AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Superliga danoise ♂ · niedz. 01 lis 2026 · 14:00

Odense – Silkeborg

Aktualność informacji 5 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

51 %1 — Odense
24 %Remis
25 %2 — Silkeborg

Oczekiwany wynik 2 – 1 (9 %) · oczekiwane gole 1,62 – 1,32

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany pierwszy mecz)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Odense wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)51 · 24 · 25
Nasz model (liga i Elo)44 · 26 · 30

≈ Niewielka różnica (7 pkt) przy zwycięstwo Odense: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

⚖ Wyrównany pierwszy mecz: Silkeborg 1 – 0 Odense (10/08/2026), wygrany jedną bramką.

Źródło: cotes du marché · obliczono 01/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Odense DVNNV od najstarszego do najnowszego

06/09/2026dom.FC Copenhagen Superliga danoise ♂0 – 5D
13/09/2026wyj.Randers FC Superliga danoise ♂2 – 1V
19/09/2026dom.FC Midtjylland Superliga danoise ♂1 – 1N
09/10/2026wyj.FC Nordsjaelland Superliga danoise ♂0 – 0N
18/10/2026dom.Brondby Superliga danoise ♂2 – 1V

Silkeborg NNVND od najstarszego do najnowszego

05/09/2026wyj.Aarhus Superliga danoise ♂2 – 2N
13/09/2026dom.Viborg Superliga danoise ♂1 – 1N
18/09/2026wyj.Lyngby Superliga danoise ♂4 – 0V
11/10/2026dom.AC Horsens Superliga danoise ♂3 – 3N
18/10/2026wyj.Sonderjyske Superliga danoise ♂0 – 4D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Odense mecze bez porażki: 4 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Brondby · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Silkeborg mecze bez porażki: 4 u siebie mecze bez zwycięstwa: 3 u siebie
po porażce 0-4 z Sonderjyske · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 10 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Odense

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,1 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 25, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 20)

Bramkarz · V. Myhra · obrony: 25, 68% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,19 · ocena 7,1

Trener · Martin Lanig od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×4, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLDDLWDDW

Silkeborg

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,40 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,1 strzałów na mecz, 42% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,70 (1,60 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 13, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 7,9 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 20)

Bramkarz · A. Andrésen · obrony: 33, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,99 · ocena 7,0

Trener · Morten Dahm Kjaergaard od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 2 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Forma (API-Football): LWLLDDDWDL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Odense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Niemiec (Kolano), P. Therkildsen (Kontuzja), W. Martin (Kolano)

Silkeborg

  • Zawieszenie Villads Westh · Czerwona kartka w ostatnim meczu (Sonderjyske – Silkeborg) prawdopodobne zawieszenie 18/10/2026
  • Kontuzja A. Busch · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja P. Rodin · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: V. Westh (Czerwona kartka), M. Jonsson (Decyzja trenera)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,5 dla Odense, 9,8 dla Silkeborg · Oczekiwane żółte kartki: 3,1 · Oczekiwane spalone: 4,0

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
M. FreundlichMads Lautrup Freundlich
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—24,8
2025-26210116—46,8
2024-25281124—36,9
2023-24281124—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Silkeborg1,330,4026 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: T. KeskinenTopi Keskinen

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense111115—16,7
2026-27Finland3001—06,6
2025-26Aberdeen365226—56,6
2024-25Aberdeen365226—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), N. GanausNoah Ganaus
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27113013—16,8
2025-26325018—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), O. RossOliver Ross
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg116 (1 z karnych)110—07,1
2025-26Silkeborg13106—36,6
2025-26Aalborg—00————
2024-25Aalborg302119—36,7
2023-24Aalborg3160——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Odense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 N. GanausNoah Ganaus
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27113013—16,8
2025-26325018—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

35 %300,3092 %
9 T. KeskinenTopi Keskinen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense111115—16,7
2026-27Finland3001—06,6
2025-26Aberdeen365226—56,6
2024-25Aberdeen365226—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %110,1185 %
7 J. ArpJann-Fiete Arp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense82012—06,0
2025-26Odense75 (3 z karnych)212—37,5
2024-25Holstein Kiel232 (1 z karnych)020—76,6
2023-24Holstein Kiel175214—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

