AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 27 gru 2026 · 16:00

Maritimo – Sp Braga

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026wyj.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026dom.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Sp Braga NDDDV od najstarszego do najnowszego

20/09/2026wyj.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 0N
09/10/2026dom.Sp Lisbon Primeira Liga ♂1 – 3D
19/10/2026dom.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 2D
25/10/2026wyj.Nacional Primeira Liga ♂0 – 1D
01/11/2026dom.Famalicao Primeira Liga ♂3 – 0V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo mecze bez zwycięstwa: 9 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Santa Clara · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 15 stracone)

Sp Braga mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po zwycięstwie 3-0 z Famalicao · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · Alfonso Pastor · obrony: 21, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,83 · ocena 5,6

Trener · Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WWDLLLDL

Sp Braga

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 13,5 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,30 (1,30 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 38% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 16, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 13,3 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 8)

Bramkarz · Bernardo Fontes · obrony: 4, 57% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,99 · ocena 6,5

Trener · Vicens od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 2 od 2020
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3)

Forma (API-Football): DWWLWDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sp Braga

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,3 dla Maritimo, 13,4 dla Sp Braga · Oczekiwane żółte kartki: 4,3 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Fran NavarroFrancisco José Navarro Aliaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga6003—36,2
2026-27SC Braga6003—36,2
2025-26SC Braga296124—26,5
2025-26Sp Braga296124—26,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sp Braga1,260,5732 %
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo1,670,3828 %
Pau VictorPau Victor Delgado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga71 (1 z karnych)09—16,4
2026-27SC Braga71 (1 z karnych)09—16,4
2025-26Sp Braga3210 (1 z karnych)431—56,9
2025-26SC Braga3210 (1 z karnych)431—56,9
2024-25Barcelona20217—26,8
2023-24Girona—00————
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sp Braga2,070,2627 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo2,070,2526 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga7003—17,0
2026-27SC Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 z karnych)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 z karnych)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Fran NavarroFrancisco José Navarro Aliaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga6003—36,2
2026-27SC Braga6003—36,2
2025-26SC Braga296124—26,5
2025-26Sp Braga296124—26,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 z karnych)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 z karnych)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %

Sp Braga

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 Pau VictorPau Victor Delgado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga71 (1 z karnych)09—16,4
2026-27SC Braga71 (1 z karnych)09—16,4
2025-26Sp Braga3210 (1 z karnych)431—56,9
2025-26SC Braga3210 (1 z karnych)431—56,9
2024-25Barcelona20217—26,8
2023-24Girona—00————
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,4561 %
50 Diego RodriguesDiego Henrique Oliveira Rodrigues
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga4101—07,2
2026-27Sp Braga4101—07,2
2025-26Sp Braga201215—26,9
2025-26SC Braga201215—26,9
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1730 %
11 Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga7003—17,0
2026-27SC Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 z karnych)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 z karnych)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0046 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-3-3

Trener : Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Maritimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 CS Marítimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Maritimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Santa Clara · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santa Clara · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,3 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 CS Marítimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Maritimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 CS Marítimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arouca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 R. FernandesRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Chaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Valencia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Nacional · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitória SC · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 A. ButzkeMohamed Bouzaidi Diouri Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Eldense · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cordoba · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 11 M. DiouriBryan Michael Limbombe Ekango CS Marítimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Heracles · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Heracles · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heracles · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,5 35 B. Limbombe
Alfonso Pastor Vacas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Maritimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6004—05,6
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Bouzaidi Diouri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 z karnych)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 z karnych)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Sp Braga — 4-3-3

