AntosofaPiłka nożna analizowana z kanapy

Championship ♂ · wt. 08 gru 2026 · 14:45

QPR – Wolves

Aktualność informacji 4 do sprawdzenia

Część informacji jest nieaktualna: sprawdź je w komunikatach klubów przed zakładem.

Brak jeszcze prognozy dla tego meczu: pojawi się przy następnym pobraniu danych.

Forma
Co to jest?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

QPR VDVDN od najstarszego do najnowszego

14/10/2026dom.Derby Championship ♂4 – 1V
17/10/2026wyj.Birmingham Championship ♂0 – 3D
24/10/2026dom.Swansea Championship ♂5 – 0V
31/10/2026wyj.Southampton Championship ♂1 – 4D
03/11/2026dom.Burnley Championship ♂1 – 1N

Wolves VNVVV od najstarszego do najnowszego

16/10/2026wyj.Burnley Championship ♂2 – 1V
20/10/2026dom.Portsmouth Championship ♂1 – 1N
24/10/2026dom.Watford Championship ♂1 – 0V
31/10/2026dom.Cardiff Championship ♂3 – 0V
04/11/2026wyj.Bristol City Championship ♂2 – 1V

Wszystkie rozgrywki łącznie; bezpośrednie mecze poniżej obejmują tylko spotkania tych drużyn, od najnowszego do najstarszego.

Bieżące serie
Co to jest?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

QPR mecze bez zwycięstwa: 5 na wyjeździe mecze bez porażki: 4 u siebie
po remisie 1-1 z Burnley · 2 Z, 1 R, 2 P w ostatnich 5 meczach (11 strzelone, 9 stracone)

Wolves mecze z rzędu z golem: 6 mecze bez porażki: 5 zwycięstwa z rzędu: 3 mecze bez porażki: 3 u siebie
po zwycięstwie 2-1 z Bristol City · 4 Z, 1 R, 0 P w ostatnich 5 meczach (9 strzelone, 3 stracone)

Porównaj obie drużyny →

Układ sił
Co to jest?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

QPR

Atak · gole na mecz: 1,40 (1,60 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 14,4 strzałów na mecz, 35% celnych · bez gola w 36% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,10 (1,00 u siebie, 1,20 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 21, czerwone: 1

Dyscyplina · faule na mecz: 9,7 · spalone na mecz: 1,8 · żółte: 2,10 i czerwone kartki: 0,20 na mecz (fiches de match, mecze: 18)

Bramkarz · P. Charles rotacja · obrony: 1, 50% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,95 · ocena 6,3

Trener · J. Stéphan od 01/07/2025 · prowadzone kluby: 4 od 2015
System: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-2-3-1 ×4, 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football): DWWLDDDDWL

Wolves

Atak · gole na mecz: 1,70 (1,80 u siebie, 1,70 na wyjeździe) · 16,8 strzałów na mecz, 25% celnych · bez gola w 9% meczów · karne: 2 wykorzystane · najlepszy okres: 31-45. minuta

Obrona · stracone na mecz: 1,50 (1,40 u siebie, 1,50 na wyjeździe) · 18% meczów na zero z tyłu · traci gole najczęściej około 16-30. minuty · żółte: 18, czerwone: 0

Dyscyplina · faule na mecz: 11,8 · spalone na mecz: 2,1 · żółte: 1,60 i czerwone kartki: 0,00 na mecz (fiches de match, mecze: 12)

Bramkarz · José Sá rotacja · obrony: 3, 100% obronionych strzałów celnych · stracone na 90 min: 0,00 · ocena 6,9

Trener · César Peixoto od 01/07/2026 · prowadzone kluby: 7 od 2019
System: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (także 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football): WWLDWWLLWD

Kontuzjowani i zawieszeni
Co to jest?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

QPR

  • Kontuzja A. S. Mbengue · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja I. Chair · Uraz mięśniowy nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja N. Madsen · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Burrell · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja T. Lamptey · Inactive nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: D. Cirkin (Czerwona kartka), K. Dembele (Kolano)

Wolves

  • Kontuzja B. Traore · Kontuzja nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Gomes · Stopa nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026
  • Kontuzja R. Jimenez · Kolano nie zagrał w ostatnim meczu 24/10/2026

Stan na 23/10/2026; oficjalna lista pojawia się wraz ze składem, godzinę przed meczem.

Nieobecni w poprzednim meczu, niekoniecznie w tym: A. Armstrong (Plecy)

Sędzia
Co to jest?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Sędzia jeszcze niewyznaczony w naszych danych (obsada znana kilka dni przed meczem).

