AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 21 lut 2027 · 17:00

Estrela – Rio Ave

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Estrela NDDDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026wyj.Rio Ave Primeira Liga ♂3 – 3N
20/09/2026dom.Academico Viseu Primeira Liga ♂0 – 2D
11/10/2026wyj.Arouca Primeira Liga ♂0 – 1D
24/10/2026dom.Casa Pia Primeira Liga ♂0 – 2D
31/10/2026wyj.Moreirense Primeira Liga ♂1 – 2D

Rio Ave NDVDD od najstarszego do najnowszego

14/09/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂3 – 3N
19/09/2026wyj.Alverca Primeira Liga ♂0 – 1D
11/10/2026dom.Nacional Primeira Liga ♂3 – 2V
25/10/2026dom.Famalicao Primeira Liga ♂0 – 4D
01/11/2026wyj.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Estrela mecze bez zwycięstwa: 5 porażki z rzędu: 4 mecze bez zwycięstwa: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Moreirense · 0 Z, 1 R, 4 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 10 stracone)

Rio Ave porażki z rzędu: 3 na wyjeździe porażki z rzędu: 2
po porażce 1-2 z Academico Viseu · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 12 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Estrela

Atak · gole na mecz: 1,35 · 12,6 strzałów na mecz, 30% celnych

Obrona · stracone na mecz: 1,70

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 1,4 · żółte: 2,50 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 17)

Bramkarz · A. Alipour

Trener · Cipriano Madeira od 01/07/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: équilibre entre attaque et défense

Rio Ave

Atak · gole na mecz: 1,00 (1,50 u siebie, 0,50 na wyjeździe) · 10,6 strzałów na mecz, 37% celnych · bez gola w 63% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 2,10 (2,80 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 14, czerwone: 2

Dyscyplina · faule na mecz: 9,9 · spalone na mecz: 1,0 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 1,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · E. van der Gouw · obrony: 21, 60% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 2,33 · ocena 6,0

Trener · Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): LLWLLDLW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Estrela

Brak znanych nieobecności na dzień 25/10/2026.

Rio Ave

  • Zawieszenie João Tomé Baptista · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Rio Ave – Nacional) prawdopodobne zawieszenie 11/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,1 dla Estrela, 9,5 dla Rio Ave · Oczekiwane żółte kartki: 3,4 · Oczekiwane spalone: 4,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: Diogo DabóDiogo Gil dos Santos Dabó

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Diogo GuilhermeDiogo Guilherme de Carvalho Baião
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25920——0 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), Diogo Pais OliveiraDiogo José Pais Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251400——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Estrela

Za mało danych, by oszacować strzelców.

Rio Ave

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

18 %310,3977 %
7 Diogo BezerraDiogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %130,1477 %
23 F. PetrassoFrancisco Petrasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,1469 %
9 Tamble MonteiroTamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %100,2146 %
30 R. GalčíkRoland Galčík
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,2846 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Estrela — 4-3-3

Trener : Cipriano Madeira od 01/07/2024 · odczyt z 25/10/2026

A. Alipour Estrela · 2024-25: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 Gil Vicente · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Gil Vicente · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 A. AlipourBernardo Alcácer 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 6 B. AlcácerCarlos Miguel Braz Cassola 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 C. Miguel Braz CassolaDaniel Catita 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 D. CatitaDiogo Santos 2024-25: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2 D. SantosCadinho 2024-25: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 CadinhoChrist Gakou 2024-25: mecze 23, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 9 C. GakouDaniel Filipe Mendes Pinto 2024-25: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 D. Filipe Mendes PintoDiogo Dabó 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 D. DabóDiogo Guilherme 2024-25: mecze 9, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1 11 D. GuilhermeDiogo Pais Oliveira 2024-25: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 D. Pais Oliveira
Alireza Alipour
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25Estrela1900——2—
2024-25Gil Vicente000——0—
2023-24Gil Vicente000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Bernardo Parreira Correia Medronho Alcá
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252310——6—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Carlos Miguel Braz Cassola
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Lopes Catita
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25300——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Francisco Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251000——2—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ricardo Filipe Zagal Ferreira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251210——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christ Gakou
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-252310——9—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Daniel Filipe Mendes Pinto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25610——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Gil dos Santos Dabó
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25600——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Guilherme de Carvalho Baião
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-25920——0 1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo José Pais Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2024-251400——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (znane pozycje, bez minut na boisku). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Rio Ave — 4-3-3

