouah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cambuur1,640,4127 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Iwan HenstraIwan Henstra

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Jelani SeedorfJelani Seedorf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9006—16,5
2025-26Telstar100——06,5
2025-26Sparta Rotterdam000——0—
2024-25Excelsior1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), S. BouhoudaneSami Bouhoudane
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279014—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), F. KvamFabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cambuur

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

24 %400,4585 %
11 I. HamacheIlyes Hamache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

20 %410,5577 %
13 N. BinderNicolas Binder
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur7325—07,3
2025-26Cambuur100——06,7
2024-25A. Klagenfurt263114—06,7
2023-24A. Klagenfurt12127—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %320,7838 %
29 Iwan HenstraIwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2446 %
15 F. KvamFabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2646 %

Telstar

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 T. OwusuTyron Owusu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Luzern9114—1 16,3
2026-27Telstar9306—07,2
2025-26FC Luzern372616—57,1
2025-26Telstar4101—07,0
2024-25FC Luzern321112—26,7
2024-25Telstar283224—36,9
2023-24Telstar2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

19 %300,3679 %
27 P. BrouwerPatrick Brouwer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %210,2379 %
4 A. SoualhiaAbdelnour Soualhia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791114—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1179 %
9 Jelani SeedorfJelani Seedorf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9006—16,5
2025-26Telstar100——06,5
2025-26Sparta Rotterdam000——0—
2024-25Excelsior1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0050 %
17 N. RossenNils Rossen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9004—06,9
2025-26Telstar5011—06,9
2024-25Telstar360830—47,0
2024-25Nijmegen—00————
2023-24Nijmegen3001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0079 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cambuur — 4-3-3

Trener : Johan Plat od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Thijs Jansen Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Cambuur · 2025-26: mecze 38, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Cambuur · 2024-25: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 T. JansenIsmaël Baouf Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Cambuur · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 I. BaoufMorgan Costarelli Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Lille · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 M. CostarelliBilly van Duijl Cambuur · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 AZ Alkmaar · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AZ Alkmaar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. van DuijlDevid Eugene Bouah Cambuur · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,6 Carrarese · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Carrarese · 2024-25: mecze 27, gole 3, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 2 D. BouahNicky Souren 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 8 N. SourenRafik El Arguioui Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Utrecht · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Utrecht · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 R. El ArguiouiIlyes Hamache Cambuur · 2026-27: mecze 9, gole 4, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Amiens · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Schalke 04 · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Schalke 04 · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Valenciennes · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valenciennes · 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 11 I. HamacheSami Bouhoudane 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 7 S. BouhoudaneIwan Henstra 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,1 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 29 I. HenstraFabian Kvam 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 2025-26: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 15 F. Kvam
Thijs Jansen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9001—17,0
2025-26Cambuur38012—17,3
2024-25Cambuur3700——07,0
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Feyenoord—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ismaël Baouf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur90012—16,9
2025-26Cambuur100——06,2
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Morgan Costarelli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9008—16,5
2025-26Lille000——0—
2024-25Lille000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Billy van Duijl
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur6025—07,0
2026-27AZ Alkmaar000——0—
2025-26AZ Alkmaar2002—06,6
2024-25AZ Alkmaar—00————
2023-24Volendam000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Devid Eugene Bouah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur70010—3 16,6
2025-26Carrarese1001—06,7
2024-25Carrarese273017—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nicky Souren
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279018—26,8
2025-26100——06,5
2024-25350224—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafik El Arguioui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9409—17,1
2025-26Utrecht000——0—
2024-25Utrecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilyes Hamache
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Cambuur9413—07,2
2025-26Amiens2101—07,2
2025-26Schalke 04000——0—
2024-25Schalke 0417004—06,6
2024-25Valenciennes000——0—
2023-24Valenciennes282111—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sami Bouhoudane
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-279014—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iwan Henstra
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277103—16,1
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24100——06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fabian Kvam
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277104—06,0
2025-267206—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Telstar — 4-3-3