17 %200,3669 %
18 A. Ahl-HolmströmAlexander Gustav Kent Ahl-Holmström
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense7126—16,9
2025-26Magdeburg1001—06,7
2024-25Magdeburg10004—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %120,2546 %
8 R. FalkRasmus Falk Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense100011—16,9
2025-26Odense291425—37,0
2024-25FC Copenhagen12011—07,2
2023-24FC Copenhagen303418—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0077 %

Silkeborg

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
11 O. RossOliver Ross
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg116 (1 z karnych)110—07,1
2025-26Silkeborg13106—36,6
2025-26Aalborg—00————
2024-25Aalborg302119—36,7
2023-24Aalborg3160——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

32 %610,7992 %
21 L. RiisgaardL. Riisgaard
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27112111—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

12 %210,2477 %
24 A. MadsenAlexander Priesborg Madsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711105—16,9
2025-26300——06,5
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,0992 %
22 R. Al HajjRami Al Hajj
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg111 (1 z karnych)05—06,8
2025-26Silkeborg22009—16,6
2024-25Plymouth353012—16,8
2024-25Odense000——0—
2023-24Odense310——0—
2023-24Silkeborg200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,1385 %
27 W. KirkW. Kirk
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711116—06,6
2025-26131110—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %110,1485 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Odense — 3-4-1-2

Trener : Martin Lanig od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Viljar Røsholt Myhra Odense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Odense · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 16 V. MyhraMarcus McCoy 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 M. McCoyJulius Berthel Askou Harvey 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 13 J. Berthel AskouMagnus Hvitfeldt Andersen 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 M. Hvitfeldt AndersenWandepanga Ismahila Ouédraogo Odense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Odense · 2025-26: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Panserraikos · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 22 I. OuédraogoNikolaj Juul-Sandberg 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 19 N. Juul-SandbergFredrik Stensøe Ulvestad Pogon Szczecin · 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Odense · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Pogon Szczecin · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Pogon Szczecin · 2024-25: mecze 27, gole 5, asysty 3, faule 27, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Pogon Szczecin · 2023-24: mecze 25, gole 6, asysty 3, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Sivasspor · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 F. UlvestadRasmus Falk Jensen Odense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Odense · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 FC Copenhagen · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 8 R. FalkAnssi Tapio Suhonen Odense · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Finland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Odense · 2025-26: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hamburg · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Hamburg · 2023-24: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 10 A. SuhonenNoah Ganaus 2026-27: mecze 11, gole 3, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 17 N. GanausTopi Keskinen Odense · 2026-27: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Finland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Aberdeen · 2025-26: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Aberdeen · 2024-25: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 9 T. Keskinen
Viljar Røsholt Myhra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense10000—17,1
2026-27Norway000——0—
2025-26Odense2900——27,2
2024-25Odense100——0—
2023-24Odense1500——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus McCoy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711007—46,7
2025-268004—06,4
2024-258004—06,4
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julius Berthel Askou Harvey
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100012—37,2
2025-268003—16,7
2024-258003—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Magnus Hvitfeldt Andersen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710005—16,8
2025-26300——06,9
2024-25300——06,9
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wandepanga Ismahila Ouédraogo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense9008—16,3
2025-26Odense220143—47,0
2023-24Panserraikos240032—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikolaj Juul-Sandberg
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—06,6
2025-26700——06,7
2024-25700——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Fredrik Stensøe Ulvestad
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Pogon Szczecin5004—06,8
2026-27Odense3001—06,6
2025-26Pogon Szczecin200——0—
2024-25Pogon Szczecin275327—67,1
2023-24Pogon Szczecin256337—47,1
2023-24Sivasspor—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rasmus Falk Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense100011—16,9
2025-26Odense291425—37,0
2024-25FC Copenhagen12011—07,2
2023-24FC Copenhagen303418—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Anssi Tapio Suhonen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense4001—05,1
2026-27Finland2002—06,7
2025-26Odense110010—06,7
2024-25Hamburg101——07,3
2023-24Hamburg13016—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Ganaus
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27113013—16,8
2025-26325018—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Topi Keskinen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense111115—16,7
2026-27Finland3001—06,6
2025-26Aberdeen365226—56,6
2024-25Aberdeen365226—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Silkeborg — 3-4-2-1

