AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · sob. 21 lis 2026 · 15:00

Middlesbrough – Bristol City

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

56 %1 — Middlesbrough
24 %Remis
20 %2 — Bristol City

Oczekiwany wynik 1 – 0 (11 %) · oczekiwane gole 1,86 – 0,95

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia (obniżona z „dobra”: wyrównany ostatni mecz bezpośredni)
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Middlesbrough wygrałaby około 6, a pozostałych 4 nie.

⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Middlesbrough 1 – 1 Bristol City (14/03/2026), remis.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Middlesbrough VNVVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Stoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026dom.Cardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026wyj.Bolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026dom.Charlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Wrexham Championship ♂0 – 2D

Bristol City DDNVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026dom.Blackburn Championship ♂0 – 1D
17/10/2026dom.Sheffield United Championship ♂0 – 1D
24/10/2026wyj.Stoke Championship ♂0 – 0N
31/10/2026wyj.Bolton Championship ♂3 – 2V
04/11/2026dom.Wolves Championship ♂1 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Middlesbrough mecze bez porażki: 9 u siebie
po porażce 0-2 z Wrexham · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 7 stracone)

Bristol City porażki z rzędu: 3 u siebie mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po porażce 1-2 z Wolves · 1 Z, 1 R, 3 P w ostatnich 5 meczach (4 strzelone, 6 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Middlesbrough

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 19,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · S. Brynn rotacja · obrony: 8, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,1

Trener · R. Edwards od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Forma (API-Football): LWDWWDDWWD

Bristol City

Atak · gole na mecz: 1,10 (0,50 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 12,3 strzałów na mecz, 34% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,40 (1,00 u siebie, 1,80 na wyjeździe) · 9% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 14, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 11,3 · spalone na mecz: 1,9 · żółte: 1,40 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · S. Tickle rotacja · obrony: 4, 80% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 8,2

Trener · Roy Hodgson od 01/01/2026 · prowadzone kluby: 1 od 2026
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute

Forma (API-Football): DWWWLLWDLL

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Middlesbrough

  • Kontuzja A. Jones · Łydka nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja D. Strelec · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026
  • Kontuzja R. Pukstas · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 23/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Bristol City

  • Kontuzja E. Adebayo · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Eile · Choroba nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Dickie · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: J. Williams (Inactive), L. Tolaj (Stłuczenie)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,6 dla Middlesbrough, 11,0 dla Bristol City · Oczekiwane żółte kartki: 3,7 · Oczekiwane spalone: 3,4

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: L. TolajLorent Tolaj

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City1002—06,9
2025-26Plymouth1002—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,7 na mecz), W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Middlesbrough

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

6 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

5 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,9521 %

Bristol City

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
21 Rio CardinesRio Cardines
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City11063—17,0
2025-26Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %060,0070 %
29 Leo PecoverLeo Pecover
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26300——06,7
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %
48 R. YoungRanel Jerva Young
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2025-26Bristol City000——0—
2024-25Liverpool000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %00—60 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Middlesbrough — 4-2-3-1

Trener : R. Edwards od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Radek Vítek Middlesbrough · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bristol City · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 BW Linz · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 1 R. VítekVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bristol City · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Clermont · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 C. BrittainAshley Famiwuya Phillips Kortrijk · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Stoke · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Stoke City · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Stoke · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Stoke City · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Tottenham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Plymouth · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 4 A. PhillipsLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Middlesbrough · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 12 L. AylingAdilson Malanda 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 29 A. MalandaSebastian Matthew Berhalter 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 6 S. BerhalterAidan Zen Patrick Morris 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 10 A. MorrisAmario Cozier-Duberry Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Middlesbrough · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Bolton · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Blackburn · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Arsenal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 A. Cozier-DuberryTommy Daniel John Conway Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Middlesbrough · 2024-25: mecze 36, gole 13, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bristol City · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bristol City · 2023-24: mecze 39, gole 10, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 9 T. ConwayWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Tottenham · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 7 W. Lankshear
Radek Vítek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough000——0—
2025-26Bristol City000——0—
2024-25BW Linz2600——27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Clermont000——0—
2024-25Middlesbrough000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum James Brittain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2024-25Blackburn332524—57,2
2023-24Blackburn441428—47,0
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ashley Famiwuya Phillips
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk4003—16,7
2026-27Middlesbrough201——06,8
2025-26Stoke200——07,0
2025-26Stoke City200——07,0
2024-25Stoke350021—76,9
2024-25Stoke City350021—76,9
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Plymouth180015—46,8
2023-24Tottenham000——0—
2023-24Blackburn00015—06,8
2023-24Blackburn Rovers FC00015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke David Ayling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adilson Malanda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sebastian Matthew Berhalter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272012—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aidan Zen Patrick Morris
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,4
2025-26100——07,7
2024-25350233—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amario Cozier-Duberry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Brighton1002—06,3
2026-27Middlesbrough1001—06,2
2025-26Bolton Wanderers FC110——08,3
2025-26Bolton110——08,3
2024-25Blackburn Rovers FC22109—06,6
2024-25Blackburn22109—06,6
2024-25Arsenal—00————
2024-25Brighton000——0—
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommy Daniel John Conway
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland200——06,7
2026-27Middlesbrough100——06,5
2025-26Middlesbrough100——06,2
2024-25Middlesbrough3613 (2 z karnych)116—16,9
2024-25Bristol City00 (2 z karnych)116—06,9
2023-24Bristol City3910 (5 z karnych)127—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Bristol City — 4-2-3-1

