AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 07 lis 2026 · 18:00

West Brom – Millwall

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

47 %1 — West Brom
26 %Remis
26 %2 — Millwall

Oczekiwany wynik 1 – 0 (12 %) · oczekiwane gole 1,28 – 1,07

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność niska (obniżona z „średnia”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów West Brom wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Dwie opinie 1 · N · 2

Co to jest?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

Rynek (bukmacherzy)47 · 26 · 26
Nasz model (liga i Elo)40 · 28 · 31

≈ Niewielka różnica (7 pkt) przy zwycięstwo West Brom: nic niepokojącego, ale warto o tym pamiętać.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: West Brom 0 – 0 Millwall (10/04/2026), remis.

Źródło: cotes du marché · obliczono 07/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

West Brom VVNVN od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Wrexham Championship ♂2 – 1V
17/10/2026dom.Blackburn Championship ♂3 – 2V
24/10/2026wyj.Preston Championship ♂1 – 1N
31/10/2026wyj.West Ham Championship ♂3 – 1V
03/11/2026dom.Southampton Championship ♂1 – 1N

Millwall DNDVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Swansea Championship ♂0 – 1D
17/10/2026dom.Lincoln Championship ♂2 – 2N
24/10/2026wyj.Portsmouth Championship ♂1 – 2D
31/10/2026dom.Derby Championship ♂4 – 1V
03/11/2026wyj.Birmingham Championship ♂0 – 3D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

West Brom mecze bez porażki: 5 mecze z rzędu z golem: 5 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po remisie 1-1 z Southampton · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (10 strzelone, 6 stracone)

Millwall brak serii (dwa takie same wyniki z rzędu)
po porażce 0-3 z Birmingham · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 9 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

West Brom

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,50 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 61-75. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 61-75. minuty · żółte: 22, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,5 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · M. O’Leary rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,96 · ocena 7,2

Trener · E. Ramsay od 01/04/2026 · prowadzone kluby: 3 od 2016
System: équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute

Forma (API-Football): WLDWWDLLWW

Millwall

Atak · gole na mecz: 1,60 (1,80 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 13,7 strzałów na mecz, 27% celnych · bez gola w 18% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,60 (1,30 u siebie, 2,00 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 12,4 · spalone na mecz: 3,2 · żółte: 1,90 i czerwone kartki: 0,10 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · M. Crocombe rotacja · obrony: 1, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · A. Neil od 01/12/2024 · prowadzone kluby: 6 od 2013
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-3-3 ×3, 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WLLWLDDWLD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

West Brom

  • Kontuzja M. Johnston · Noga nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Galves · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Collyer · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Millwall

  • Kontuzja C. De Norre · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja F. Marschall · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja J. Coburn · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja L. Jensen · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Luongo · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja M. Servais · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Arconte · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: M. Ivanovic (Mięsień dwugłowy uda)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 12,2 dla West Brom, 11,5 dla Millwall · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 3,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Millwall1,870,3328 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: B. StewartBarney Stewart

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom2003—16,2
2025-26Falkirk—00————
2024-25Falkirk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), K. TundeK. Tunde
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom4002—05,3
2026-27Levante100——06,5
2025-26Levante210116—36,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. DykesLyndon John Dykes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 z karnych)151—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

West Brom

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 I. PriceIsaac Jude Price
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland4103—17,2
2026-27West Brom22 (1 z karnych)0——07,6
2025-26West Brom101——07,2
2024-25Standard220013—37,0
2024-25West Brom171111—27,1
2023-24Standard220013—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,0326 %
11 J. MorganJimmy Jay Morgan
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272203—07,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,3326 %
9 J. BrayJ. Bray

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
29 Harry WhitwellHarry Whitwell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272111—07,4
2025-26000——0—
2024-25100——06,9
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %110,7226 %

Millwall

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
5 J. CooperJake Matthew Cooper
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,3333 %
49 D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0057 %
9 M. IvanovićMihailo Ivanović
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Serbia200——06,3
2025-26Millwall100——05,6
2024-25Millwall4112 (1 z karnych)039—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %00—60 %
25 L. CundleLuke James Cundle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2101—07,4
2025-26Millwall200——06,8
2024-25Millwall161029—26,5
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Wolves000——0—
2023-24Plymouth243512—36,9
2023-24Stoke162512—26,9
2023-24Stoke City162512—26,9
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,5427 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

