AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Superliga danoise ♂ · niedz. 07 mar 2027 · 18:00

Odense – Aarhus

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Odense DVNNV od najstarszego do najnowszego

06/09/2026dom.FC Copenhagen Superliga danoise ♂0 – 5D
13/09/2026wyj.Randers FC Superliga danoise ♂2 – 1V
19/09/2026dom.FC Midtjylland Superliga danoise ♂1 – 1N
09/10/2026wyj.FC Nordsjaelland Superliga danoise ♂0 – 0N
18/10/2026dom.Brondby Superliga danoise ♂2 – 1V

Aarhus NDNVN od najstarszego do najnowszego

05/09/2026dom.Silkeborg Superliga danoise ♂2 – 2N
13/09/2026wyj.FC Nordsjaelland Superliga danoise ♂0 – 2D
20/09/2026wyj.AC Horsens Superliga danoise ♂2 – 2N
12/10/2026dom.Sonderjyske Superliga danoise ♂3 – 0V
18/10/2026wyj.FC Copenhagen Superliga danoise ♂1 – 1N

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Odense mecze bez porażki: 4 mecze bez porażki: 4 na wyjeździe
po zwycięstwie 2-1 z Brondby · 2 Z, 2 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (5 strzelone, 8 stracone)

Aarhus mecze bez zwycięstwa: 6 na wyjeździe mecze bez porażki: 3
po remisie 1-1 z FC Copenhagen · 1 Z, 3 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (8 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Odense

Atak · gole na mecz: 0,90 (1,00 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 14,1 strzałów na mecz, 30% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 16-30. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,80 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 25, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 12,0 · spalone na mecz: 1,3 · żółte: 1,80 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 20)

Bramkarz · V. Myhra · obrony: 25, 68% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,19 · ocena 7,1

Trener · Martin Lanig od 01/08/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (także 4-2-3-1 ×4, 3-5-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLDDLWDDW

Aarhus

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 15,0 strzałów na mecz, 33% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,40 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 15, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,0 · spalone na mecz: 1,1 · żółte: 1,30 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 20)

Bramkarz · M. Hedenstad Christiansen rotacja · obrony: 3, 75% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,00 · ocena 8,5

Trener · Jakob Poulsen od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 1 od 2025
System: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (także 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football): DLDLLDLDWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Odense

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Niemiec (Kolano), P. Therkildsen (Kontuzja), W. Martin (Kolano)

Aarhus

  • Kontuzja G. Links · Stłuczenie nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja K. Yakob · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Anderson · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja M. Camara · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja N. Poulsen · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026
  • Kontuzja T. Kristjansson · Dłoń lub nadgarstek nie zagrał w ostatnim meczu 25/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,3 dla Odense, 12,3 dla Aarhus · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 4,9

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: T. KeskinenTopi Keskinen

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense111115—16,7
2026-27Finland3001—06,6
2025-26Aberdeen365226—56,6
2024-25Aberdeen365226—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,8 na mecz), N. GanausNoah Ganaus
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27113013—16,8
2025-26325018—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. ArpJann-Fiete Arp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense82012—06,0
2025-26Odense75 (3 z karnych)212—37,5
2024-25Holstein Kiel232 (1 z karnych)020—76,6
2023-24Holstein Kiel175214—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), J. BogereJ. Bogere
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—16,2
2025-263001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Odense

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
17 N. GanausNoah Ganaus
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27113013—16,8
2025-26325018—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

22 %300,3092 %
9 T. KeskinenTopi Keskinen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense111115—16,7
2026-27Finland3001—06,6
2025-26Aberdeen365226—56,6
2024-25Aberdeen365226—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %110,1185 %
7 J. ArpJann-Fiete Arp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense82012—06,0
2025-26Odense75 (3 z karnych)212—37,5
2024-25Holstein Kiel232 (1 z karnych)020—76,6
2023-24Holstein Kiel175214—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

10 %200,3669 %
18 A. Ahl-HolmströmAlexander Gustav Kent Ahl-Holmström
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense7126—16,9
2025-26Magdeburg1001—06,7
2024-25Magdeburg10004—16,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %120,2546 %

