Championship ♂ · sob. 21 lis 2026 · 16:00
Stoke – Birmingham
Aktualność informacji 4 do sprawdzenia
- Prognoza obliczona : 5 godz. temu
- Kadra Stoke : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Stoke : 25/10/2026 do sprawdzenia
- Kadra Birmingham : 23/10/2026 do sprawdzenia
- Nieobecni w Birmingham : 25/10/2026 do sprawdzenia
Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.
PrawdopodobieństwaCo to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Co to jest?
Oczekiwany wynik 0 – 1 (12 %) · oczekiwane gole 1,10 – 1,27 Co to jest?
Co to jest?
Jak to czytać: na 10 takich meczów Birmingham wygrałaby około 4, a pozostałych 6 nie.
⚖ Ostatni bezpośredni mecz był wyrównany: Birmingham 1 – 1 Stoke (24/01/2026), remis.
Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.
FormaCo to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Co to jest?
Stoke DVNVV od najstarszego do najnowszego
| 13/10/2026 | dom. | Middlesbrough Championship ♂ | 2 – 3 | D |
| 17/10/2026 | wyj. | Derby Championship ♂ | 1 – 0 | V |
| 24/10/2026 | dom. | Bristol City Championship ♂ | 0 – 0 | N |
| 31/10/2026 | dom. | Preston Championship ♂ | 2 – 0 | V |
| 03/11/2026 | wyj. | Blackburn Championship ♂ | 2 – 1 | V |
Birmingham VVDVV od najstarszego do najnowszego
| 13/10/2026 | dom. | Preston Championship ♂ | 4 – 0 | V |
| 17/10/2026 | dom. | QPR Championship ♂ | 3 – 0 | V |
| 24/10/2026 | wyj. | Cardiff Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 31/10/2026 | wyj. | Lincoln Championship ♂ | 3 – 1 | V |
| 03/11/2026 | dom. | Millwall Championship ♂ | 3 – 0 | V |
Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.
Bieżące serieCo to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Co to jest?
Stoke mecze bez porażki: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 zwycięstwa z rzędu: 4 na wyjeździe zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 2-1 z Blackburn · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (7 strzelone, 4 stracone)
Birmingham mecze bez porażki: 10 u siebie zwycięstwa z rzędu: 3 u siebie zwycięstwa z rzędu: 2
po zwycięstwie 3-0 z Millwall · 4 Z, 0 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 2 stracone)
Układ siłCo to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Co to jest?
Stoke
Atak · gole na mecz: 1,60 (2,00 u siebie, 1,30 na wyjeździe) · 11,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 1 wykorzystane · najlepszy okres: 0-15. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,20 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 76-90. minuty · żółte: 23, czerwone: 2
Dyscyplina · faule na mecz: 13,2 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 2,00 i czerwone kartki: 0,30 na mecz (fiches de match, mecze: 12)
Bramkarz · V. Johansson rotacja · obrony: 5, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 10,0
Trener · M. Robins od 01/01/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2009
System: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (także 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×2)
Forma (API-Football): LLWWDWWWLW
Birmingham
Atak · gole na mecz: 1,80 (2,30 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 12,7 strzałów na mecz, 38% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta
Obrona · stracone na mecz: 1,00 (1,20 u siebie, 0,80 na wyjeździe) · 36% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 31-45. minuty · żółte: 23, czerwone: 0
Dyscyplina · faule na mecz: 12,7 · spalone na mecz: 2,3 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 18)
Bramkarz · J. Beadle rotacja · obrony: 2, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 7,2
Trener · C. Davies od 01/08/2024 · prowadzone kluby: 1 od 2024
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Forma (API-Football): DWDDLWDWWW
Kontuzjowani i zawieszeniCo to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Co to jest?