Trener : Morten Dahm Kjaergaard od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Aske Leth Andrésen 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 2024-25: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 1 A. AndrésenRobin Dahl Østrøm 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, czerwone: 1, ocena 6,6 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2023-24: mecze 20, gole 0, asysty 2, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 3 R. ØstrømAlexander Priesborg Madsen 2026-27: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 24 A. MadsenMads Lautrup Freundlich 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 2, ocena 4,8 2025-26: mecze 21, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 2024-25: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 33 M. FreundlichMads Larsen Silkeborg · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Silkeborg · 2025-26: mecze 32, gole 0, asysty 1, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Silkeborg · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 3, faule 13, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 AC Horsens · 2024-25: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 AC Horsens · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Silkeborg · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Brondby · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 M. LarsenJens Martin Gammelby 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2024-25: mecze 18, gole 2, asysty 2, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 2023-24: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 19 J. GammelbyW. Kirk 2026-27: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 27 W. KirkL. Riisgaard 2026-27: mecze 11, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 21 L. RiisgaardRami Al Hajj Silkeborg · 2026-27: mecze 11, gole 1, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Silkeborg · 2025-26: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Plymouth · 2024-25: mecze 35, gole 3, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Odense · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Silkeborg · 2023-24: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 22 R. Al HajjJulius Lorents Nielsen Silkeborg · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,1 Faroe Islands · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Silkeborg · 2025-26: mecze 24, gole 1, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Silkeborg · 2024-25: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Randers FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Silkeborg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 36 J. NielsenOliver Ross Silkeborg · 2026-27: mecze 11, gole 6, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Silkeborg · 2025-26: mecze 13, gole 1, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Aalborg · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aalborg · 2024-25: mecze 30, gole 2, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Aalborg · 2023-24: mecze 31, gole 6, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3 11 O. Ross
Aske Leth Andrésen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711000—07,0
2025-26200——07,5
2024-252800——06,9
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Robin Dahl Østrøm
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711008—16,8
2025-26300011—1 16,6
2024-25320416—36,8
2023-24200210—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Alexander Priesborg Madsen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711105—16,9
2025-26300——06,5
2024-25000——0—
2023-24—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mads Lautrup Freundlich
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—24,8
2025-26210116—46,8
2024-25281124—36,9
2023-24281124—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Mads Larsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg11014—07,1
2025-26Silkeborg32019—16,7
2024-25Silkeborg321313—06,9
2024-25AC Horsens310——0—
2023-24AC Horsens2750——4—
2023-24Silkeborg15004—16,6
2023-24Brondby000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jens Martin Gammelby
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711008—16,4
2025-26325 (1 z karnych)16—16,4
2024-25182211—27,0
2023-2414002—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

W. Kirk
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711116—06,6
2025-26131110—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. Riisgaard
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27112111—16,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rami Al Hajj
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg111 (1 z karnych)05—06,8
2025-26Silkeborg22009—16,6
2024-25Plymouth353012—16,8
2024-25Odense000——0—
2023-24Odense310——0—
2023-24Silkeborg200——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julius Lorents Nielsen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg8001—05,1
2026-27Faroe Islands0000—00,0
2025-26Silkeborg241012—16,5
2024-25Silkeborg320010—06,6
2023-24Randers FC—00————
2023-24Silkeborg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Oliver Ross
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg116 (1 z karnych)110—07,1
2025-26Silkeborg13106—36,6
2025-26Aalborg—00————
2024-25Aalborg302119—36,7
2023-24Aalborg3160——3—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 9 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (18/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Odense
2remis(y)
4zwycięstwa Silkeborg
2,5gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Odense 5, Silkeborg 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 2,0, czerwone: 0,4 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: S. Funder ×3, J. Karlsen ×2, S. Rasmussen

Strzelcy w tych meczach : J. Gammelby Silkeborg, 4 · T. Adamsen Silkeborg, 4 · M. McCoy Odense, 2 · N. Ganaus Odense, 2 · O. Ross Silkeborg, 2 · P. Ganchas Silkeborg, 2

DataMeczWynikZwycięzca
10/08/2026Silkeborg – Odense Superliga danoise ♂1 – 0Silkeborg
03/05/2026Odense – Silkeborg Superliga danoise ♂2 – 3Silkeborg
12/04/2026Silkeborg – Odense Superliga danoise ♂3 – 1Silkeborg
07/11/2025Odense – Silkeborg Superliga danoise ♂1 – 1remis
14/09/2025Silkeborg – Odense Superliga danoise ♂2 – 1Silkeborg
29/10/2023Silkeborg – Odense Superliga danoise ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Odense – Silkeborg →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13