AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Jupiler Pro League ♂ · sob. 13 lut 2027 · 17:00

Anderlecht – Mechelen

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Anderlecht VVVDV od najstarszego do najnowszego

11/09/2026wyj.Mechelen Jupiler Pro League ♂1 – 0V
19/09/2026dom.Waregem Jupiler Pro League ♂3 – 0V
10/10/2026wyj.Cercle Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 1V
25/10/2026wyj.Gent Jupiler Pro League ♂0 – 4D
31/10/2026dom.Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 1V

Mechelen DNVVV od najstarszego do najnowszego

11/09/2026dom.Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 1D
19/09/2026wyj.Lommel SK Jupiler Pro League ♂0 – 0N
11/10/2026dom.St Truiden Jupiler Pro League ♂4 – 3V
31/10/2026dom.Genk Jupiler Pro League ♂1 – 0V
04/11/2026wyj.Kortrijk Jupiler Pro League ♂3 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Anderlecht mecze bez porażki: 7 u siebie
po zwycięstwie 4-1 z Westerlo · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Mechelen mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-1 z Kortrijk · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 5 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Anderlecht

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,50 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,8 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,80 (0,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 17, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,4 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 2,30 i czerwone kartki: 0,80 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · C. Coosemans · obrony: 23, 79% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,75 · ocena 7,5

Trener · Vitor Bruno od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): WLLWDWWW

Mechelen

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,80 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 9,9 strzałów na mecz, 29% celnych · bez gola w 63% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 13, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 10,6 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · Nacho Mirás · obrony: 23, 58% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,13 · ocena 7,0

Trener · Frederic Vanderbiest od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×2, 3-4-1-2 ×2)

Forma (API-Football): LDLDLLDW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Anderlecht

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: G. Biancone (Mięsień dwugłowy uda), I. Camara (Stopa), I. Koutsoupias (Off the roster), K. Sardella (Udo), L. Hey (Noga)

Mechelen

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Anderlecht, 11,4 dla Mechelen · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
F. HammarFredrik Carl Michael Hammar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780018—46,9
2025-26381155—107,1
2024-25180030—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mechelen1,930,3929 %
M. KanaMarco Kana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anderlecht1,490,4328 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: D. SikanDanylo Sikan

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. BentayebTawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. AntmanOliver Antman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. van BrederodeMyron van Brederode
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen83 (2 z karnych)0——07,0
2025-26Mechelen349 (1 z karnych)515—27,1
2024-25Fortuna Dusseldorf24447—4 16,9
2024-25AZ Alkmaar3003—06,4
2023-24AZ Alkmaar29242—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Anderlecht

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 T. BentayebTawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %310,8349 %
14 D. SikanDanylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %100,1675 %
10 M. WinklerMarten Winkler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht5207—07,1
2026-27Hertha2122—08,1
2025-26Hertha4105—07,2
2024-25Hertha202113—36,7
2023-24Hertha305532—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %200,6041 %
61 J. BethumeJ. Bethume
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-274103—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,4441 %

Mechelen

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 M. van BrederodeMyron van Brederode
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen83 (2 z karnych)0——07,0
2025-26Mechelen349 (1 z karnych)515—27,1
2024-25Fortuna Dusseldorf24447—4 16,9
2024-25AZ Alkmaar3003—06,4
2023-24AZ Alkmaar29242—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

23 %300,3883 %
7 T. KoudouThérence Ange Koudou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen7105—06,8
2025-26Mechelen375215—56,9
2024-25Pau FC312518—47,0
2024-25Reims000——0—
2023-24Pau FC120018—36,8
2023-24Reims1009—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1575 %
14 B. RamanBenito Dirk Raman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen7102—06,7
2025-26Mechelen200——0—
2024-25Mechelen3112319—3 16,8
2024-25Anderlecht000——0—
2024-25Samsunspor000——0—
2023-24Samsunspor11009—36,7
2023-24Anderlecht110——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3341 %
23 S. MichezSimion Michez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen4108—16,7
2024-25Beerschot VA6217—27,1
2023-24Beerschot VA254325—37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,3541 %
6 F. HammarFredrik Carl Michael Hammar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780018—46,9
2025-26381155—107,1
2024-25180030—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0083 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Anderlecht — 4-3-3

