AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 13 gru 2026 · 17:00

Maritimo – Rio Ave

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026wyj.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026dom.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Rio Ave NDVDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂3 – 3N
19/09/2026wyj.Alverca Primeira Liga ♂0 – 1D
11/10/2026dom.Nacional Primeira Liga ♂3 – 2V
25/10/2026dom.Famalicao Primeira Liga ♂0 – 4D
01/11/2026wyj.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo mecze bez zwycięstwa: 9 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Santa Clara · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 15 stracone)

Rio Ave porażki z rzędu: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Academico Viseu · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · Alfonso Pastor · obrony: 21, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,83 · ocena 5,6

Trener · Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WWDLLLDL

Rio Ave

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 63% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 9,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 1,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · E. van der Gouw · obrony: 21, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,33 · ocena 6,0

Trener · Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LLWLLDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Rio Ave

  • Zawieszenie João Tomé Baptista · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Rio Ave – Nacional) prawdopodobne zawieszenie 11/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,3 dla Maritimo, 9,5 dla Rio Ave · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 4,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo1,670,3828 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo2,070,2526 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 z karnych)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 z karnych)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %

Rio Ave

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %310,3977 %
7 Diogo BezerraDiogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %130,1477 %
23 F. PetrassoFrancisco Petrasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1469 %
9 Tamble MonteiroTamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2146 %
30 R. GalčíkRoland Galčík
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2846 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-3-3

Trener : Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Maritimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Maritimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 CS Marítimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Santa Clara · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santa Clara · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,3 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 Maritimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 CS Marítimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arouca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 R. FernandesRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Chaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Valencia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Nacional · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitória SC · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 A. ButzkeMohamed Bouzaidi Diouri Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Eldense · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cordoba · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 11 M. DiouriBryan Michael Limbombe Ekango CS Marítimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Heracles · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Heracles · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heracles · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,5 35 B. Limbombe
Alfonso Pastor Vacas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Maritimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6004—05,6
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Bouzaidi Diouri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 z karnych)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 z karnych)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Rio Ave — 4-3-3

Trener : Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ennio van der Gouw Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Rio Ave · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Waregem · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Waregem · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 99 E. van der GouwFrancisco Petrasso 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 23 F. PetrassoAndreas-Richardos Ntoi Rio Ave · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Greece · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Rio Ave · 2025-26: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Rio Ave · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 5 A. NtoiGustavo Teixeira Lopes da Conceição Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Rio Ave · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Olympiakos · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 39 G. ManchaMarios Vrousai Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Rio Ave · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Rio Ave · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 M. VrousaiTamás Nikitscher Rio Ave · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,9 Rio Ave · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Valladolid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valladolid · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 44 T. NikitscherGeorgios Liavas Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Rio Ave · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Panetolikos · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Panetolikos · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 54 G. LiavasMiguel Patricio 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 79 M. PatricioJalen Aleix Miller Blesa Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Cesena · 2025-26: mecze 15, gole 3, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Rio Ave · 2025-26: mecze 13, gole 7, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 11 J. BlesaDiogo Bezerra de Oliveira 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 D. BezerraTamble Ulisses Folgado Monteiro Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Rio Ave · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Portimonense · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Portimonense · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Portimonense · 2023-24: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 9 T. Monteiro
Ennio van der Gouw
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6000—06,0
2025-26Rio Ave1000——16,9
2025-26Waregem—00————
2025-26Zulte Waregem—00————
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—
2023-24Zulte Waregem100——07,9
2023-24Waregem100——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Petrasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andreas-Richardos Ntoi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave70010—1 16,5
2026-27Greece0000—00,0
2025-26Rio Ave301246—96,7
2024-25Rio Ave160014—27,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Olympiakos161019—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gustavo Teixeira Lopes da Conceição
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6000—06,4
2025-26Rio Ave14009—46,7
2025-26Olympiakos4005—0 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marios Vrousai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8004—06,5
2025-26Rio Ave311235—5 16,9
2024-25Rio Ave311335—57,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Rio Ave14107—06,9
2023-24Olympiakos000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tamás Nikitscher
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave70011—25,9
2025-26Rio Ave271133—6 16,7
2025-26Valladolid1002—06,9
2024-25Valladolid130018—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Georgios Liavas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6003—16,4
2025-26Rio Ave240112—26,6
2024-25Panetolikos212 (2 z karnych)221—2 17,0
2023-24Panetolikos232318—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel Patricio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa Maritimo
2remis(y)
1zwycięstwa Rio Ave
2,3gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Maritimo 8, Rio Ave 6 · obie drużyny strzelają w 50 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
07/05/2023Maritimo – Rio Ave Primeira Liga ♂2 – 2remis
23/12/2022Rio Ave – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 1remis
21/04/2021Maritimo – Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 0Maritimo
28/12/2020Rio Ave – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 3Maritimo
05/01/2020Rio Ave – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 1Maritimo
28/01/2019Maritimo – Rio Ave Primeira Liga ♂0 – 2Rio Ave

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Maritimo – Rio Ave →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13