West Brom — 4-4-2

Trener : E. Ramsay od 01/04/2026 · odczyt z 23/10/2026

Max Edward O’Leary West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Bristol City · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bristol City · 2024-25: mecze 48, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Bristol City · 2023-24: mecze 46, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 1 M. O’LearyBrayann Leanceley Christva Pereira West Brom · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Nijmegen · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Nijmegen · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 2, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Nijmegen · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 2, faule 34, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Nijmegen · 2023-24: mecze 16, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Auxerre · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 B. PereiraGeorge Hampton Campbell 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 6 G. CampbellCallum John Styles West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Brom · 2024-25: mecze 34, gole 3, asysty 1, faule 46, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,9 Sunderland · 2023-24: mecze 12, gole 0, asysty 1, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 4 C. StylesChristopher James Mepham West Brom · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Wales · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,3 Sunderland · 2024-25: mecze 40, gole 1, asysty 0, faule 40, spalone —, żółte kartki 9, czerwone: 1, ocena 7,1 Bournemouth · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bournemouth · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 15, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2 C. MephamIsaac Jude Price Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 2, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Standard · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 West Brom · 2024-25: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Standard · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,0 21 I. PriceOusmane Diakité West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Sturm Graz · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Cercle Brugge · 2025-26: mecze 25, gole 7, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 6,6 Reims · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Reims · 2024-25: mecze 31, gole 4, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,5 West Brom · 2024-25: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Hartberg · 2023-24: mecze 31, gole 2, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 5, czerwone: 1, ocena 6,9 Reims · 2023-24: mecze 28, gole 5, asysty 1, faule 34, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,7 Salzburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 17 O. DiakitéHarry Whitwell 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 29 H. WhitwellFelix Horn Myhre SK Brann · 2026-27: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Brann · 2026-27: mecze 15, gole 2, asysty 1, faule 14, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Norway · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 F. MyhreBarney Stewart West Brom · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Falkirk · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Falkirk · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 9 B. StewartK. Tunde West Brom · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,3 Levante · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Levante · 2025-26: mecze 21, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,5 26 K. Tunde
Max Edward O’Leary
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom100——07,2
2026-27Rep. Of Ireland000——0—
2025-26West Brom100——05,9
2025-26Bristol City000——0—
2024-25Bristol City4800——36,8
2023-24Bristol City4600——27,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brayann Leanceley Christva Pereira
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom4005—16,5
2026-27Nijmegen3003—16,7
2025-26Nijmegen3026—17,2
2024-25Nijmegen323234—36,9
2023-24Nijmegen160112—16,7
2023-24Auxerre—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

George Hampton Campbell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,4
2025-261001—16,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum John Styles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom201——06,7
2025-26West Brom1001—07,3
2024-25West Brom343146—106,9
2023-24Sunderland120112—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Christopher James Mepham
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom100——06,3
2026-27Wales1001—07,3
2025-26West Brom1002—16,3
2024-25Sunderland401040—9 17,1
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth100115—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Isaac Jude Price
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland4103—17,2
2026-27West Brom22 (1 z karnych)0——07,6
2025-26West Brom101——07,2
2024-25Standard220013—37,0
2024-25West Brom171111—27,1
2023-24Standard220013—37,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ousmane Diakité
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom2004—16,7
2026-27Sturm Graz2003—06,5
2025-26Cercle Brugge257 (1 z karnych)029—4 16,6
2025-26Reims2002—06,8
2025-26West Brom100——07,2
2024-25Reims314136—66,5
2024-25West Brom220010—16,8
2023-24Hartberg312018—5 16,9
2023-24Reims285134—46,7
2023-24Salzburg000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harry Whitwell
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272111—07,4
2025-26000——0—
2024-25100——06,9
2023-24000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Felix Horn Myhre
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27SK Brann152114—27,0
2026-27Brann152114—26,9
2026-27West Brom2103—07,0
2026-27Norway000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Barney Stewart
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom2003—16,2
2025-26Falkirk—00————
2024-25Falkirk—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

K. Tunde
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27West Brom4002—05,3
2026-27Levante100——06,5
2025-26Levante210116—36,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Millwall — 4-2-3-1