Trener : Roy Hodgson od 01/01/2026 · odczyt z 23/10/2026

Bradley Collins Bristol City · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Coventry · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Coventry · 2024-25: mecze 39, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 Coventry · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 3, ocena 7,2 40 B. CollinsLuke McNally Bristol City · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Bristol City · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bristol City · 2024-25: mecze 26, gole 3, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,2 Burnley · 2024-25: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 22, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Stoke · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Stoke City · 2023-24: mecze 38, gole 2, asysty 1, faule 31, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,1 Burnley · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 15 L. McNallyCameron Lewis Moir-Pring 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,0 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 3, faule 25, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 2023-24: mecze 42, gole 1, asysty 3, faule 47, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,0 3 C. PringLisav Naif Eissat Romania · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bristol City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 2 L. EissatGeorge Tanner 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2024-25: mecze 34, gole 2, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2023-24: mecze 37, gole 0, asysty 0, faule 17, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 19 G. TannerRio Cardines Bristol City · 2026-27: mecze 11, gole 0, asysty 6, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Crystal Palace · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 21 R. CardinesJason Paul Knight Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Bristol City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Portsmouth · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Portsmouth · 2025-26: mecze 14, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Hannover · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bristol City · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Bristol City · 2024-25: mecze 48, gole 3, asysty 6, faule 46, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,1 Hannover · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 Portsmouth · 2023-24: mecze 47, gole 6, asysty 2, faule 20, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,2 Bristol City · 2023-24: mecze 46, gole 4, asysty 3, faule 46, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Derby · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hannover · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Derby County FC · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 12 J. KnightJoseph Michael Williams Bristol City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Bristol City · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Portsmouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bristol City · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 4, faule 23, spalone —, żółte kartki 7, czerwone: 1, ocena 7,0 Portsmouth · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,7 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Birmingham · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Bristol City · 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 5, faule 44, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,9 Portsmouth · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 3, faule 21, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Birmingham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham City FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 J. WilliamsGibson Osahumen Yah Bristol City · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Volendam · 2025-26: mecze 24, gole 0, asysty 3, faule 23, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 27 G. YahBrian De Keersmaecker Bristol City · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Heracles · 2024-25: mecze 31, gole 5, asysty 3, faule 52, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 7,1 Heracles · 2023-24: mecze 33, gole 2, asysty 2, faule 42, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,0 6 B. De KeersmaeckerLorent Tolaj Bristol City · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Plymouth · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 9 L. Tolaj
Bradley Collins
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City000——0—
2025-26Coventry—00————
2024-25Coventry3900——26,6
2023-24Coventry2800——37,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke McNally
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City2001—07,0
2025-26Bristol City—00————
2024-25Bristol City263122—67,2
2024-25Burnley20122—07,2
2023-24Stoke382131—77,1
2023-24Stoke City382131—77,1
2023-24Burnley000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Cameron Lewis Moir-Pring
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——07,2
2025-261002—18,0
2024-25330325—87,0
2023-24421347—97,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lisav Naif Eissat
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Romania2017—06,9
2026-27Bristol City1001—06,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

George Tanner
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,7
2025-26200——06,9
2024-25342021—26,8
2023-24370017—46,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rio Cardines
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City11063—17,0
2025-26Crystal Palace000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jason Paul Knight
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland3005—06,8
2026-27Bristol City100——07,5
2026-27Portsmouth000——0—
2025-26Portsmouth14007—06,7
2025-26Hannover300——06,7
2025-26Bristol City210——07,7
2024-25Bristol City483646—67,1
2024-25Hannover323011—57,0
2023-24Portsmouth476220—77,2
2023-24Bristol City464346—46,9
2023-24Derby—00————
2023-24Hannover—00————
2023-24Derby County FC—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Joseph Michael Williams
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City100——07,2
2025-26Bristol City200——06,5
2025-26Portsmouth100——06,7
2024-25Bristol City250423—7 17,0
2024-25Portsmouth200019—66,7
2024-25Birmingham City FC1002—06,7
2024-25Birmingham1002—06,7
2023-24Bristol City400544—86,9
2023-24Portsmouth—0321——6,9
2023-24Birmingham000——0—
2023-24Birmingham City FC000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Gibson Osahumen Yah
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City000——0—
2025-26Volendam240323—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Brian De Keersmaecker
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City3002—17,0
2024-25Heracles315 (3 z karnych)352—3 17,1
2023-24Heracles332242—67,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lorent Tolaj
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Bristol City1002—06,9
2025-26Plymouth1002—06,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0zwycięstwa Middlesbrough
1remis(y)
5zwycięstwa Bristol City
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Middlesbrough 5, Bristol City 12 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 % · żółte: 5,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 4) · sędziowie: S. Allison ×2, S. Martin, Anthony Backhouse

Strzelcy w tych meczach : G. Earthy Bristol City, 2 · A. Mehmeti Bristol City, 1 · A. Randell Bristol City, 1 · E. Riis Bristol City, 1 · L. Castledine Middlesbrough, 1 · R. Atkinson Bristol City, 1

DataMeczWynikZwycięzca
14/03/2026Middlesbrough – Bristol City Championship ♂1 – 1remis
20/12/2025Bristol City – Middlesbrough Championship ♂2 – 0Bristol City
21/02/2025Bristol City – Middlesbrough Championship ♂2 – 1Bristol City
19/10/2024Middlesbrough – Bristol City Championship ♂0 – 2Bristol City
10/02/2024Middlesbrough – Bristol City Championship ♂1 – 2Bristol City
25/11/2023Bristol City – Middlesbrough Championship ♂3 – 2Bristol City

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Middlesbrough – Bristol City →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13