Ryzyko dyscyplinarne
Co to jest?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Oczekiwane faule: 11,8 dla QPR, 10,3 dla Wolves · Oczekiwane żółte kartki: 3,6 · Oczekiwane spalone: 4,8

Sędzia jeszcze niewyznaczony: średnia rozgrywek.

Najbardziej zagrożeni żółtą kartką

ZawodnikDrużynaFaule / 90 minŻółte / 90 minRyzyko
G. KamaraGlen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

QPR1,380,4027 %

Napastnicy najczęściej na spalonym: Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli

SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), L. ScarlettL. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), R. KoneRichard Kone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz), T. ChirewaTawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

(0,6 na mecz)

Szacunek na podstawie przewidywanego składu i statystyk sezonu: wskaźniki na 90 minut dla każdego zawodnika wyjściowej jedenastki (przybliżane do średniej dla pozycji, gdy grał mało), zestawione z surowością sędziego. To nie jest oficjalna prognoza.

Prawdopodobni strzelcy
Co to jest?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

QPR

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
18 G. KamaraGlen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

8 %000,0051 %
26 Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

4 %000,0033 %
G. IkorohaG. Ikoroha

Brak jeszcze statystyk sezonowych dla tego zawodnika: pojawią się przy kolejnych pobraniach danych.

3 %00—60 %
33 L. ScarlettL. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %000,0021 %

Wolves

ZawodnikStrzelaGoleAsystyGole / 90 minGra
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

7 %100,3927 %
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %101,0021 %
28 Fer LópezFernando López González
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2101—08,0
2025-26Celta6109—16,7
2025-26Wolves2002—06,6
2024-25Celta202013—26,8
2024-25Celta B1740——2—
2023-24Celta B3370——1—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

3 %100,9821 %
59 S. OlagunjuSaheed Olagunju
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27110——08,2
2025-26000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

2 %101,0621 %

Prawdopodobieństwo, że zawodnik strzeli co najmniej jednego gola: oczekiwane gole jego drużyny (model) rozdzielone według jego udziału w golach sezonu, pozycji i czasu gry, a następnie ważone prawdopodobieństwem jego występu. Statystyka, nie porada.

Przewidywane składy
Co to jest?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

QPR — 4-3-3

Trener : J. Stéphan od 01/07/2025 · odczyt z 23/10/2026

Pierce Charles Northern Ireland · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 1, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 8,0 QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 1 P. CharlesDennis Cirkin QPR · 2026-27: mecze 7, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 0, czerwone: 1, ocena 6,3 Latvia · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Sunderland · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Sunderland · 2024-25: mecze 40, gole 3, asysty 2, faule 50, spalone —, żółte kartki 8, ocena 7,0 Sunderland · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 1, faule 8, spalone —, żółte kartki 3, ocena 6,9 19 D. CirkinBoy Kemper QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 NAC Breda · 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 NAC Breda · 2024-25: mecze 30, gole 1, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 9, ocena 6,9 NAC Breda · 2023-24: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 12 B. KemperJames Gerard Dunne Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 QPR · 2024-25: mecze 45, gole 5, asysty 2, faule 48, spalone —, żółte kartki 9, ocena 7,2 QPR · 2023-24: mecze 29, gole 1, asysty 1, faule 36, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,0 3 J. DunneRonnie Lee Edwards QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 QPR · 2025-26: mecze 17, gole 1, asysty 1, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 Southampton · 2025-26: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Falkirk · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 QPR · 2024-25: mecze 21, gole 2, asysty 0, faule 19, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Southampton · 2024-25: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Amorebieta · 2023-24: mecze 36, gole 4, asysty 0, faule 33, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,6 5 R. EdwardsGlen Adjei Kamara QPR · 2026-27: mecze 10, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,0 Finland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,3 Rennes · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Rennes · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 1, faule 7, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Leeds · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leeds · 2023-24: mecze 40, gole 0, asysty 3, faule 24, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,1 Rangers · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 18 G. KamaraHarvey James Vale QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,5 Rep. Of Ireland · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 1, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,6 Chelsea · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 QPR · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Hull · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Chelsea · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 20 H. ValePaul Patrick Smyth QPR · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Northern Ireland · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 QPR · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 QPR · 2024-25: mecze 43, gole 1, asysty 4, faule 41, spalone —, żółte kartki 6, ocena 6,8 QPR · 2023-24: mecze 44, gole 3, asysty 1, faule 39, spalone —, żółte kartki 8, ocena 6,7 11 P. SmythRayan Jawad Kolli 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,7 2024-25: mecze 20, gole 4, asysty 2, faule 12, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 2023-24: mecze 10, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 26 R. Jawad KolliL. Scarlett 2026-27: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 33 L. ScarlettRichard Kone 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 2025-26: mecze 1, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 8,2 2024-25: mecze 3, gole 2, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,9 22 R. Kone
Pierce Charles
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Northern Ireland401——08,0
2026-27QPR100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Dennis Cirkin
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR7004—0 16,3
2026-27Latvia2002—06,3
2025-26Sunderland2003—06,7
2024-25Sunderland403250—87,0
2023-24Sunderland8018—36,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Boy Kemper
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100——06,9
2025-26NAC Breda1102—06,3
2024-25NAC Breda301340—96,9
2023-24NAC Breda3101—17,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