Trener : A. Neil od 01/12/2024 · odczyt z 23/10/2026

Maxime Teremoana Crocombe 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 15 M. CrocombeJake Matthew Cooper 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,6 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,9 2024-25: mecze 36, gole 3, asysty 1, faule 37, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 2023-24: mecze 44, gole 2, asysty 0, faule 57, spalone —, żółte kartki 10, ocena 7,0 5 J. CooperCaleb Joaquin Taylor Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Derby County FC · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Derby · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 West Brom · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Southampton · 2024-25: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 West Brom · 2024-25: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Burnley · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Burnley · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 1, faule 20, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 Bolton · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bolton Wanderers FC · 2023-24: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2023-24: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Stoke · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 6 C. TaylorZak Norton Sturge Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,2 Millwall · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Millwall · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Chelsea · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 3 Z. Norton SturgeTristan Crama Millwall · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Millwall · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brentford · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Millwall · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brentford · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 4 T. CramaDerek Mazou-Sacko Millwall · 2026-27: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,8 Rodez · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Rodez · 2024-25: mecze 32, gole 1, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Nancy · 2023-24: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 4 Troyes · 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 49 D. Mazou-SackoCamiel Neghli Millwall · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Millwall · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sparta Rotterdam · 2024-25: mecze 20, gole 5, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Millwall · 2024-25: mecze 5, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Sparta Rotterdam · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 10 C. NeghliJenson Metcalfe Millwall · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 J. MetcalfeLuke James Cundle Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Millwall · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Millwall · 2024-25: mecze 16, gole 1, asysty 0, faule 29, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,5 Stoke · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Stoke City · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Plymouth · 2023-24: mecze 24, gole 3, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 Stoke · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Stoke City · 2023-24: mecze 16, gole 2, asysty 5, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 Wolves · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 25 L. CundleKyrell Jeremiah Lisbie 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 22 K. LisbieLyndon John Dykes Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Millwall · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Charlton · 2025-26: mecze 20, gole 3, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 20, gole 3, asysty 3, faule 32, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,6 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 Birmingham · 2024-25: mecze 25, gole 1, asysty 0, faule 18, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,7 QPR · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 QPR · 2023-24: mecze 41, gole 6, asysty 1, faule 51, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 13 L. Dykes
Maxime Teremoana Crocombe
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,9
2025-26300——07,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jake Matthew Cooper
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Caleb Joaquin Taylor
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby County FC100——06,9
2026-27Derby100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26Millwall1003—07,5
2025-26West Brom1001—06,6
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke000——0—
2023-24Stoke City000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Zak Norton Sturge
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2000—04,2
2025-26Millwall2001—06,8
2024-25Millwall5001—06,8
2024-25Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tristan Crama
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall000——0—
2025-26Millwall2002—06,6
2024-25Brentford000——0—
2024-25Millwall000——0—
2023-24Brentford000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Derek Mazou-Sacko
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Camiel Neghli
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall3002—06,2
2025-26Millwall1001—06,9
2024-25Sparta Rotterdam205212—26,9
2024-25Millwall510——06,9
2023-24Sparta Rotterdam27505—16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jenson Metcalfe
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall3006—16,9
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke James Cundle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Millwall2101—07,4
2025-26Millwall200——06,8
2024-25Millwall161029—26,5
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Wolves000——0—
2023-24Plymouth243512—36,9
2023-24Stoke162512—26,9
2023-24Stoke City162512—26,9
2023-24Wolves000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kyrell Jeremiah Lisbie
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lyndon John Dykes
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 z karnych)151—86,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa West Brom
5remis(y)
1zwycięstwa Millwall
1,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: West Brom 2, Millwall 5 · obie drużyny strzelają w 33 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 17 % · żółte: 3,4, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 5) · sędziowie: J. Bell ×2, L. Smith, Tim Robinson

Strzelcy w tych meczach : J. Cooper Millwall, 2 · D. Watmore Millwall, 1 · F. Azeez Millwall, 1 · J. Swift West Brom, 1 · Z. Sturge Millwall, 1

DataMeczWynikZwycięzca
10/04/2026West Brom – Millwall Championship ♂0 – 0remis
04/10/2025Millwall – West Brom Championship ♂3 – 0Millwall
15/02/2025Millwall – West Brom Championship ♂1 – 1remis
05/10/2024West Brom – Millwall Championship ♂0 – 0remis
29/03/2024Millwall – West Brom Championship ♂1 – 1remis
23/09/2023West Brom – Millwall Championship ♂0 – 0remis

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia West Brom – Millwall →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13