Aarhus

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
28 J. BogereJ. Bogere
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—16,2
2025-263001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0023 %
27 S. TchamcheStefen Erwan Tchamche
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271004—06,9
2025-26800——06,6
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0023 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Odense — 4-3-3

Trener : Martin Lanig od 01/08/2026 · odczyt z 23/10/2026

Viljar Røsholt Myhra Odense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2025-26: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 Odense · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2023-24: mecze 15, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 16 V. MyhraMarcus McCoy 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 M. McCoyJulius Berthel Askou Harvey 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 13 J. Berthel AskouJames Gomez Odense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 14, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Liverpool · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Gibraltar · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Odense · 2025-26: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Liverpool · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Odense · 2024-25: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,2 Liverpool · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Liverpool · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 1, faule 28, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,9 Odense · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 AC Horsens · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 J. GomezMagnus Hvitfeldt Andersen 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 28 M. Hvitfeldt AndersenRasmus Falk Jensen Odense · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Odense · 2025-26: mecze 29, gole 1, asysty 4, faule 25, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 FC Copenhagen · 2024-25: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 FC Copenhagen · 2023-24: mecze 30, gole 3, asysty 4, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 8 R. FalkWandepanga Ismahila Ouédraogo Odense · 2026-27: mecze 9, gole 0, asysty 0, faule 8, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Odense · 2025-26: mecze 22, gole 0, asysty 1, faule 43, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Panserraikos · 2023-24: mecze 24, gole 0, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 11, ocena 6,9 22 I. OuédraogoNikolaj Juul-Sandberg 2026-27: mecze 6, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 19 N. Juul-SandbergNoah Ganaus 2026-27: mecze 11, gole 3, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 2025-26: mecze 32, gole 5, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 17 N. GanausTopi Keskinen Odense · 2026-27: mecze 11, gole 1, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Finland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Aberdeen · 2025-26: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 Aberdeen · 2024-25: mecze 36, gole 5, asysty 2, faule 26, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 9 T. KeskinenJann-Fiete Arp Odense · 2026-27: mecze 8, gole 2, asysty 0, faule 12, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 Odense · 2025-26: mecze 7, gole 5, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,5 Holstein Kiel · 2024-25: mecze 23, gole 2, asysty 0, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,6 Holstein Kiel · 2023-24: mecze 17, gole 5, asysty 2, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 7 J. Arp
Viljar Røsholt Myhra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense10000—17,1
2026-27Norway000——0—
2025-26Odense2900——27,2
2024-25Odense100——0—
2023-24Odense1500——07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Marcus McCoy
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2711007—46,7
2025-268004—06,4
2024-258004—06,4
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Julius Berthel Askou Harvey
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100012—37,2
2025-268003—16,7
2024-258003—16,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Gomez
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense100014—36,8
2026-27Liverpool1000—07,0
2026-27Gibraltar0001—06,7
2025-26Odense6008—26,2
2025-26Liverpool100——0—
2024-25Odense6008—26,2
2024-25Liverpool500——06,7
2023-24Liverpool320128—56,9
2023-24Odense12007—26,8
2023-24AC Horsens—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Magnus Hvitfeldt Andersen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-2710005—16,8
2025-26300——06,9
2024-25300——06,9
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rasmus Falk Jensen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense100011—16,9
2025-26Odense291425—37,0
2024-25FC Copenhagen12011—07,2
2023-24FC Copenhagen303418—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Wandepanga Ismahila Ouédraogo
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense9008—16,3
2025-26Odense220143—47,0
2023-24Panserraikos240032—116,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Nikolaj Juul-Sandberg
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-276005—06,6
2025-26700——06,7
2024-25700——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Noah Ganaus
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27113013—16,8
2025-26325018—36,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Topi Keskinen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense111115—16,7
2026-27Finland3001—06,6
2025-26Aberdeen365226—56,6
2024-25Aberdeen365226—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jann-Fiete Arp
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Odense82012—06,0
2025-26Odense75 (3 z karnych)212—37,5
2024-25Holstein Kiel232 (1 z karnych)020—76,6
2023-24Holstein Kiel175214—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Aarhus — 4-3-3