James Gerard Dunne
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Rep. Of Ireland1001—07,3
2026-27QPR1001—06,9
2025-26QPR1001—06,3
2024-25QPR455248—97,2
2023-24QPR291136—57,0

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Ronnie Lee Edwards
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100——07,0
2025-26QPR171111—26,8
2025-26Southampton3002—16,8
2025-26Falkirk000——06,7
2024-25QPR212019—27,1
2024-25Southampton100——06,2
2023-24Amorebieta364033—26,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Glen Adjei Kamara
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Harvey James Vale
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1002—07,5
2026-27Rep. Of Ireland100——06,9
2025-26QPR1011—06,6
2024-25Chelsea000——0—
2024-25QPR—00————
2023-24Hull000——0—
2023-24Chelsea—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Paul Patrick Smyth
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27QPR1001—06,2
2026-27Northern Ireland000——0—
2025-26QPR1001—18,2
2024-25QPR431441—66,8
2023-24QPR443139—86,7

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rayan Jawad Kolli
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

L. Scarlett
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Richard Kone
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Wolves — 4-3-3

Trener : César Peixoto od 01/07/2026 · odczyt z 23/10/2026

João Manuel Neves Virgínia Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 Sp Lisbon · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 0,0 Sp Lisbon · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Everton · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Everton · 2023-24: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 13 J. VirgíniaTote António Gomes 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 0, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,1 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 24, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,9 2023-24: mecze 35, gole 1, asysty 3, faule 38, spalone —, żółte kartki 7, ocena 6,8 24 T. GomesYacouba Nasser Djiga Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Rangers · 2025-26: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 Wolves · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,3 FC Basel 1893 · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 FC Basel 1893 · 2023-24: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,8 34 N. DjigaHugo Bueno López Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 4,7 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Feyenoord · 2024-25: mecze 20, gole 0, asysty 3, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 22, gole 0, asysty 0, faule 7, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 3 H. BuenoKieran John Trippier Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,8 Newcastle · 2025-26: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 Newcastle · 2024-25: mecze 25, gole 0, asysty 3, faule 16, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,0 Newcastle · 2023-24: mecze 28, gole 1, asysty 10, faule 27, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,3 2 K. TrippierRafiki Saïd Ahamada Wolves · 2026-27: mecze 4, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Standard · 2025-26: mecze 37, gole 8, asysty 4, faule 21, spalone —, żółte kartki 4, ocena 7,1 Troyes · 2024-25: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Troyes · 2023-24: mecze 35, gole 9, asysty 3, faule 40, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 19 R. SaïdThomas Glyn Doyle Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 0, asysty 1, faule 3, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Birmingham · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,9 Wolves · 2024-25: mecze 33, gole 0, asysty 1, faule 5, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,7 Wolves · 2023-24: mecze 32, gole 0, asysty 0, faule 11, spalone —, żółte kartki 2, ocena 6,8 20 T. DoyleJordan Anthony James Wales · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 1, ocena 7,3 Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,4 Rennes · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Leicester · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Rennes · 2024-25: mecze 31, gole 0, asysty 1, faule 26, spalone —, żółte kartki 4, ocena 6,9 Birmingham City FC · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Birmingham · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 Birmingham City FC · 2023-24: mecze 42, gole 8, asysty 0, faule 32, spalone —, żółte kartki 10, ocena 6,8 8 J. JamesAdam James Armstrong Wolves · 2026-27: mecze 3, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 7,0 Wolves · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,5 Southampton · 2025-26: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,2 West Brom · 2024-25: mecze 16, gole 3, asysty 0, faule 16, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Southampton · 2024-25: mecze 2, gole 1, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 2, ocena 7,3 Southampton · 2023-24: mecze 49, gole 24, asysty 13, faule 41, spalone —, żółte kartki 5, ocena 7,2 10 A. ArmstrongTawanda Chirewa Wolves · 2026-27: mecze 2, gole 0, asysty 0, faule 2, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Wolves · 2025-26: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Huddersfield · 2024-25: mecze 13, gole 0, asysty 0, faule 3, spalone —, żółte kartki 0, ocena 6,7 Derby · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Derby County FC · 2024-25: mecze 5, gole 0, asysty 0, faule 6, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,4 Wolves · 2024-25: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Wolves · 2023-24: mecze 8, gole 0, asysty 0, faule 4, spalone —, żółte kartki 1, ocena 6,6 Ipswich · 2023-24: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 23 T. ChirewaSean Thoms Neave Wolves · 2026-27: mecze 1, gole 0, asysty 0, faule 1, spalone —, żółte kartki 0, ocena 5,9 Newcastle · 2026-27: mecze 0, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 Newcastle · 2025-26: mecze —, gole 0, asysty 0, faule —, spalone —, żółte kartki 0 14 S. Neave
João Manuel Neves Virgínia
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1000—06,8
2026-27Sp Lisbon0000—00,0
2025-26Sp Lisbon200——07,0
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tote António Gomes
SezonMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-273000—07,1
2025-26200——06,3
2024-25310124—76,9
2023-24351338—76,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Yacouba Nasser Djiga
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3001—07,0
2025-26Rangers1300——06,3
2024-25Wolves1300——06,3
2024-25FC Basel 1893000——0—
2023-24FC Basel 18934003—06,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Hugo Bueno López
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—04,7
2025-26Wolves2001—07,0
2024-25Feyenoord20037—16,9
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves22007—16,6

