AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Primeira Liga ♂ · niedz. 14 mar 2027 · 17:00

Arouca – Alverca

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Arouca NNVVV od najstarszego do najnowszego

19/09/2026wyj.Sp Lisbon Primeira Liga ♂2 – 2N
19/09/2026wyj.Sporting Clube de Portugal Primeira Liga ♂2 – 2N
11/10/2026dom.Estrela Primeira Liga ♂1 – 0V
24/10/2026wyj.Alverca Primeira Liga ♂1 – 0V
01/11/2026dom.Nacional Primeira Liga ♂1 – 0V

Alverca VVVDD od najstarszego do najnowszego

12/09/2026wyj.Nacional Primeira Liga ♂3 – 1V
19/09/2026dom.Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 0V
12/10/2026wyj.Famalicao Primeira Liga ♂4 – 1V
24/10/2026dom.Arouca Primeira Liga ♂0 – 1D
02/11/2026wyj.Benfica Primeira Liga ♂0 – 1D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Arouca mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez straty gola: 3
po zwycięstwie 1-0 z Nacional · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)

Alverca porażki z rzędu: 2 mecze bez gola: 2
po porażce 0-1 z Benfica · 3 Z, 0 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 4 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Arouca

Atak · gole na mecz: 1,40 (2,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 11,9 strzałów na mecz, 32% celnych · bez gola w 25% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 50% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 24, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,1 · spalone na mecz: 1,7 · żółte: 3,10 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · I. de Arruabarrena · obrony: 29, 85% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,63 · ocena 7,4

Trener · Vasco Seabra od 01/10/2024 · prowadzone kluby: 8 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Forma (API-Football): WWLWDLDW

Alverca

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 11,2 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 13% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,30 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 13% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 18, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,9 · spalone na mecz: 1,5 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 1,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Mateus Oliveira · obrony: 24, 89% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,38 · ocena 6,8

Trener · Sergio Ferreira od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 3-4-2-1 ×3)

Forma (API-Football): LDLDLWWW

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Arouca

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Alverca

  • Zawieszenie André Vidigal · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Alverca – Arouca) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026
  • Zawieszenie Steven Baseya · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Alverca – Arouca) prawdopodobne zawieszenie 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,3 dla Arouca, 13,0 dla Alverca · Oczekiwane żółte kartki: 3,9 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. GuiDavy Jean Carl Kamon Gui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alverca1,620,3728 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: BarberoIván Martínez Gonzálvez

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), N. DjouahraNäis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), A. TrezzaAlfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Arouca

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 BarberoIván Martínez Gonzálvez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

26 %500,7972 %
3 José FontánJosé Manuel Fontán Mondragón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca82 (1 z karnych)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %200,2572 %
6 E. van EeEspen van Ee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1672 %
7 N. DjouahraNäis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %050,0072 %
19 A. TrezzaAlfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %010,0072 %

Alverca

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
22 FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

15 %200,2977 %
9 Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Udinese000——0—
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

13 %300,7154 %
10 ChiquinhoFrancisco Jorge Tavares Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca62 (1 z karnych)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 z karnych)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

11 %220,3961 %
19 D. CamaraDawda Camara Sankharé
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca4303—16,8
2026-27Girona2004—16,3
2025-26Cadiz344043—46,6
2025-26Girona2002—06,5
2024-25Parma210017—36,6
2024-25Girona000——0—
2023-24Parma152014—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %301,1138 %
25 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276105—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %100,2061 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Arouca — 4-3-3

Trener : Vasco Seabra od 01/10/2024 · odczyt z 23/10/2026

Ignacio de Arruabarrena Fernández 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,4 2025-26: mecze 16, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. de ArruabarrenaJosé Manuel Fontán Mondragón Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Arouca · 2025-26: mecze 30, gole 2, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 11, czerwone: 3, ocena 6,6 Arouca · 2024-25: mecze 29, gole 1, asysty 0, faule 48, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Cartagena · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Cartagena · 2023-24: mecze 37, gole 4, asysty 0, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 Celta · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Go Ahead Eagles · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 J. FontánTiago Alexandre de Sousa Esgaio 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 2025-26: mecze 29, gole 3, asysty 5, faule 40, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 1, faule 35, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 2023-24: mecze 28, gole 2, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 28 T. EsgaioOrest Zinoviyovych Lebedenko Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vitória SC · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Vizela · 2024-25: mecze 4, gole 1, asysty 2, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Vitória SC · 2023-24: mecze 29, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Vizela · 2023-24: mecze 23, gole 2, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 18 O. LebedenkoJavier Sánchez de Felipe Arouca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,1 Arouca · 2025-26: mecze 15, gole 0, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 Valladolid · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Valladolid · 2024-25: mecze 25, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 Valladolid · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 J. SánchezTaichi Fukui Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Arouca · 2025-26: mecze 33, gole 4, asysty 3, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 7,0 Arouca · 2024-25: mecze 30, gole 0, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Portimonense · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 8 T. FukuiEspen van Ee Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Arouca · 2025-26: mecze 26, gole 2, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 Heerenveen · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Heerenveen · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 2, faule 39, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Heerenveen · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,5 6 E. van EePablo Gozálbez Gilabert Arouca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Arouca · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,6 Arouca · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Valencia · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Valencia · 2023-24: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Arouca · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 P. GozálbezNäis Djouahra Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 5, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Arouca · 2025-26: mecze 34, gole 6, asysty 3, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Leganes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leganes · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 7 N. DjouahraAlfonso Trezza Hernández 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 32, gole 9, asysty 2, faule 36, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 33, gole 5, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,8 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 19 A. TrezzaIván Martínez Gonzálvez Arouca · 2026-27: mecze 8, gole 5, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Arouca · 2025-26: mecze 31, gole 8, asysty 2, faule 52, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,5 La Coruna · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 La Coruna · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 Barbero
Ignacio de Arruabarrena Fernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278000—17,4
2025-261600——56,8
2024-25000——0—
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

