AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · pt. 27 lis 2026 · 15:00

Southampton – Middlesbrough

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Prawdopodobieństwa
Co to jest?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

50 %1 — Southampton
25 %Remis
25 %2 — Middlesbrough

Oczekiwany wynik 2 – 1 (10 %) · oczekiwane gole 1,83 – 1,26

Co to jest?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· najbardziej prawdopodobny wynik: wygrana gospodarzy · pewność średnia
Co to jest?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Jak to czytać: na 10 takich meczów Southampton wygrałaby około 5, a pozostałych 5 nie.

Źródło: modèle + Elo (sans cotes) · obliczono 06/11/2026. Tu nie ma kursów: kursy i sygnały są w panel konta.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Southampton VNVVN od najstarszego do najnowszego

14/10/2026wyj.Norwich Championship ♂1 – 0V
17/10/2026dom.Bolton Championship ♂0 – 0N
24/10/2026wyj.West Ham Championship ♂3 – 2V
31/10/2026dom.QPR Championship ♂4 – 1V
03/11/2026wyj.West Brom Championship ♂1 – 1N

Middlesbrough VNVVD od najstarszego do najnowszego

13/10/2026wyj.Stoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026dom.Cardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026wyj.Bolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026dom.Charlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Wrexham Championship ♂0 – 2D

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Southampton mecze bez porażki: 11 u siebie mecze bez porażki: 6 mecze bez porażki: 3 na wyjeździe
po remisie 1-1 z West Brom · 3 Z, 2 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 4 stracone)

Middlesbrough mecze bez porażki: 9 u siebie
po porażce 0-2 z Wrexham · 3 Z, 1 R, 1 P w ostatnich 5 meczach (13 strzelone, 7 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Southampton

Atak · gole na mecz: 1,90 (2,70 u siebie, 1,00 na wyjeździe) · 15,3 strzałów na mecz, 31% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 76-90. minuta

Obrona · stracone na mecz: 0,90 (0,70 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 27% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 0-15. minuty · żółte: 23, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,0 · spalone na mecz: 2,6 · żółte: 1,70 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · Daniel Peretz rotacja · obrony: 9, 69% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,94 · ocena 7,4

Trener · W. Still od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 5 od 2017
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (także 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football): WWDDWWLWWD

Middlesbrough

Atak · gole na mecz: 2,00 (2,30 u siebie, 1,60 na wyjeździe) · 19,1 strzałów na mecz, 36% celnych · bez gola w 0% meczów · karne: 0 wykorzystane · najlepszy okres: 46-60. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,50 u siebie, 1,40 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 46-60. minuty · żółte: 12, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 2,4 · żółte: 1,20 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 16)

Bramkarz · S. Brynn rotacja · obrony: 8, 67% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 1,33 · ocena 7,1

Trener · R. Edwards od 01/08/2025 · prowadzone kluby: 10 od 2016
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (także 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Forma (API-Football): LWDWWDDWWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Southampton

  • Kontuzja C. Larin · Mięsień dwugłowy uda nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja F. Downes · Kostka nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Middlesbrough

Brak znanych nieobecności na dzień 23/10/2026.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Jones (Łydka), D. Strelec (Kontuzja), R. Pukstas (Kontuzja)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 10,4 dla Southampton, 11,6 dla Middlesbrough · Oczekiwane żółte kartki: 3,5 · Oczekiwane spalone: 3,2

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Napastnicy najczęściej na spalonym: W. LankshearWilliam Lankshear

SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. DobbinLewis Norman Dobbin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton200——06,4
2025-26Preston110——07,3
2025-26Preston North End FC110——07,3
2024-25West Brom17007—06,7
2024-25Norwich100——06,7
2024-25Everton—00————
2024-25Aston Villa—00————
2023-24Everton12103—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Southampton

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
30 J. Ward-ProwseJames Michael Edward Ward-Prowse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton9113—07,1
2026-27West Ham100——07,5
2025-26West Ham1002—16,2
2025-26Burnley100——07,0
2024-25Nott'm Forest9017—16,6
2024-25West Ham100——07,3
2023-24West Ham377 (2 z karnych)724—47,3
2023-24Southampton101——08,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