Stoke
- Kontuzja A. Ampah · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja A. Cresswell · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja E. Bocat · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Gallagher · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja S. Ingelsson · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
Birmingham
- Kontuzja M. Leonard · Ścięgno Achillesa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
- Kontuzja Paik Seung-Ho · Health problems nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.
SędziaCo to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Co to jest?
Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).
Ryzyko dyscyplinarneCo to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Co to jest?
Oczekiwane faule: 11,3 dla Stoke, 12,2 dla Birmingham · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,2
Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.
Napastnicy najczęściej na spalonym: Carlos VicenteCarlos Vicente Robles M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Birmingham 2 0 1 2 — 0 6,6 2026-27 Birmingham City FC 2 0 1 2 — 0 6,6 2025-26 Alaves 4 3 (1 z karnych) 1 3 — 0 7,9 2025-26 Birmingham 1 0 0 3 — 1 6,3 2025-26 Birmingham City FC 1 0 0 3 — 1 6,3 2024-25 Alaves 38 5 (1 z karnych) 5 38 — 3 6,9 2023-24 Alaves 19 2 4 18 — 1 7,0 2023-24 Ferrol 2 0 0 — — 0 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 2 1 5 — 1 7,2 2026-27 Stoke City 4 2 0 3 — 0 7,3 Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Stoke 2 1 0 1 — 1 7,8 2025-26 Stoke City 2 1 0 1 — 1 7,8 2025-26 Bastia — 0 0 — — — — 2024-25 Bastia 32 9 (1 z karnych) 2 27 — 0 7,2 2023-24 Nancy 21 3 0 — — 2 — Sezon Drużyna M Gole Asysty Faule Spal. Kartki Ocena 2026-27 Stoke 7 2 (1 z karnych) 0 4 — 1 6,8 2026-27 Northern Ireland 4 0 0 1 — 1 7,0 2026-27 Stoke City 4 2 (1 z karnych) 0 3 — 1 7,1 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace 23 1 1 8 — 1 6,6 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 —
Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.
Prawdopodobni strzelcyCo to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Co to jest?
Stoke
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 J. DevennyJustin Devenny
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 11 % | 2 | 0 | 0,40 | 51 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 10 % | 2 | 1 | 0,41 | 45 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 R. BoženíkRóbert Boženík
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 3 % | 2 | 0 | 1,91 | 21 % |
Birmingham
| Zawodnik | Strzela | Gole | Asysty | Gole / 90 min | Gra | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 L. MillarLiam Alan Millar
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 20 % | 4 | 3 | 0,71 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 B. BatemanB. Bateman
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 A. Da SilvaA. Da Silva Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 D. GrayDemarai Ramelle Gray
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,85 | 21 % |
Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.
Przewidywane składyCo to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Co to jest?
Stoke — 3-4-3
Trener : M. Robins od 01/01/2025 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Sweden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Stoke | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke City | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Rotherham | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke City | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohammed Bosun Lawal| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stoke | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stoke City | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin Lewis Wilmot| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Stoke City | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Stoke City | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Stoke | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Luke Graham| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Scotland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Dundee | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Falkirk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Ethan Stuart William Galbraith| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Northern Ireland | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Swansea City AFC | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Brennan Price Johnson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Everton | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Ipswich | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Tottenham | 33 | 11 | 3 | 27 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Ipswich | 32 | 1 | 2 | 27 | — | 5 1 | 6,5 |
| 2024-25 | West Ham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Tottenham | 32 | 5 | 0 | 1 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | West Ham | 25 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