Trener : Vitor Bruno od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Colin Maurice Coosemans 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2024-25: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2023-24: mecze 36, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 26 C. CoosemansAli Maamar 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 79 A. MaamarLéo Pétrot Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Elche · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,8 St Etienne · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 St Etienne · 2023-24: mecze 36, gole 1, asysty 0, faule 27, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 27 L. PétrotHans Carl Ludwig Augustinsson Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Anderlecht · 2024-25: mecze 24, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sevilla · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Anderlecht · 2023-24: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 L. AugustinssonGiulian Biancone Anderlecht · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,6 Olympiakos · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Olympiakos · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Olympiakos · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 G. BianconeMarco Kana Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Anderlecht · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Anderlecht · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Kortrijk · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5 Anderlecht · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 55 M. KanaLukáš Ambros Anderlecht · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Czechia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Czech Republic · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,8 Gornik Zabrze · 2025-26: mecze 26, gole 1, asysty 5, faule 34, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Gornik Zabrze · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Wolfsburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 L. AmbrosIlias Koutsoupias Anderlecht · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Frosinone · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Frosinone · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Catanzaro · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Frosinone · 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bari · 2023-24: mecze 14, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 30 I. KoutsoupiasDanylo Sikan Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Ukraine · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Trabzonspor · 2025-26: mecze 17, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Anderlecht · 2025-26: mecze 9, gole 2, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Trabzonspor · 2024-25: mecze 14, gole 3, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 14 D. SikanTawfik Bentayeb Anderlecht · 2026-27: mecze 6, gole 3, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Troyes · 2025-26: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rodez · 2024-25: mecze 29, gole 10, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 21 T. BentayebOliver Antman Anderlecht · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rangers · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2024-25: mecze 32, gole 6, asysty 15, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 FC Nordsjaelland · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 FC Nordsjaelland · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 11 O. Antman
Colin Maurice Coosemans
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,5
2025-26200——07,0
2024-253600——17,4
2023-243600——17,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ali Maamar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780214—07,0
2025-261002—06,3
2024-25190211—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Léo Pétrot
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8017—17,0
2025-26Elche4102—07,8
2024-25St Etienne310322—46,8
2023-24St Etienne361027—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hans Carl Ludwig Augustinsson
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8007—06,8
2025-26Anderlecht2009—27,2
2024-25Anderlecht241115—17,0
2024-25Sevilla—00————
2023-24Anderlecht3100——3—
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Giulian Biancone
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6008—37,6
2025-26Olympiakos100——06,9
2024-25Olympiakos17018—36,8
2023-24Olympiakos110014—36,9
2023-24Nott'm Forest000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marco Kana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lukáš Ambros
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht7007—17,0
2026-27Czechia2001—05,8
2026-27Czech Republic2001—05,8
2025-26Gornik Zabrze261534—56,8
2024-25Gornik Zabrze260114—16,8
2023-24Wolfsburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ilias Koutsoupias
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht4011—17,3
2026-27Frosinone100——07,3
2025-26Frosinone2001—06,5
2024-25Catanzaro110011—16,9
2024-25Frosinone61011—16,9
2023-24Bari142113—27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Danylo Sikan
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tawfik Bentayeb
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Antman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Mechelen — 4-3-3