José Manuel Fontán Mondragón
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca82 (1 z karnych)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tiago Alexandre de Sousa Esgaio
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278008—06,8
2025-26293540—106,8
2024-25252135—27,1
2023-24282325—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Orest Zinoviyovych Lebedenko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca80011—16,6
2025-26Vitória SC13009—16,6
2024-25Vizela4125—07,2
2023-24Vitória SC292115—36,7
2023-24Vizela232115—36,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Javier Sánchez de Felipe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca7003—37,1
2025-26Arouca150110—67,0
2025-26Valladolid200——06,5
2024-25Valladolid252019—66,8
2023-24Valladolid000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Taichi Fukui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8009—17,0
2025-26Arouca334319—2 17,0
2024-25Arouca300228—56,9
2023-24Portimonense131112—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Espen van Ee
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Pablo Gozálbez Gilabert
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca7014—16,8
2025-26Arouca281224—46,6
2024-25Arouca171020—16,6
2024-25Valencia—00————
2023-24Valencia5006—06,2
2023-24Arouca—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Näis Djouahra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alfonso Trezza Hernández
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Iván Martínez Gonzálvez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 z karnych)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Alverca — 4-3-3

Trener : Sergio Ferreira od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

Matheus Mendes Werneck de Oliveira 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1 1 M. OliveiraIsaac James Ogiri Alverca · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 2, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Alverca · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Lorient · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 I. JamesYahya Bojang Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,7 Odense · 2025-26: mecze 27, gole 0, asysty 1, faule 32, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 6,7 Odense · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,7 Odense · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 Y. BojangFrancisco Rodrigues Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Alverca · 2025-26: mecze 19, gole 0, asysty 0, faule 26, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Sp Braga · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SC Braga · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 SC Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Sp Braga · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 55 F. ChissumbaSergi Gómez Solà Alverca · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Alverca · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Espanol · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Espanol · 2023-24: mecze 34, gole 1, asysty 0, faule 23, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 21 S. GómezDavy Jean Carl Kamon Gui Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 5,8 Alverca · 2025-26: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Dijon · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 D. GuiIan Luccas Baroni Boetto 2026-27: mecze 6, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 25 I. LuccasRayan Lucas Marques de Souza Alverca · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Bournemouth · 2026-27: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Bournemouth · 2025-26: mecze 15, gole 5, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 35 RayanLucas Figueiredo dos Santos 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 2025-26: mecze 27, gole 6, asysty 2, faule 28, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 22 FigueiredoFrancisco Jorge Tavares Oliveira Alverca · 2026-27: mecze 6, gole 2, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 7,6 Olympiakos · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2025-26: mecze 28, gole 4, asysty 5, faule 17, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Alverca · 2025-26: mecze 20, gole 2, asysty 4, faule 30, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Mallorca · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Olympiakos · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stoke City · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Famalicao · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Olympiakos · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Benfica · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 ChiquinhoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa Alverca · 2026-27: mecze 8, gole 3, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Watford · 2025-26: mecze 25, gole 4, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Vizela · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,3 Udinese · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2023-24: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Udinese · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 V. Semedo
Matheus Mendes Werneck de Oliveira
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-278011—16,8
2025-26100——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac James Ogiri
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8023—06,8
2025-26Alverca—00————
2024-25Lorient100——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yahya Bojang
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7004—35,7
2025-26Odense270132—8 16,7
2024-25Odense8009—4 16,7
2023-24Odense000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Rodrigues
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7109—16,5
2025-26Alverca190026—36,7
2025-26Sp Braga400——16,8
2025-26SC Braga400——16,8
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sergi Gómez Solà
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca5007—04,7
2025-26Alverca290014—16,6
2024-25Espanol12006—16,7
2023-24Espanol341023—36,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Davy Jean Carl Kamon Gui
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ian Luccas Baroni Boetto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276105—16,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Lucas Marques de Souza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca7017—06,6
2026-27Bournemouth1100—07,7
2025-26Bournemouth15529—17,0
2025-26Sp Lisbon000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lucas Figueiredo dos Santos
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Francisco Jorge Tavares Oliveira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca62 (1 z karnych)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 z karnych)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Benfica000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Udinese000——0—
2024-25Volendam—00————
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2zwycięstwa Arouca
0remis(y)
1zwycięstwa Alverca
1,7gole na mecz

bezpośrednie mecze: 3 · gole: Arouca 3, Alverca 2 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 33 % · żółte: 4,7, czerwone: 1,0 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: Pedro Miguel Torres Ramalho, D. Rosa, David Rafael Oliveira da Silva

Strzelcy w tych meczach : E. van Ee Arouca, 1 · H. Lee Arouca, 1 · Marezi Alverca, 1 · Naves Alverca, 1 · Taichi Fukui Arouca, 1

DataMeczWynikZwycięzca
24/10/2026Alverca – Arouca Primeira Liga ♂0 – 1Arouca
24/04/2026Alverca – Arouca Primeira Liga ♂2 – 1Alverca
14/12/2025Arouca – Alverca Primeira Liga ♂1 – 0Arouca

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Arouca – Alverca →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13