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Kieran John Trippier
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2001—16,8
2025-26Newcastle100——06,2
2024-25Newcastle250316—17,0
2023-24Newcastle2811027—57,3

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Rafiki Saïd Ahamada
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves4003—16,7
2025-26Standard378421—47,1
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes359 (2 z karnych)340—46,9

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Thomas Glyn Doyle
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3013—16,7
2025-26Birmingham2002—16,9
2025-26Birmingham City FC2002—16,9
2024-25Wolves33015—16,7
2023-24Wolves320011—26,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jordan Anthony James
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wales2002—17,3
2026-27Wolves2001—06,4
2025-26Rennes000——0—
2025-26Leicester000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham City FC000——0—
2024-25Birmingham000——0—
2023-24Birmingham428032—106,8
2023-24Birmingham City FC428032—106,8

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Adam James Armstrong
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Wolves2001—06,5
2025-26Southampton2002—06,2
2024-25West Brom163 (1 z karnych)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 z karnych)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 z karnych)1341—57,2

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Tawanda Chirewa
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Sean Thoms Neave
SezonDrużynaMGoleAsystyFauleSpal.KartkiOcena
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

M: mecze rozegrane we wszystkich rozgrywkach · asysty · Sp.: spalone · ocena w skali 10.

Jedenastka odtworzona na podstawie pozycji i czasu gry (czas gry w sezonie). Gwiazdka oznacza zawodnika grającego poza swoją zwykłą pozycją. To nie jest oficjalny skład, publikowany około godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Bezpośrednie mecze
Co to jest?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3zwycięstwa QPR
1remis(y)
2zwycięstwa Wolves
3,2gole na mecz

bezpośrednie mecze: 6 · gole: QPR 10, Wolves 9 · obie drużyny strzelają w 100 % przypadków · powyżej 2,5 gola w 83 %

DataMeczWynikZwycięzca
10/02/2018Wolves – QPR Championship ♂2 – 1Wolves
28/10/2017QPR – Wolves Championship ♂2 – 1QPR
31/12/2016Wolves – QPR Championship ♂1 – 2QPR
01/12/2016QPR – Wolves Championship ♂1 – 2Wolves
23/01/2016QPR – Wolves Championship ♂1 – 1remis
19/08/2015Wolves – QPR Championship ♂2 – 3QPR

Od najnowszych do najstarszych.

Pełna historia QPR – Wolves →

Transmisja TV
Co to jest?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Transmisja nieznana: brak zapowiedzianego kanału i informacji o prawach do tych rozgrywek.

Żaden system nie gwarantuje wygranej · zakaz dla osób poniżej 18 lat · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13