Trener : Frederic Vanderbiest od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ignacio Mirás Blanco 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,6 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 13 N. MirásJosé Martínez Marsà Mechelen · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Mechelen · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Mechelen · 2024-25: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Andorra · 2023-24: mecze 30, gole 0, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Sp Lisbon · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. MarsàThérence Ange Koudou Mechelen · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Mechelen · 2025-26: mecze 37, gole 5, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Pau FC · 2024-25: mecze 31, gole 2, asysty 5, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Reims · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Reims · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 7 T. KoudouLuc Marijnissen Mechelen · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Dender · 2025-26: mecze 37, gole 1, asysty 0, faule 36, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,7 2 L. MarijnissenMike Eerdhuijzen Mechelen · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Utrecht · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Utrecht · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 Utrecht · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,2 Sparta Rotterdam · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,2 Sparta Rotterdam · 2023-24: mecze 20, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 44 M. EerdhuijzenFredrik Carl Michael Hammar 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 2025-26: mecze 38, gole 1, asysty 1, faule 55, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,1 2024-25: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 30, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 6 F. HammarDennis Pierre Jacques Albert Praet Mechelen · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Antwerp · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 Antwerp · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Leicester · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 26 D. PraetMassimo Stephane Decoene Mechelen · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Mechelen · 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,5 Kortrijk · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Kortrijk · 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 2, ocena 6,6 39 M. DecoeneMyron van Brederode Mechelen · 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mechelen · 2025-26: mecze 34, gole 9, asysty 5, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: mecze 24, gole 4, asysty 4, faule 7, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,9 AZ Alkmaar · 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 AZ Alkmaar · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 4, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 9 M. van BrederodeCedric Jan Van Meirvenne 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 17 C. Van MeirvenneBenito Dirk Raman Mechelen · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Mechelen · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2024-25: mecze 31, gole 12, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,8 Anderlecht · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Samsunspor · 2023-24: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Anderlecht · 2023-24: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 B. Raman
Ignacio Mirás Blanco
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27800——07,0
2025-263200——27,6
2024-251700——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Martínez Marsà
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen8005—06,6
2025-26Mechelen331220—46,8
2024-25Mechelen351337—56,9
2023-24Andorra300321—46,8
2023-24Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thérence Ange Koudou
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen7105—06,8
2025-26Mechelen375215—56,9
2024-25Pau FC312518—47,0
2024-25Reims000——0—
2023-24Pau FC120018—36,8
2023-24Reims1009—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luc Marijnissen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen7006—06,9
2025-26Dender371036—76,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mike Eerdhuijzen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen5004—17,1
2026-27Utrecht2003—06,2
2025-26Utrecht1002—07,6
2024-25Utrecht321017—7 17,2
2024-25Sparta Rotterdam321017—7 17,2
2023-24Sparta Rotterdam20109—17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fredrik Carl Michael Hammar
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2780018—46,9
2025-26381155—107,1
2024-25180030—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dennis Pierre Jacques Albert Praet
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen80010—16,9
2025-26Antwerp310028—3 16,9
2024-25Antwerp250019—06,9
2024-25Leicester—00————
2023-24Leicester17015—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Massimo Stephane Decoene
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen5004—16,6
2025-26Mechelen8004—46,5
2024-25Kortrijk000——0—
2023-24Kortrijk200116—0 26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Myron van Brederode
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen83 (2 z karnych)0——07,0
2025-26Mechelen349 (1 z karnych)515—27,1
2024-25Fortuna Dusseldorf24447—4 16,9
2024-25AZ Alkmaar3003—06,4
2023-24AZ Alkmaar29242—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cedric Jan Van Meirvenne
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278005—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Benito Dirk Raman
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Mechelen7102—06,7
2025-26Mechelen200——0—
2024-25Mechelen3112319—3 16,8
2024-25Anderlecht000——0—
2024-25Samsunspor000——0—
2023-24Samsunspor11009—36,7
2023-24Anderlecht110——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4zwycięstwa Anderlecht
1remis(y)
1zwycięstwa Mechelen
3,0gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Anderlecht 12, Mechelen 6 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,8, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: E. Lambrechts ×3, J. Boterberg ×2, N. Laforge

Strzelcy w tych meczach : A. Bertaccini Anderlecht, 2 · B. Boersma Mechelen, 2 · I. Camara Anderlecht, 2 · M. Cvetkovic Anderlecht, 2 · M. van Brederode Mechelen, 2 · N. Saliba Anderlecht, 2

DataMeczWynikZwycięzca
11/09/2026Mechelen – Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 1Anderlecht
17/05/2026Anderlecht – Mechelen Jupiler Pro League ♂2 – 2remis
18/04/2026Mechelen – Anderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 2Anderlecht
15/03/2026Mechelen – Anderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 0Mechelen
01/11/2025Anderlecht – Mechelen Jupiler Pro League ♂3 – 1Anderlecht
26/01/2025Anderlecht – Mechelen Jupiler Pro League ♂4 – 1Anderlecht

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Anderlecht – Mechelen →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13