AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 10 sty 2027 · 17:00

Alverca – Maritimo

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Alverca VVVDD od najstarszego do najnowszego

12/09/2026wyj.Nacional Primeira Liga ♂3 – 1V
19/09/2026dom.Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 0V
12/10/2026wyj.Famalicao Primeira Liga ♂4 – 1V
24/10/2026dom.Arouca Primeira Liga ♂0 – 1D
02/11/2026wyj.Benfica Primeira Liga ♂0 – 1D

Maritimo NDDDD od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026dom.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026wyj.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026wyj.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026dom.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alverca porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Benfica · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)

Maritimo mecze bez zwycięstwa: 9 mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 4 u siebie mecze bez gola: 3 porażki z rzędu: 3 u siebie
po porażce 0-2 z Santa Clara · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (2 strzelone, 15 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Alverca

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 18, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,9 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 1,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Mateus Oliveira · obrony: 24, 89% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,38 · ocena 6,8

Trener · Sergio Ferreira od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-2-1 ×3)

Forma (API-Football): LDLDLWWW

Maritimo

Atak · gole na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 10,0 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,80 (1,80 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 14,9 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 9)

Bramkarz · Alfonso Pastor · obrony: 21, 66% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,83 · ocena 5,6

Trener · Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football): WWDLLLDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Alverca

  • Zawieszenie André Vidigal · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Alverca – Arouca) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Zawieszenie Steven Baseya · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Alverca – Arouca) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Maritimo

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 13,0 dla Alverca, 13,3 dla Maritimo · Oczekiwane żółte kartki: 4,0 · Oczekiwane spalone: 4,5

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo1,670,3828 %
D. GuiDavy Jean Carl Kamon Gui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alverca1,620,3728 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26Maritimo4001—06,8
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2024-25Maritimo1002—16,3
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Maritimo2,070,2526 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Udinese000——0—
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26Maritimo115213—07,0
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26Maritimo112 (2 z karnych)214—36,8
2025-26CS Marítimo112 (2 z karnych)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Alverca

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
22 FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,2977 %
9 Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Udinese000——0—
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %300,7154 %
10 ChiquinhoFrancisco Jorge Tavares Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca62 (1 z karnych)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 z karnych)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %220,3961 %
19 D. CamaraDawda Camara Sankharé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4303—16,8
2026-27Girona2004—16,3
2025-26Cadiz344043—46,6
2025-26Girona2002—06,5
2024-25Parma210017—36,6
2024-25Girona000——0—
2023-24Parma152014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %301,1138 %
25 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276105—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2061 %

Maritimo

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26Maritimo115213—07,0
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25Maritimo400——06,8
2024-25CS Marítimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,1377 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Alverca — 4-3-3

Trener : Sergio Ferreira od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Matheus Mendes Werneck de Oliveira 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 1 M. OliveiraIsaac James Ogiri Alverca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Alverca · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. JamesYahya Bojang Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,7 Odense · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,7 Odense · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Odense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 Y. BojangFrancisco Rodrigues Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Alverca · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Sp Braga · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SC Braga · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 55 F. ChissumbaSergi Gómez Solà Alverca · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Alverca · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Espanol · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Espanol · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 21 S. GómezDavy Jean Carl Kamon Gui Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,8 Alverca · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Dijon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 D. GuiIan Luccas Baroni Boetto 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 25 I. LuccasRayan Lucas Marques de Souza Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Bournemouth · 2025-26: mecze 15, gole 5, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 RayanLucas Figueiredo dos Santos 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 27, gole 6, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 22 FigueiredoFrancisco Jorge Tavares Oliveira Alverca · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,6 Olympiakos · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 5, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Alverca · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Mallorca · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stoke · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Famalicao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 ChiquinhoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa Alverca · 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Watford · 2025-26: mecze 25, gole 4, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Vizela · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 Udinese · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Udinese · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 V. Semedo
Matheus Mendes Werneck de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278011—16,8
2025-26100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac James Ogiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8023—06,8
2025-26Alverca—00————
2024-25Lorient100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yahya Bojang
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7004—35,7
2025-26Odense270132—8 16,7
2024-25Odense8009—4 16,7
2023-24Odense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Rodrigues
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7109—16,5
2025-26Alverca190026—36,7
2025-26Sp Braga400——16,8
2025-26SC Braga400——16,8
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergi Gómez Solà
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca5007—04,7
2025-26Alverca290014—16,6
2024-25Espanol12006—16,7
2023-24Espanol341023—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davy Jean Carl Kamon Gui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ian Luccas Baroni Boetto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276105—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Lucas Marques de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7017—06,6
2026-27Bournemouth1100—07,7
2025-26Bournemouth15529—17,0
2025-26Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Jorge Tavares Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca62 (1 z karnych)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 z karnych)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Udinese000——0—
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Maritimo — 4-3-3

Trener : Mitchell van der Gaag od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Maritimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Levante · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sevilla · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Maritimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 CS Marítimo · 2025-26: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: mecze 19, gole 3, asysty 1, faule 30, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Santa Clara · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Santa Clara · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,3 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,3 Maritimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,7 Maritimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 CS Marítimo · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Maritimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 CS Marítimo · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes CS Marítimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Maritimo · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,6 Lille · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rangers · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lille · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arouca · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 R. FernandesRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 Chaves · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chaves · 2023-24: mecze 17, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Maritimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 2, faule 31, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,8 Valencia · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valencia · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Maritimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 CS Marítimo · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Maritimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CS Marítimo · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 5, asysty 2, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Mirandes · 2024-25: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Nacional · 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Vitória SC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Vitória SC · 2023-24: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 17 A. ButzkeMohamed Bouzaidi Diouri Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 CS Marítimo · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Maritimo · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 CS Marítimo · 2025-26: mecze 11, gole 2, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Eldense · 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Cordoba · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cordoba · 2023-24: mecze 36, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 11 M. DiouriBryan Michael Limbombe Ekango CS Marítimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Maritimo · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Heracles · 2025-26: mecze 22, gole 1, asysty 3, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Heracles · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heracles · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,5 35 B. Limbombe
Alfonso Pastor Vacas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26Maritimo100——0—
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Romain Rodrigues Correia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25Maritimo400——06,8
2024-25CS Marítimo400——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Igor de Carvalho Julião
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2026-27Maritimo6004—05,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Raphael Gregório Guzzo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Martín Tejón Fauli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26Maritimo4001—06,8
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2024-25Maritimo1002—16,3
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adrián Butzke Benavides
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo81 (1 z karnych)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 z karnych)09—16,8
2025-26Maritimo115213—07,0
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mohamed Bouzaidi Diouri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26Maritimo112 (2 z karnych)214—36,8
2025-26CS Marítimo112 (2 z karnych)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Alverca
2remis(y)
4zwycięstwa Maritimo
2,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Alverca 2, Maritimo 11 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 %

DataMeczWynikZwycięzca
23/01/2004Maritimo – Alverca Primeira Liga ♂1 – 1remis
22/08/2003Alverca – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 1Maritimo
09/02/2002Alverca – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 2Maritimo
16/09/2001Maritimo – Alverca Primeira Liga ♂5 – 0Maritimo
22/01/2001Maritimo – Alverca Primeira Liga ♂2 – 1Maritimo
20/08/2000Alverca – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Alverca – Maritimo →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13