AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Jupiler Pro League ♂ · sob. 13 mar 2027 · 20:00

Beveren – Westerlo

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Beveren VDDND od najstarszego do najnowszego

12/09/2026dom.St Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
20/09/2026wyj.Kortrijk Jupiler Pro League ♂0 – 1D
09/10/2026dom.Lommel SK Jupiler Pro League ♂1 – 3D
24/10/2026wyj.Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026dom.St. Gilloise Jupiler Pro League ♂1 – 2D

Westerlo VVVND od najstarszego do najnowszego

12/09/2026dom.Standard Jupiler Pro League ♂4 – 2V
20/09/2026wyj.St Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
11/10/2026dom.Antwerp Jupiler Pro League ♂5 – 1V
24/10/2026dom.Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026wyj.Anderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Beveren mecze bez zwycięstwa: 11 na wyjeździe mecze bez zwycięstwa: 4
po porażce 1-2 z St. Gilloise · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 10 stracone)

Westerlo mecze z rzędu z golem: 7 mecze bez porażki: 4 u siebie
po porażce 1-4 z Anderlecht · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (16 strzelone, 11 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Beveren

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,80 u siebie, 0,30 na wyjeździe) · 11,0 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 38% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (0,80 u siebie, 2,80 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 15, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,0 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · J. Schenk · obrony: 27, 68% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,77 · ocena 7,2

Trener · Tim Bakens od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football): LWLLWWLL

Westerlo

Atak · gole na mecz: 2,50 (3,00 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 15,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,50 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 25% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 11, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,2 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,50 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · A. Jungdal · obrony: 24, 59% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,13 · ocena 6,8

Trener · I. Charaï od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 2 od 2023
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 3-4-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): LLLDWWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Beveren

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Westerlo

  • Zawieszenie R. Laalaoui · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Westerlo – Beveren) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 9,0 dla Beveren, 12,7 dla Westerlo · Oczekiwane żółte kartki: 3,3 · Oczekiwane spalone: 4,3

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Beveren1,380,3826 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: L. MertensLennart Mertens

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 z karnych)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. AbrahamsKurt Chad Abrahams
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo85 (1 z karnych)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Beveren

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren84 (1 z karnych)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

21 %400,6083 %
17 J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %210,4549 %
35 Y. GomisYoni Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1566 %
9 M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277101—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3041 %
18 S. DewaeleSieben Dewaele
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0083 %

Westerlo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
9 N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo85 (1 z karnych)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

33 %500,7983 %
7 S. SaitoShunsuke Saito
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278315—07,5
2025-2617119—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %310,4583 %
14 C. SandraCisse Sandra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo8219—26,8
2025-26Club Brugge3003—06,3
2024-25Willem II264232—16,7
2024-25Club Brugge—00————
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior261215—26,6
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %210,2583 %
13 I. SakamotoIsa Sakamoto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278137—26,6
2025-26386451—16,6
2024-25196126—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %130,1575 %
28 D. OuregaDrahgo Gnatoa Dylan Ourega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo8119—06,6
2025-26Westerlo8116—16,8
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Guingamp110014—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1383 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Beveren — 4-3-3

Trener : Tim Bakens od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Johannes Schenk Beveren · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 7,2 Preußen Münster · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Preußen Münster · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Preußen Münster · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 J. SchenkChristophe Janssens 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2025-26: mecze 28, gole 0, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,3 2024-25: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,1 4 C. JanssensBruno Godeau Beveren · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Beveren · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,3 St Truiden · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 St Truiden · 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 31 B. GodeauLaurent Jans Beveren · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Luxembourg · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Beveren · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Beveren · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 5, faule 23, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 21 L. JansYoni Gomis Beveren · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Beveren · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Le Havre · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Strasbourg · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Le Havre · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 Y. GomisSieben Dewaele 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 35, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 3, faule 54, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 2023-24: mecze 22, gole 1, asysty 1, faule 47, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 18 S. DewaeleChristian Brüls Beveren · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 3, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Beveren · 2025-26: mecze 29, gole 5, asysty 11, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,7 Beveren · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,1 Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Zulte Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Zulte Waregem · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Waregem · 2023-24: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Beveren · 2023-24: mecze 25, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 St Truiden · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 C. BrülsChris-Emmanuel Dikwama Lokesa Beveren · 2026-27: mecze 8, gole 4, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Beveren · 2025-26: mecze 13, gole 3, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Waalwijk · 2025-26: mecze 2, gole 2, asysty 2, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Waalwijk · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Waalwijk · 2023-24: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 5 C. LokesaLennart Mertens 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2025-26: mecze 29, gole 13, asysty 3, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 2024-25: mecze 10, gole 2, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 92 L. MertensJearl Erwin Margaritha 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 2025-26: mecze 31, gole 5, asysty 11, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 17 J. MargarithaKurt Chad Abrahams 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 27, gole 9, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 2024-25: mecze 15, gole 2, asysty 5, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 34 K. Abrahams
Johannes Schenk
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren8001—0 17,2
2025-26Preußen Münster100——07,9
2024-25Preußen Münster3300——07,1
2023-24Preußen Münster800——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christophe Janssens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278007—36,9
2025-26280226—107,3
2024-259108—27,0
2023-24200322—6 17,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bruno Godeau
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren8002—16,8
2025-26Beveren281011—37,3
2024-25St Truiden300020—47,0
2023-24St Truiden3700——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Laurent Jans
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren7002—06,6
2026-27Luxembourg2001—06,7
2025-26Beveren310117—37,0
2024-25Beveren311523—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yoni Gomis
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sieben Dewaele
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Brüls
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren8033—16,9
2025-26Beveren2951113—27,7
2024-25Beveren151111—3 17,1
2024-25Waregem00111—07,1
2024-25Zulte Waregem00111—07,1
2023-24Zulte Waregem271115—37,0
2023-24Waregem271115—37,0
2023-24Beveren250115—27,0
2023-24St Truiden000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Chris-Emmanuel Dikwama Lokesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Beveren84 (1 z karnych)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lennart Mertens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 z karnych)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jearl Erwin Margaritha
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kurt Chad Abrahams
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Westerlo — 3-5-2

