AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 14 lut 2027 · 17:00

Arouca – Estoril

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Arouca NNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Sp Lisbon Primeira Liga ♂2 – 2N
19/09/2026wyj.Sporting Clube de Portugal Primeira Liga ♂2 – 2N
11/10/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂1 – 0V
24/10/2026wyj.Alverca Primeira Liga ♂1 – 0V
01/11/2026dom.Nacional Primeira Liga ♂1 – 0V

Estoril DDDDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026wyj.Sp Braga Primeira Liga ♂0 – 1D
20/09/2026dom.Casa Pia Primeira Liga ♂1 – 2D
10/10/2026wyj.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D
25/10/2026dom.Moreirense Primeira Liga ♂1 – 3D
31/10/2026wyj.Porto Primeira Liga ♂0 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Arouca mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 1-0 z Nacional · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Estoril mecze bez zwycięstwa: 18 mecze bez zwycięstwa: 10 u siebie mecze bez zwycięstwa: 9 na wyjeździe porażki z rzędu: 5 porażki z rzędu: 5 na wyjeździe
po porażce 0-4 z Porto · 0 Z, 0 R, 5 P w ostatnich 5 meczach (3 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Arouca

Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 24, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 3,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · I. de Arruabarrena · obrony: 29, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,63 · ocena 7,4

Trener · Vasco Seabra od 01/10/2024 · prowadzone kluby: 8 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): WWLWDLDW

Estoril

Atak · gole na mecz: 0,50 (0,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 11,6 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 50% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 19, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 12,5 · spalone na mecz: 0,8 · żółte: 2,20 i czerwone kartki: 0,70 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · Joel Robles · obrony: 18, 64% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,25 · ocena 7,0

Trener · Vasco Matos od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 4 od 2017
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 3-4-3 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Forma (API-Football): DLLLDLLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Arouca

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Estoril

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,3 dla Arouca, 11,1 dla Estoril · Oczekiwane żółte kartki: 3,8 · Oczekiwane spalone: 4,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: BarberoIván Martínez Gonzálvez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. DjouahraNäis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. TrezzaAlfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Y. BegraouiYanis Redha Begraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7200—16,9
2025-26Estoril3420 (5 z karnych)124—16,9
2024-25Estoril3411 (2 z karnych)319—16,9
2024-25Pau FC—00————
2024-25Toulouse—00————
2023-24Pau FC192211—06,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Arouca

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 BarberoIván Martínez Gonzálvez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

26 %500,7972 %
3 José FontánJosé Manuel Fontán Mondragón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca82 (1 z karnych)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,2572 %
6 E. van EeEspen van Ee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1672 %
7 N. DjouahraNäis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %050,0072 %
19 A. TrezzaAlfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0072 %

Estoril

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
14 Y. BegraouiYanis Redha Begraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7200—16,9
2025-26Estoril3420 (5 z karnych)124—16,9
2024-25Estoril3411 (2 z karnych)319—16,9
2024-25Pau FC—00————
2024-25Toulouse—00————
2023-24Pau FC192211—06,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,2975 %
2 Ricard SánchezRicard Sánchez Sendra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril81012—16,8
2025-26Estoril262436—96,7
2024-25Granada333428—7 16,7
2023-24Granada000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,1583 %
99 R. GuitaneRafik Guitane
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7100—06,9
2025-26Estoril30359—37,0
2024-25Estoril21046—06,8
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2023-24Estoril335311—07,1
2023-24Reims—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2449 %
7 André LacximicantAndré Filipe Ferreira Lacximicant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8002—06,7
2025-26Estoril223224—46,6
2024-25Estoril000——0—
2024-25Sp Braga—00————
2024-25SC Braga—00————
2023-24Estoril14117—06,6
2023-24Casa Pia13117—06,6
2023-24Sp Braga—017——6,6
2023-24SC Braga—017——6,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0066 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Arouca — 4-3-3