Trener : Henk Brugge od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Ronald Koeman Jr. 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,9 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 2024-25: mecze 38, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 1 R. KoemanAbdelnour Soualhia 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 4 A. SoualhiaMarvin Peersman Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Groningen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Groningen · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,9 Groningen · 2023-24: mecze 37, gole 2, asysty 7, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 43 M. PeersmanGerald Alders Telstar · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Telstar · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Ajax · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Twente · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 G. AldersJeff Hardeveld 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 2025-26: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2024-25: mecze 34, gole 5, asysty 9, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,4 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 2 J. HardeveldNils Rossen Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Telstar · 2025-26: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Telstar · 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 8, faule 30, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Nijmegen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Nijmegen · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 17 N. RossenTyrone Owusu FC Luzern · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,3 Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 3, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 FC Luzern · 2025-26: mecze 37, gole 2, asysty 6, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Telstar · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 FC Luzern · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Telstar · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Telstar · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 T. OwusuN. Shenkman 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 2, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 23 N. ShenkmanPatrick Brouwer Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Telstar · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Sparta Rotterdam · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sparta Rotterdam · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 P. BrouwerJelani Seedorf Telstar · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Telstar · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sparta Rotterdam · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 9 J. SeedorfNökkvi Þeyr Þórisson Telstar · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 5,8 Sparta Rotterdam · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sparta Rotterdam · 2025-26: mecze 3, gole 1, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Telstar · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Sparta Rotterdam · 2024-25: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Beerschot VA · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 N. Þórisson
Ronald Koeman Jr.
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2792 (2 z karnych)00—27,9
2025-26400——07,3
2024-253800——17,1
2023-242600——36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Abdelnour Soualhia
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2791114—37,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marvin Peersman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9008—16,9
2025-26Groningen101——06,5
2024-25Groningen260214—7 16,9
2023-24Groningen372725—47,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gerald Alders
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar8009—26,8
2025-26Telstar200——06,8
2025-26Ajax1001—06,0
2024-25Twente300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jeff Hardeveld
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278007—05,8
2025-2651 (1 z karnych)03—06,8
2024-25345923—47,4
2023-24361333—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nils Rossen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9004—06,9
2025-26Telstar5011—06,9
2024-25Telstar360830—47,0
2024-25Nijmegen—00————
2023-24Nijmegen3001—06,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tyron Owusu
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27FC Luzern9114—1 16,3
2026-27Telstar9306—07,2
2025-26FC Luzern372616—57,1
2025-26Telstar4101—07,0
2024-25FC Luzern321112—26,7
2024-25Telstar283224—36,9
2023-24Telstar2001—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

N. Shenkman
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276120—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Patrick Brouwer
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jelani Seedorf
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar9006—16,5
2025-26Telstar100——06,5
2025-26Sparta Rotterdam000——0—
2024-25Excelsior1001—06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nökkvi Þeyr Þórisson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Telstar5006—1 15,8
2026-27Sparta Rotterdam3119—06,9
2025-26Sparta Rotterdam3122—06,9
2025-26Telstar1003—06,2
2024-25Sparta Rotterdam12206—06,6
2023-24Beerschot VA—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Cambuur
1remis(y)
0zwycięstwa Telstar
4,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 1 · gole: Cambuur 2, Telstar 2 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 100 % · żółte: 7,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Joey Kooij

Strzelcy w tych meczach : R. Koeman Jr Telstar, 2 · N. Binder Cambuur, 1 · R. El Arguioui Cambuur, 1

DataMeczWynikZwycięzca
06/09/2026Telstar – Cambuur Eredivisie ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Cambuur – Telstar →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Guadeloupe · prawa na sezon: ESPN kanał meczu jeszcze nieogłoszony
Relevé sur eredivisie.com le 29/09/2026.

Reszta EuropyKanał
Pays-Bas kraj rozgrywekESPN lub NOS prawa na sezon
AllemagneSport Digital prawa na sezon
AutricheSport Digital prawa na sezon
BelgiquePlaySports lub Sporza prawa na sezon
Canada (Québec)Rogers prawa na sezon
EspagneDAZN prawa na sezon
États-Unis (New York)ESPN prawa na sezon
FranceDAZN prawa na sezon
GrèceNova prawa na sezon
IrlandePremier Sports lub Thriller TV prawa na sezon
ItalieMola TV prawa na sezon
La RéunionESPN Africa prawa na sezon
MarocDubai Sports prawa na sezon
PolognePolsat Sports prawa na sezon
PortugalDAZN prawa na sezon
SénégalESPN Africa prawa na sezon
SuisseSport Digital prawa na sezon
TunisieDubai Sports prawa na sezon
TurquieSaran (TiviBu) prawa na sezon
Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13