Trener : Sotiris Sylaidopoulos od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Ennio van der Gouw Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Rio Ave · 2025-26: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Waregem · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Zulte Waregem · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Waregem · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 Zulte Waregem · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,9 99 E. van der GouwFrancisco Petrasso 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 2025-26: mecze 23, gole 0, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 23 F. PetrassoAndreas-Richardos Ntoi Rio Ave · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,5 Greece · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Rio Ave · 2025-26: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 46, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,7 Rio Ave · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 5 A. NtoiGustavo Teixeira Lopes da Conceição Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Rio Ave · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Olympiakos · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 39 G. ManchaMarios Vrousai Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Rio Ave · 2025-26: mecze 31, gole 1, asysty 2, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Rio Ave · 2024-25: mecze 31, gole 1, asysty 3, faule 35, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rio Ave · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 M. VrousaiTamás Nikitscher Rio Ave · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 5,9 Rio Ave · 2025-26: mecze 27, gole 1, asysty 1, faule 33, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,7 Valladolid · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Valladolid · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 44 T. NikitscherGeorgios Liavas Rio Ave · 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Rio Ave · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Panetolikos · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 2, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Panetolikos · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 3, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 54 G. LiavasMiguel Patricio 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 79 M. PatricioJalen Aleix Miller Blesa Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Cesena · 2025-26: mecze 15, gole 3, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Rio Ave · 2025-26: mecze 13, gole 7, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 11 J. BlesaDiogo Bezerra de Oliveira 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 3, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 D. BezerraTamble Ulisses Folgado Monteiro Rio Ave · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Rio Ave · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Portimonense · 2025-26: mecze 5, gole 2, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Portimonense · 2024-25: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Portimonense · 2023-24: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 9 T. Monteiro
Ennio van der Gouw
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6000—06,0
2025-26Rio Ave1000——16,9
2025-26Waregem—00————
2025-26Zulte Waregem—00————
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—
2023-24Waregem100——07,9
2023-24Zulte Waregem100——07,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Petrasso
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Andreas-Richardos Ntoi
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave70010—1 16,5
2026-27Greece0000—00,0
2025-26Rio Ave301246—96,7
2024-25Rio Ave160014—27,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Olympiakos161019—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gustavo Teixeira Lopes da Conceição
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6000—06,4
2025-26Rio Ave14009—46,7
2025-26Olympiakos4005—0 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marios Vrousai
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8004—06,5
2025-26Rio Ave311235—5 16,9
2024-25Rio Ave311335—57,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Rio Ave14107—06,9
2023-24Olympiakos000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tamás Nikitscher
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave70011—25,9
2025-26Rio Ave271133—6 16,7
2025-26Valladolid1002—06,9
2024-25Valladolid130018—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Georgios Liavas
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave6003—16,4
2025-26Rio Ave240112—26,6
2024-25Panetolikos212 (2 z karnych)221—2 17,0
2023-24Panetolikos232318—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Miguel Patricio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jalen Aleix Miller Blesa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave83 (2 z karnych)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 z karnych)014—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Diogo Bezerra de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tamble Ulisses Folgado Monteiro
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 z karnych)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Estrela
2remis(y)
3zwycięstwa Rio Ave
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Estrela 8, Rio Ave 11 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 6,7, czerwone: 0,2 na mecz (raporty: 6) · sędziowie: Luís Godinho ×2, Gustavo Correia, F. Verissimo

Strzelcy w tych meczach : J. Blesa Rio Ave, 3 · A. Marcus Estrela, 2 · M. Vrousai Rio Ave, 2 · Aderllan Santos Rio Ave, 1 · Andre Luiz Rio Ave, 1 · Clayton Rio Ave, 1

DataMeczWynikZwycięzca
14/09/2026Rio Ave – Estrela Primeira Liga ♂3 – 3remis
15/03/2026Rio Ave – Estrela Primeira Liga ♂2 – 1Rio Ave
25/10/2025Estrela – Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 2Rio Ave
05/05/2025Rio Ave – Estrela Primeira Liga ♂2 – 0Rio Ave
23/12/2024Estrela – Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 0Estrela
14/04/2024Estrela – Rio Ave Primeira Liga ♂2 – 2remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Estrela – Rio Ave →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13