Trener : Vasco Seabra od 01/10/2024 · odczyt z 23/10/2026

Ignacio de Arruabarrena Fernández 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. de ArruabarrenaJosé Manuel Fontán Mondragón Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Arouca · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 3, ocena 6,6 Arouca · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 48, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Cartagena · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cartagena · 2023-24: mecze 37, gole 4, asysty 0, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. FontánTiago Alexandre de Sousa Esgaio 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 29, gole 3, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 28 T. EsgaioOrest Zinoviyovych Lebedenko Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vitória SC · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vizela · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Vitória SC · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vizela · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 18 O. LebedenkoJavier Sánchez de Felipe Arouca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Arouca · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Valladolid · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valladolid · 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Valladolid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. SánchezTaichi Fukui Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Arouca · 2025-26: mecze 33, gole 4, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Arouca · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Portimonense · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 8 T. FukuiEspen van Ee Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Arouca · 2025-26: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Heerenveen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Heerenveen · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Heerenveen · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,5 6 E. van EePablo Gozálbez Gilabert Arouca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Arouca · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Arouca · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Valencia · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Arouca · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 P. GozálbezNäis Djouahra Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 5, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Arouca · 2025-26: mecze 34, gole 6, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Leganes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 7 N. DjouahraAlfonso Trezza Hernández 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 32, gole 9, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 33, gole 5, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 19 A. TrezzaIván Martínez Gonzálvez Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Arouca · 2025-26: mecze 31, gole 8, asysty 2, faule 52, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 La Coruna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 La Coruna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 Barbero
Ignacio de Arruabarrena Fernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278000—17,4
2025-261600——56,8
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Manuel Fontán Mondragón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca82 (1 z karnych)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Alexandre de Sousa Esgaio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278008—06,8
2025-26293540—106,8
2024-25252135—27,1
2023-24282325—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Orest Zinoviyovych Lebedenko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca80011—16,6
2025-26Vitória SC13009—16,6
2024-25Vizela4125—07,2
2023-24Vitória SC292115—36,7
2023-24Vizela232115—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Sánchez de Felipe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca7003—37,1
2025-26Arouca150110—67,0
2025-26Valladolid200——06,5
2024-25Valladolid252019—66,8
2023-24Valladolid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Taichi Fukui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8009—17,0
2025-26Arouca334319—2 17,0
2024-25Arouca300228—56,9
2023-24Portimonense131112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Espen van Ee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Gozálbez Gilabert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca7014—16,8
2025-26Arouca281224—46,6
2024-25Arouca171020—16,6
2024-25Valencia—00————
2023-24Valencia5006—06,2
2023-24Arouca—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Näis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Martínez Gonzálvez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Estoril — 5-3-2

Trener : Vasco Matos od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Joel Robles Blázquez Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Estoril · 2025-26: mecze 31, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 J. RoblesRicard Sánchez Sendra Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Estoril · 2025-26: mecze 26, gole 2, asysty 4, faule 36, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Granada · 2024-25: mecze 33, gole 3, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,7 Granada · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2 R. SánchezIsmael Sierra Arnal Estoril · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Villarreal · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Betis · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Osasuna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 I. SierraAntef Tsoungui Estoril · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Estoril · 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Feyenoord · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Feyenoord · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 5 A. TsounguiFrancisco Reis Ferreira Estoril · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,9 Estoril · 2025-26: mecze 27, gole 2, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 FerroFernando Medrano Gastañaga Estoril · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 5,6 Mirandes · 2025-26: mecze 31, gole 2, asysty 3, faule 39, spalone —, żółte kartki 10, czerwone: 1, ocena 6,6 Tenerife · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Tenerife · 2023-24: mecze 21, gole 0, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 3 F. MedranoJoão António Antunes Carvalho Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 SC Braga · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2025-26: mecze 33, gole 6, asysty 11, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,1 Sp Braga · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2024-25: mecze 28, gole 6, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 15, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 12 J. CarvalhoJordan William Holsgrove Estoril · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Estoril · 2025-26: mecze 33, gole 1, asysty 7, faule 34, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Estoril · 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 4, faule 35, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Olympiakos · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 15, gole 2, asysty 2, faule 17, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 7,0 Olympiakos · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 J. HolsgroveMilan Robin Estoril · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Le Mans · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Le Mans · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 Le Mans · 2024-25: mecze 31, gole 3, asysty 1, faule 25, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Martigues · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Martigues · 2023-24: mecze 32, gole 3, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 44 M. RobinYanis Redha Begraoui Estoril · 2026-27: mecze 7, gole 2, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Estoril · 2025-26: mecze 34, gole 20, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Estoril · 2024-25: mecze 34, gole 11, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Pau FC · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Toulouse · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pau FC · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Toulouse · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 Y. BegraouiAndré Filipe Ferreira Lacximicant Estoril · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Estoril · 2025-26: mecze 22, gole 3, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Estoril · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 SC Braga · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Estoril · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Casa Pia · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Sp Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 SC Braga · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 7 A. Lacximicant
Joel Robles Blázquez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8000—07,0
2025-26Estoril3100——36,8
2024-25Estoril000——0—
2023-24Leeds—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricard Sánchez Sendra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril81012—16,8
2025-26Estoril262436—96,7
2024-25Granada333428—7 16,7
2023-24Granada000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ismael Sierra Arnal
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril70010—36,8
2025-26Villarreal000——0—
2024-25Betis—00————
2024-25Estoril000——0—
2024-25Osasuna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Antef Tsoungui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril70012—16,5
2025-26Estoril230040—86,7
2024-25Feyenoord000——0—
2024-25Oud-Heverlee Leuven000——0—
2023-24Feyenoord000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Reis Ferreira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril6006—35,9
2025-26Estoril272017—46,8
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fernando Medrano Gastañaga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril5018—15,6
2025-26Mirandes312339—10 16,6
2024-25Tenerife17009—46,6
2023-24Tenerife210220—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