El Hadji Djibril Soumaré| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | SC Braga | 25 | 1 | 1 | 37 | — | 9 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Sp Braga | 25 | 1 | 1 | 37 | — | 9 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Nacional | 23 | 1 | 1 | 37 | — | 9 1 | 7,0 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Benjamin David Pearson| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Stoke | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Stoke City | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Stoke City | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 12 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 12 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Justin Devenny| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 (1 z karnych) | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 (1 z karnych) | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Crystal Palace | 23 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jack Ryan McGlynn| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Mohamed Lamine Cissé| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,8 |
| 2025-26 | Stoke City | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,8 |
| 2025-26 | Bastia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Bastia | 32 | 9 (1 z karnych) | 2 | 27 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Nancy | 21 | 3 | 0 | — | — | 2 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Birmingham — 4-2-3-1
Trener : C. Davies od 01/08/2024 · odczyt z 23/10/2026
| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Bright Osayi-Samuel| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Christoph Klarer| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 45 | 1 | 3 | 51 | — | 11 | 7,3 |
| 2024-25 | Birmingham | 45 | 1 | 3 | 51 | — | 11 | 7,3 |
| 2024-25 | Darmstadt | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Darmstadt | 30 | 2 | 2 | 29 | — | 9 | 6,6 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Phil Yannik Neumann| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Hannover | 33 | 2 | 1 | 46 | — | 7 | 7,2 |
| 2023-24 | Hannover | 32 | 2 | 2 | 39 | — | 6 | 7,1 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Alexander William Cochrane| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,8 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 42 | 1 | 2 | 29 | — | 5 | 7,2 |
| 2024-25 | Birmingham | 42 | 1 | 2 | 29 | — | 5 | 7,2 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Liam Alan Millar| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 7 | 4 | 3 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 4 | 1 | 3 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Hull | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Hull | 11 | 1 | 2 | 11 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Preston North End FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Preston | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Preston North End FC | 35 | 5 | 5 | 20 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Preston | 35 | 5 | 5 | 20 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jhon Elmer Solis Romero| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,1 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Girona | 32 | 1 | 0 | 9 | — | 3 | 6,4 |
| 2023-24 | Girona | 29 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,5 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Tomoki Iwata| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 40 | 6 | 1 | 46 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Birmingham | 40 | 6 | 1 | 46 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celtic | 19 | 1 | 1 | 15 | — | 1 | 6,8 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jay Stansfield| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 37 | 19 (9 z karnych) | 3 | 48 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Birmingham | 37 | 19 (9 z karnych) | 3 | 48 | — | 7 | 7,0 |
| 2024-25 | Fulham | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | — |
| 2023-24 | Birmingham | 43 | 12 | 2 | 60 | — | 11 | 6,7 |
| 2023-24 | Birmingham City FC | 43 | 12 | 2 | 60 | — | 11 | 6,7 |
| 2023-24 | Fulham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Max Andrew Bird| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Bristol City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Bristol City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Bristol City | 48 | 1 | 8 | 15 | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Derby | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Derby County FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Carlos Vicente Robles| Sezon | Drużyna | M | Gole | Asysty | Faule | Spal. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Birmingham | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Alaves | 4 | 3 (1 z karnych) | 1 | 3 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Birmingham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Alaves | 38 | 5 (1 z karnych) | 5 | 38 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 19 | 2 | 4 | 18 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Ferrol | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.
Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.
Bezpośrednie meczeCo to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Co to jest?
bezpośrednie mecze: 6 · gole: Stoke 7, Birmingham 6 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 50 %
| Data | Mecz | Wynik | Zwycięzca |
|---|---|---|---|
| 24/01/2026 | Birmingham – Stoke Championship ♂ | 1 – 1 | remis |
| 13/09/2025 | Stoke – Birmingham Championship ♂ | 1 – 0 | Stoke |
| 20/01/2024 | Stoke – Birmingham Championship ♂ | 1 – 2 | Birmingham |
| 26/12/2023 | Birmingham – Stoke Championship ♂ | 1 – 3 | Stoke |
| 10/04/2023 | Birmingham – Stoke Championship ♂ | 0 – 0 | remis |
| 05/11/2022 | Stoke – Birmingham Championship ♂ | 1 – 2 | Birmingham |
Od najnowszych do najstarszych.
Pełna historia Stoke – Birmingham →
Transmisja TVCo to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Co to jest?
Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.