Trener : Vicens od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Sp Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Tondela · 2025-26: mecze 33, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Tondela · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 31 B. FontesVíctor Gómez Perea Sp Braga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 SC Braga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sp Braga · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 SC Braga · 2025-26: mecze 32, gole 1, asysty 4, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Sp Braga · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 SC Braga · 2024-25: mecze 27, gole 0, asysty 2, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 V. GómezVitor Carvalho Vieira SC Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Sp Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 SC Braga · 2025-26: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Sp Braga · 2025-26: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,1 Sp Braga · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 SC Braga · 2024-25: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 39, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Sp Braga · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 V. CarvalhoSergio Barcia Laranxeira Sp Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 SC Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Las Palmas · 2025-26: mecze 34, gole 1, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 Legia · 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Mirandes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2023-24: mecze 40, gole 2, asysty 0, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 22 S. BarciaAdrian Bajrami SC Braga · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sp Braga · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Switzerland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Luzern · 2025-26: mecze 33, gole 2, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Benfica · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Young Boys · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Young Boys · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 44 A. BajramiJoão Filipe Iria Santos Moutinho SC Braga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Sp Braga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Lech Poznan · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 SC Braga · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Sp Braga · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,9 Lech Poznan · 2025-26: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Jagiellonia · 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Sp Braga · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 2, faule 42, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 2, ocena 7,1 SC Braga · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 2, faule 42, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 2, ocena 7,1 Sp Braga · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 SC Braga · 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Spezia · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Wolves · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 J. MoutinhoPau Victor Delgado Sp Braga · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 SC Braga · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Sp Braga · 2025-26: mecze 32, gole 10, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 SC Braga · 2025-26: mecze 32, gole 10, asysty 4, faule 31, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Barcelona · 2024-25: mecze 20, gole 2, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Girona · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Barcelona · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 P. VictorRicardo Jorge da Luz Horta SC Braga · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sp Braga · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Portugal · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2025-26: mecze 28, gole 14, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,2 Sp Braga · 2025-26: mecze 28, gole 14, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 7,2 Sp Braga · 2024-25: mecze 34, gole 11, asysty 5, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 SC Braga · 2024-25: mecze 34, gole 11, asysty 5, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Sp Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 R. HortaGabriel Silva Vieira Sp Braga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 SC Braga · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Santa Clara · 2025-26: mecze 28, gole 6, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Santa Clara · 2024-25: mecze 33, gole 6, asysty 3, faule 45, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Sp Lisbon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santa Clara · 2023-24: mecze 22, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 11 G. SilvaFrancisco José Navarro Aliaga Sp Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,2 SC Braga · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,2 SC Braga · 2025-26: mecze 29, gole 6, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Sp Braga · 2025-26: mecze 29, gole 6, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Porto · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 F. NavarroGabriel Martínez Aguilera SC Braga · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Sp Braga · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Sp Braga · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,5 SC Braga · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,5 Sp Braga · 2024-25: mecze 30, gole 4, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 SC Braga · 2024-25: mecze 30, gole 4, asysty 2, faule 18, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Mirandes · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 77 G. Martínez
Bernardo Caltabiano Parise Fontes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga600——06,5
2026-27Sp Braga600——06,5
2025-26Tondela3300——27,1
2024-25Tondela800——07,0
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Víctor Gómez Perea
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga7002—06,8
2026-27SC Braga7002—06,8
2025-26Sp Braga321417—26,8
2025-26SC Braga321417—26,8
2024-25Sp Braga270215—17,0
2024-25SC Braga270215—17,0
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vitor Carvalho Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga600——07,4
2026-27Sp Braga600——07,4
2025-26SC Braga152117—57,1
2025-26Sp Braga152117—57,1
2024-25Sp Braga230039—36,9
2024-25SC Braga230039—36,9
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergio Barcia Laranxeira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga6003—06,9
2026-27SC Braga6003—06,9
2025-26Las Palmas341143—7 17,0
2024-25Legia6106—16,9
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes402 (1 z karnych)028—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrian Bajrami
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga5007—06,8
2026-27Sp Braga5007—06,8
2026-27Switzerland100——0—
2025-26FC Luzern332132—57,0
2025-26Benfica2001—16,7
2025-26Young Boys—00————
2024-25Benfica000——0—
2024-25Young Boys000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João Filipe Iria Santos Moutinho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga7003—16,8
2026-27Sp Braga7003—16,8
2026-27Lech Poznan0000—00,0
2025-26SC Braga311 (1 z karnych)135—66,9
2025-26Sp Braga311 (1 z karnych)135—66,9
2025-26Lech Poznan120014—46,7
2024-25Jagiellonia280327—97,1
2024-25Sp Braga221242—8 27,1
2024-25SC Braga221242—8 27,1
2023-24Sp Braga301132—87,1
2023-24SC Braga301132—87,1
2023-24Spezia5002—06,3
2023-24Wolves—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pau Victor Delgado
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga71 (1 z karnych)09—16,4
2026-27SC Braga71 (1 z karnych)09—16,4
2025-26Sp Braga3210 (1 z karnych)431—56,9
2025-26SC Braga3210 (1 z karnych)431—56,9
2024-25Barcelona20217—26,8
2023-24Girona—00————
2023-24Barcelona000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Jorge da Luz Horta
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga500——16,7
2026-27Sp Braga500——16,7
2026-27Portugal100——0—
2025-26SC Braga2814 (3 z karnych)425—5 17,2
2025-26Sp Braga2814 (3 z karnych)425—5 17,2
2024-25Sp Braga3411525—27,3
2024-25SC Braga3411525—27,3
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Silva Vieira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga7003—17,0
2026-27SC Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 z karnych)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 z karnych)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco José Navarro Aliaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Sp Braga6003—36,2
2026-27SC Braga6003—36,2
2025-26SC Braga296124—26,5
2025-26Sp Braga296124—26,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Porto000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gabriel Martínez Aguilera
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SC Braga3001—16,2
2026-27Sp Braga3001—16,2
2025-26Sp Braga281224—4 16,5
2025-26SC Braga281224—4 16,5
2024-25Sp Braga304218—47,0
2024-25SC Braga304218—47,0
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes000——0—
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Maritimo
0remis(y)
4zwycięstwa Sp Braga
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Maritimo 4, Sp Braga 11 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 %

DataMeczWynikZwycięzca
12/02/2023Maritimo – Sp Braga Primeira Liga ♂1 – 2Sp Braga
21/08/2022Sp Braga – Maritimo Primeira Liga ♂5 – 0Sp Braga
15/01/2022Sp Braga – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 1Maritimo
07/08/2021Maritimo – Sp Braga Primeira Liga ♂0 – 2Sp Braga
29/04/2021Maritimo – Sp Braga Primeira Liga ♂1 – 0Maritimo
07/01/2021Sp Braga – Maritimo Primeira Liga ♂2 – 1Sp Braga

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Maritimo – Sp Braga →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13