João António Antunes Carvalho
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8013—26,7
2026-27SC Braga000——0—
2026-27Sp Braga000——0—
2025-26Estoril3361132—87,1
2025-26Sp Braga000——0—
2025-26SC Braga000——0—
2024-25Estoril286327—5 16,9
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Olympiakos151110—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan William Holsgrove
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril5014—17,1
2025-26Estoril331734—87,2
2024-25Estoril281435—67,2
2024-25Olympiakos—00————
2023-24Estoril152217—6 17,0
2023-24Olympiakos—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Milan Robin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril3003—06,5
2026-27Le Mans100——06,5
2025-26Le Mans210——08,0
2024-25Le Mans313125—26,9
2024-25Martigues200——0—
2023-24Martigues3230——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yanis Redha Begraoui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril7200—16,9
2025-26Estoril3420 (5 z karnych)124—16,9
2024-25Estoril3411 (2 z karnych)319—16,9
2024-25Pau FC—00————
2024-25Toulouse—00————
2023-24Pau FC192211—06,8
2023-24Toulouse000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

André Filipe Ferreira Lacximicant
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Estoril8002—06,7
2025-26Estoril223224—46,6
2024-25Estoril000——0—
2024-25Sp Braga—00————
2024-25SC Braga—00————
2023-24Estoril14117—06,6
2023-24Casa Pia13117—06,6
2023-24Sp Braga—017——6,6
2023-24SC Braga—017——6,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Arouca
2remis(y)
2zwycięstwa Estoril
3,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Arouca 10, Estoril 12 · obie drużyny strzelają w 83 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 4,2, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: Fabio Jose Costa Verissimo, A. Nobre, Claudio Filipe Ruivo Pereira

Strzelcy w tych meczach : A. Marqués Estoril, 2 · J. Holsgrove Estoril, 2 · N. Djouahra Arouca, 2 · Henrique Araújo Arouca, 1 · I. Barbero Arouca, 1 · J. Carvalho Estoril, 1

DataMeczWynikZwycięzca
07/09/2026Estoril – Arouca Primeira Liga ♂0 – 0remis
06/04/2026Arouca – Estoril Primeira Liga ♂3 – 2Arouca
07/11/2025Estoril – Arouca Primeira Liga ♂4 – 3Estoril
16/03/2025Arouca – Estoril Primeira Liga ♂1 – 1remis
26/10/2024Estoril – Arouca Primeira Liga ♂4 – 1Estoril
20/01/2024Estoril – Arouca Primeira Liga ♂1 – 2Arouca

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Arouca – Estoril →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13