16 %110,1357 %
13 K. SchlotterbeckKeven Matteo Schlotterbeck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton9103—17,2
2026-27Augsburg1002—16,9
2025-26Augsburg200——06,9
2024-25Augsburg283110—4 17,0
2023-24Bochum275139—97,1
2023-24Freiburg00139—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

14 %100,1170 %
7 Léo ScienzaLeonardo Weschenfelder Scienza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton2101—16,8
2025-26Heidenheim2101—07,5
2025-26Southampton100——06,5
2024-25Heidenheim253416—17,1
2023-24Ulm341244—47,9
2023-24Magdeburg—00————
2023-24Heidenheim—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %100,6727 %
7 R. AkachukwuRomeo Akachukwu
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272101—07,3
2025-26000——0—
2024-25000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,1821 %
11 L. DobbinLewis Norman Dobbin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton200——06,4
2025-26Preston110——07,3
2025-26Preston North End FC110——07,3
2024-25West Brom17007—06,7
2024-25Norwich100——06,7
2024-25Everton—00————
2024-25Aston Villa—00————
2023-24Everton12103—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %000,0027 %

Middlesbrough

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %100,9521 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Southampton — 4-2-3-1

Trener : W. Still od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Daniel Peretz Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 Israel · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 Southampton · 2025-26: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Hamburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 1 D. PeretzKeven Matteo Schlotterbeck Southampton · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Augsburg · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Augsburg · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Augsburg · 2024-25: mecze 28, gole 3, asysty 1, faule 10, spalone —, żółte kartki 4, czerwone: 1, ocena 7,0 Bochum · 2023-24: mecze 27, gole 5, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 Freiburg · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 13 K. SchlotterbeckJames Patrick Bree Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Southampton · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Charlton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Southampton · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 1, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Southampton · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,9 14 J. BreeJack Stephens 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 2024-25: mecze 19, gole 1, asysty 0, faule 13, spalone —, żółte kartki 2, czerwone: 2, ocena 6,7 2023-24: mecze 26, gole 0, asysty 1, faule 17, spalone —, żółte kartki 7, ocena 7,0 5 J. StephensRyan Phelim Manning Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Southampton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Southampton · 2024-25: mecze 24, gole 0, asysty 1, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,0 Southampton · 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 2, faule 27, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,1 3 R. ManningJames Michael Edward Ward-Prowse Southampton · 2026-27: mecze 9, gole 1, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 West Ham · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 West Ham · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,2 Burnley · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Nott'm Forest · 2024-25: mecze 9, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 West Ham · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Ham · 2023-24: mecze 37, gole 7, asysty 7, faule 24, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,3 Southampton · 2023-24: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,7 30 J. Ward-ProwseLeonardo Weschenfelder Scienza Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Heidenheim · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Southampton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Heidenheim · 2024-25: mecze 25, gole 3, asysty 4, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,1 Ulm · 2023-24: mecze 34, gole 12, asysty 4, faule 4, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,9 Magdeburg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Heidenheim · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 7 L. ScienzaKuryu Matsuki Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,2 Goztep · 2024-25: mecze 28, gole 2, asysty 