Trener : Jakob Poulsen od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Mads Hedenstad Christiansen 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 21 M. Hedenstad ChristiansenColin Rösler Aarhus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 C. RöslerJacob Florentin Andersen Denmark · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Fulham · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Aarhus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Silkeborg · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Aarhus · 2025-26: mecze 7, gole 0, asysty 1, faule 6, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Fulham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Silkeborg · 2024-25: mecze 32, gole 4, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Fulham · 2024-25: mecze 29, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 6, czerwone: 1, ocena 6,3 Aarhus · 2024-25: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,7 Crystal Palace · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Crystal Palace · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 3, faule 43, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 Aarhus · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,6 26 J. AndersenEric Andre Kahl 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 30, gole 0, asysty 0, faule 22, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 16, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2023-24: mecze 30, gole 1, asysty 2, faule 25, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,8 19 E. KahlChristian Storch 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 45 C. StorchCallum William McCowatt Silkeborg · 2026-27: mecze 5, gole 2, asysty 2, faule 9, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 Aarhus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Silkeborg · 2025-26: mecze 32, gole 11, asysty 5, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 Silkeborg · 2024-25: mecze 25, gole 6, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Silkeborg · 2023-24: mecze 32, gole 5, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 18 C. McCowattMarkus Solbakken Aarhus · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Aarhus · 2025-26: mecze 12, gole 2, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Pisa · 2024-25: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 7 M. SolbakkenKristian Fredrik Malt Arnstad 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 10 K. Fredrik Malt ArnstadJ. Bogere 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 28 J. BogereStefen Erwan Tchamche 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 27 S. TchamcheJanni-Luca Serra Aarhus · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2025-26: mecze 20, gole 3, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nurnberg · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,1 Aarhus · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aarhus · 2023-24: mecze 19, gole 2, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 13 J. Serra
Mads Hedenstad Christiansen
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——08,5
2025-26100——07,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Colin Rösler
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aarhus1001—06,5
2026-27Norway000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joachim Christian Andersen
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Denmark4004—06,9
2026-27Fulham2012—07,3
2026-27Aarhus1001—06,5
2025-26Silkeborg13005—16,5
2025-26Aarhus7016—06,6
2025-26Fulham100——07,0
2024-25Silkeborg324121—46,9
2024-25Fulham29002—6 16,3
2024-25Aarhus160111—36,7
2024-25Crystal Palace1002—16,3
2023-24Crystal Palace382343—77,0
2023-24Aarhus190116—56,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Eric Andre Kahl
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-26300022—36,8
2024-25260216—47,0
2023-24301225—86,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christian Storch
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271002—16,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum William McCowatt
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Silkeborg5229—37,2
2026-27Aarhus1004—06,7
2025-26Silkeborg3211526—47,2
2024-25Silkeborg256324—17,1
2023-24Silkeborg325122—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Markus Solbakken
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aarhus1001—16,9
2025-26Aarhus12209—16,7
2024-25Pisa7006—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kristian Fredrik Malt Arnstad
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—06,9
2025-26—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

J. Bogere
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271001—16,2
2025-263001—16,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Stefen Erwan Tchamche
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-271004—06,9
2025-26800——06,6
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Janni-Luca Serra
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Aarhus000——0—
2025-26Aarhus20307—06,6
2024-25Nurnberg8005—26,1
2024-25Aarhus000——0—
2023-24Aarhus192111—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Odense
3remis(y)
2zwycięstwa Aarhus
3,4gole na mecz

bezpośrednie mecze: 5 · gole: Odense 6, Aarhus 11 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 60 % · żółte: 4,7, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: M. Kristoffersen, S. Putros, M. Krogh

Strzelcy w tych meczach : F. Arp Odense, 2 · T. Bech Aarhus, 2 · F. Emmery Aarhus, 1 · G. Links Aarhus, 1 · J. Arp Odense, 1 · J. Bogere Aarhus, 1

DataMeczWynikZwycięzca
23/08/2026Aarhus – Odense Superliga danoise ♂2 – 2remis
09/02/2026Aarhus – Odense Superliga danoise ♂2 – 1Aarhus
18/08/2025Odense – Aarhus Superliga danoise ♂1 – 5Aarhus
03/03/2024Aarhus – Odense Superliga danoise ♂1 – 1remis
20/08/2023Odense – Aarhus Superliga danoise ♂1 – 1remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Odense – Aarhus →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13