Trener : I. Charaï od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Andreas Kristoffer Jungdal Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Denmark · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Westerlo · 2025-26: mecze 40, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Westerlo · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Cremonese · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cremonese · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Milan · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 99 A. JungdalSeiji Kimura 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 21, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 5 S. KimuraAmando Lapage Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Westerlo · 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Westerlo · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Anderlecht · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 A. LapageLasse Flø Borregaard Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 2, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Vejle · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vejle · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vejle · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 L. FløCisse Sandra Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Club Brugge · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Willem II · 2024-25: mecze 26, gole 4, asysty 2, faule 32, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Club Brugge · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Excelsior · 2023-24: mecze 26, gole 1, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Club Brugge · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 C. SandraDrahgo Gnatoa Dylan Ourega Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Westerlo · 2025-26: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Guingamp · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Guingamp · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 28 D. OuregaShunsuke Saito 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 7 S. SaitoIbrahim Cheick Junior Fofana Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Amiens · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Amiens · 2024-25: mecze 27, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Kocaelispor · 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,7 Amiens · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 45 I. FofanaCameron Mark Congreve Westerlo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wales · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Dundee · 2025-26: mecze 34, gole 3, asysty 6, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Swansea City AFC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Swansea City AFC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Swansea · 2023-24: mecze 4, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Swansea City AFC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 C. CongreveNorman Jaquy Bassette Van Acker Westerlo · 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Kaiserslautern · 2025-26: mecze 16, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Coventry · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Reims · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Coventry · 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 Caen · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mechelen · 2023-24: mecze 22, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 Caen · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 N. BassetteIsa Sakamoto 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 2025-26: mecze 38, gole 6, asysty 4, faule 51, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 19, gole 6, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 13 I. Sakamoto
Andreas Kristoffer Jungdal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo801——06,8
2026-27Denmark000——0—
2025-26Westerlo4000——37,0
2024-25Westerlo17011—07,1
2024-25Cremonese000——0—
2023-24Cremonese1800——07,2
2023-24Milan—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Seiji Kimura
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278003—06,8
2025-26211010—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amando Lapage
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo81010—17,1
2025-26Westerlo16009—37,1
2024-25Westerlo11002—06,2
2024-25Anderlecht2002—06,2
2023-24Anderlecht000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lasse Flø Borregaard
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo8127—16,9
2025-26Vejle12005—16,6
2024-25Vejle12005—16,6
2023-24Vejle000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cisse Sandra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo8219—26,8
2025-26Club Brugge3003—06,3
2024-25Willem II264232—16,7
2024-25Club Brugge—00————
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior261215—26,6
2023-24Club Brugge000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Drahgo Gnatoa Dylan Ourega
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo8119—06,6
2025-26Westerlo8116—16,8
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Guingamp110014—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Shunsuke Saito
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278315—07,5
2025-2617119—26,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ibrahim Cheick Junior Fofana
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo80117—07,1
2025-26Amiens3007—07,0
2024-25Amiens271020—36,6
2023-24Kocaelispor14004—0 16,7
2023-24Amiens000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cameron Mark Congreve
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo6034—16,9
2026-27Wales000——0—
2025-26Dundee343618—36,8
2025-26Swansea City AFC100——06,7
2024-25Swansea City AFC000——07,2
2023-24Swansea420——1—
2023-24Swansea City AFC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Norman Jaquy Bassette Van Acker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Westerlo85 (1 z karnych)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isa Sakamoto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278137—26,6
2025-26386451—16,6
2024-25196126—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Beveren
1remis(y)
3zwycięstwa Westerlo
4,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Beveren 13, Westerlo 15 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 % · żółte: 4,0, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 1) · sędziowie: Anthony Letellier

Strzelcy w tych meczach : N. Bassette Westerlo, 2 · S. Saito Westerlo, 2 · V. Olatunji Beveren, 2 · C. Lokesa Beveren, 1 · E. Kabore Beveren, 1

DataMeczWynikZwycięzca
24/10/2026Westerlo – Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 4remis
27/01/2007Westerlo – Beveren Jupiler Pro League ♂2 – 0Westerlo
05/08/2006Beveren – Westerlo Jupiler Pro League ♂0 – 3Westerlo
11/03/2006Beveren – Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 1Beveren
01/10/2005Westerlo – Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 1Westerlo
11/12/2004Beveren – Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 1Beveren

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Beveren – Westerlo →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13