4, faule 20, spalone —, żółte kartki 5, ocena 6,8 27 K. MatsukiCaspar Jander Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,4 Southampton · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Nurnberg · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 9,2 Nurnberg · 2024-25: mecze 32, gole 3, asysty 9, faule 49, spalone —, żółte kartki 8, czerwone: 1, ocena 7,2 Nurnberg · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 8 C. JanderFinn Isaac Azaz Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Southampton · 2025-26: mecze 4, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Middlesbrough · 2025-26: mecze 2, gole 1, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 Middlesbrough · 2024-25: mecze 45, gole 12, asysty 11, faule 21, spalone —, żółte kartki 6, ocena 7,3 Plymouth · 2023-24: mecze 26, gole 7, asysty 5, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Middlesbrough · 2023-24: mecze 20, gole 4, asysty 5, faule 8, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 10 F. AzazLewis Norman Dobbin Southampton · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Preston · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Preston North End FC · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 West Brom · 2024-25: mecze 17, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Norwich · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Everton · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Aston Villa · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 12, gole 1, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 11 L. Dobbin
Daniel Peretz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton200——07,4
2026-27Israel200——07,7
2025-26Southampton400——07,0
2025-26Hamburg200——06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Keven Matteo Schlotterbeck
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton9103—17,2
2026-27Augsburg1002—16,9
2025-26Augsburg200——06,9
2024-25Augsburg283110—4 17,0
2023-24Bochum275139—97,1
2023-24Freiburg00139—07,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Patrick Bree
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton2003—06,4
2025-26Southampton4112—07,1
2025-26Charlton100——07,2
2025-26Charlton Athletic FC100——07,2
2024-25Southampton17014—06,7
2023-24Southampton190111—0 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jack Stephens
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27200——06,9
2025-26000——0—
2024-25191013—2 26,7
2023-24260117—77,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ryan Phelim Manning
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland4004—17,1
2026-27Southampton101——08,3
2025-26Southampton301——17,3
2024-25Southampton240119—27,0
2023-24Southampton400227—97,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Michael Edward Ward-Prowse
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton9113—07,1
2026-27West Ham100——07,5
2025-26West Ham1002—16,2
2025-26Burnley100——07,0
2024-25Nott'm Forest9017—16,6
2024-25West Ham100——07,3
2023-24West Ham377 (2 z karnych)724—47,3
2023-24Southampton101——08,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Leonardo Weschenfelder Scienza
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton2101—16,8
2025-26Heidenheim2101—07,5
2025-26Southampton100——06,5
2024-25Heidenheim253416—17,1
2023-24Ulm341244—47,9
2023-24Magdeburg—00————
2023-24Heidenheim—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kuryu Matsuki
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton2001—06,8
2025-26Southampton2103—07,2
2024-25Goztep282420—56,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Caspar Jander
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton2001—04,4
2025-26Southampton1002—06,3
2025-26Nurnberg1011—09,2
2024-25Nurnberg323949—8 17,2
2023-24Nurnberg—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Finn Isaac Azaz
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton201——06,5
2026-27Rep. Of Ireland2002—07,1
2025-26Southampton4101—17,0
2025-26Middlesbrough211——07,1
2024-25Middlesbrough45121121—67,3
2023-24Plymouth26758—27,1
2023-24Middlesbrough20458—27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Lewis Norman Dobbin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Southampton200——06,4
2025-26Preston110——07,3
2025-26Preston North End FC110——07,3
2024-25West Brom17007—06,7
2024-25Norwich100——06,7
2024-25Everton—00————
2024-25Aston Villa—00————
2023-24Everton12103—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 11 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (24/10/2026) zachowanych.

Middlesbrough — 4-2-3-1

Trener : R. Edwards od 01/08/2025 · odczyt z 23/10/2026

Radek Vítek Middlesbrough · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Bristol City · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 BW Linz · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 1 R. VítekVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Bristol City · 2025-26: mecze 37, gole 0, asysty 3, faule 28, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Clermont · 2023-24: mecze 28, gole 0, asysty 1, faule 21, spalone —, żółte kartki 3, czerwone: 1, ocena 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Blackburn · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 33, gole 2, asysty 5, faule 24, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Blackburn · 2023-24: mecze 44, gole 1, asysty 4, faule 28, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 2 C. BrittainAshley Famiwuya Phillips Kortrijk · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Middlesbrough · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Stoke · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Stoke City · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Stoke · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Stoke City · 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 0, faule 21, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 Tottenham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Plymouth · 2023-24: mecze 18, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,8 Blackburn Rovers FC · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Tottenham · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Blackburn · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 15, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 4 A. PhillipsLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Middlesbrough · 2024-25: mecze 26, gole 0, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 Middlesbrough · 2023-24: mecze 19, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,2 Leeds · 2023-24: mecze 14, gole 1, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,2 12 L. AylingAdilson Malanda 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,5 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,0 29 A. MalandaSebastian Matthew Berhalter 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 1, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 6 S. BerhalterAidan Zen Patrick Morris 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2024-25: mecze 35, gole 0, asysty 2, faule 33, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,2 10 A. MorrisAmario Cozier-Duberry Middlesbrough · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Brighton · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Bolton · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Bolton Wanderers FC · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,3 Blackburn · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Blackburn Rovers FC · 2024-25: mecze 22, gole 1, asysty 0, faule 9, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Brighton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Arsenal · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 11 A. Cozier-DuberryTommy Daniel John Conway Scotland · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Middlesbrough · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Middlesbrough · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Middlesbrough · 2024-25: mecze 36, gole 13, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Bristol City · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 1, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 Bristol City · 2023-24: mecze 39, gole 10, asysty 1, faule 27, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,9 9 T. ConwayWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: mecze 3, gole 2, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,2 Tottenham · 2025-26: mecze 6, gole 3, asysty 0, faule 10, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 West Brom · 2024-25: mecze 11, gole 0, asysty 0, faule 5, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,4 7 W. Lankshear
Radek Vítek
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough000——0—
2025-26Bristol City000——0—
2024-25BW Linz2600——27,1

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Middlesbrough000——0—
2024-25Clermont000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Callum James Brittain
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn332524—57,2
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0
2023-24Blackburn441428—47,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ashley Famiwuya Phillips
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Kortrijk4003—16,7
2026-27Middlesbrough201——06,8
2025-26Stoke200——07,0
2025-26Stoke City200——07,0
2024-25Stoke350021—76,9
2024-25Stoke City350021—76,9
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Plymouth180015—46,8
2023-24Blackburn Rovers FC00015—06,8
2023-24Tottenham000——0—
2023-24Blackburn00015—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Luke David Ayling
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adilson Malanda
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sebastian Matthew Berhalter
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272012—07,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Aidan Zen Patrick Morris
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-272001—07,4
2025-26100——07,7
2024-25350233—47,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Amario Cozier-Duberry
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough1001—06,2
2026-27Brighton1002—06,3
2025-26Bolton110——08,3
2025-26Bolton Wanderers FC110——08,3
2024-25Blackburn22109—06,6
2024-25Blackburn Rovers FC22109—06,6
2024-25Brighton000——0—
2024-25Arsenal—00————
2023-24Arsenal000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tommy Daniel John Conway
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Scotland200——06,7
2026-27Middlesbrough100——06,5
2025-26Middlesbrough100——06,2
2024-25Middlesbrough3613 (2 z karnych)116—16,9
2024-25Bristol City00 (2 z karnych)116—06,9
2023-24Bristol City3910 (5 z karnych)127—26,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

William Lankshear
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (ostatni oficjalny skład i minuty w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem. 10 zawodnik(ów) z pierwszego składu ostatniego meczu (23/10/2026) zachowanych.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1zwycięstwa Southampton
2remis(y)
3zwycięstwa Middlesbrough
2,8gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: Southampton 7, Middlesbrough 10 · obie drużyny strzelają w 67 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 67 % · żółte: 5,3, czerwone: 0,0 na mecz (raporty: 3) · sędziowie: F. Hallam, A. Madley, M. Donohue

Strzelcy w tych meczach : A. Armstrong Southampton, 1 · E. Latte Lath Middlesbrough, 1 · R. McGree Middlesbrough, 1 · R. Stewart Southampton, 1 · S. Charles Southampton, 1

DataMeczWynikZwycięzca
04/01/2026Middlesbrough – Southampton Championship ♂4 – 0Middlesbrough
27/09/2025Southampton – Middlesbrough Championship ♂1 – 1remis
29/03/2024Southampton – Middlesbrough Championship ♂1 – 1remis
23/09/2023Middlesbrough – Southampton Championship ♂2 – 1Middlesbrough
21/04/2012Middlesbrough – Southampton Championship ♂2 – 1Middlesbrough
29/10/2011Southampton – Middlesbrough Championship ♂3 – 0Southampton

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia Southampton – Middlesbrough →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13